ż Cisowianka Mazovia MTB Marathon
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startuj pozostali zawodnicy
Numer sektora, z ktrego masz prawo wystartowa, znajdziesz te w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 6 (punkty: 275-322)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
6 299 0 Adamczyk Marta Warszawa Lirene Bike Team 299
6 313 0 Adamiec Mariusz Sulejówek AK-SPED 290310274288272325300229285
6 283 0 Ankiewicz Tomasz Kałuszyn 283
6 315 0 Antochowski Jan Ostróda 315
6 295 0 Banaszewski Józef BIAŁYSTOK 295
6 315 0 Bandura Agata warszawa Trek Velonews 292283338288
6 313 0 Bartnik Jola Marianka Mińska Grupa Rowerowa 298308305317299
6 298 0 Basiak Krzysztof Janów Lubelski 298
6 281 0 Bącławek Aurelia Grudziądz 280262
6 294 0 Bednarczyk Katarzyna Krężnica 294
6 285 0 Belica Oliwier Tomaszów Mszowiecki 285
6 291 0 Benesz Magdalena JÓZEFÓW 291
6 298 0 Beń Grzegorz Olsztyn Rant Bartoszyce 298
6 288 0 Bereszka Michał Kraszew 288
6 314 0 Biela Paweł RADOMSKO 281333295284
6 292 0 Bieryło Jakub Legionowo 292
6 305 0 Bieżoński Cezary Legionowo STSmaraton Rower-Mot team 305
6 305 0 Bieżoński Julian Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 305
6 276 0 Blankiewicz Rafał WIĄZOWNA 276235
6 304 0 Błazucka Anna Maria Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 304237
6 311 0 Bogatko Wojciech Skierniewice 294311277
6 282 0 Borawski Radosław Różnowo 282
6 318 0 Bramowicz Rafał Warszawa 318
6 291 0 Bujak Nikola Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 326355302266289278292282
6 312 0 Buraczewski Grzegorz Ełk MTB TEAM EŁK 312
6 319 0 Bylicki Maciej Warszawa ORSINO AKD 319
6 298 0 Chabowski Zbigniew Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 298
6 322 294 Chustecki Wojtek Warszawa 322
6 321 0 Cuch Maciej Warszawa 321
6 295 0 Cyrny Rafał Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 295
6 321 0 Czapka Rafał CHEŁM 321
6 290 0 Czempiński Tomasz Warszawa 290
6 286 0 Czernicka Sylwia Toruń
6 306 0 Ćwiek Michał Przasnysz 306
6 317 0 Dargiel Łukasz Biłgoraj 317
6 302 0 Dawiczewski Dariusz Warszawa 302
6 280 1411 Dąbrowski Piotr Łódź GHOST RIDERS 280
6 312 0 Deka Katarzyna Justynów 312
6 285 0 Demiańczuk Jerzy Karczew 285
6 282 0 Dębińska Katarzyna Żelechów 282
6 282 0 Dębiński Paweł Żelechów 282
6 296 0 Dobrzański Karol Łoziska 296275
6 319 0 Dylewski Artur Byczyna Zryw Radziejów - Roweroskop.pl
6 322 0 Dzideczek Tomasz Józefów 277322
6 320 0 Ejmamultański Piotr Wólka Kozodawska 320
6 310 0 Estevez Felix Warszawa
6 316 0 Famulski Mateusz Legionowo 316
6 308 0 Felczak Waldemar Warszawa Cykloza 308272
6 308 0 Fokszej- Lalak Aleksandra Ciechanów 308
6 306 0 Foltyn Adrian Warszawa Team PKO Bank Polski 306
6 285 0 Gajowiak Elżbieta 285
6 284 0 Gajowiak Rafał 284
6 306 0 Gawroński Jan Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 266243285312277299
6 305 0 Gazarkiewicz Tomasz Societe Generale 305
6 311 0 Glasenapp Michał Warszawa 311
6 298 0 Goguła Adam radom 298
6 283 0 Gołaszewski Marcin Radzymin MCP Bike Team 283281
6 300 0 Gołdyn Andrzej WARSZAWA Alltop STAG Team 300
6 278 0 Gorgas Waldemar Rawa Mazowiecka 278
6 313 0 Goździńska Agnieszka Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 313
6 284 0 Goździński Bernard Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 284
6 308 0 Grabowska Edyta Serock 308307
6 291 0 Grabski Piotr RAWA MAZOWIECKA 291
6 307 600 Gromadko Beata Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 255292288274322
6 318 0 Gruca Karolina Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 356421300319361318291289317
6 309 0 Guzewski Wojciech Żyrardów TCL MTB Team
6 276 0 Guzińska Krystyna Piotrkow Trybunalski 276202
6 313 0 Hałoń Paweł Warszawa HPE-ESKOM 327290298
6 317 0 Hołówko Marek Biłgoraj 317
6 314 0 Hrynkiewicz-Sudnik Arkadiusz Elbląg 314
6 314 0 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 314
6 295 0 Hunkiewicz Ewelina MCP Bike Team 295
6 319 0 Idzikowska Danuta Otwock 319
6 288 0 Iwaniuk Wojciech BRODNICA 288
6 284 0 Jabłoński Olgierd Toruń
6 284 0 Janus Dawid Kętrzyn 284
6 305 0 Jarczak Bogdan Legionowo 305
6 281 0 Joachim Maciej HPE-ESKOM 281
6 284 1806 Jończyk Jakub Legionowo Crazy Racing Team 284
6 294 0 Kaczmarek Marcin Toruń
6 320 0 Kaczorowski Maciej Łbiska 320
6 315 0 Kalata Andrzej STARE BALICE 309315300
6 299 0 Kalisz Andrzej Chełmża
6 304 0 Kamiński Artur Warszawa 297304
6 301 0 Kamiński Paweł Brodnica 301
6 301 0 Kasprzyszak Piotr Józefów HPE-ESKOM 301248
6 317 140 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM 317
6 314 0 Kilińska Sylwia 314
6 294 0 Kloch Andrzej józefów 294263
6 316 0 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska 316
6 319 0 Kluz Tomasz Marki MCP Bike Team 319
6 316 0 Kłębukowski Maciej Lublin 316
6 310 0 Kłos Jolanta Rawa Mazowiecka 310
6 309 0 Kłudkiewicz Antonina Stare Babice IFON KolarzKlub 293309
6 320 1002 Koliński Mariusz Warszawa Crazy Racing Team 320
6 283 0 Kołodziński Łukasz Ostróda 283
6 305 114 Kompa Ewa Gałków Mały Dell Team 273289277274302278303298307288279300
6 311 0 Kondracki Bartosz Lublin 311
6 314 0 Korzeniewski Andrzej Józefów AK-SPED 314
6 296 0 Korzus Artur Kwidzyn AKJ KWIDZYN 296
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas