02.08
niedziela
Olsztyn
I
15.08
sobota
Ełk
II
29.08
sobota
Brodnica
III
13.09
niedziela
Puławy
IV
20.09
niedziela
Józefów
V
04.10
niedziela
Piaseczno
VI
18.10
niedziela
Legionowo
VII
25.10
niedziela
?
VIII
08.11
niedziela
?
IX
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 4 (punkty: 356-379)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
4 376 284 Arnold Waldemar Warszawa Clear Bike Team 376
4 369 280 Bareja Leszek Warszawa 369
4 374 361 Błach Mateusz Warszawa 374
4 379 301 Borzymowski Paweł Rajszew 379
4 375 406 Buczel Mateusz Warszawa HPE-ESKOM 375
4 360 350 Budzikowski Michał Pruszków 360
4 360 232 Chrzanowski Robert Nałęczów Cisowianka 360
4 371 230 Cyrta Tomasz Sobolew 371
4 363 412 Czerniawski Piotr Warszawa 363
4 379 442 Galeński Wojciech Warszawa Wieliszew Heron Team 379
4 361 202 Gąsiewska Iwona Ełk MTB EŁK PROSTKI 361
4 374 360 Góralski Piotr Płock Płocki Klub Kolarski 374
4 376 405 Grudniewski Tomasz Otwock 376
4 379 188 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 379
4 375 222 Jeziorski Marek Wołomin TOR MORDULEC 375
4 378 245 Józkowicz Michał Gdynia Diversey Team 378
4 369 180 Kaczorowski Aleksander Sikory Wieliszew Heron Team 369
4 360 305 Komorowski Michal Kepiaste 360
4 363 312 Komorowski Zbigniew Grójec Crazy Racing Team 363
4 361 172 Korzeniewski Tomasz Warszawa 361
4 369 224 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 369
4 356 363 Krasuski Andrzej Warszawa Loyalty Point Racing Team 356
4 365 14 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa 365
4 375 178 Kudła Adam Łódz Lucy in The Sky 375
4 369 184 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa 369
4 362 121 Lewandowski Rafał Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 362
4 374 281 Łatkowski Łukasz CHOTOMÓW Grupa Biegowa CHTMO 374
4 376 217 Ławiak Tomasz Warszawa 376
4 370 358 Matuszewicz Agata Warszawa 370
4 372 238 Mirkowski Arkadiusz Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 372
4 364 35 Mołotkiewicz Jakub Warszawa 364
4 358 162 Nowakowski Wiktor Gniezno 358
4 360 315 Obel Marcin Lesznowola Qodeca Cycling Team 360
4 374 146 Ołdak Marcin Legionowo Rowery DAX Team 374
4 357 383 Orzechowski Paweł Otwock 357
4 379 235 Pawlaczyk Krzysztof Warszawa Loyalty Point Racing Team 379
4 372 342 Pawłowski Radek Warsaw TRINERGY 372
4 373 307 Piechowski Sylwester Kiełpin 373
4 356 212 Pochwatka Bartosz Łęczna 356
4 374 190 Podstawka Zbigniew Jeruzal 374
4 364 306 Popławski Cezary Warszawa Bar Janusz MTB Team 364
4 360 414 Rowicki Wiesław 360
4 371 164 Rząsowska Anna Warszawa 371
4 359 430 Siemaszko Michał Warszawa 359
4 360 105 Stelmach Marcin Toruń Retro Stork Team 360
4 370 377 Sztuka Artur WARSZAWA PSP 370
4 365 394 Trojanek Łukasz Warszawa MCP Bike Team 365
4 367 246 Wielgo Natalia Białki NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team 367
4 365 223 Wierzbicki Paweł CHOTOMÓW 365
4 356 313 Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomowska 356
4 369 285 Wilk Konrad Międzyborów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 369
4 376 227 Wypich Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 376
4 369 333 Wyszyński Paweł Kołaków TOR MORDULEC 369
4 364 443 Zacharewicz Radosław Łomianki Loyalty Point Racing Team 364
4 360 135 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 360
Partnerzy