Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 2 (punkty: 409-441)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
2 411 0 Adamczyk Arkadiusz Pabianice
2 427 0 Andrzejczuk Piotr Warszawa ----
2 415 0 Bagieńska Jolanta Brwinów IFON KolarzKlub
2 432 0 Bagieński Paweł Brwinów IFON KolarzKlub
2 409 0 Baj Mateusz Góra Kalwaria
2 429 0 Banul Konrad Chorzele Cryospace Olsztyn
2 437 0 Banul Rafał Chorzele Cryospace Olsztyn
2 434 0 Barabasz Michał Józefów GO Sport Scrapper Team
2 414 0 Baranek Paweł Piaseczno
2 414 0 Barański Grzegorz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
2 418 0 Barczak Wojciech Bydgoszcz
2 431 0 Bartosik Marek Łódz Dell Team
2 440 0 Bartoszewicz Tomasz Olsztyn WDL.PL Team
2 413 0 Bartusiak Marcin Lublin Isover MTB Team Lublin
2 433 0 Barul Sławomir NIEWIADÓW BORO NIEWIADÓW BORO
2 435 0 Bąkowski Marcin Warszawa Crazy Racing Team
2 436 0 Bebak Bartłomiej Częstochowa
2 413 0 Berkan Marek Warszawa e-point bike team
2 425 0 Bialik Jerzy WARSZAWA Wawa Bike Team
2 431 0 Bieniecki Maciej Łódź Łagiewnicka Wataha
2 416 0 Bieniecki Tomasz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 416 0 Bigas Grzegorz Warszawa
2 420 0 Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
2 420 0 Blicharski Łukasz Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
2 436 0 Blokowska Beata Kwidzyn AKJ KWIDZYN
2 439 0 Błaszczyk Sławomir Nowa Wola
2 438 0 Borysiuk Tomasz Alltop STAG Team
2 420 0 Bronikowski Przemysław WIĄZOWNA MCP Bike Team
2 414 0 Brześkiewicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
2 409 0 Brzeziński Krzysztof Ełk
2 409 0 Buczyński Przemysław Opacz Kolonia Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 440 0 Budny Łukasz KRASNE INTERCARS SONIC BIKE TEAM
2 433 0 Buła Wojciech Szczytno
2 435 0 Bursiuk Yevhen Dell Team
2 410 0 Byber Remigiusz
2 430 0 Celiński Marcin Otwock GO Sport Scrapper Team
2 420 0 Chachaj Adam AZART PELETON CHEŁM
2 409 0 Chmieliński Wojciech
2 434 0 Chrobak Tomasz Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 415 0 Chrzanowski Robert Nałęczów Cisowianka
2 425 0 Cibor Piotr Warszawa Pędzące Kaloryfery
2 409 0 Cichecki Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 412 0 Ciekot Adam Poniatowa
2 430 0 Cieślak Michał Karczew IBOX Mała Liga Cycling Team
2 422 0 Czajkowski Karol Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 410 0 Czarnecki Adam Warszawa PZU Sport Team
2 431 0 Czarnecki Paweł Ciechanów
2 430 0 Czarniawski Grzegorz Warszawa Kompren Sport Team
2 428 0 Czeszejko Łukasz Kwidzyn
2 414 0 Czyżewski Jacek Józefów TS Meran-Otwock
2 417 0 Dadura Tomasz Ełk MTB TEAM EŁK
2 412 0 Darmach Marcin Łódź
2 429 0 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn
2 435 0 Dąbrowski Tomasz Warszawa
2 428 0 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 426 0 Dłużniewski Marcel Rypin cykliści rypin
2 414 0 Domel Arkadiusz Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team
2 411 0 Dominiak Mateusz Łódź CLARIANT CYCLING
2 435 0 Dulz Marcin LEGIONOWO RB Riders
2 420 0 Dwojak Konrad Łódź Łagiewnicka Wataha
2 424 0 Dykalska Martyna Rypin cykliści rypin
2 415 0 Dymkowski Tomasz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 431 0 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team
2 418 0 Dziedzic Marcin Krasnystaw
2 423 0 Dzioba Mariusz Lipsko
2 409 0 Fabianowicz Andrzej Olsztyn
2 439 0 Fedor Martin Ciechanów T4B team
2 431 0 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
2 439 0 Florczak Cezary Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM
2 419 0 Foryś Leszek Łódz IFON KolarzKlub
2 416 0 Furman Grzegorz Krasiniec Kross Staff Team
2 428 0 Furtak Sławomir Chotomów Bike Fun Legionowo
2 441 0 Fusiara Tomasz Janow Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski
2 438 0 Gabrylewicz Kazimierz Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 412 0 Gadecki Jakub Stryków
2 430 0 Gajdziński Dariusz Prostki MTB EŁK PROSTKI
2 432 0 Gajewska Julia Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 428 0 Gajewski Karol Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 412 0 Gałkowski Marcin Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
2 418 0 Garbaczuk Mateusz WARSZAWA
2 428 0 Gembara Dariusz Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
2 424 0 Godlewski Dominik Warszawa Warszawski Klub Kolarski
2 438 0 Golub Dariusz EŁK MTB TEAM EŁK
2 418 0 Gołaszewski Krzysztof Ełk MTB TEAM EŁK
2 437 0 Gorbacz Łukasz Kruklanki
2 435 0 Goździński Kacper Rogów Lesz`Go! Rogów Junior
2 413 0 Górnicki Michał Legionowo Bike Fun Legionowo
2 411 0 Grabowski Paweł Serock MCP Bike Team
2 438 0 Grajczyk Krzysztof Chełm AZART PELETON CHEŁM
2 441 0 Granica Leonard JÓZEFOSŁAW Warszawski Klub Kolarski
2 439 0 Granica Sebastian JÓZEFOSŁAW
2 414 0 Gregorowicz Katarzyna GO Sport Scrapper Team
2 431 0 Gregorowicz Marek Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 437 0 Grela Wiesław Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 417 0 Gresner Peter Łódź
2 421 0 Grochowalski Szymon Rawa Mazowiecka
2 436 0 Grochowski Piotr Olsztyn
2 409 0 Gromek Arkadiusz Piaseczno Mettler-Toledo
2 429 0 Grzelak Mateusz
2 434 0 Gula Dominik Warszawa Bar Janusz MTB Team
2 416 0 Gumieniak Joanna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
2 441 0 Gumowski Łukasz Warszawa Warszawski Klub Kolarski
2 430 0 Gutowski Kamil Prostki MTB EŁK PROSTKI
2 437 0 Halwa Pawel Warszawa
2 412 0 Hermann Mariusz Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe
2 410 0 Iżewski Sylwester ŚWIDNIK K LUBLINA
2 430 0 Jachorek Mirosław Zamość Roztocze Cycling Team
2 415 0 Jaczyński Adam Marki MCP Bike Team
2 436 0 Jagosz Aleksander Warszawa
2 414 0 Jagosz Mateusz Warszawa
2 416 0 Jakóbczyk Michał Zwoleń Club Bike Zwoleń
2 437 0 Jankowski Andrzej Łaskarzew Wieliszew Heron Team
2 426 0 Jankowski Kamil Nasielsk Nasielsk Baszta Team
2 427 0 Jankowski Paweł RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 419 0 Jary Bogusław Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team
2 417 0 Jarzębowski Mieszko Rypin cykliści rypin
2 435 0 Jaworski Bartosz Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
2 428 0 Jaworski Jan Warszawa Warszawski Klub Kolarski
2 431 0 Jedynak Mikołaj ROGÓW LKK Luks Sławno
2 412 0 Jegliński Łukasz Mławka TWISTER TEAM
2 435 0 Jeziorski Radosław Józefosław
2 431 0 Jędrysik Adam
2 422 0 Jędrzejewski Paweł Łomianki Trezado Wolfpack
2 434 0 Jóźwicki Mariusz Puławy Puławy MTB
2 413 0 Kaleciński Michał Wrocław
2 421 0 Kalich Andrzej Rypin cykliści rypin
2 432 0 Kallas Arkadiusz Warszawa KHOZMO
2 417 0 Kalmane Anuj
2 438 0 Kałużny Sylwester Łódź Łagiewnicka Wataha
2 440 0 Kaniewski Rafał Marki IM Logistics RafBike Cycling Team
2 414 0 Kapłon Aleksandra Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 432 0 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
2 437 0 Kasiński Ryszard Łódź IFON KolarzKlub
2 437 0 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM
2 417 0 Kawalec Marcin Solec
2 428 0 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka
2 434 0 Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
2 431 0 Kędzierski Łukasz Warszawa
2 429 0 Kędziorek Piotr Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 426 0 Kierus Michał Lodz Dell Team
2 413 0 Kirdejko Grzegorz Warszawa
2 441 0 Kiselev Iurii KALININGRAD
2 413 0 Kleczaj Barbara warszawa GO Sport Scrapper Team
2 414 0 Klementowicz Krzysztof Otwock
2 420 0 Klepacki Cezary Miłakowo
2 441 0 Kleps Michał OTWOCK GO Sport Scrapper Team
2 420 0 Kluch Łukasz ORPELÓW
2 436 0 Knapczyk Piotr Skrzeszew PZU Sport Team
2 439 0 Koloński Arkadiusz Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders
2 420 0 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn
2 414 0 Kołatka Zbigniew IŁAWA
2 418 0 Kołodziej Marcin Ciechanów Jurand Ciechanów
2 412 0 Kopacz Wiktor LKK Luks Sławno
2 410 0 Korajczyk Mariusz Legionowo
2 439 0 Korol Maciej Olsztyn
2 416 0 Korytkowski Robert WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW
2 419 0 Kosiecz Daniel Lublin zabawa typu FUN
2 409 0 Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi
2 423 0 Kossakowski Jacek M. JÓZEFÓW A.V.B.
2 435 0 Kostrzewski Marek Rajgród
2 429 0 Kotarski Jacek Gdańsk
2 437 0 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik
2 414 0 Kowalski Artur Warszawa
2 433 0 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team
2 424 0 Kowalski Rafał Łódź Lucy in The Sky
2 423 0 Kowszewicz Szymon Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz
2 424 0 KozioŁ Kamil JÓZEFÓW
2 418 0 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn
2 434 0 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB
2 409 0 Kozłowski Jakub Brodnica
2 418 0 Kramek Mateusz Warszawa
2 410 0 Krasiński Ryszard Lipsko
2 412 0 Kraska Arkadiusz Puławy atolbike.pl Puławy
2 439 0 Krawczyk Wojtek łodź IFON KolarzKlub
2 439 0 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM
2 416 0 Krupa Adrian Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
2 411 0 Krygielski Krzysztof Wójtowo Cryospace Olsztyn
2 430 0 Krysik Robert Stefanówka GO Sport Scrapper Team
2 421 0 Kucharski Cezary LESZNO Maro Sport Team
2 421 0 Kuchta Jarek Zamość
2 422 0 Kuczewski Tomek Warszawa Trezado Wolfpack
2 412 0 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa
2 432 0 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk
2 439 0 Kulpa Aleksander Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz
2 432 0 Kurmanowska Izabela Piaseczno POLSKI KLUB MTB
2 415 0 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa
2 410 0 Kurowski Michał Warszawa POLA-K
2 415 0 Kwiatkowski Krzysiek Warszawa beatbike.pl
2 427 0 Langer Marcin Stasi Las PZU Sport Team
2 427 0 Langner Michał Warszawa PZU Sport Team
2 413 0 Laseczka Marcin Warszawa
2 427 0 Laskowski Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team
2 422 0 Lesiak Jaroslaw Grodzisk Mazowiecki
2 413 0 Lewandowski Dominik Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 432 0 Lewandowski Jacek Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
2 435 0 Lewicki Łukasz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
2 433 0 Lipa Zbigniew Bodzentyn Bodzentyn Team
2 409 0 Lipiński Marcin Pisz Olikom Team
2 425 0 Luboińska Urszula Warszawa Trezado Wolfpack
2 438 0 Lutecki Tomasz Łódź IFON KolarzKlub
2 416 0 Łabanowski Krzysztof WARSZAWA GO Sport Scrapper Team
2 433 0 Łasiński Paweł Brodnica VISOTEC BRODNICA
2 410 0 Łuciuk Radosław WARSZAWA Bar Janusz MTB Team
2 433 0 Łuczkiewicz Kamil Lublin Notus Finanse Team
2 415 0 Łudzik Piotr SKARŻYSKO Kamienna Kamaro Sport Line
2 432 0 Łukasiak Łukasz Józefów GO Sport Scrapper Team
2 440 0 Machowicz Jakub Legionowo DAX Rowery Legionowo
2 431 0 Macikowski Marcin Brodnica
2 411 0 Majewski Marek Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
2 417 0 Makara Paweł Zamość
2 427 0 Makowski Marcin Lublin MAYDAY Team
2 418 0 Makuch Rafał Zwoleń Club Bike Zwoleń
2 427 0 Malicki Dominik Łomianki Dolne Bike Concept
2 438 0 Malinowski Jacek PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team
2 415 0 Maniecki Piotr Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 414 0 Maniecki Tomasz Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 409 0 Matelski Rafał Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team
2 409 0 Matuszewska Joanna Grudziądz
2 409 0 Matuszewski Krzysztof Grudziądz
2 438 0 Matwichuk Greg Calgary HPE-ESKOM
2 414 0 Maykowski Tadeusz Morąg
2 436 0 Męziński Bartosz Olsztyn Finisher.pl
2 412 0 Migała Zygmunt Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
2 421 0 Mika Jakub Legionowo
2 439 0 Mikołajczyk Emil Brańszczyk
2 421 0 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 415 0 Mitoraj-Wojtanek Mateusz Warszawa HPE-ESKOM-Whistle
2 424 0 Miziołek Andrzej Warszawa
2 436 0 Modrzejewski Paweł Warzszawa Team Larix Capital
2 415 0 Momot Łukasz Łomianki
2 415 0 Morawski Michał Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team
2 420 0 Możański Grzegorz Warszawa COZMOBIKE TEAM
2 412 0 Muszak Filip Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 440 0 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team
2 430 0 Nazarski Jacek Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters
2 423 0 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team
2 426 0 Niklewicz Sebastian Julianów HPE-ESKOM
2 441 0 Nowak Jan Tłuszcz Loyalty Point Racing Team
2 409 0 Nowak Kamil Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 410 0 Nowak Piotr Warszawa LANDIRENZO
2 417 0 Nowakowski Adam Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
2 409 0 Nowicki Michał
2 440 0 Nowicki Rafał Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
2 412 0 Obel Marcin Lesznowola Qodeca Cycling Team
2 420 0 Olszewski Sławomir Ełk PT Mazury Team Ełk
2 440 0 Ołdakowski Karol Olsztyn
2 422 0 Orszulak Adam Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team
2 439 0 Orzechowski Alan Olsztyn
2 417 0 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl
2 411 0 Ostraszewski Zbigniew Potulice SISU-OWB team
2 427 0 Ostrowski Grzegorz Chorzele T4B team
2 419 0 Papelbon Roman Grudziądz
2 422 0 Parzych Mariusz LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM
2 430 0 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk
2 419 0 Patyk Wiktor HPE-ESKOM
2 429 0 Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB
2 431 0 Pawlak Tobiasz Łódź Exim-Bike
2 439 0 Pawłowski Stanisław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 411 0 Pazdrowski Robert ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno
2 418 0 Paździoch Kacper Mińsk Mazowiecki
2 414 0 Piasecki Piotr Włocławek jubilermonika.pl
2 430 0 Piechowski Zdzisław Ełk PT Mazury Team Ełk
2 412 0 Pietrzak Edmund Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM
2 415 0 Pilczuk Piotr Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 426 0 Piotrowicz Kamil Ciechanów T4B team
2 428 0 Piwowar Marek Firlej Baran Cycling Team
2 428 0 Plocek Przemysław Fujitsu Łódź Team
2 423 0 Płomiński Marcin Skotniki HURTAP
2 411 0 Płońska Aneta SEROCK Alltop STAG Team
2 415 0 Pniak Szymon Łódź
2 416 0 Podborny Paweł Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team
2 428 0 Podczaski Michał Łódź
2 433 0 Podkowiński Sebastian Wiśniowa Góra
2 419 0 Podliński Sebastian LUBAWA LKK Ziemia Lubawska
2 420 0 Poluchowicz Artur Łęczyca Hurtap
2 424 0 Postój Andrzej Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
2 438 0 Potocki Łukasz ZWOLEŃ Club Bike Zwoleń
2 410 0 Prętki Jarosław IFON KolarzKlub
2 425 0 Przybysz Sebastian Warszawa Alltop STAG Team
2 409 0 Ptaszyński Bartosz Warszawa DAMOVO BIKE TEAM
2 412 0 Puchała Witold Warszawa
2 419 0 Puchyr Tomasz Skierniewice SkierVelo
2 425 0 Pyjor Wojciech Stalowa Wola STWA MTB Team
2 411 0 Radziejowski Tomasz Zarzecze Jacht Klub Nisko
2 413 0 Radziszewska Katarzyna Warszawa MCP Bike Team
2 414 0 Radzki Daniel Olsztyn Michelin Team
2 428 0 Rapczyński Grzegorz Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 412 0 Rdest Łukasz Sochaczew
2 435 0 Rdzanek Igor Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL
2 415 0 Rdzanek Paweł Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL
2 434 0 Rodak Michał Bedoń Wieś
2 421 0 Rogala Marcin Komornica RIDE43team
2 432 0 Roman Piotr Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn
2 411 0 Romanow Marcin Tomaszkowo-Olsztyn
2 427 0 Rostkowski Marcin DZIAŁDOWO haftomaniak.pl
2 415 0 Rudziński Paweł Mława TWISTER TEAM
2 409 0 Rudzki Jan Warszawa
2 430 0 Rumik Grzegorz Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski
2 440 0 Rumsicki Sylwester Otwock SuperDrob Bike Team
2 409 0 Rutkowski Rafal ORPELÓW
2 428 0 Rzanny Wojciech TURZNICE
2 429 0 Sacharczuk Paweł Karczew
2 423 0 Sakowski Wojciech ŁÓDŹ
2 422 0 Samsel Adam Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
2 420 0 Sawicki Jarosław Warszawa Retro Rowery Duda Team
2 439 0 Shevtcov Aleksander Kaliningrad FOLTA
2 413 0 Siemaszko Michał Warszawa
2 415 0 Sierakowski Wojciech Włocławek
2 427 0 Siess Mateusz Warszawa T4B team
2 424 0 Sikora Robert Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM
2 430 0 Siwak Jakub Żnin KS Szosa Żnin
2 428 0 Siwiński Łukasz Julianów Polski Klub MTB
2 439 0 Skalski Mariusz Stanisławów
2 431 0 Skibicki Jacek łódź
2 414 0 Skibiński Daniel Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
2 421 0 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team
2 423 0 Skoczek Wojciech Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM
2 411 0 Skonieczko Adam Łódź
2 426 0 Skórko Krzysztof Sopot
2 425 0 Skrobisz Piotr Bieganów
2 435 0 Sławiński Adam ZGIERZ Dell Team
2 428 0 Sobczyk Marcel Warszawa IFON KolarzKlub
2 436 0 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com
2 425 0 Sobkowiak Jan Toruń IGT MTB TEAM
2 410 0 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B team
2 437 0 Solski Nikodem Lublin Team PKO Bank Polski
2 438 0 Sołdański Rafał Płock Płocki Klub Kolarski
2 429 0 Sosnowski Bartosz LEGIONOWO RB Riders
2 410 0 Sowjak Paweł Błaszki Scanfil Poland
2 427 0 Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team
2 418 0 Stawarz Maciej Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
2 441 0 Sternicki Tomasz Mrągowo XC Poręby Team
2 430 0 Stękiel Jerzy Warszawa Goggle Pro Active Eyewear
2 421 0 Strek Marek Lipno Lipa MTB
2 428 0 Sudnik Irek józefosław Lirene Bike Team
2 428 0 Supiński Janusz Prostki MTB EŁK PROSTKI
2 431 0 Supryk Bartosz Parzniew AGR Welodrom
2 428 0 Suwalski Konrad Koluszki
2 409 0 Sypniewski Mariusz KOTEŻE
2 417 0 Szczepaniak Andrzej ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters
2 409 0 Szczepański Marcin TORUŃ
2 439 0 Szczygielski Pawel Szczytno THE BARBERS GDANSK
2 420 0 Szewczyk Benedykt Płock Płocki Klub Kolarski
2 422 0 Szklarczyk Artur JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team
2 414 0 Szpocińska Agnieszka LSKK Lityński Bełchatów
2 418 0 Szturnoga Sylwester SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO
2 417 0 Szymański Dominik Ciechanów
2 420 0 Szymański Michał Rawa Mazowiecka
2 441 0 Szymański Zbigniew Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing
2 409 0 Szypulski Radosław EŁK
2 418 0 Śledź Emil PUŁAWY
2 409 0 Świątkowski Maciej Piaseczno Crazy Racing Team
2 423 0 Świderski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team
2 423 0 Świderski Tadeusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
2 414 0 Tarnowska Justyna WIĄZOWNA GO Sport Scrapper Team
2 413 0 Thiel Mateusz Bielsko-Biała
2 421 0 Tomaszewski Jakub Legionowo Timbud Team
2 410 0 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
2 417 0 Tomkiel Wojciech Uhowo
2 424 0 Trujnara Jarosław Lublin Isover MTB Team Lublin
2 416 0 Trykacz Marcin Wilkasy Szprycha Giżycko
2 412 0 Uczkiewicz Jarek Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team
2 423 0 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team
2 437 0 Walkiewicz Tomasz JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team
2 439 0 Warda Adrian Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku
2 422 0 Wasiak Damian Wyszków CATENA WYSZKÓW
2 417 0 Werbiński Piotr Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ
2 409 0 Węgrzynowski Mariusz Otwock GO Sport Scrapper Team
2 428 0 Wieleba Krzysztof Modliborzyce GUKS Modliborzyce
2 440 0 Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 435 0 Wielgo Natalia Białki RKS Family Active Tłuszcz
2 424 0 Wierzbowicz Krzysztof LUBLIN Wysportowani Racing Team
2 427 0 Wiśniewski Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
2 409 0 Witkowski Andrzej Józefów SuperDrob Bike Team
2 421 0 Witkowski Kacper Warszawa
2 437 0 Witkowski Michał Warszawa Think First
2 414 0 Wojciechowski Krystian Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
2 415 0 Wojtanek Tomasz Warszawa HPE-ESKOM
2 432 0 Wolf Mateusz Warszawa
2 435 0 Wójcik Daniel Olszewnica Stara IFON KolarzKlub
2 414 0 Wójcik Marcin Lublin BIKE Boys Lublin
2 433 0 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów
2 413 0 Wroniecki Waldemar Toruń
2 411 0 Wrzesiński Jacek Warszawa
2 434 0 Wszołek Artur CHEŁMNO
2 440 0 Wyszomierski Marcin Mysiadło Adamus
2 412 0 Zachwieja Eugeniusz Wyględy
2 440 0 Zajączkowski Rafał Łomianki
2 426 0 Zająkała Michał Józefosław Fosfór 4.0
2 411 0 Zakrzewski Piotr Nisko HPE-ESKOM
2 419 0 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
2 428 0 Zarosa Michał
2 428 0 Zarzecki Bartosz Kruszyn
2 428 0 Zawada Konrad Gałków Mały
2 432 0 Zelcer Michał Czaplinek ZELCERY
2 423 0 Zieliński Arkadiusz Warszawa Polski Klub MTB
2 430 0 Zieliński Paweł Warszawa
2 441 0 Zięba Bartosz Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team
2 428 0 Zięba Julia Hurom Sławno Accent
2 433 0 Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
2 424 0 Zurel Michał Rypin cykliści rypin
2 425 0 Żebrowski Jędrzej Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
2 424 0 Żuczkowski Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
2 421 0 Żurawski Paweł Karczew LANDIRENZO
2 420 0 Żychowicz Tomasz włocławek
Partnerzy