ż Cisowianka Mazovia MTB Marathon
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse Wyniki sektorowe

Pro
• K: Open
• M: Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
• K: Open MK1 MK2 MK3 MK4
• M: Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
• K: Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
• M: Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK1 HK2 HK3 HK4
• M: Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• ½Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• ½Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• Fit K: 1, 2, 3, 4, 5, 6
• Fit M: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie ukoczyli


Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
2019-05-19, Puławy
½Pro Kobiety, kat. Open
 

1
L.p.NrNazwisko Imię Kat. Miejscowość DrużynaCzas [+]
1727Macutkiewicz Izabela Warszawa Trezado 01:18:19
21313Radziszewska Katarzyna Warszawa MCP Bike Team 01:19:16
3Ejchart Małgorzata Warszawa virtualbike.pl 01:19:19
4Zawistowska Justyna Wołomin Trezado 01:21:45
5Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 01:23:38
6Błazucka Urszula Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 01:24:31
7Kubiak Ewa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 01:25:42
8Cabaj Diana Warszawa Alumex MTB Team 01:26:56
91999Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:27:13
10Mrozowska Monika Klaudyny GO SPORT AK-SPED TEAM 01:27:24
11Księżopolska Magdalena Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:28:21
12Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:28:23
131678Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 01:28:47
14Kruszewska Izabela Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 01:29:58
15Januszkiewicz Joanna Feliksów 01:30:02
16Rowicka Olga Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 01:31:44
17Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 01:32:15
18Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:32:46
19Chwiej Karolina Brwinów KOMOBIKE SCOTT 01:35:24
20Gembara Marzena Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:35:48
21Prusinowska Aneta Łódź 01:37:01
22Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:37:24
23Nocuń Anna Warszawa 01:38:54
24Pawlak Zofia Karczew SuperDrob Bike Team 01:40:33
25Poruszek Marta Warszawa Alumex MTB Team 01:45:39
26Bandura Agata warszawa Trek Velonews 01:46:49
27Olejniczak Agnieszka Lódz Team PKO Bank Polski 01:49:09
28283Socha-Mudlaff Monika TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 01:53:29
29Karasińska Dominika Grudziąc AGRO-MIL MTB green team 02:01:51
Razem: 29
1
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas