07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-08-15 - Ełk

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team Fit
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
835 Andrzejczuk Adam FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr GM4 Bank Pekao Team Pro
337 Antoniak Paweł MM2 Olikom Team ½Pro
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders
534 Arski Tomasz FM4 Fit
1454 Augustynowicz Paweł GM4 Warszawski Klub Kolarski Pro
386 Bachor Paweł FM2 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
1972 Banaszek Paweł FM4 Loyalty Point Racing Team Fit
831 Barabasz Michał MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
224 Barbarski Dariusz MM4 ½Pro
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek MM4 ½Pro
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
5230 Beda Bartłomiej FMM
5223 Beda Franciszek FMM
1791 Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł MM2 ½Pro
396 Bernat Dawid MM3 MTB TEAM EŁK ½Pro
1638 Bertowski Mirosław MM7 PATNET TEAM ½Pro
1577 Betlej Maciej FM4 DODIDDONE TEAM
1413 Bieniada Marcin FM6 WILDBORN E System
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
437 Binkowski Jarosław MM4 Exorigo-Upos ½Pro
2007 Bizior Marcin MM2 MontazReklam24.pl ½Pro
1923 Bodenszac Kacper FMJ cykliści rypin Fit
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
503 Brzeziński Krzysztof FM3 Fit
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
999 Cacko Kacper GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
5332 Chrobak MichaŁ HM1 Hobby
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
892 Chudy Kacper FMM Endurocross Fit
1709 Chycki Maciej MM0 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1763 Chycki Radosław MM4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy Fit
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy Fit
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy Fit
5103 Cywiński Piotr HM2 Cywińscy Hobby
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team Fit
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
436 Czopek Jarosław FM3 Fit
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
480 Dadura Tomasz FM3 MTB TEAM EŁK
1432 Dawid Maksymilian MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
884 Demiańczuk Tomasz MM3 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha Fit
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
769 Deptuła Jan MM4 ½Pro
578 Dianov Andrey GM3 Loyalty Point Racing Team Pro
262 Dłoniak Sławomir MM6 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1889 Dłużniewski Marcel FMJ cykliści rypin Fit
5184 Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
464 Drexler Kornel FM3 Fit
5039 Drzewiecki Franek HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1974 Drzewiecki Marcin MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
1183 Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB Fit
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1567 Dulz Marcin FM3 RB Riders Fit
1287 Dykalska Martyna FK0 cykliści rypin Fit
1387 Emerla Tomasz GM4 KC ODJAZD Pro
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
323 Florczak Cezary MM2 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
2050 Furman Grzegorz MM3 Kross Staff Team ½Pro
1538 Gabrylewicz Ewa FK4 MTB EŁK PROSTKI Fit
2071 Gajewska Julia FKM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
2072 Gajewski Karol MM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin ½Pro
282 Gałkowski Marcin GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
459 Gawek Marta FK0 Xtreme Sport Ostrołęka Fit
458 Gawek Michał FM3 Xtreme Sport Ostrołęka Fit
1730 Gaweł Andrzej FM6 Fit
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1885 Gęsicki Remigiusz FM2 SISU-OWB team Fit
5215 Gidaszewska Zosia HK2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
377 Gidaszewski Grzegorz FM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
5216 Gidaszewski Michał HM1 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
771 Gogulski Grzegorz MM4 TORUŃ ½Pro
1285 Golan Bolesław FM3
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
336 Gorbacz Łukasz MM3 ½Pro
1897 Gordon Piotr FM5 FIS Bikers Team Fit
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1973 Górecki Marek GM4 Jastrzębie Łaskie Pro
1317 Górnicki Marcin MM2 Kross Staff Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
1421 Górski Zdzisław MM7 T4B team ½Pro
1221 Grabowski Jan MM3 PSP ½Pro
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
1844 Grabski Marcin MM3 ½Pro
1269 Gramann Andrzej MM7 Wieliszew Heron Team ½Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Grodzki Adam FM3 cycliści
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek FM5 Wieliszew Heron Team
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
1749 Grudniewski Tomasz FM4
1080 Grudziąż Rafał FM3 RIDE43team Fit
5330 Grudzińska Gabriela HK3 Hobby
5333 Grudzińska Urszula HK4 Hobby
361 Grudziński Marcin FM3 OSP GRS Nowy Sącz Fit
58 Grudziński Tomasz MM6 ½Pro
276 Grudziński Wojciech Hobby
5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Hobby
1488 Gruszewski Hadrian FMJ TEMPO MŁAWA Fit
1575 Grzegorczuk Tomasz MM4 PATNET TEAM ½Pro
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
714 Guzewicz Artur MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1888 Haladyn Paweł GM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1 Halwa Pawel FM4
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
1377 Jaczyński Adam MM3 MCP Bike Team ½Pro
1388 Jaczyński Karol FMM MCP Bike Team Fit
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team Fit
433 Janus Dawid GM2 Pro
1563 Jary Bogusław FM7 Dell Team Fit
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
676 Jaśkiewicz Justyna FK4 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
1581 Jatelnicki Olgierd MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
5342 Jaworska Malina HK2 Hobby
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
694 Jaworski Marek FM7 Autobus z napisem `Koniec` Fit
408 Jaworski Mikołaj FM3 Autobus z napisem `Koniec` Fit
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
443 Jeziorski Radosław MM4 ½Pro
639 Jędrej Andrzej GM4 IFON KolarzKlub Pro
1257 Jędrzejczuk Tomasz FM3 Cisowianka
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado Wolfpack ½Pro
1565 Jędrzejewski Stanisław FM7 Fit
656 Józkowicz Maja FKM Diversey Team Zbąszynek Fit
5176 Józkowicz Marta HK2 Diversey Team Zbąszynek Hobby
768 Judycki Maciej MM2 ½Pro
454 Kaczorowski Aleksander FM7 Wieliszew Heron Team Fit
1744 Kaczyński Marcin MM3 ½Pro
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej MM3 cykliści rypin ½Pro
1745 Kalinowski Adam FM3 Fit
751 Kalinowski Błażej FMJ Fit
490 Kalinowski Grzegorz MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
496 Kalinowski Szymon MM0 LIBRO Cycling Team ½Pro
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
591 Kałkun Natasza FK4 PT Mazury Team Ełk Fit
420 Kałużny Sylwester MM2 Łagiewnicka Wataha ½Pro
1359 Kamiński Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1160 Kamiński Witold MM5 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team Fit
1480 Kapuściński Krzysztof Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Hobby
1654 Karczmarczyk Tomasz MM3 ½Pro
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
535 Karpiński Łukasz MM2 ½Pro
506 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
2018 Kaska Paweł MM2 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
1986 Kasprzak Maciej FM3 Deloitte Adventure Team Fit
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
5258 Kaźmierczak Kamil HM2 Cisowianka Hobby
1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Cisowianka Fit
423 Kędziorek Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
370 Kiselev Iurii GM5 Pro
268 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
2056 Klech Jerzy MM3 ½Pro
829 Kleczaj Barbara Open GO Sport Scrapper Team Pro
161 Klementowicz Krzysztof MM4 ½Pro
442 Klepczyński Paweł MM2 ½Pro
812 Kleps Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
563 Klewaczew Andrzej MM5 Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka ½Pro
1895 Klimaszewski Mariusz MM3 ½Pro
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1239 Klimiuk Krzysztof GM2 SuperDrob Bike Team Pro
731 Kłos Rafał MM2 T4B team ½Pro
485 Kłudkiewicz Antonina FK2 IFON KolarzKlub Fit
1073 Kolibowski Krzysztof MM2 ½Pro
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
199 Kołatka Zbigniew MM5 ½Pro
780 Kołowiecki Stanisław MM7 TS Meran-Otwock ½Pro
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz MM3 ½Pro
449 Kostrzewski Marek FM2 Fit
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
467 Kowalczuk Wojciech MM3 ½Pro
669 Kowalczyk Łukasz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
2052 Kowalczyk Wojciech MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
209 Kowalik Agnieszka FK4 Alltop STAG Team Fit
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
55 Kowalski Mariusz MM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie ½Pro
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
429 Krajewski Karol MM3 ½Pro
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
335 Krasuski Andrzej MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
877 Krętkowska Anna FK1 T4B team Fit
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1427 Krom Wojciech MM2 Cryospace Olsztyn ½Pro
1098 Król Paweł FM3 Fit
1434 Kruba Beata MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
1435 Kruba Emil GM3 Cryospace Olsztyn Pro
5172 Kruba Maciej HM2 Cryospace Olsztyn Hobby
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1813 Kruczek Monika FK2
1773 Krupa Adrian FM1 IFON KolarzKlub Fit
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
1433 Krygielski Krzysztof GM3 Cryospace Olsztyn Pro
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5021 Krysik Zofia HK4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team Fit
862 Kubiak Adam FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
863 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
757 Kujanek Mateusz MM2 Eco Energy Home Bike Team ½Pro
1071 Kulik Ryszard GM4 PT Mazury Team Ełk Pro
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Fit
339 Kurzynowski Jacek FM5 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
636 Kuszmider Magdalena Open IFON KolarzKlub Pro
350 Kwasiborska Sylwia FK4 Skandia MTB
5004 Kwiatkowski Stanisław HM2 Hobby
349 Laczek PrzemysŁaw FM3 Fit
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
5057 Lange Gustaw HM1 Hobby
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
1362 Lech Michał FM2 AM Cycling Team Fit
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
1792 Leśniak Piotr FM1 Fit
1471 Lewandowski Bartłomiej MM3 Levi-Thule ½Pro
272 Lewandowski Dominik FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1162 Lewicki Łukasz MM2 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
431 Lipiński Marcin GM2 Olikom Team Pro
2062 Litka Andrzej FM4 TEMPO MŁAWA Fit
1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Fit
962 Luboińska Urszula Open Trezado Wolfpack Pro
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1337 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof FM5 GO Sport Scrapper Team
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
446 Łudzik Piotr MM4 Kamaro Sport Line ½Pro
5345 Łukaszewicz Jakub HM4 Hobby
811 Majek Mariusz FM4 GO Sport Scrapper Team
845 Malicki Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
1294 Maliszewski Jerzy FM5 Fit
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
5322 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
1009 Marchlewski Marcin MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
531 Marowski Mariusz FM3 MTB Kwidzyn Team Fit
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
426 Maślanka Kamil MM3 RIDE43team ½Pro
1517 Maykowski Tadeusz FM7 Fit
1082 Mazurek Sławomir MM4 Trezado Wolfpack ½Pro
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
225 Mikołajczyk Paweł MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1970 Mikołajczyk Paweł MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1752 Minda Ewa FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team Fit
1642 Mirkowska Magdalena FK2 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
280 Misiaszek Michał FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
1113 Mitas Jarosław FM5 IBOX Mała Liga Cycling Team
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
427 Mościcka Izabela FK2 Alumex MTB Team Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
1924 Mroczka Łukasz FM3 Fit
842 Mrowiec Kamil FM3 GO Sport Scrapper Team
1199 Murdzia Tomasz FM2 Loyalty Point Racing Team
1984 Myszkowski Rafał MM2 Loyalty Point Racing Team ½Pro
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
179 Nazarski Jacek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
5347 Niedźwiecka Maja FKM
115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team Fit
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1842 Nowak Piotr MM3 LANDIRENZO ½Pro
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
838 Okniński Dawid FM1 GO Sport Scrapper Team
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1568 Olszewski Sławomir MM6 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1528 Olszewski Tomasz FM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
1096 Ołdakowski Karol MM3 ½Pro
547 Orłowski Jan FM7 WKR FAN Team Fit
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
1486 Ostrowska Anna MK4 T4B team ½Pro
2053 Ostrowski Adam MM3 ADIOSTRY Team ½Pro
878 Ostrowski Grzegorz MM6 T4B team ½Pro
583 Oszkiel Jakub MM0 ½Pro
1564 Oszkiel Kamil FM1 NC+ SPORTS TEAM
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM Fit
1534 Oszkiel Mateusz FM1 NC+ SPORTS TEAM
1532 Oszkiel Paweł FM4 Fit
1801 Oszkiel Rafał MM3 ½Pro
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
310 Paszczyk Katarzyna MK4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
351 Paszczyk Mariusz MM4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 RIDE43team Fit
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB Fit
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
5008 Pawłusiewicz Agata FKM Bar Janusz MTB Team Fit
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
376 Pecoraro Gabriel FM0 Wieliszew Heron Team Fit
462 Pendras Cezary FM0 MTB Suwałki Fit
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk Pro
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1022 Piasecki Andrzej MM7 Piasecki Concept ½Pro
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
338 Piekałkiewicz Maciej FM3 Fit
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
1425 Pieściński Jacek MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
1670 Piętka Jarosław MM4 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1543 Piotrowicz Kamil MM2 T4B team ½Pro
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
748 Piwowarski Tomasz MM2 EEH BIKE TEAM ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
5155 Pniak Roch HM2 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3 Fit
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1439 Poczopko Andrzej GM3 Cryospace Olsztyn Pro
1440 Poczopko Aurelia MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
74 Poluchowicz Artur MM4 Hurtap ½Pro
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary MM2 Bar Janusz MTB Team ½Pro
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
1402 Przygoda Łukasz FM2 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
644 Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
723 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1004 Pszczółkowski Łukasz FM2 T4B team Fit
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
1417 Rajczyk Patrycjusz GM4 PATNET TEAM Pro
479 Raszewski Robert FM3 RMR Bike Team
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
428 Remiszewski Marek MM5 Olikom Team ½Pro
143 Rogala Marcin GM4 RIDE43team Pro
448 Rogalski Franciszek GM5 Milsport Blu Team Pro
5014 Rogozińska Kalina HK2 Hobby
Rogozińska Kalina FKM
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1916 Romanow Marcin GM3 Pro
362 Rowińska Zofia FKM Suwalska Szkółka Rowerowa Fit
1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Fit
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna Open GO Sport Scrapper Team Pro
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
1244 Rumsicki Sylwester GM4 SuperDrob Bike Team Pro
387 Rutkowski Krzysztof FM2 Fit
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
216 Sachs Karol GM3 AirBike.pl Team Pro
364 Sakowicz Aleksander FMJ Fit
1790 Sakowski Jan FM7 Fit
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5399 Sanni Faris HM3 Hobby
1559 Sarnowska Renata FK2 T4B team Fit
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1265 Sawicki Jarosław GM5 Retro Rowery Duda Team Pro
698 Schabowicz Krzysztof MM2 ½Pro
397 Siedlecki Dawid FM2 Moto Diablo Team Fit
1935 Siemiaszko Dariusz FM3 Dobry Kurs Fit
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB Fit
1263 Skalski Mariusz MM3 ½Pro
271 Skibiński Przemysław FM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
422 Skomin Mariola FK3 Fit
783 Skorek Marek MM3 TS Meran-Otwock ½Pro
368 Skórko Krzysztof FM4 Fit
705 Skwarski Witold MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
599 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
381 Słotwiński Adam FM3
5324 Słotwiński Igor HM1 Hobby
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna MK2 Wodociągi Warszawskie ½Pro
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
20 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
365 Sokołowski Krzysztof MM5 Augustowianka Team ½Pro
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders Fit
384 Sosnowski Grzegorz FM6 Fit
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
212 Staniewski Michał MM3 AirBike.pl Team ½Pro
1943 Stawarz Maciej MM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team Pro
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
5041 Stelmaszczyk Staś HM3 Bar Janusz MTB Team Hobby
755 Sternicki Tomasz FM4 XC Poręby Team Fit
837 Stępień Rafał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
637 Stępniak Anna MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
663 Struczewski Tomasz FM4 Fit
1815 Strzemieczny Tomasz MM2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
891 Szczepanik Adam GM1 Endurocross Pro
538 Szepietowski Radosław MM2 ½Pro
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
402 Sztęborowski Adam GM4 Alumex MTB Team Pro
5154 Szulińska Nina HK3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
5307 Szymańska Amelia HK3 cykliści rypin Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
1412 Świątkowski Maciej FM4 Crazy Racing Team Fit
1547 Świątkowski Stanisław FM1 OLSH Paramedyk PKMTB Fit
840 Świderski Paweł MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
949 Świderski Tadeusz MM4 Timbud Team ½Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
366 Taisiia Ponomareva MK2 ½Pro
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science Fit
1593 Tężycki Jarosław FM3 SIEMANO Bike Team Fit
1298 Tomanek Szymon FM4 Fit
481 Tomkiel Wojciech MM4 ½Pro
841 Trawkowski Paweł GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5398 TrybuŚ Alex HM1 Hobby
5397 Trybuś Maciej HM3 CENTURION MTB team Hobby
611 Trykacz Marcin MM3 Szprycha Giżycko ½Pro
1429 Tumaniec Dariusz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1428 Tumaniec Joanna FK4 Cryospace Olsztyn Fit
369 Turek Ireneusz FM7 MTB TEAM EŁK Fit
2013 Urbański Maciej MM2 ½Pro
1948 Wacinowski Marcin MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
537 Warecki Michał MM2 Rondo Babka Warszawa ½Pro
1645 Warzywoda Jakub FM2
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
5327 Wawrzeniuk Oskar HM3 Hobby
491 Wawrzyn Wojciech MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
985 Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
2005 Wejner Olgierd FM4 MCP Bike Team
Wesołowski Kamil MM2 ½Pro
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
5094 Wielgat Filip HM1 Hobby
Wielgat Lukasz FM3
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
341 Więcek Dariusz FM2 PT Mazury Team Ełk Fit
340 Więcek Kamila FK2 PT Mazury Team Ełk Fit
1410 Wilczyński Dariusz MM3 CENTURION MTB team ½Pro
525 Wilczyński Jan MM7 CENTURION MTB team ½Pro
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba
1479 Wolak Artur FM4 Bank Pekao Team Fit
5136 Wolak Faustyna HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1031 Wolf Mateusz FM2 Fit
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
1780 Woźnica Małgorzata FK4 ABC Data Bike Team Fit
1779 Woźnica Mariusz FM4 ABC Data Bike Team Fit
743 Wójcik Daniel MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
108 Wójcik Leszek MM4 ½Pro
1989 Wroniecki Adam FM2 Fit
5335 Wronka Iga HK1 Hobby
1890 Wronka Miłosz FM3 Fit
303 Wróblewska Agata FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
519 Wróblewski Nokodem FMJ Fit
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
1093 Wyrzykowski Arkadiusz MM2 ½Pro
5326 Wyrzykowski Dawid FMM
348 Wysocki Łukasz FM2 Fit
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
607 Wyszomierski Marcin FM3 Adamus Fit
545 Zacharewicz Dominik MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1864 Zacharewicz Paweł FM1 Loyalty Point Racing Team
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
704 Zakrzewski Piotr MM2 HPE-ESKOM ½Pro
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1075 Zalewski Pawel MM3 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1279 Zalewski Paweł MM3 RB Riders ½Pro
77 Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group Fit
1947 Zaniewska Iwona MK4 Cryospace Olsztyn ½Pro
87 Zaród Łukasz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
425 Zdanio Tomasz FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1932 Zduńczyk Dariusz MM4 PZU Sport Team ½Pro
551 Zieliński Grzegorz FM3 Fit
146 Zieliński Krzysztof MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan MM7 PATNET TEAM ½Pro
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
5220 Zub Mateusz Jan HM1 Hobby
2088 Zurel Michał MM3 cykliści rypin ½Pro
967 Zwaliński Tomasz FM2 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
810 Żarlińska Olga MK2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
2000 Żebrowski Jędrzej MM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
528 Żuchliński Adam GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
2009 Żywółko Jarosław MM4 Cisowianka ½Pro