Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-07-28 - Olsztyn

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team Fit
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
835 Andrzejczuk Adam FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr FM4 Bank Pekao Team Fit
805 Antochowski Jan FM7 Fit
659 Antoniak Adam MM3 CATENA WYSZKÓW ½Pro
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders
5299 Bachor Amelia HK2 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Hobby
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
675 Badura Patryk MM3 MICHELIN BLOOMNET TEAM ½Pro
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
1972 Banaszek Paweł GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
5416 Banul Aleksander HM3 Bel Polska Hobby
1438 Banul Rafał MM3 Cryospace Olsztyn ½Pro
831 Barabasz Michał MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
2067 Baranek Paweł FM2 AirBike.pl Team
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
224 Barbarski Dariusz MM4 ½Pro
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek FM4 Fit
403 Barnaś Paweł MM3 Alumex MTB Team ½Pro
483 Bartosiewicz Adrian MM2 ½Pro
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
717 Bartoszewicz Tomasz FM3 WDL.PL Team Fit
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
5230 Beda Bartłomiej FMM
5223 Beda Franciszek FMM
1791 Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5418 Berkan Damian HM3 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5419 Berkan Olga HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
120 Bernacik Paweł MM2 ½Pro
1638 Bertowski Mirosław MM7 PATNET TEAM ½Pro
1577 Betlej Maciej FM4 DODIDDONE TEAM
1413 Bieniada Marcin FM6 WILDBORN E System
1767 Bieniecka Nicola FKM WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
264 Bieniecki Tomasz FM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
5328 Bigas Filip HM1 Hobby
515 Bigas Grzegorz FM2 Fit
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
1330 Bittner Sebastian FMJ Fit
2007 Bizior Marcin MM2 MontazReklam24.pl ½Pro
1835 Blokowska Beata FK2 AKJ KWIDZYN Fit
1900 Błaszczyk Miłosz FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1057 Bober Zbigniew FM7 T4B team Fit
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
522 Borawski Radosław FM2 Fit
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
2004 Borowski Maciej FM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
204 Borysiuk Agnieszka FK3 Alltop STAG Team Fit
205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team Fit
5203 Borysiuk Zofia HK3 Alltop STAG Team Hobby
760 Brygier Jacek MM4 Płocki Klub Kolarski ½Pro
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
478 Brzostowski Tomasz GM4 Pro
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
5317 Buczyński Kacper HM3 Hobby
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
610 Byber Remigiusz GM4 Pro
5074 Bylak Dawid HM2 Hobby
405 Cabaj Diana MK2 Alumex MTB Team ½Pro
999 Cacko Kacper GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1108 Cegiełła Maciej FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
601 Chmielewska Magda MK2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
313 Chojnacki Artur FM3 Fit
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
1709 Chycki Maciej MM0 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1763 Chycki Radosław MM4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
666 Ciunel Paweł FM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team
281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy
508 Cywiński Mateusz FM0 Mayday team Lublin Fit
5103 Cywiński Piotr FMM Cywińscy
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
623 Czajka Dariusz MM5 ½Pro
5287 Czajkowska Agnieszka HK1 Hobby
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
565 Dajek Janusz MM5 FLASH TEAM ½Pro
1734 Damaz Arkadiusz FM4 Bar Janusz MTB Team Fit
532 Damięcki Tomasz MM3 ½Pro
1432 Dawid Maksymilian MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
5378 Dawid Mikołaj HM4 Akademia Kolarstwa Olsztyn Hobby
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
Dąbrowski Filip HM1 Hobby
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
Dąbrowski Wiktor HM4 Hobby
214 Demczuk Ewa FK4 AirBike.pl Team
884 Demiańczuk Tomasz MM3 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha Fit
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
769 Deptuła Jan MM4 ½Pro
549 Dębski Wiktor FM0 Fit
578 Dianov Andrey GM3 Loyalty Point Racing Team Pro
262 Dłoniak Sławomir MM6 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5184 Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM
759 Domański Krzysztof MM3 ½Pro
620 Domel Arkadiusz MM2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
5039 Drzewiecki Franek HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1974 Drzewiecki Marcin MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
5388 Drzymalska Wiktoria HK2 Hobby
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
1183 Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB Fit
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
417 Dulz Marcin FM3 RB Riders Fit
1287 Dykalska Martyna FK0 cykliści rypin Fit
1768 Dymkowski Tomasz GM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1237 Dyzio Piotr GM3 SuperDrob Bike Team Pro
1387 Emerla Tomasz GM4 KC ODJAZD Pro
750 Enache Marius MM2 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
517 Fabianowicz Andrzej FM7 Fit
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
323 Florczak Cezary MM2 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
624 Froicu Alexandru MM2 ½Pro
587 Gajdziński Dariusz FM4 MTB EŁK PROSTKI Fit
530 Galicki Bartłomiej FM3 MTB KWIDZYN TEAM Fit
282 Gałkowski Marcin GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
680 Gamus Robert FM4 cyklomaniacy.pl Fit
5022 Gasek Bernard HM4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1730 Gaweł Andrzej FM6 Fit
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1885 Gęsicki Remigiusz FM2 SISU-OWB team Fit
1657 Giez Wojciech MM2 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5367 Gliński Mateusz HM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Hobby
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
771 Gogulski Grzegorz MM4 TORUŃ ½Pro
1285 Golan Bolesław FM3
Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
526 Gorban Tatyana FK3 Fit
1897 Gordon Piotr FM5 FIS Bikers Team Fit
513 Gortatowska Marlena FK2 Akademia Kolarstwa Olsztyn Fit
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1973 Górecki Marek GM4 Jastrzębie Łaskie Pro
1317 Górnicki Marcin MM2 Kross Staff Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
681 Górski Bartosz FM4 CSU Racing Team Bydgoszcz Fit
1421 Górski Zdzisław MM7 T4B team ½Pro
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
1269 Gramann Andrzej MM7 Wieliszew Heron Team ½Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
Greber Karol FM1 #NieBiegamBoLubie
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1539 Grela Wiesław FM7 MTB EŁK PROSTKI Fit
2046 Grędziński Bartosz GM2 Kross Staff Team Pro
559 Grocholewicz Mariusz MM4 ½Pro
701 Grochowski Jacek MM5 ½Pro
575 Grochowski Piotr FM3 Fit
Grodzki Adam FM3 cycliści
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek FM5 Wieliszew Heron Team
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
5204 Grudna Maria HK1 Alltop STAG Team Hobby
202 Grudna Monika FK3 Alltop STAG Team Fit
5202 Grudna Zuzanna HK3 Alltop STAG Team Hobby
1749 Grudniewski Tomasz FM4
203 Grudny Bartłomiej FM3 Alltop STAG Team Fit
1080 Grudziąż Rafał FM3 RIDE43team Fit
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz MM6 ½Pro
276 Grudziński Wojciech Hobby
5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Hobby
1488 Gruszewski Hadrian FMJ TEMPO MŁAWA Fit
1575 Grzegorczuk Tomasz GM4 PATNET TEAM Pro
679 Grzegrzółka Krzysztof FM2 Michelin Team Fit
1169 Grzelak Agnieszka FK3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
520 Grzybek Tomasz MM3 Sprint Team Bochnia ½Pro
540 Grzybowski Karol FM1 Fit
651 Grzybowski Krzysztof FM3 Fit
942 Grzybowski Maciej FM2 Fit
604 Grzybowski Michał FMJ Fit
946 Gula Dominik FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
1058 Gutowski Kamil FMM MTB EŁK PROSTKI Fit
943 Gutowski Tomasz MM7 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
714 Guzewicz Artur MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1888 Haladyn Paweł GM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1 Halwa Pawel FM4
Hanas Filip HM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn Hobby
1015 Harla Michał MM2 ½Pro
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
907 Horba Mateusz FM1 Fit
5365 Horecka Amelia HK2 Hobby
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
1168 Jakubowska Katarzyna FK4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
2265 Jakubowski Dominik GM1 KOMOBIKE SCOTT Pro
5148 Jankowska Zuzanna HK3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team Fit
2233 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
676 Jaśkiewicz Justyna FK4 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
1581 Jatelnicki Olgierd GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
5369 Jaworska Gaja HK1 Hobby
5342 Jaworska Malina HK2 Hobby
574 Jaworski Bartosz FM2 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Fit
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
694 Jaworski Marek MM7 Autobus z napisem `Koniec` ½Pro
408 Jaworski Mikołaj FM3 Autobus z napisem `Koniec`
1601 Jedynak Jakub FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1600 Jedynak Katarzyna FKJ LKK LUKS SŁAWNO Fit
5186 Jedynak Michał HM4 LKK Luks Sławno Hobby
1556 Jedynak Mikołaj FM0 LKK Luks Sławno Fit
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
639 Jędrej Andrzej GM4 IFON KolarzKlub Pro
1257 Jędrzejczuk Tomasz FM3 Cisowianka
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado Wolfpack ½Pro
1565 Jędrzejewski Stanisław FM7 Fit
793 Józiewicz Maciej MM2 Łódź Kocha Sport ½Pro
656 Józkowicz Maja FKM Diversey Team Zbąszynek Fit
5176 Józkowicz Marta HK2 Diversey Team Zbąszynek Hobby
768 Judycki Maciej MM2 ½Pro
1106 Justynowicz Arkadiusz FM2 Fit
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej MM3 cykliści rypin ½Pro
896 Kalinowska Joanna FK3 cykliści rypin Fit
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
850 Kallas Arkadiusz MM3 KHOZMO ½Pro
591 Kałkun Natasza FK4 PT Mazury Team Ełk Fit
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
1359 Kamiński Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
871 Kamiński Radosław GM3 T4B team Pro
600 Kamiński Robert MM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
1160 Kamiński Witold MM5 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team Fit
1480 Kapuściński Krzysztof FM3 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
2180 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
2018 Kaska Paweł MM2 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
1097 Kaszewiak Karolina FK2 Fit
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
1915 Kazińska Katarzyna MK3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5258 Kaźmierczak Kamil HM2 Cisowianka Hobby
1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Cisowianka Fit
423 Kędziorek Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
1292 Kindrasz Krzysztof GM3 Szprycha Giżycko Pro
1812 Kisicki Tomasz MM2 ½Pro
268 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
2056 Klech Jerzy MM3 ½Pro
829 Kleczaj Barbara Open GO Sport Scrapper Team Pro
523 Klemański Marcin FM2 Fit
161 Klementowicz Krzysztof FM4 Fit
618 Klepacki Cezary FM3 Fit
812 Kleps Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
563 Klewaczew Andrzej MM5 Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka ½Pro
1895 Klimaszewski Mariusz MM3 ½Pro
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1239 Klimiuk Krzysztof GM2 SuperDrob Bike Team Pro
731 Kłos Rafał MM2 T4B team ½Pro
485 Kłudkiewicz Antonina FK2 IFON KolarzKlub Fit
1368 Kmieć Piotr FM2 Fit
1332 Kochański Dariusz FM4 Fit
1073 Kolibowski Krzysztof MM2 ½Pro
487 Kolman Tomasz FM2 Fit
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
569 Kołakowski Mariusz MM2 ½Pro
1999 Kołatka Anna MK1 Cryospace Olsztyn ½Pro
199 Kołatka Zbigniew MM5 ½Pro
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
Kondziołka Artur FM3
662 Korc Artur GM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Pro
612 Korol Maciej FM3 Fit
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz MM3 ½Pro
5007 Kośla Bartosz HM4 7 Szprych Hobby
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
542 Kotarski Jacek MM5 ½Pro
655 Kotowicz Rafał MM2 ½Pro
5338 Kotwicka Agata HK1 Hobby
671 Kotwicki Łukasz MM2 ½Pro
669 Kowalczyk Łukasz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
2052 Kowalczyk Wojciech MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
209 Kowalik Agnieszka FK4 Alltop STAG Team Fit
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
5205 Kowalik Natalia HK4 Alltop STAG Team Hobby
562 Kowalska Małgorzata FK5 Strabag Bike Team Fit
674 Kowalski Daniel FM4 Fit
1242 Kowalski Ireneusz MM4 SuperDrob Bike Team ½Pro
1173 Kowalski Krzysztof FM2 HPE-ESKOM Fit
55 Kowalski Mariusz MM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie ½Pro
1038 Kowszewicz Szymon MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
1546 Koziarski Marek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
Kozioł Marcin MM4 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
5291 Kozłowski Aleksander HM2 PEK-MONT EKIPA MTB Hobby
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
580 Kozłowski Robert MM3 ½Pro
1013 Koźbiał Jakub FM2 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM Fit
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
335 Krasuski Andrzej MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
629 Krawczyk Wojtek GM3 IFON KolarzKlub Pro
877 Krętkowska Anna FK1 T4B team Fit
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1427 Krom Wojciech MM2 Cryospace Olsztyn ½Pro
1434 Kruba Beata MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
1435 Kruba Emil GM3 Cryospace Olsztyn Pro
5172 Kruba Maciej HM2 Cryospace Olsztyn Hobby
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1813 Kruczek Monika FK2
1773 Krupa Adrian FM1 IFON KolarzKlub Fit
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5021 Krysik Zofia HK4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1809 Krzykalska Daria FKJ Fit
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team Fit
862 Kubiak Adam FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
863 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
512 Kucewicz Małgorzata Maria FK2 Fit
939 Kuczewski Tomek FM6 Trezado Wolfpack Fit
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
1266 Kuczwalska Joanna FK3 Fit
1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Fit
757 Kujanek Mateusz MM2 Eco Energy Home Bike Team ½Pro
5315 Kukielski Paweł HM4 Hobby
945 Kulesza Mikołaj FM1 Cryospace Olsztyn Fit
1071 Kulik Ryszard GM4 PT Mazury Team Ełk Pro
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
5371 Kupiecki Oskar HM3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
543 Kuprian Szymon MM2 ½Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Fit
1965 Kurzawa Paweł MM3 Łódź Kocha Sport ½Pro
636 Kuszmider Magdalena Open IFON KolarzKlub Pro
564 Kutnicka Emilia MK4 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
Kwaterkiewicz Julia HK2 Hobby
Kwaterkiewicz RafaŁ FM3
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
597 Lament Patryk FM2 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
592 Lament Paweł FM5 Fit
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
558 Lasek Marcin MM4 ½Pro
1362 Lech Michał FM2 AM Cycling Team Fit
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
752 Leciejewski Mateusz MM2 Alltop STAG Team ½Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
1792 Leśniak Piotr FM1 Fit
360 Letachowicz Piotr MM3 ½Pro
1471 Lewandowski Bartłomiej MM3 Levi-Thule ½Pro
1162 Lewicki Łukasz MM2 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
2062 Litka Andrzej FM4 TEMPO MŁAWA Fit
1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Fit
903 Lubecki Andrzej FM2 Fit
962 Luboińska Urszula Open Trezado Wolfpack Pro
1115 Ludwicki Piotr MM3 ½Pro
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1337 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof FM5 GO Sport Scrapper Team
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
585 Łaździn Arkadiusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
482 Łomnicki Michał MM3 MTB Kwidzyn Team ½Pro
586 Łopatowski Damian FM0 MTB EŁK PROSTKI Fit
5177 Łopiński Igor HM3 Hobby
553 Łozowicka Anna FK3 Fit
887 Łukasiak Łukasz MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
978 Łukaszewska Wiktoria FKJ cykliści rypin Fit
879 Łukaszewski Łukasz MM2 Szprycha Giżycko ½Pro
5101 Majchrzak Jan HM1 Hobby
1753 Majchrzak Tomasz FM2 Fit
811 Majek Mariusz FM4 GO Sport Scrapper Team
791 Majewski Marek FM6 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Fit
905 Makowski Michał MM2 Decathlon Team ½Pro
603 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
845 Malicki Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
1450 Malinowski Jacek MM5 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1294 Maliszewski Jerzy FM5 Fit
2239 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
5322 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
931 Mańkowski Marek FM6 Fit
1009 Marchlewski Marcin MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
5303 Marchlewski Szymon HM3 KOMOBIKE SCOTT Hobby
661 Marczak Daria FK2 DSV TEAM Fit
590 Markiewicz Łukasz MM3 ½Pro
531 Marowski Mariusz FM3 MTB Kwidzyn Team Fit
541 Martyniuk Paweł MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
Matracki Konrad HM3 Hobby
548 Matracki Paweł FM3 Personal Triathlon Fit
803 Matuszewska Joanna MK3 ½Pro
971 Matuszewski Krzysztof MM6 ½Pro
1517 Maykowski Tadeusz FM7 Fit
498 Mazij Mariusz MM4 CardioHome Team ½Pro
5140 Mazur Szymon HM2 Hobby
1082 Mazurek Sławomir MM4 Trezado Wolfpack ½Pro
627 Mączewski Andrzej MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
266 Mączyński Czesław MM7 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
561 Megger Andrzej FM3 Fit
546 Męziński Bartosz FM2 Finisher.pl
613 Michalonek Piotr FM5 Fit
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1970 Mikołajczyk Paweł GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
225 Mikołajczyk Paweł MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5207 Miktus Rafał HM3 Alltop STAG Team Hobby
738 Milkiewicz Anna FK4 Fit
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team Fit
1642 Mirkowska Magdalena FK2 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
280 Misiaszek Michał FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
552 Miściur Radosław FM3 Rowerowy Lidzbark Fit
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
427 Mościcka Izabela FK2 Alumex MTB Team Fit
749 Motylewska Marta MK2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
842 Mrowiec Kamil FM3 GO Sport Scrapper Team
285 Mudlaff Krzysztof MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
672 Mularczyk Anna FK2 Fit
1199 Murdzia Tomasz FM2 Loyalty Point Racing Team
1048 Muszak Filip FMM MTB EŁK PROSTKI Fit
554 Mydło Kazimierz MM7 MICHELIN BLOOMNET TEAM ½Pro
1984 Myszkowski Rafał GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
489 Nawrocka Joanna FK3 VauPe Fit
497 Nawrocki Dariusz FM5 VauPe Fit
179 Nazarski Jacek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
736 Nessel Maria FK4 Fit
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
621 Neumann Rafał FM3 www.terenowo.pl Fit
115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
Nieślańczyk Maciej FM3 GVT
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
758 Niewiarowski Kazimierz MM7 Kross Staff Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
706 Niklewicz Sebastian MM4 HPE-ESKOM ½Pro
Nikodem Agnieszka Hobby
Nikodem Konrad HM2 Hobby
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
904 Nowak Anna MK2 ½Pro
568 Nowak Filip MM4 ½Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team Fit
817 Nowak Julia MK1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
2284 Nowak Kamil FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1087 Nowak Mariusz MM4 ½Pro
1842 Nowak Piotr MM3 LANDIRENZO ½Pro
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
477 Nowakowski Adam MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
511 Nowicki Kacper MM4 RowerowyKampinos.pl ½Pro
1398 Nowicki Rafał MM0 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
1161 Ochocki Andrzej FM4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
733 Ochrymczuk Anna MK3 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
838 Okniński Dawid FM1 GO Sport Scrapper Team
269 Okruciński Kacper MM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
476 Okuljar Aleksandra MK2 Alumex MTB Team ½Pro
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
1557 Olewnik Piotr FM3 SZYBKIE KLAPKI KUBOTA Fit
2044 Olpeter Adam FM4 AKJ Kwidzyn Fit
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1568 Olszewski Sławomir MM6 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1528 Olszewski Tomasz FM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
1096 Ołdakowski Karol FM3 Fit
547 Orłowski Jan FM7 WKR FAN Team Fit
615 Orzechowski Alan FM1 Fit
5178 Orzechowski Karol HM2 Hobby
602 Orzechowski Paweł MM3 ½Pro
5112 Orzechowski Stanisław HM4 Hobby
673 Osenkowski Adam MM4 MEGALIA Toruń ½Pro
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
654 Ostoja-Chyżyński Aleksander MM2 Circle K Cycling Team ½Pro
1486 Ostrowska Anna MK4 T4B team ½Pro
2053 Ostrowski Adam MM3 ADIOSTRY Team ½Pro
878 Ostrowski Grzegorz GM5 T4B team Pro
576 Ostrowski Mateusz FM2 Fit
583 Oszkiel Jakub MM0 ½Pro
1564 Oszkiel Kamil FM1 NC+ SPORTS TEAM
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM Fit
1534 Oszkiel Mateusz FM1 NC+ SPORTS TEAM
584 Oszkiel Milena FK0 Fit
1532 Oszkiel Paweł FM4 Fit
1801 Oszkiel Rafał FM3
254 Pacuk Dariusz GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
5219 Pacuk Zosia HK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1919 Panasiuk Piotr FM2 Fit
804 Papelbon Roman MM3 ½Pro
1930 Paprzycki Dariusz FM6 Cross Fit
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
509 Parzych Grzegorz FM4 Fit
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
505 Pasicka Bernadetta MK3 Huzar Bike Academy ½Pro
310 Paszczyk Katarzyna MK4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
351 Paszczyk Mariusz MM4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 RIDE43team Fit
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB Fit
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
1238 Pawlak Zofia MK4 SuperDrob Bike Team ½Pro
571 Pawlicki Marcin FM2 WMR Team Fit
572 Pawlicki Robert FM2 WMR Team Fit
626 Pawlicki Wojciech FM5 WMR Team Fit
252 Pawłowski Stanisław MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
909 Pawłów-Pyrka Katarzyna MK2 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1855 Pazdrowski Robert MM5 Dazar Olimpic Piaseczno ½Pro
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk Pro
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1022 Piasecki Andrzej MM7 Piasecki Concept ½Pro
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
5217 Piernikowski Aleksander HM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1425 Pieściński Jacek MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
1670 Piętka Jarosław MM4 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1543 Piotrowicz Kamil MM2 T4B team ½Pro
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
748 Piwowarski Tomasz MM2 EEH BIKE TEAM ½Pro
557 Plaszewska Aneta MK2 PZU Sport Team ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
213 Płońska Aneta FK3 Alltop STAG Team Fit
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3 Fit
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1439 Poczopko Andrzej GM3 Cryospace Olsztyn Pro
1440 Poczopko Aurelia MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin Fit
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
74 Poluchowicz Artur MM4 Hurtap ½Pro
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
802 Popławski Paweł MM3 ½Pro
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
560 Postój Andrzej FM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
5360 Potrzebowski Piotr HM2 Hobby
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
5209 Przybysz Marcel HM4 Alltop STAG Team Hobby
5208 Przybysz Nikodem HM2 Alltop STAG Team Hobby
207 Przybysz Sebastian FM3 Alltop STAG Team Fit
940 Przybysz Weronika FK3 Alltop STAG Team Fit
1402 Przygoda Łukasz FM2 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
644 Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
723 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1004 Pszczółkowski Łukasz FM2 T4B team Fit
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3
501 Pyłko Grzegorz MM3 Kross Staff Team ½Pro
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
927 Radzimska Joanna FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
922 Radzimski Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
906 Radzki Daniel MM3 Michelin Team ½Pro
1417 Rajczyk Patrycjusz GM4 PATNET TEAM Pro
479 Raszewski Robert FM3 RMR Bike Team
652 Raszkiewicz Jacek FM4 Fit
617 Raszkiewicz Marta MK2 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
510 Raźniewski Karol FM3 NW MTB Fit
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
521 Rdzanek Igor FM1 PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL Fit
1334 Rdzanek Paweł FM4 PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL Fit
180 Rees Robert FM5 Maro Sport Team Fit
Rogozińska Kalina FKM
5014 Rogozińska Kalina HK2 Hobby
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
677 Rogóz-Namiotko Karolina FK3 Fit
2083 RoguŚ Natalia FK1 Fit
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1916 Romanow Marcin GM3 Pro
Romanowski Mateusz FM2
668 Rostecki Tomasz FM3 Fit
1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Fit
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna Open GO Sport Scrapper Team Pro
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
2002 Rudowski Kacper FM0 Fit
1245 Rumsicki Karol MM1 SuperDrob Bike Team ½Pro
1244 Rumsicki Sylwester GM4 SuperDrob Bike Team Pro
516 Rybak Katarzyna MK2 Łódź Kocha Sport ½Pro
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
186 Sacharczuk Paweł MM4 ½Pro
216 Sachs Karol GM3 AirBike.pl Team Pro
533 Sadlak Łukasz FM2
1790 Sakowski Jan FM7 Fit
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5399 Sanni Faris HM3 Hobby
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
507 Sawicki Artur FM3 Fit
1265 Sawicki Jarosław GM5 Retro Rowery Duda Team Pro
566 Shevtcov Aleksander FM5 FOLTA Fit
657 Sidoruk Grzegorz MM3 ½Pro
1935 Siemiaszko Dariusz FM3 Dobry Kurs Fit
287 Siemiński Ryszard FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders Fit
Siennicka Małgorzata FK3
514 Sierocki Marcin MM3 ½Pro
1407 Siewierski Piotr MM3 WWW.ONNINEN.PL ½Pro
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
Sirocka Patrycja FKM
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB Fit
1263 Skalski Mariusz MM3 ½Pro
271 Skibiński Przemysław FM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1099 Skorobogaty Rafał MM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
380 Skumiał Norbert MM3 ½Pro
705 Skwarski Witold MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
599 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
1622 Snowacki Przemyslaw MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna MK2 Wodociągi Warszawskie ½Pro
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
1284 Sobótka Robert FM0 Fit
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
Sojka Aleksandra FK3
Sojka Konrad FM3
5222 Sojka Lena HK1 Hobby
5293 Sojka Maja HK1 Hobby
20 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
Sokołowski Hubert HM2 Hobby
588 Sołtysiuk Bartosz FM2 Fit
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders Fit
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
212 Staniewski Michał MM3 AirBike.pl Team ½Pro
1960 Staniszewski Olek MM2 SuperDrob Bike Team ½Pro
128 Stawarz Maciej MM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team Pro
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
755 Sternicki Tomasz FM4 XC Poręby Team Fit
837 Stępień Rafał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
637 Stępniak Anna MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
1893 Strek Marek MM4 Lipa MTB ½Pro
663 Struczewski Tomasz FM4 Fit
1815 Strzemieczny Tomasz MM2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
579 Styczeń Roman FM4 Hydropress MTB Team Elbląg Fit
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1308 Supryk Bartosz MM3 AGR Welodrom ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
606 Syrwid Wojciech FM4 Fit
518 Szafrański Marek FM4 Fit
658 Szanter Marcin MM4 ½Pro
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5374 Szczepańska Anna HK1 Hobby
596 Szczepański Marcin FM3 Fit
741 Szczygielski Pawel MM2 THE BARBERS GDANSK ½Pro
567 Szempliński Marek FM1 Fit
593 Szerla Tomasz GM4 Pro
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
402 Sztęborowski Adam GM4 Alumex MTB Team Pro
5154 Szulińska Nina HK3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
488 Szydłowski Marcin MM1 ½Pro
5307 Szymańska Amelia HK3 cykliści rypin Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
616 Śledzik Daniel FM3 Fit
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
881 Świątek Jaromir MM3 ½Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
1412 Świątkowski Maciej FM4 Crazy Racing Team Fit
1547 Świątkowski Stanisław FM1 OLSH Paramedyk PKMTB Fit
614 Świderski Daniel MM2 ½Pro
840 Świderski Paweł MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
949 Świderski Tadeusz MM4 Timbud Team ½Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
582 Tabor Filip FMM Warszawski Klub Kolarski Fit
5387 Tabor Patrycja HK3 Warszawski Klub Kolarski Hobby
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science
765 Taraszkiewicz Kacper FM0 MSR Mrągowo Fit
727 Tengowski Mateusz FMJ Fit
1593 Tężycki Jarosław FM3 SIEMANO Bike Team Fit
1298 Tomanek Szymon FM4 Fit
529 Tomaszkiewicz Mariusz MM2 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
481 Tomkiel Wojciech MM4 ½Pro
841 Trawkowski Paweł GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
611 Trykacz Marcin MM3 Szprycha Giżycko ½Pro
1429 Tumaniec Dariusz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1428 Tumaniec Joanna FK4 Cryospace Olsztyn Fit
598 Turalska Małgorzata FK5 Akademia Kolarstwa Olsztyn Fit
1174 Turowski Krzysztof FM3 HPE-ESKOM Fit
581 Tyrka Janusz FM4 Fit
665 Tyszkiewicz Mariusz FM3 Fit
713 Uliczny Marcin MM4 Płocki Klub Kolarski ½Pro
1633 Urbańska Sabina FK5 Fit
1240 Urbański Michał FM3 SuperDrob Bike Team Fit
226 Urbański Piotr MM5 ½Pro
1236 Wachnik Bożena FK5 SuperDrob Bike Team Fit
1235 Wachnik Wojtek MM6 SuperDrob Bike Team ½Pro
1948 Wacinowski Marcin MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
5076 Walenciak Hanna HK1 Hobby
1107 Walenciak Paweł FM3 Fit
157 Walewicz Tomasz MM4 ½Pro
836 Walkiewicz Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
660 Wanat Piotr FM1 Fit
577 Warcaba Mateusz FMM Dobromoejski Klub Biegacza ,, odcisk` Fit
1645 Warzywoda Jakub FM2
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
985 Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
1909 Wawrzyniuk Ernest MM3 ½Pro
5339 Wehner Luke HM3 ATV Haltern Hobby
5340 Wehner Theo HM1 ATV Haltern Hobby
941 Weinert Bartosz MM2 ½Pro
608 Wester Stanisław MM3 RB Riders ½Pro
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1086 Wicherkiewicz Marcin MM4 ½Pro
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
622 Wieczorek Daniel FM2 Fit
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
187 Wierzchowski Paweł FM5 Fit
1410 Wilczyński Dariusz MM3 CENTURION MTB team ½Pro
525 Wilczyński Jan MM7 CENTURION MTB team ½Pro
524 Wilk Zuzanna FK0 More Womens Team Fit
273 Winiecki Kacper FMM WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
664 Wiśniewski Dariusz MM5 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
628 Wiśniewski Dariusz GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
653 Witeska Piotr MM4 CST 7R MTB TEAM ½Pro
589 Wittlieb Iwona FK3 MTB EŁK PROSTKI Fit
304 Wittlieb Robert FM4 MTB EŁK PROSTKI Fit
744 Włodarczyk Mariusz MM3 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
261 Wojciechowski Krystian FM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba
595 Wojtkiewicz JarosŁaw GM4 Pro
605 Wojtkowski-Paczóski Jan FM7 Fit
1479 Wolak Artur FM4 Bank Pekao Team Fit
5467 Wolak Faustyna HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
2087 Wolcendorf Edward FM7 jakoobcycles.com Fit
1031 Wolf Mateusz MM2 ½Pro
Wołodźko Dominik Hobby
Wołodźko Leonard HM1 Hobby
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
5361 Wołosiuk Mikołaj HM1 Hobby
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
1241 Woźnica Dariusz GM5 SuperDrob Bike Team Pro
1780 Woźnica Małgorzata FK4 ABC Data Bike Team Fit
1779 Woźnica Mariusz FM4 ABC Data Bike Team Fit
152 Wójcik Daniel MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
108 Wójcik Leszek MM4 ½Pro
Wójcik Michał HM3 Hobby
1112 Wrona Patryk GM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1890 Wronka Miłosz FM3 Fit
303 Wróblewska Agata FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
5308 Wróblewska Maria HK2 Hobby
519 Wróblewski Nokodem MM0 ½Pro
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
544 Wysokiński Marek MM4 ½Pro
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
5017 Wyszomierski Adam HM4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
607 Wyszomierski Marcin FM3 Adamus Fit
912 Wyżlic Michał MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
545 Zacharewicz Dominik MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1864 Zacharewicz Paweł FM1 Loyalty Point Racing Team
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
539 Zadrożny Grzegorz FM2 Fit
625 Zagożdżon Witold MM5 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
1358 Zakrzewski Jerzy GM2 IM Logistics RafBike Cycling Team Pro
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
704 Zakrzewski Piotr MM2 HPE-ESKOM ½Pro
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1075 Zalewski Pawel GM3 PT Mazury Team Ełk Pro
1279 Zalewski Paweł MM3 RB Riders ½Pro
77 Zalewski Robert MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group Fit
1947 Zaniewska Iwona MK4 Cryospace Olsztyn ½Pro
87 Zaród Łukasz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1932 Zduńczyk Dariusz MM4 PZU Sport Team ½Pro
5128 Zelcer Bartosz HM3 Hobby
1483 Zelcer Michał MM3 ZELCERY ½Pro
5130 Zelcer Zuzanna HK2 Hobby
570 Zhukovsky Eduard MM2 ½Pro
556 Zieliński Arkadiusz GM3 Polski Klub MTB Pro
551 Zieliński Grzegorz FM3 Fit
619 Zieliński Miłosz GM2 Sikorski Cycles Pro
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan MM7 PATNET TEAM ½Pro
484 Zięba Bartosz MM0 Rowerowy Lidzbark Racing Team ½Pro
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4 LESZ`GO! ROGÓW MASTERS Fit
594 Zmuda-Trzebiatowski Andrzej MM1 ½Pro
2088 Zurel Michał MM3 cykliści rypin ½Pro
1665 Zurel Waldemar MM6 ½Pro
967 Zwaliński Tomasz FM2 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
486 Żak Tomasz MM2 ½Pro
810 Żarlińska Olga FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
2000 Żebrowski Jędrzej MM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1072 Żebrowski Robert FM3 MTB Ostróda Team Fit
883 Żmuda Hubert MM1 ½Pro
1095 Żółtański Jakub FM3 Fit
528 Żuchliński Adam GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
527 Żuczkowski Marcin MM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team ½Pro
742 Żurawski Tolek MM3 ½Pro
2009 Żywółko Jarosław MM4 Cisowianka ½Pro