07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-06-16 - Ciechanów

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
825 Adamiec Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr FM4 Bank Pekao Team
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
2051 Balkowski Robert MM3 Kross Staff Team ½Pro
1972 Banaszek Paweł GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
5381 Banaś Janusz JURAND Ciechanów Hobby
1438 Banul Rafał MM3 Cryospace Olsztyn ½Pro
831 Barabasz Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1064 Baranowski Adam MM2 ½Pro
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
224 Barbarski Dariusz MM4 ½Pro
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek FM4 Fit
889 Bartczak Mariusz MM3 Allianz Cycling ½Pro
1060 Bartnik Tomasz GM3 Ośka Warszawa Pro
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
1109 Bazydło Marcin MM2 ½Pro
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
5230 Beda Bartłomiej FMM
5223 Beda Franciszek FMM
1791 Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł FM2
1638 Bertowski Mirosław FM7 PATNET TEAM
1577 Betlej Maciej FM4 DODIDDONE TEAM
1566 Bielecki Łukasz GM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Pro
1413 Bieniada Marcin FM6 WILDBORN E System
1767 Bieniecka Nicola FKM WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
264 Bieniecki Tomasz FM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
515 Bigas Grzegorz FM2 Fit
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
Binkowski Jarosław MM4 Exorigo-Upos ½Pro
2007 Bizior Marcin FM2 MontazReklam24.pl Fit
1059 Blicharski Łukasz FM3 Mazovia ProActiv Ciechanów Fit
1900 Błaszczyk Miłosz FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1057 Bober Zbigniew FM7 T4B team Fit
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
2082 Boratyński Marcin FM3 Fit
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
5203 Borysiuk Zofia HK3 Alltop STAG Team Hobby
1250 Bralewski Mirosław MM5 CATENA WYSZKÓW ½Pro
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1678 Brześkiewicz Dorota MK3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
5199 Brześkiewicz Szymon HM2 Mińska Grupa Rowerowa Hobby
948 Brzóska Piotr MM5 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
1044 Buczyński Przemysław FM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
5074 Bylak Dawid HM2 Hobby
405 Cabaj Diana MK2 Alumex MTB Team ½Pro
999 Cacko Kacper FM2 COZMOBIKE TEAM
1108 Cegiełła Maciej FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
934 Chęć Joanna FK2 Fit
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
1782 Chmielewski Jakub FM0 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
892 Chudy Kacper FMM Endurocross Fit
1709 Chycki Maciej MM0 GO Sport Scrapper Team ½Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek FM4 GO Sport Scrapper Team Fit
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
1020 Cieślak Krzysztof FM7 Fit
915 Cieślak Marcin MM4 Smurfit Kappa Adventure Team ½Pro
1061 Cieślak Michał GM1 IBOX Mała Liga Cycling Team Pro
1091 Cyckiewicz Robert MM4 Bike Fun Legionowo ½Pro
281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1195 Cyrta Tomasz FM1 Fit
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy
5103 Cywiński Piotr FMM Cywińscy
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
876 Czarnecki Paweł FM3 Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team
494 Czarzasty Wojciech FM4 LIBRO Cycling Team Fit
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1103 Czerwionka Radosław MM3 ½Pro
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
1734 Damaz Arkadiusz FM4 Bar Janusz MTB Team Fit
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Mińska Grupa Rowerowa
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
884 Demiańczuk Tomasz MM3 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha
262 Dłoniak Sławomir MM6 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1889 Dłużniewski Marcel FMJ UKS Cykliści RYPIN
5184 Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 IFON KolarzKlub
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
5039 Drzewiecki Franek HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1974 Drzewiecki Marcin MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
1183 Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB Fit
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1567 Dulz Marcin FM3 RB Riders Fit
1287 Dykalska Martyna FK0 cykliści rypin Fit
1237 Dyzio Piotr FM3 SuperDrob Bike Team
1387 Emerla Tomasz GM4 KC ODJAZD Pro
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1083 Filipczak Kamil FM3 Pasymskie Bractwo Sportowe Fit
323 Florczak Cezary GM2 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
2050 Furman Grzegorz MM3 Kross Staff Team ½Pro
794 Furtak Sławomir MM2 Bike Fun Legionowo ½Pro
1024 Fydrych Michał MM4 DITTA-SERIA MTB TEAM ½Pro
Gajdziński Dariusz FM4 MTB EŁK PROSTKI Fit
885 Gajek Ireneusz MM3 ½Pro
5152 Gajewska Aleksandra HK3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
282 Gałkowski Marcin FM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
894 Garula Szymon FMJ Bike Concept Fit
1730 Gaweł Andrzej FM6
886 Gawroński Tomasz MM2 Kross Staff Team ½Pro
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1885 Gęsicki Remigiusz FM2 SISU-OWB team Fit
5215 Gidaszewska Zosia HK2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
377 Gidaszewski Grzegorz FM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
5216 Gidaszewski Michał HM1 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1283 Giedzicz Andrzej MM3 AMMG ½Pro
1657 Giez Wojciech MM2 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5044 Giziński Artur Hobby
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1212 Głowala Sławek FM3 SG-Squad Fit
1285 Golan Bolesław FM3
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1897 Gordon Piotr FM5 FIS Bikers Team Fit
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1973 Górecki Marek GM4 Jastrzębie Łaskie Pro
188 Górnicki Marcin MM2 Kross Staff Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
263 Górski Cezary GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1421 Górski Zdzisław MM7 T4B team ½Pro
1221 Grabowski Jan FM3 PSP Fit
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
1844 Grabski Marcin MM3 ½Pro
1269 Gramann Andrzej MM7 Wieliszew Heron Team ½Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
5037 Gregorczyk Lena HK1 Hobby
5314 Gregorczyk Michał HM3 Hobby
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1229 Gresner Peter MM3 ½Pro
2046 Grędziński Bartosz GM2 Kross Staff Team Pro
Grodzki Adam FM3 cycliści
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek FM5 Wieliszew Heron Team
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
202 Grudna Monika FK3 Alltop STAG Team Fit
5202 Grudna Zuzanna HK3 Alltop STAG Team Hobby
1749 Grudniewski Tomasz FM4
203 Grudny Bartłomiej MM3 Alltop STAG Team ½Pro
1080 Grudziąż Rafał FM3 Fit
1718 Grudzińska Sylwia FK3 STANWEX II TEAM Fit
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz MM6 ½Pro
276 Grudziński Wojciech FM2 Fit
5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Hobby
1488 Gruszewski Hadrian FMJ TEMPO MŁAWA Fit
1575 Grzegorczuk Tomasz FM4 PATNET TEAM
1169 Grzelak Agnieszka FK3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
274 Grzybowski Hieronim FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
946 Gula Dominik FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
Gutkowska Anna FK3 Fit
5109 Gutkowska Julia HK3 Hobby
Gutkowski Tomasz FM3
1058 Gutowski Kamil FMM MTB EŁK PROSTKI
714 Guzewicz Artur FM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1 Halwa Pawel FM4
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
2061 Hermann Mariusz FM2 Kross UKS CENTER Czernice Borowe Fit
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team
2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
5053 Iskritskaya Polina HK3 Hobby
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
5119 Jagodziński Mateusz HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
1168 Jakubowska Katarzyna FK4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
5148 Jankowska Zuzanna HK3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team Fit
1725 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1092 Jankowski Robert MM3 Bike Fun Legionowo ½Pro
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
5377 Jasińska-Wilczek BogumiŁa Hobby
2049 Jastrzębowski Janusz MM4 Kross Staff Team ½Pro
1581 Jatelnicki Olgierd FM4 Loyalty Point Racing Team
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
1601 Jedynak Jakub FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1600 Jedynak Katarzyna FKJ LKK LUKS SŁAWNO Fit
5186 Jedynak Michał HM4 LKK Luks Sławno Hobby
1556 Jedynak Mikołaj FM0 LKK Luks Sławno Fit
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
5142 Jezierski Antoni HM2 Hobby
639 Jędrej Andrzej FM4 IFON KolarzKlub
1257 Jędrzejczuk Tomasz FM3 Cisowianka
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado Wolfpack ½Pro
793 Józiewicz Maciej MM2 Łódź Kocha Sport ½Pro
1757 Jurczak Piotr FM2 Continental
1106 Justynowicz Arkadiusz FM2 Fit
1085 Kaczyński Michał MM2 MKK-Korba ½Pro
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej FM3 cykliści rypin
896 Kalinowska Joanna FK3 cykliści rypin Fit
490 Kalinowski Grzegorz FM4 LIBRO Cycling Team
496 Kalinowski Szymon MM0 LIBRO Cycling Team ½Pro
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
792 Kallas Arkadiusz MM3 KHOZMO ½Pro
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
1523 Kamińska Zuzanna FKJ Warszawski Klub Kolarski Fit
1713 Kamiński Artur FM4 Fit
5061 Kamiński Marcel HM2 Hobby
1359 Kamiński Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1047 Kamiński Piotr FM2 Fit
871 Kamiński Radosław FM3 T4B team Fit
1722 Kamiński Rafał FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
1116 Kamiński Tomasz MM3 Bike Fun Legionowo ½Pro
1160 Kamiński Witold MM5 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team
1480 Kapuściński Krzysztof FM3 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
506 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
2018 Kaska Paweł MM2 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
5131 Kaszewska Wiktoria HK4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
5250 Kaszewski Dawid HM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
5038 Kateszczenko Maja FKM MTB EŁK PROSTKI
1915 Kazińska Katarzyna MK3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5258 Kaźmierczak Kamil FMM Cisowianka
1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Cisowianka
1000 Kędziorek Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
140 Kępa Marcin. MM3 PATNET TEAM ½Pro
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
1062 Kimber RadosŁaw GM3 Pro
268 Klasa-Lewandowska Magdalena MK3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
829 Kleczaj Barbara FK2 GO Sport Scrapper Team
161 Klementowicz Krzysztof FM4 Fit
812 Kleps Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
1079 Klimaszewski Maciej FM0 Warszawski Klub Kolarski Fit
1895 Klimaszewski Mariusz FM3
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
5273 Klimaszewski Stanisław HM3 Hobby
1239 Klimiuk Krzysztof FM2 SuperDrob Bike Team
5386 Klimkiewicz Adam Hobby
5056 Klos Vadim HM3 Hobby
277 Kłęk Piotr MM4 Emek Bike Team ½Pro
1493 Kłos Rafał MM2 T4B team ½Pro
1055 Kłosowski Krzysztof FM2 Kross Staff Team Fit
5189 Kłucjasz Jakub HM4 Hobby
1774 Kłudkiewicz Antonina FK2 IFON KolarzKlub Fit
1368 Kmieć Piotr FM2 Fit
872 Kobus Tomasz FM2 Fit
1332 Kochański Dariusz FM4 Fit
897 Kolankowski Damian FM2 Fit
1073 Kolibowski Krzysztof MM2 ½Pro
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
1999 Kołatka Anna MK1 Cryospace Olsztyn ½Pro
199 Kołatka Zbigniew MM5 ½Pro
1093 Kołodziej Marcin FM4 Jurand Ciechanów Fit
5089 KoŁodziej MichaŁ HM4 Hobby
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
106 Kopczyński Jacek FM4 Smurfit Kappa Adventure Team Fit
895 Koprek Tomasz MM3 ½Pro
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz MM3 ½Pro
5380 Kosmala Michał Hobby
5007 Kośla Bartosz HM4 7 Szprych Hobby
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
669 Kowalczyk Łukasz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
5205 Kowalik Natalia HK4 Alltop STAG Team Hobby
966 Kowalski Andrzej MM3 Smurfit Kappa Adventure Team ½Pro
1242 Kowalski Ireneusz MM4 SuperDrob Bike Team ½Pro
1173 Kowalski Krzysztof FM2 HPE-ESKOM Fit
55 Kowalski Mariusz MM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie ½Pro
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
1546 Koziarski Marek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Cryospace Olsztyn ½Pro
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
1077 Koźliński Artur MM3 ½Pro
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
1519 Krasuski Andrzej MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1110 Kraszewski Adam FM1 Fit
875 Kraśniewski Piotr FM2 T4B team Fit
877 Krętkowska Anna FK1 T4B team Fit
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1427 Krom Wojciech MM2 Cryospace Olsztyn ½Pro
1434 Kruba Beata MK3 Cryospace Olsztyn ½Pro
5172 Kruba Maciej HM2 Cryospace Olsztyn Hobby
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1813 Kruczek Monika FK2
1288 Krupa Adam FM0 Fit
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5021 Krysik Zofia HK4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team
862 Kubiak Adam FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
863 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
939 Kuczewski Tomek FM6 Trezado Wolfpack Fit
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
5316 Kuflikowska Ada HK1 Bike Fun Legionowo Hobby
Kuflikowski Sebastian FM3 Bike Fun Legionowo
1071 Kulik Ryszard GM4 PT Mazury Team Ełk Pro
289 Kulińska Dorota FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz FM3 Cisowianka
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Fit
913 Kurowski Michał GM3 POLA-K Pro
1965 Kurzawa Paweł MM3 Łódź Kocha Sport ½Pro
1084 Kusiek RadosŁaw MM3 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA MRĄGOWA ½Pro
636 Kuszmider Magdalena FK2 IFON KolarzKlub
1297 Kuśmierski Paweł MM2 ½Pro
5004 Kwiatkowski Stanisław HM2 Hobby
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
5057 Lange Gustaw HM1 Hobby
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
558 Lasek Marcin MM4 ½Pro
901 Laskowska Natalia FK0 Fit
908 Laskowski Andrzej FM3 STSmaraton Rower-Mot team Fit
1906 Lasota Marcin MM3 ½Pro
1362 Lech Michał FM2 AM Cycling Team Fit
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
1167 Lewandowska Izabella FK4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
1162 Lewicki Łukasz MM2 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
2062 Litka Andrzej FM4 TEMPO MŁAWA Fit
1830 Loewnau Eugeniusz FM5
1098 Lubiński Paweł MM4 ½Pro
962 Luboińska Urszula Open Trezado Wolfpack Pro
1115 Ludwicki Piotr MM3 ½Pro
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1337 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof FM5 GO Sport Scrapper Team
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
1008 Łuciuk Radosław FM4 Bar Janusz MTB Team Fit
887 Łukasiak Łukasz MM2 AK-SPED ½Pro
879 Łukaszewski Łukasz MM2 Szprycha Giżycko ½Pro
1667 Łukawczyk Marcin MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
Macieja Krzysztof GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
5075 Maciejewski Bartek HM4 Hobby
811 Majek Mariusz FM4 GO Sport Scrapper Team
951 Majkowski Krzysztof GM1 T4B team Pro
103 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
5269 Malicki Bartosz HM2 Bike Concept Hobby
893 Malicki Dominik MM3 Bike Concept ½Pro
845 Malicki Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
5277 Malinowski Franciszek HM3 Hobby
1450 Malinowski Jacek MM5 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1294 Maliszewski Jerzy FM5 Fit
1512 Małolepszy Janusz MM4 Razem Trenujemy Sport ½Pro
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
1498 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5114 Mańkowski Błażej HM2 Hobby
Mańkowski Bogdan Hobby
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
1009 Marchlewski Marcin MM1 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
5234 Markowska Oliwia HK1 Hobby
874 Markowski Artur FM3 Fit
5233 Markowski Dawid HM3 Hobby
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
869 Matla Dariusz FM5 T4B team Fit
947 Matwichuk Greg FM6 HPE-ESKOM Fit
1517 Maykowski Tadeusz FM7
5140 Mazur Szymon HM2 Hobby
1082 Mazurek Sławomir MM4 Trezado Wolfpack ½Pro
266 Mączyński Czesław MM7 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
1406 Melon Michał FM2
1065 Michalak Tomasz FM1 Koteusze Fit
5384 Michalski Jarosław Hobby
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1114 Mikołajczyk Emil FM4 Fit
225 Mikołajczyk Paweł FM1 GO Sport Scrapper Team
1970 Mikołajczyk Paweł GM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
5207 Miktus Rafał HM3 Alltop STAG Team Hobby
493 Milewski Jacek MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
1752 Minda Ewa FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team
1642 Mirkowska Magdalena FK2 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
280 Misiaszek Michał FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
1710 Młynarczyk Adam GM4 RAWA MTB Pro
5282 MŁyŃczak Jacek Hobby
5225 MŁyŃczak Katarzyna HK2 Hobby
5283 MŁyŃczak Magdalena Hobby
5245 MŁyŃczak Maria HK3 Hobby
1831 Mościcka Izabela FK2 Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
1592 Mroczek Paweł FM3 Fit
1924 Mroczka Łukasz FM3 Fit
842 Mrowiec Kamil FM3 GO Sport Scrapper Team
285 Mudlaff Krzysztof MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1199 Murdzia Tomasz FM2 Loyalty Point Racing Team
5383 Murzyńska Kaja Hobby
1048 Muszak Filip FMM MTB EŁK PROSTKI Fit
1984 Myszkowski Rafał GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
1066 NaŁĘcz Danuta FK1 Fit
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
5087 Napieraj Kacper HM3 Hobby
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
1886 Nawrot Paweł MM3 JURAND Ciechanów ½Pro
179 Nazarski Jacek FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
115 Niesiobędzki Grzegorz FM4 LKK Ziemia Lubawska
5046 Niestępska Małgorzata Hobby
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
1175 Niklewicz Sebastian MM4 HPE-ESKOM ½Pro
1030 Nocuń Anna FK2 Fit
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team
817 Nowak Julia MK1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
251 Nowak Kamil FMJ WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1087 Nowak Mariusz MM4 ½Pro
1842 Nowak Piotr MM3 ½Pro
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
5174 Nowicki Tymon HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1045 Nowociński Marcin FM3 Pasymskie Bractwo Sportowe
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
1161 Ochocki Andrzej FM4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
733 Ochrymczuk Anna MK3 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
838 Okniński Dawid FM1 GO Sport Scrapper Team
269 Okruciński Kacper MM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
5275 Olewniczak Joanna Hobby
1557 Olewnik Piotr FM3 SZYBKIE KLAPKI KUBOTA Fit
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1568 Olszewski Sławomir MM6 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1528 Olszewski Tomasz MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
1096 Ołdakowski Karol MM3 ½Pro
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
1486 Ostrowska Anna FK5 T4B team
2053 Ostrowski Adam FM3 ADIOSTRY Team
878 Ostrowski Grzegorz MM6 T4B team ½Pro
1531 Oszkiel Jakub FM0
1564 Oszkiel Kamil FM1 NC+ SPORTS TEAM
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM
1534 Oszkiel Mateusz FM1 NC+ SPORTS TEAM
1532 Oszkiel Paweł FM4
1801 Oszkiel Rafał FM3 Sportgang Wysportowani Racing Team
1865 Paluch Iwona FK3 Fit
1919 Panasiuk Piotr MM2 ½Pro
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1251 Parys Robert GM3 CATENA WYSZKÓW Pro
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
310 Paszczyk Katarzyna MK4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
351 Paszczyk Mariusz MM4 PT Mazury Team Ełk ½Pro
1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 RIDE43team Fit
1268 Paterak Anna FK4 Team PKO Bank Polski Fit
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
1238 Pawlak Zofia MK4 SuperDrob Bike Team ½Pro
5008 Pawłusiewicz Agata HK2 Bar Janusz MTB Team Hobby
1855 Pazdrowski Robert MM5 Dazar Olimpic Piaseczno ½Pro
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk Pro
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
5256 Petriakov Igor HM3 Hobby
5012 Petriakov Ilia HM2 Hobby
1805 Petryczko Igor FM3 T4B team Fit
1022 Piasecki Andrzej MM7 Piasecki Concept ½Pro
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN
1078 Piasecki Maciej FM3 IGT MTB TEAM Fit
1596 Piątek Katarzyna FK3 Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
5217 Piernikowski Aleksander HM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Hobby
1425 Pieściński Jacek FM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing
1419 Pietraszek Dariusz FM3 Fit
5179 Pietraszek Kacper HM4 Hobby
1420 Pietraszek Mateusz FMM Fit
2073 Pietrzak Jakub FM1 Bike Team Krępa Fit
1877 Pietrzak Maciej FM1 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
1912 Pietrzak Tomasz FM4 Fit
1670 Piętka Jarosław MM4 Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock ½Pro
5049 Piętka Kinga HK1 Hobby
5224 Piętka Mateusz HM4 Hobby
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1543 Piotrowicz Kamil MM2 T4B team ½Pro
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
Piwowarski Tomasz MM2 Eco Energy Home Bike Team ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
213 Płońska Aneta FK3 Alltop STAG Team Fit
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
5155 Pniak Roch HM2 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1439 Poczopko Andrzej GM3 Cryospace Olsztyn Pro
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin Fit
1609 Podgórski Adam FM3 cykliści rypin Fit
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
1936 Polonis Wiktor FM3 Płocki Klub Kolarski
74 Poluchowicz Artur GM4 Hurtap Pro
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
Posiewka Jacek FM2 RB Riders
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
5091 Przewódzki Jakub HM2 Hobby
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
858 Przybylski Wojciech MM5 ½Pro
5209 Przybysz Marcel HM4 Alltop STAG Team Hobby
5208 Przybysz Nikodem HM2 Alltop STAG Team Hobby
207 Przybysz Sebastian FM3 Alltop STAG Team Fit
940 Przybysz Weronika FK3 Alltop STAG Team Fit
644 Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
1835 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1004 Pszczółkowski Łukasz FM2 T4B team Fit
1063 Ptaszyński Bartosz MM3 DAMOVO BIKE TEAM ½Pro
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
922 Radzimski Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
1417 Rajczyk Patrycjusz GM4 PATNET TEAM Pro
859 Raszkowski Krzysztof FM2 Continental
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
1334 Rdzanek Paweł FM4 Fit
5139 Rees Daniel HM3 Maro Sport Team Hobby
5093 Rees Maja HK2 Maro Sport Team Hobby
180 Rees Robert FM5 Maro Sport Team Fit
865 Rembowski Tomasz FM4 Fit
1056 Rochowiak Mateusz MM1 Kross Staff Team ½Pro
143 Rogala Marcin MM4 RIDE43team ½Pro
5014 Rogozińska Kalina HK2 Hobby
Rogozińska Kalina FKM
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
5232 Rolek BartŁomiej FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2079 Roman Piotr FM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn
1916 Romanow Marcin GM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Pro
1811 Rostkowski Marcin FM3 haftomaniak.pl Fit
5063 Rostowska Maria HK1 haftomaniak.pl Hobby
1323 Rozner Bartosz FMM Fit
1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Fit
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
1245 Rumsicki Karol MM1 SuperDrob Bike Team ½Pro
1244 Rumsicki Sylwester FM4 SuperDrob Bike Team
1105 Rutkiewicz Maciej FM3 Fit
880 Rychter Maciej FM3 Pędzące Imadła Fit
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
186 Sacharczuk Paweł MM4 ½Pro
216 Sachs Karol FM3 AirBike.pl Team
1790 Sakowski Jan FM7 Fit
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5399 Sanni Faris HM3 Hobby
1559 Sarnowska Renata FK2 T4B team Fit
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
5054 Savchenko Boris HM2 Hobby
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1265 Sawicki Jarosław GM5 Retro Rowery Duda Team Pro
866 Sczaniecka Karolina FK3 Mettler-Toledo Fit
899 Sidorowicz Dawid MM3 Bike Fun Legionowo ½Pro
287 Siemiński Ryszard GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Hobby
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders Fit
5005 Siergiej Kacper HM3 Hobby
5036 Sierzputowski Marceli Nasielsk Baszta Team Hobby
919 Siess Mateusz FM2 T4B team
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
5286 Siwek Jakub HM1 Hobby
Siwek Piotr FM3
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB Fit
1263 Skalski Mariusz FM3
1165 Skibiński Daniel MM3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
271 Skibiński Przemysław FM0 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
1373 Skoczek Wojciech FM6 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
705 Skwarski Witold FM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1210 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
2015 Snakowski Piotr MM3 Continental ½Pro
1111 Sobczak Bartosz GM3 EROE RACING CLUB Pro
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna FK2 Wodociągi Warszawskie
795 Sobczyk Bartłomiej MM3 POLA-K ½Pro
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
353 Sobkowiak Agnieszka FK4 IGT MTB TEAM Fit
352 Sobkowiak Jan MM3 IGT MTB TEAM ½Pro
1284 Sobótka Robert FM0 Fit
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
867 Sokolnicki Andrzej FM4 DAMOVO BIKE TEAM Fit
1966 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
1243 Stanaszek Tadeusz FM7 SuperDrob Bike Team
212 Staniewski Michał MM3 AirBike.pl Team ½Pro
5040 Stankiewicz Stanisław HM3 IGT MTB TEAM Hobby
1943 Stawarz Maciej MM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5385 Stawicki Marcin Hobby
220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team Pro
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1081 Stefanowski Grzegorz FM2 haftomaniak.pl Fit
5006 Stefański Maciej HM3 LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW Hobby
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
5041 Stelmaszczyk Staś HM3 Bar Janusz MTB Team Hobby
837 Stępień Rafał FM2 GO Sport Scrapper Team
637 Stępniak Anna FK3 IFON KolarzKlub
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
1095 Stryjewski Robert MM2 JURAND Ciechanów ½Pro
1815 Strzemieczny Tomasz FM2 Płocki Klub Kolarski
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
5241 Supińska Anna FKM MTB EŁK PROSTKI
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
891 Szczepanik Adam MM0 Endurocross ½Pro
890 Szczepanik Jacek MM4 Endurocross ½Pro
873 Szczurowski Łukasz FM2 T4B team Fit
1271 Szewczyk Andrzej MM3 ½Pro
1466 Szewczyk Benedykt FM7 Płocki Klub Kolarski Fit
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
402 Sztęborowski Adam MM4 Alumex MTB Team ½Pro
1220 Sztuka Artur MM3 PSP ½Pro
5154 Szulińska Nina FKM MTB EŁK PROSTKI
5123 Szymańska Amelia HK3 cykliści rypin Hobby
870 Szymański Dominik FM2 Fit
5132 SzymaŃski Jacek Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
1412 Świątkowski Maciej FM4 Crazy Racing Team Fit
840 Świderski Paweł MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
949 Świderski Tadeusz MM4 Timbud Team ½Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
1904 Tajchman Tomek MM4 ½Pro
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science
Tessmer Dariusz FM5
1593 Tężycki Jarosław FM3 SIEMANO Bike Team Fit
1298 Tomanek Szymon FM4 Fit
5297 Tomaszewski Antoni HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
1067 Tomaszewski Bogdan MM4 Timbud Team ½Pro
Tomaszewski Damian FM2
841 Trawkowski Paweł FM4 GO Sport Scrapper Team
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1249 Trzciński Paweł MM4 Catena Wyszków ½Pro
1429 Tumaniec Dariusz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
1428 Tumaniec Joanna FK4 Cryospace Olsztyn Fit
1174 Turowski Krzysztof FM3 HPE-ESKOM Fit
434 Turski Przemysław MM3 MCP Bike Team ½Pro
1050 Tyjeński Grzegorz FM2 Fit
5080 Umiński Robert Hobby
1633 Urbańska Sabina FK5 Fit
1240 Urbański Michał FM3 SuperDrob Bike Team Fit
226 Urbański Piotr MM5 ½Pro
1236 Wachnik Bożena FK5 SuperDrob Bike Team Fit
1235 Wachnik Wojtek MM6 SuperDrob Bike Team ½Pro
1948 Wacinowski Marcin MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
5076 Walenciak Hanna HK1 Hobby
1107 Walenciak Paweł FM3 Fit
1321 Walendzik Rafał MM3 ½Pro
157 Walewicz Tomasz MM4 ½Pro
836 Walkiewicz Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1102 Walo Józef Jerzy FM7 Fit
1645 Warzywoda Jakub FM2
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
491 Wawrzyn Wojciech MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
985 Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
5073 Wąsik Mikołaj HM3 Hobby
1104 Wąsik Robert FM3 Fit
1163 Werner Arkadiusz FM3 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` Fit
608 Wester Stanisław MM3 RB Riders ½Pro
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1086 Wicherkiewicz Marcin MM4 ½Pro
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
5094 Wielgat Filip HM1 Hobby
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1497 Wielgo Natalia FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
921 Wierzbicki PaweŁ FM3 Fit
902 Więcek Piotr MM3 BNP Paribas ½Pro
5382 Wilczek Marek Hobby
1410 Wilczyński Dariusz FM3 CENTURION MTB team
525 Wilczyński Jan MM7 CENTURION MTB team ½Pro
5072 Wilkowska Dominika HM2 Hobby
Wilkowska Wioleta FK2
5379 Wilkowski Mariusz Hobby
5071 Wilkowski Szymon HM1 Hobby
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1766 Witkowski Andrzej FM7 SuperDrob Bike Team
1558 Witkowski Kacper FM0 Fit
744 Włodarczyk Mariusz MM3 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
261 Wojciechowski Krystian FM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Fit
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba
1089 Wojtal Zbyszek MM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1479 Wolak Artur FM4 Bank Pekao Team Fit
5136 Wolak Faustyna FKM Warszawski Klub Kolarski
1031 Wolf Mateusz FM2 Fit
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
1241 Woźnica Dariusz GM5 SuperDrob Bike Team Pro
1780 Woźnica Małgorzata FK4 ABC Data Bike Team Fit
1779 Woźnica Mariusz FM4 ABC Data Bike Team Fit
Wódka Artur FM2 RB Riders
108 Wójcik Leszek FM4 Fit
1099 Wójcik Marek MM2 JURAND Ciechanów ½Pro
1112 Wrona Patryk GM2 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1989 Wroniecki Adam FM2 Fit
183 Wroniecki Waldemar FM2 Fit
1890 Wronka Miłosz FM3
303 Wróblewska Agata FK2 Bar Janusz MTB Team Fit
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
5070 Wysocki Szymon HM2 Hobby
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
1864 Zacharewicz Paweł FM1 Loyalty Point Racing Team
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
5079 Zajączkowski Antoni HM1 Hobby
1090 Zajączkowski Rafał FM2 Fit
987 Zakrzewski Grzegorz FM7 Alumex MTB Team Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
1170 Zakrzewski Piotr FM2 HPE-ESKOM Fit
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1075 Zalewski Pawel GM3 PT Mazury Team Ełk Pro
1279 Zalewski Paweł FM3 RB Riders
77 Zalewski Robert MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group
1947 Zaniewska Iwona MK4 Cryospace Olsztyn ½Pro
87 Zaród Łukasz MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
5116 Zawadzka Małgorzata Hobby
5285 Zawadzki Mariusz Hobby
1097 Zawrot Tomasz MM2 JURAND Ciechanów ½Pro
5128 Zelcer Bartosz HM3 Hobby
1483 Zelcer Michał MM3 ZELCERY ½Pro
5130 Zelcer Zuzanna HK2 Hobby
146 Zieliński Krzysztof MM4 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team ½Pro
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan FM7 PATNET TEAM
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4 LESZ`GO! ROGÓW MASTERS Fit
5284 Zmudczyńska-Pabich Olga Hobby
2088 Zurel Michał FM3 cykliści rypin
1665 Zurel Waldemar FM6
967 Zwaliński Tomasz MM2 VALEANT MED CYCLING TEAM ½Pro
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
810 Żarlińska Olga FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
2000 Żebrowski Jędrzej FM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
883 Żmuda Hubert MM1 ½Pro
5052 Żochowski Alan HM3 Hobby
882 Żochowski Michał FM2 T4B team Fit
528 Żuchliński Adam GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
1094 Żukowski Michał MM4 JURAND Ciechanów ½Pro
5149 Żytowiecki Jacek HM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
2009 Żywółko Jarosław FM4 Cisowianka