07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-04-28 - Janów Lubelski

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
Adamczyk Krzysztof MM4 ½Pro
825 Adamiec Piotr FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
924 Adamowski Jacek MM3 ½Pro
925 Adamowski Paweł MM4 ½Pro
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team Fit
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
835 Andrzejczuk Adam FM1 GO Sport Scrapper Team Fit
834 Andrzejczuk Katarzyna MK4 GO Sport Scrapper Team ½Pro
970 Andrzejczuk Piotr GM4 Bank Pekao Team Pro
1492 Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders Fit
9 Baczewski Jerzy FM4 Fit
649 Bagieńska Jolanta FK3 IFON KolarzKlub Fit
647 Bagieński Paweł GM3 IFON KolarzKlub Pro
1972 Banaszek Paweł GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
831 Barabasz Michał FM1 GO Sport Scrapper Team
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
1630 Barbachowski Jerzy FM4 Fit
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
1001 Bareja Leszek MM4 ½Pro
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
333 Bąkowski Marcin GM4 Crazy Racing Team Pro
Beda Bartłomiej FMM
Beda Franciszek FMM
Beda Karol FM2 atolbike.pl Puławy
5141 Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
1476 Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept Fit
1853 Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
5143 Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
120 Bernacik Paweł MM2 ½Pro
1638 Bertowski Mirosław MM7 PATNET TEAM ½Pro
1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM ½Pro
2084 Bieniecki Maciej Łagiewnicka Wataha Hobby
1648 Bieńkowski Maciej GM4 [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team Pro
515 Bigas Grzegorz Hobby
Bijak Anna FK2 Fit
650 Bilski Artur MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
2007 Bizior Marcin MM2 MontazReklam24.pl ½Pro
Błaszczak Katarzyna MK2 AZART PELETON CHEŁM ½Pro
2086 Bolek Remigiusz MM3 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1019 Borkowicz Bartosz MM2 LIPA MTB ½Pro
1662 Borkowski Sylwester FM3 ISOVER MTB TEAM LUBLIN Fit
1500 Borowicz Bartek GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
Borowiec Tomasz FM5 Fit
1607 Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team Fit
Brożyna Łukasz FM3 Fit
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1172 Buczel Mateusz MM2 HPE-ESKOM ½Pro
250 Bukowski Marek MM6 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
405 Cabaj Diana MK2 Alumex MTB Team ½Pro
999 Cacko Kacper GM2 COZMOBIKE TEAM Pro
Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM Pro
Chachura Maciej GM2 WM BIKES PRZEMYŚL Pro
814 Chmielewski Cezary GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
Chmieliński Wojciech MM3 ½Pro
819 Chrobak Tomasz GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
Chwil Mirosław MM4 GTCGARAGE ½Pro
798 Ciaś Przemysław MM4 TS Meran-Otwock ½Pro
816 Cichecki Jacek GM4 GO Sport Scrapper Team Pro
363 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team Fit
1234 Cieślak Konrad MM3 ½Pro
1629 Cywińska Barbara FKJ Cywińscy Fit
1628 Cywińska Weronika FK1 Cywińscy Fit
1614 Cywiński Andrzej FM4 Cywińscy Fit
5103 Cywiński Piotr HM2 Cywińscy Hobby
82 Czachor Piotr MM4 Isover MTB Team Lublin ½Pro
1522 Czajkowska Joanna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
1626 Czajkowski Karol FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
796 Czarniawska Katarzyna FK5 Kompren Sport Team Fit
1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Kompren Sport Team Fit
797 Czarniawski Waldemar FM5 Kompren Sport Team Fit
823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 GO Sport Scrapper Team
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team Fit
73 Dąbkowski Dariusz MM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA ½Pro
1617 Dąbrowski Marcin MM2 Polmo Łomianki ½Pro
321 Depczyńska Dagmara FK2 Łagiewnicka Wataha Fit
1985 Depczyński Mariusz FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
645 Dobrzyński Michał FM3 IFON KolarzKlub
Domin Jakub HM2 Hobby
Domin Piotr FM3 Fit
Domin Tomasz HM3 Hobby
5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1605 Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
Dudek Bogumił FM5 Polski Klub MTB Fit
5210 Dudkowski Leonard HM1 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1560 Dudkowski Radosław FM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 KAMYK Radzymin MTB Team Hobby
1567 Dulz Marcin MM3 RB Riders ½Pro
Dyból Dawid FM3 Continental
Dziduch Piotr FM4 Fit
633 Fabijański Dariusz MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
452 Falkiewicz Krzysztof GM4 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
86 Falkowski Arkadiusz MM3 SkierVelo ½Pro
1494 Fedor Martin MM3 T4B team ½Pro
60 Fiedurek Mateusz MM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
323 Florczak Cezary MM2 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
632 Foryś Leszek GM4 IFON KolarzKlub Pro
Gajec Maciej MM2 ½Pro
282 Gałkowski Marcin GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
1730 Gaweł Andrzej FM6 Fit
Gawron Marek MM4 ½Pro
130 Gembara Dariusz MM4 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1657 Giez Wojciech MM2 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1635 Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1636 Gliński Szymon FMJ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
1285 Golan Bolesław FM3 Fit
128 Goldman Mikołaj FM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1897 Gordon Piotr MM5 FIS Bikers Team ½Pro
1550 Goździńska Agnieszka FK3 Lesz`Go! Rogów Masters
1549 Goździński Bernard FM3 Lesz`Go! Rogów Masters
1548 Goździński Kacper FMJ Lesz`Go! Rogów Junior Fit
5201 Goździński Maciej HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
52 Goździński Paweł MM7 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
1973 Górecki Marek GM4 Jastrzębie Łaskie Pro
188 Górnicki Marcin MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team Fit
Grabias Ireneusz MM3 ½Pro
21 Grabowski Paweł MM3 MCP Bike Team ½Pro
Grajczyk Krzysztof GM4 AZART PELETON CHEŁM Pro
409 Grącki Artur GM2 Alumex MTB Team Pro
1535 Gregorowicz Jakub FMJ KAMYK Radzymin MTB TEAM Fit
827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team Fit
5157 Gregorowicz Maciej HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM Hobby
826 Gregorowicz Marek MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
400 Gromadko Piotr MM5 Maro Sport Team ½Pro
1291 Gronowski Marek MM5 Wieliszew Heron Team ½Pro
1481 Gruda Łukasz GM3 Pro
1749 Grudniewski Tomasz MM4 ½Pro
1719 Grudziński Jakub GM3 STANWEX II TEAM Pro
58 Grudziński Tomasz GM5 Pro
276 Grudziński Wojciech Hobby
1575 Grzegorczuk Tomasz GM4 PATNET TEAM Pro
5160 Gumieniak Jakub HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
453 Gumieniak Piotr GM2 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
714 Guzewicz Artur MM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1591 Guzewski Wojciech MM4 TCL MTB Team ½Pro
1888 Haladyn Paweł GM3 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Pro
1 Halwa Pawel FM4 Fit
1533 Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM Fit
Herc Sławomir MM4 Roztocze Cycling Team ½Pro
808 Hofman Tomasz MM5 Kraft MTB Team ½Pro
1525 Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team Fit
1468 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 Fit
Iżewski Sylwester FM2 Fit
Jachorek Mirosław GM3 Roztocze Cycling Team Pro
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
Janczak Dawid MM1 WIM Extreme MTB Team ½Pro
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
1725 Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1215 Jary Hubert MM3 Dell Team ½Pro
1562 Jary Justyna FKM Dell Team Fit
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
1484 Jarzębowski Maciej FM4 Agrolok Sport Team Fit
1485 Jarzębowski Mieszko FM0 cykliści rypin Fit
2016 Jarzębski Rafał FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
1581 Jatelnicki Olgierd GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
1487 Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 COZMOBIKE TEAM ½Pro
639 Jędrej Andrzej GM4 IFON KolarzKlub Pro
1257 Jędrzejczuk Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Trezado ½Pro
Józefczuk Jarosław MM2 Bike Room Team ½Pro
1010 Jusiak Jacek MM3 ETI LKKG JASTKÓW ½Pro
2025 Kado Mirosław GM5 Wieliszew Heron Team Pro
1474 Kado Teresa MK4 Wieliszew Heron Team ½Pro
2093 Kalich Andrzej MM3 cykliści rypin ½Pro
5279 Kalinowski Wojciech HM1 Hobby
5252 Kalitowska Dagmara HK2 Hobby
1666 Kalitowski Maciej MM3 ½Pro
850 Kallas Arkadiusz FM3 KHOZMO Fit
Kałamajka Emil FM3 Fit
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha Fit
815 Kamiński Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
832 Kapłon Aleksandra FK1 GO Sport Scrapper Team
1933 Karkowski Rafał MM3 Płocki Klub Kolarski ½Pro
506 Karwowski Jakub MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
641 Kasiński Ryszard MM6 IFON KolarzKlub ½Pro
2018 Kaska Paweł MM2 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
609 Kasznia Wojciech GM4 DITTA-SERIA MTB TEAM Pro
1000 Kędziorek Piotr MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
829 Kleczaj Barbara FK2 GO Sport Scrapper Team
161 Klementowicz Krzysztof FM4 Fit
812 Kleps Michał GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
1895 Klimaszewski Mariusz MM3 ½Pro
440 Klimaszewski Piotr GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
Kolibowski Krzysztof FM2
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders Fit
1866 Kołacz Konrad GM2 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM Pro
114 Kompa Ewa FKM Dell Team Fit
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
1939 Korpalski Arkadiusz FM2 MontazReklam24.pl Fit
46 Kosiński Włodzimierz MM3 ½Pro
5007 Kośla Bartosz HM4 7 Szprych Hobby
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych Fit
669 Kowalczyk Łukasz MM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
Kowalczyk Zbigniew MM4 ½Pro
1448 Kowalik Gabriela FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
1173 Kowalski Krzysztof FM2 HPE-ESKOM Fit
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie Fit
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team Fit
12 Kozłowski Cezary MM3 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
1013 Koźbiał Jakub FM2 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team Fit
Krakowiak Katarzyna FK3 Zamana Group
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
504 Krakowski Michał GM3 BokserskAutoserwis Bike Team Pro
1519 Krasuski Andrzej GM5 Loyalty Point Racing Team Pro
194 Krogulski Karol MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
51 Krupski Tomasz FM4 KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM
822 Krysik Robert MM3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
1524 Księżak Karolina FK3 Loyalty Point Racing Team Fit
843 Księżopolska Magdalena FK2 GO Sport Scrapper Team
1942 Kubiak Ewa MK3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
939 Kuczewski Tomek FM6 Trezado Fit
1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Grupetto Warszawa ½Pro
1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Fit
Kukier Katarzyna FK2 Fit
1828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1039 Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
142 Kułakowski Paweł MM4 Cisowianka ½Pro
141 Kułakowski Tomasz MM3 Cisowianka ½Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 ½Pro
636 Kuszmider Magdalena MK2 IFON KolarzKlub ½Pro
444 Lalak Jacek FM3 DAMOVO BIKE TEAM Fit
432 Lange Marcin GM3 T4B team Pro
5011 Laseczka Maja HK3 Hobby
275 Laseczka Marcin MM3 ½Pro
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
1906 Lasota Marcin MM3 ½Pro
Lech Michał FM2 AM Cycling Team
646 Leciejewski Kamil MM2 IFON KolarzKlub ½Pro
Lipa Marek MM3 ½Pro
1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Fit
962 Luboińska Urszula Open Trezado Pro
Luchowski Bartłomiej MM2 ½Pro
5161 Lutecka Hania HK3 IFON KolarzKlub Hobby
634 Lutecka Małgorzata MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
635 Lutecki Tomasz MM3 IFON KolarzKlub ½Pro
678 Łabanowski Krzysztof GM5 GO Sport Scrapper Team Pro
911 Łasiński Paweł MM3 VISOTEC BRODNICA ½Pro
811 Majek Mariusz FM4 GO Sport Scrapper Team
Makowski Łukasz FM2 Fit
103 Malec Agnieszka MK3 ½Pro
845 Malicki Michał MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
107 Małyska Emil MM3 ½Pro
828 Małysz Katarzyna FK2 GO Sport Scrapper Team Fit
5122 Małysz Maksymilian HM2 GO Sport Scrapper Team Hobby
818 Małysz Michał FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1256 Mamcarz Paweł MM3 Cisowianka ½Pro
2043 Maniecki Piotr FMM Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
931 Mańkowski Marek MM6 ½Pro
1128 Maruszak Maciej MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
2085 Matras Wojciech MM2 Sklep rowerowy ATOL-BIKE ½Pro
1517 Maykowski Tadeusz FM7 Fit
1544 Mazurek Sławomir GM4 Trezado Pro
2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 ½Pro
773 Migała Zygmunt MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
225 Mikołajczyk Paweł MM1 GO Sport Scrapper Team ½Pro
Miksza Wojtek MM2 ½Pro
2014 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team Fit
5060 Mirkowski Adrian HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Hobby
Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
Misiak Maciej FM3 HPE-ESKOM
280 Misiaszek Michał MM0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
1281 Misiaszek Sławomir GM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
105 Miziołek Andrzej GM5 Pro
1831 Mościcka Izabela FK2 Fit
1261 Możański Grzegorz FM7 COZMOBIKE TEAM Fit
842 Mrowiec Kamil GM3 GO Sport Scrapper Team Pro
285 Mudlaff Krzysztof MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
Mularczyk Piotr FM2 Mularczyk Team #41 Fit
1199 Murdzia Tomasz GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
1984 Myszkowski Rafał GM2 Loyalty Point Racing Team Pro
Myśliwiec Grzegorz FM3
Nadulski Grzegorz MM2 GTCGARAGE ½Pro
500 Nałęcz Jan FM6 Fit
13 Napióra Alicja MK3 Hurtap ½Pro
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap Fit
179 Nazarski Jacek MM3 Lesz`Go! Rogów Masters ½Pro
910 Nesterowicz Jakub FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
928 Nesterowicz Małgorzata FK5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
Nieoczym Marek MM1 ½Pro
115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
1518 Niewiadomski Łukasz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1176 Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM Fit
1175 Niklewicz Sebastian MM4 HPE-ESKOM ½Pro
1030 Nocuń Anna MK2 ½Pro
630 Nogalski Kamil GM2 IFON KolarzKlub Pro
211 Nowak Jan FM5 Loyalty Point Racing Team Fit
817 Nowak Julia FK1 GO Sport Scrapper Team
Nowak Piotr FM5 GERAPPA
1842 Nowak Piotr MM3 ½Pro
1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Pro Family Cycling Team Fit
5115 Nowakowska Maja HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1475 Nowakowski Przemysław FM3 Fit
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz MM5 Dell Team ½Pro
838 Okniński Dawid GM1 GO Sport Scrapper Team Pro
5030 Olesiejuk Aniela HK1 Warszawski Klub Kolarski Hobby
6 Olesiejuk Paweł FM2 Fit
1527 Olszewska Marta FK0 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1528 Olszewski Tomasz MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5200 Ołdak Anatol HM1 DAX Rowery Legionowo Hobby
5100 Ołdak Leon HM2 DAX Rowery Legionowo Hobby
1802 Ołdak Marcin FM4 DAX Rowery Legionowo Fit
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
1486 Ostrowska Anna MK4 T4B team ½Pro
2053 Ostrowski Adam MM3 ADIOSTRY Team ½Pro
1531 Oszkiel Jakub FM0 Fit
1564 Oszkiel Kamil MM1 NC+ SPORTS TEAM ½Pro
1803 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM Fit
1534 Oszkiel Mateusz GM1 NC+ SPORTS TEAM Pro
1532 Oszkiel Paweł FM4 Fit
1801 Oszkiel Rafał GM3 Sportgang Wysportowani Racing Team Pro
Paderecki Maciej MM3 GTCGARAGE ½Pro
1865 Paluch Iwona FK3 Fit
2195 Paradowski Jacek FM5 Nowa AMA Fit
1408 Parzych Mariusz MM4 WAWA BIKE TEAM ½Pro
388 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB Fit
640 Pawlak Łukasz GM3 IFON KolarzKlub Pro
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
1855 Pazdrowski Robert MM5 Dazar Olimpic Piaseczno ½Pro
2 Peciakowski Robert MM4 PEK-MONT EKIPA MTB ½Pro
5227 Pepliński Bartosz FMM Dell Team
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7 Fit
1777 Perzanowski Artur FM3 ABSOLUTE BIKES TEAM Fit
1608 Piasecki Krzysztof FM4 cYKLIŚCI rYPIN Fit
670 Pieczyński Karol MM3 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
1425 Pieściński Jacek MM5 Sara Workwear Wheel Brothers Racing ½Pro
Pikula Krzysztof MM3 ½Pro
555 Pilarczyk Michał MM2 Wawa Bike Team ½Pro
1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
1430 Piotrowski Tomasz MM4 Cryospace Olsztyn ½Pro
Piskorski Karol MM6 Roztocze Cycling Team ½Pro
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
1489 Płoski Adam MM2 T4B team ½Pro
5255 Pniak Leon HM3 Hobby
5155 Pniak Roch HM2 Hobby
1555 Pniak Szymon FM3 Fit
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
Podborny Paweł MM2 ½Pro
230 Podębski Darek FM4 Lirene Bike Team Fit
Podgórska Karolina FK2 Roztocze Cycling Team Fit
1610 Podgórska Zuzanna FKJ cykliści rypin Fit
1609 Podgórski Adam FM3 cykliści rypin Fit
1423 Podliński Sebastian FM2 LKK Ziemia Lubawska Fit
74 Poluchowicz Artur GM4 Hurtap Pro
888 Pomaski Paweł GM2 T4B team Pro
1270 Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team Fit
1606 Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team Fit
Posiewka Jacek FM2 RB Riders
642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub ½Pro
5144 Przybylska Zofia FKM GO Sport Scrapper Team
813 Przybylski Piotr FM3 GO Sport Scrapper Team
5133 Przybylski Witek FMM GO Sport Scrapper Team
1835 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
1515 Puchyr Tomasz MM4 SkierVelo ½Pro
920 Pulkowski Tomasz FM3 Fit
Pyjor Wojciech FM3
1978 Pytlak Adam MM3 Mińska Grupa Rowerowa ½Pro
Raczkiewicz Mariusz GM3 Roztocze Cycling Team Pro
922 Radzimski Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
5300 Rajczyk Patrycjusz GM4 PATNET TEAM Pro
1578 Rdest Łukasz FM3 Fit
180 Rees Robert FM5 Maro Sport Team Fit
Rogozińska Kalina FKM
5014 Rogozińska Kalina HK2 Hobby
1686 Rogoziński Jarosław FM3 Fit
5013 Rogoziński Michał HM3 Hobby
Rogoziński Michał FMM
401 Rojda Tomasz MM4 Alumex MTB Team ½Pro
2079 Roman Piotr MM3 Akademia Kolarstwa Olsztyn ½Pro
1916 Romanow Marcin GM3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Pro
1931 Rój-Karkowska Agata Płocki Klub Kolarski Hobby
844 Różycka Katarzyna Open GO Sport Scrapper Team Pro
14 Ruba Zbigniew MM2 NRF HEPU RACING ½Pro
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Fit
216 Sachs Karol GM3 AirBike.pl Team Pro
451 Samsel Adam MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5190 Samsel Aleksander HM4 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5180 Samsel Hania HK3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
5020 Sanni Faris HM3 Hobby
5147 Sasin Oskar HM3 RKS Family Active Tłuszcz Hobby
61 Sawicka Aleksandra MK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM ½Pro
1265 Sawicki Jarosław GM5 Retro Rowery Duda Team Pro
961 Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders Fit
Sieńko Marcin GM3 Model Bike Team Pro
1692 Sikora Robert GM5 BACHA SOCHACZEW TEAM Pro
1702 Sikorski Andrzej MM4 BACHA SOCHACZEW TEAM ½Pro
1807 Sitek Wojciech FM3 RB Riders Fit
1956 Siwiński Zdzisław FM6 Polski Klub MTB
1263 Skalski Mariusz GM3 Pro
705 Skwarski Witold MM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM ½Pro
1210 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
1918 Słupek Paweł MM3 T4B team ½Pro
2015 Snakowski Piotr FM3 Continental Fit
1804 Sobczak Karolina FK3 Hurtap Fit
88 Sobczuk Joanna MK2 Wodociągi Warszawskie ½Pro
638 Sobczyk Marcel FM0 IFON KolarzKlub
283 Socha-Mudlaff Monika FK4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Fit
1966 Sokolnicki Sławomir GM5 T4B team Pro
964 Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders Fit
833 Sotyn Marcin FM2 GO Sport Scrapper Team Fit
696 Stan Jarek MM5 ½Pro
1943 Stawarz Maciej GM3 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Pro
220 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team Pro
643 Steciuk Marek FM5 IFON KolarzKlub
1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Bar Janusz MTB Team
837 Stępień Rafał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
637 Stępniak Anna MK3 IFON KolarzKlub ½Pro
1040 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb Fit
Strawa Beata FK1 Fit
1815 Strzemieczny Tomasz MM2 Płocki Klub Kolarski ½Pro
495 Sułkiewicz Marcin MM4 LIBRO Cycling Team ½Pro
151 Supiński Janusz MM6 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1027 Suskiewicz Marcin FM2 Fit
1824 Szauer Rafał MM2 LKK Ziemia Lubawska ½Pro
957 Szczepaniak Andrzej FM4 Lesz`Go! Rogów Masters Fit
5248 Szczepaniak Julia HK4 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 Lesz`Go! Rogów Junior Hobby
231 Szklarczyk Artur MM2 GO Sport Scrapper Team ½Pro
232 Szklarczyk Michał GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
402 Sztęborowski Adam GM4 Alumex MTB Team Pro
Szubski Artur SST Lubcza Hobby
5154 Szulińska Nina HK3 MTB EŁK PROSTKI Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB Fit
175 Śliwa Tadeusz MM3 TCL MTB Team ½Pro
1882 Ślusarczyk Konrad FM3 HONZIKI Fit
1623 Ślusarz Jerzy GM4 Pro
2096 Świątek Mariusz MM6 ½Pro
840 Świderski Paweł GM2 GO Sport Scrapper Team Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
930 Tarasiński Jarosław FM6 power of science Fit
Teterycz Radoslaw Roztocze Cycling Team Hobby
1298 Tomanek Szymon MM4 ½Pro
841 Trawkowski Paweł FM4 GO Sport Scrapper Team
824 Troinska Agnieszka MK3 GO Sport Scrapper Team ½Pro
1174 Turowski Krzysztof FM3 HPE-ESKOM Fit
1633 Urbańska Sabina FK5 Fit
226 Urbański Piotr MM5 ½Pro
648 Wacinowski Marcin FM2 IFON KolarzKlub
836 Walkiewicz Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team
1645 Warzywoda Jakub MM2 ½Pro
160 Waś Michał FM2 Fit
983 Waśniewski Arkadiusz GM4 Loyalty Point Racing Team Pro
Wawrzyniak Sławomir MM5 Cryospace Olsztyn ½Pro
608 Wester Stanisław MM3 RB Riders ½Pro
Węgorz Grzegorz FM3 2 koła Fit
821 Węgrzynowski Bartosz FMJ GO Sport Scrapper Team Fit
820 Węgrzynowski Mariusz FM3 GO Sport Scrapper Team Fit
83 Wichrowski Maciej MM2 ½Pro
1482 Wielgat Michał MM2 MTB EŁK PROSTKI ½Pro
1497 Wielgo Natalia FKM RKS Family Active Tłuszcz Fit
1410 Wilczyński Dariusz FM3 CENTURION MTB team Fit
525 Wilczyński Jan MM7 CENTURION MTB team ½Pro
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM Fit
5120 Wojciechowski Igor HM3 Hobby
2020 Wojciechowski Marcin MM4 ½Pro
2022 Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba Fit
1479 Wolak Artur FM4 Fit
5136 Wolak Faustyna HK2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1031 Wolf Mateusz MM2 ½Pro
1426 Wołosiuk Jarosław GM2 Cryospace Olsztyn Pro
1913 Woroniecki Dawid GM3 NC+ SPORTS TEAM Pro
1780 Woźnica Małgorzata FK4 ABC Data Bike Team Fit
1779 Woźnica Mariusz FM4 ABC Data Bike Team Fit
Wódka Artur FM2 RB Riders
108 Wójcik Leszek MM4 ½Pro
Wójcik Łukasz FM3 Fit
Wójcik Marcin MM3 BIKE Boys Lublin ½Pro
Wójtowicz Wiesław GM4 AZART PELETON CHEŁM Pro
1890 Wronka Miłosz FM3 Fit
303 Wróblewska Agata FK2 Crazy Racing Team Fit
1570 Wrzesiński Jacek MM4 ½Pro
1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 T4B team ½Pro
5017 Wyszomierski Adam HM4 Warszawski Klub Kolarski Hobby
1864 Zacharewicz Paweł MM1 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1863 Zacharewicz Radosław MM4 Loyalty Point Racing Team ½Pro
1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Fit
1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipa MTB ½Pro
1170 Zakrzewski Piotr FM2 HPE-ESKOM
300 Zalewski Eryk MM0 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
1279 Zalewski Paweł MM3 RB Riders ½Pro
77 Zalewski Robert MM3 BokserskAutoserwis Bike Team ½Pro
5010 Zalewski Szymon HM3 BokserskAutoserwis Bike Team Hobby
2003 Zamana Cezary MM5 Zamana Group ½Pro
Zarosa Michał FM2 Fit
90 Zielkowski Marcin MM2 ½Pro
1582 Zienkiewicz Jan MM7 PATNET TEAM ½Pro
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
631 Ziółkowski Jarosław GM3 IFON KolarzKlub Pro
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
1542 Ziółkowski Tomasz FM4 Fit
2088 Zurel Michał MM3 cykliści rypin ½Pro
1665 Zurel Waldemar MM6 ½Pro
967 Zwaliński Tomasz MM2 VALEANT MED CYCLING TEAM ½Pro
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
2000 Żebrowski Jędrzej FM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
528 Żuchliński Adam FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
2009 Żywółko Jarosław MM4 Cisowianka ½Pro
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Adamiak Sylwia FK3 Team PKO Bank Polski
Cichorz Dariusz FM4 INżYNIERIA ROWEROWA
Grela Sebastian FM3
Jeżak Jacek MM3 WIM Extreme MTB Team ½Pro
Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
Król Paweł Grzegorz FM2 Roztocze Cycling Team
Maćkowiak Angelika FK3
Meksuła Michał FMJ Team PKO Bank Polski
Michałek Marcin FM2 BIKE CLUB Janów Lubelski
Nieborak Grzegorz FM5 GUKS Modliborzyce
Niedźwiedzki Jarek FM3 Model Bike Team
Paluch Józef FM6
Pańko Łukasz FM3
Pluciński Oskar FM2
1143 Solski Nikodem FM3 Team PKO Bank Polski
Stefaniak Wojciech FM3 Hrubieszów na Rowerach
Suszek Mateusz FM2 Bike Room Team
Wawer Adrian FM1 WYDOLNOSC.PL
Wierzbowicz Krzysztof FM2 Wysportowani Racing Team
Zajączkowski Antoniusz FM5