07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Zarzeczewo
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Andrespol
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Lista startowa i osób oczekujących
Cisowianka Mazovia MTB Marathon

2019-04-07 - Legionowo

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
2011 Adamski Hubert FM2 Hellmann Logistics Team
1962 Adamus Jarosław FM5
Arbaszewski Marcin FM2 RB Riders
9 Baczewski Jerzy FM4
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Baranowski Leszek FM3 RB Riders
Barbachowski Jerzy FM4 Fit
224 Barbarski Dariusz MM4 ½Pro
1001 Bareja Leszek FM4
1217 Bartosik Marek MM3 Dell Team ½Pro
Berkan Damian HM3 Bike Concept Hobby
Berkan Marek GM3 e-point bike team Pro
Berkan Olga HK2 Bike Concept Hobby
515 Bigas Grzegorz FM2 Fit
Bilski Artur FM4 IFON KolarzKlub
Blokowska Beata Hobby
Bolek Remigiusz FM3 NC+ SPORTS TEAM
Borowska Iwona FK5 Alumex MTB Team
702 Brykała Stanisław FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team Fit
Capała Krzysztof FM3 Fit
Cieślak Krzysztof FM7
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
1214 Czubak-Jary Asia FK3 Dell Team
73 Dąbkowski Dariusz FM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dobosz Antoni HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
126 Drągowski Piotr FMM Warszawski Klub Kolarski
Dubaj Robert MM6 Inżynieria Rowerowa lublin ½Pro
Dulz Marcin FM3 RB Riders
86 Falkowski Arkadiusz FM3 SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
778 Górnik Adam FM3 Only You Bike Team
21 Grabowski Paweł FM3 MCP Bike Team
Grabski Marcin FM3 Fit
400 Gromadko Piotr MM5 ½Pro
Gruda Łukasz FM3
58 Grudziński Tomasz FM6
276 Grudziński Wojciech FM2
714 Guzewicz Artur FM2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1 Halwa Pawel FM4
Hawro Dariusz FM4 VALEANT MED CYCLING TEAM
808 Hofman Tomasz FM5 Kraft MTB Team
2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3
Jagiełło Piotr FM4 RB Riders
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
Jankowski Łukasz MM3 move factory. mtb ½Pro
1215 Jary Hubert FM3 Dell Team
5228 Jary Justyna HK4 Dell Team Hobby
5229 Jary Tymon HM1 Dell Team Hobby
228 Jasieniecki Wiesław FM6 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Jaworski Łukasz MM3 KOMOBIKE SCOTT ½Pro
Kacprzyk Maciej FM3 RAWA MTB Fit
5252 Kalitowska Dagmara FKM
1666 Kalitowski Maciej FM3
169 Kamola Jerzy FM7
Kapuściński Krzysztof FM3 Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM Fit
609 Kasznia Wojciech MM4 DITTA-SERIA MTB TEAM ½Pro
140 Kępa Marcin. FM3 PATNET TEAM
1400 Kierus Michał GM3 Dell Team Pro
161 Klementowicz Krzysztof FM4
770 Koloński Arkadiusz FM3 RB Riders
114 Kompa Ewa FKM Dell Team
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
46 Kosiński Włodzimierz FM3
5007 Kośla Bartosz FMM 7 Szprych
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
1213 Kozanecka Marta FK3 Dell Team
12 Kozłowski Cezary FM3 PEK-MONT EKIPA MTB
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
944 Krysztofczyk Piotr GM3 Pro
828 Kuliński Paweł FM2 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Kulpa Aleksander MM3 CSU Racing Team Bydgoszcz ½Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4
Kurowski Marek MM6 PATNET TEAM ½Pro
5011 Laseczka Maja FKM
275 Laseczka Marcin FM3
5015 Laseczka Zofia HK1 Hobby
Lehmann Jacek MM3 The LeMans Team ½Pro
Lehmann Olga HK3 The LeMans Team Hobby
911 Łasiński Paweł FM3 VISOTEC BRODNICA
Łopacz Adam FM2 Fit
Makara Paweł MM3 ½Pro
1204 Malik Witosław MM5 Dell Team ½Pro
Mądry Tomasz MM3 ½Pro
Migała Zygmunt FM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
2012 Mińkowski Robert FM4 Hellmann Logistics Team
105 Miziołek Andrzej FM5
500 Nałęcz Jan FM6
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap
115 Niesiobędzki Grzegorz FM4 LUKK BICI DORO LUBAWA
Niewęgłowski Jarosław MM3 IT UTIL ½Pro
165 Niewiadomski Krzysztof FM3
Niklewicz Ewa FK4 HPE-ESKOM
Niklewicz Sebastian FM4 HPE-ESKOM
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
1201 Obidziński Dariusz FM5 Dell Team
5030 Olesiejuk Aniela FKM Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł FM2
5200 Ołdak Anatol FMM DAX ROWERY
5100 Ołdak Leon FMM DAX ROWERY
Orlikowski Michał FM0 Fit
Ostaszewski Jerzy FM5 NC+ SPORTS TEAM
Oszkiel Kamil FM1 ABSOLUTE BIKES TEAM
Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM
Oszkiel Mateusz FM1 NC+ SPORTS TEAM
1919 Panasiuk Piotr MM2 ½Pro
1203 Pawlak Łukasz MM3 Dell Team ½Pro
2 Peciakowski Robert FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
5227 Pepliński Bartosz HM3 Dell Team Hobby
1205 Pepliński Marcin FM3 Dell Team
134 Pergoł Edward FM7
1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Dell Team Fit
Pietrzak Maciej FM1 DITTA-SERIA MTB TEAM Fit
Pitus Patryk HM1 Hobby
1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team ½Pro
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
74 Poluchowicz Artur FM4 Hurtap
Poruszek Marta FK4 Alumex MTB Team
Posiewka Jacek FM2 RB Riders
Przygoda Marek FM6 PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH Fit
Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN Fit
5014 Rogozińska Kalina FKM
1686 Rogoziński Jarosław FM3
5013 Rogoziński Michał FMM
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce
Sakowski Wojciech FM7 Fit
Sankowski Robert FM4 Niewiadów Boro
5020 Sanni Faris FMM
Sarnowski Michał FM3 Fit
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
166 Siemaszko Michał FM3
287 Siemiński Ryszard FM5 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Sienkiewicz Żaneta FK2 RB Riders
Sitek Wojciech FM3 RB Riders
705 Skwarski Witold FM6 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1210 Sławiński Adam GM3 Dell Team Pro
88 Sobczuk Joanna FK2 Wodociągi Warszawskie
Sobiech Paweł FM3
Sosnowski Bartosz FM3 RB Riders
220 Stec Krzysztof FM2 Bar Janusz MTB Team
Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb
Strzemieczny Tomasz FM2 Płocki Klub Kolarski
151 Supiński Janusz FM6 MTB EŁK PROSTKI
Szatkowski Marcin FM3
Szatkowski Piotr HM2 Hobby
1969 Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
Świątek Mariusz MM6 ½Pro
700 Świerczewski Jan MM3 ½Pro
Tomaszewski Tomasz MM3 ½Pro
157 Walewicz Tomasz FM4
Wardzała Krzysztof GM2 Pro
Wardzyński Krzysztof MM1 ½Pro
160 Waś Michał FM2
Wester Stanisław FM3 RB Riders
Węgorz Grzegorz FM3 2 koła Fit
83 Wichrowski Maciej FM2
525 Wilczyński Jan FM7 CENTURION MTB team
784 Wiśniewska Justyna FK2 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1913 Woroniecki Dawid FM3 NC+ SPORTS TEAM
Wódka Artur FM2 RB Riders
108 Wójcik Leszek FM4
Wrzesień Marcin MM2 RAWA MTB ½Pro
Zakrzewski Piotr FM2 HPE-ESKOM
Zalewski Paweł FM3 RB Riders
90 Zielkowski Marcin FM2
1208 Ziółkowska Monika FK3 Dell Team Fit
5226 Ziółkowska Natalia HK3 Dell Team Hobby
1206 Ziółkowski Michał MM3 Dell Team ½Pro
1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Dell Team Fit
Zwaliński Tomasz FM2 VALEANT MED CYCLING TEAM
Zygmunt Bruno FMM
Zygmunt Ireneusz FM3
Zygmunt Tymoteusz FMM KKS Opty Grodzisk Mazowiecki
2000 Żebrowski Jędrzej FM1 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Berkan Małgorzata FK3 Bike Concept
Bojanowski Dariusz FM3 Veolia Energia Łódź Bike Team
900 Burski Andrzej FM7 Crazy Racing Team
1972 Cieślak Marcin FM4 Smurfit Kappa Adventure Team
Cyrny Rafał FM3 Maruderzy Anty-Racing Team
Demiańczuk Maciej FM3
Głowacki Krzysztof FM3
Grzela Piotr FM2
Guga Radosław FM4
Kaczmarek Bartosz FM2
1992 Kluch Łukasz FM2
199 Kołatka Zbigniew FM5
106 Kopczyński Jacek FM4 Smurfit Kappa Adventure Team
1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych
Kowalczyk Michał FM2 NC+ SPORTS TEAM
Kunicki Borys FMM
360 Letachowicz Piotr FM3
Łykawka Jacek FM3 Xerox Team
Małaśnicka Julia FK0
Małaśnicki Jacek FM5
1128 Maruszak Maciej FM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Miller Piotr FM4 Xerox Team
355 Nożewski Adam FM2 IGT MTB TEAM
1161 Ochocki Andrzej FM4 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
1132 Paradowski Waldemar FM7 Team PKO Bank Polski
Paszkiewicz Dariusz FM4
1130 Pawlikowski Sebastian FM2 Team PKO Bank Polski
1137 Pazdan Piotr FM4 Team PKO Bank Polski
Piekarniak Masiusz FM3
Podlewski Krzysztof FM3
1976 Rutkowski Rafal FM3
Rutkowski Robert FM5 SRB-DMX RT BRZEZINY
Sachmata Jacek FM2 KUŹNIA TRIATHLONU
Sikorski Andrzej FM4 BACHA SOCHACZEW TEAM
352 Sobkowiak Jan FM3 IGT MTB TEAM
1143 Solski Nikodem FM3 Team PKO Bank Polski
Sołdaczuk Jakub FM0
696 Stan Jarek FM5
Suszek Artur FM3 Spinaker Team
Szczeciński Grzegorz FM3 STSmaraton Rower-Mot team
356 Sztylka Rafał FM4 IGT MTB TEAM
Szymborski Artur FM4
1135 Szypulski Jakub FM2 Team PKO Bank Polski
Taraszkiewicz Arek FM4
Tężycki Jarosław FM3 SIEMANO Bike Team
Traczyk Norbert FM4
1131 Walczak Maciej FM2 Team PKO Bank Polski
Werbiński Piotr FM2 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ