18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
15.08
sobota
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
8.09.2019 - Zarzeczewo

Spotkajmy się w sklepiku Mazovii podczas maratonu w Zarzeczewie.

Oto kompletna lista podsumowująca najważniejsze atrakcje Zarzeczewo Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Dla zawodników maratonu w Zarzeczewie mamy nagrodę w postaci pobytu w Hotelu Podium w Wiśle oraz w kriokomorze Cryospace.

Na edycji cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019 w Zarzeczewie zorganizowana będzie dodatkowa wspólna klasyfikacja mieszkańców Gminy Fabianki i Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Wyłonimy najlepszego mieszkańca w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, ½ Pro i Pro z podziałem na płeć.

W klasyfikacji mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Fabianki i mieszkańcy Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą.

W związku z powyższym osoby zainteresowane proszone są do zgłoszenia się do w/w klasyfikacji:
• na adres biuro@ZamanaGroup.pl do dnia 6 września 2019
• w dniu maratonu w biurze zawodów przed startem.

Dodatkowych informacji można uzyskać kontaktując się z biurem zawodów.

Mieszkańcom Gminy Fabianki oraz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą przysługuje zniżka przy opłacie startowej na maraton Cisowianka Mazovia MTB Marathon Zarzeczewo 2019.
• Dystanse Fit / ½Pro / Pro- opłata 50 zł za udział w maratonie bez względu na termin wpłaty (koszt numeru startowego dla osoby która nie posiada tegorocznego numeru startowego z cyklu to kwota 20 zł).
• Dystans Hobby - dzieci do lat 13 zwolnieni z opłaty startowej, jedynie wpłacają kaucję za numer w wysokości 20 zł. Opiekunowie dzieci zobowiązani są do okazania w biurze zawodów legitymacji szkolnej.


Pozostałe kwestie dotyczące udziału w maratonie opisane są w regulaminie Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019.

Współorganizatorzy
Gmina Fabianki
Honorowy Patronat Wójta Gminy Fabianki
_______


Dobrzyń Nad Wisłą
Honorowy Patronat Burmistrza Miasta
i Gminy Dobrzyń nad Wisłą

Zwycięzcy OPEN każdego z 3 dystansów otrzymają bony o wartości 50 zł (Fit), 75zł (1/2 Pro) i 100 zł (Pro), na usługi w serwisie Alltop Auto Instalacje Gazowe, który jest autoryzowanym serwisem renomowanej marki STAG (www.alltop.pl).

Zapraszamy wszystkie dzieci startujące na dystansie HOBBY do zabawy z firmą Bokserska Autoserwis. Profesjonalny serwis wszystkich samochodów, pracujący według najnowszych technologii, posiadający autoryzację marki BMW zaprasza wszystkich zawodników posiadających czerwony numer obowiązujący na dystansie HOBBY do wspólnej zabawy po wypełnieniu kuponu konkursowego.

Zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych, przeprowadzane w towarzystwie znanej z telewizyjnych ekranów Rybki MiniMini.

Wyścigi MiniMini+, to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Wyścig dla dzieci do lat 6 rozgrywany jest podczas cyklu maratonów rowerowych Cisowianka Mazovia MTB Marathon i cyklu wyścigów szosowych Road Tour na terenie miasteczka sportowego.

Cezary Zamana wraz z ekipą Continental zaprasza Was do rywalizacji na odcinku specjalnym.

Continental, oficjalny sponsor naszego cyklu maratonów, przygotował atrakcyjną nagrodę.

1
Partnerzy