07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Aktualności
2.06.2019 - Andrespol   |  

Czytacie i już wiecie, jakimi trasami pomkniecie na Pro, 1/2 Pro i Fit w Andrespolu.

Zdjęcia wybrane. Autor: Mirosław Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Mirosław Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na Pro triumfował Przemysław Gierczak, który 70 km przejechał z czasem 02:49:17. Za nim finiszował Daniel Packi z czasem 02:50:44. Trzecie miejsce zajął Jan Czapliński z czasem 02:54:14. Wśród kobiet najszybsza była Magdalena Kosko z czasem 03:53:03.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Paweł Trzciński, który 42 km przejechał z czasem 01:41:57. Tuż za nim wjechał Marek Kulik z czasem 01:41:58. Trzecie miejsce zajął Paweł Wachnik z czasem 01:43:35. Wśród kobiet najlepsza była Julia Zięba z czasem 01:59:24, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Ostrowska z czasem 02:07:12 i Joanna Sobczuk z czasem 02:13:18.

Na Fit triumfował Michał Lech, który 22 km przejechał z czasem 00:47:59. Drugi wjechał Piotr Szymański z czasem 00:49:00. Trzecie miejsce zajął Artur Perzanowski z czasem 00:49:27. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Makowska z czasem 00:54:04, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:56:01 i Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:59:27.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:13:08. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:13:13. Trzecie miejsce zajął Adam Wyszomierski z czasem 00:13:26. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:13:24, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Kowalik z czasem 00:14:26 i Zuzanna Grudna z czasem 00:14:40.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Trener i-Sport Artur Mielewczyk radzi, jak wzmocnić się przed naszymi zawodami.

Zregenerujcie siły i odkryjcie kawał świata dzięki wyprawie rejsem ekspedycyjnym.

19.05.2019 - Puławy   |  

Odcinek specjalny w Puławach na długo zapadnie Wam w pamięć.

W naszej ofercie znów są rowerowe okulary.

19.05.2019 - Puławy   |  

Ostatni wypad MTB na Lubelszczyznę przyniesie zwyczajowo wiele atrakcji.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

19.05.2019 - Puławy   |  

Continental i SklepOpon.com przygotowali prezent powitalny dla debiutantów w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Oto jeszcze jeden mocny argument, by zadebiutować w naszych imprezach. Na każdego nowego zawodnika czeka atrakcyjny prezent od iSport.

Zapoznajcie się z opisem tras czekających na Was w Puławach.

Na dystansie Pro zwyciężył Jarosław Wołosiuk, który 60 km przejechał z czasem 02:13:09. Tuż za nim wjechał Bartek Borowicz z czasem 02:13:10. Trzeci finiszował Andrzej Poczopko z czasem 02:14:35. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 02:29:58, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 02:43:56.

Na ½Pro triumfował Arkadiusz Wach, który 36 km pokonał z czasem 01:17:53. Tuż za nim wjechał Michał Kamiński z czasem 01:18:00. Trzeci przyjechał Karol Rumsicki z czasem 01:21:54. Wśród kobiet najszybsza była Julia Zięba z czasem 01:28:22, za którą na metę wjechała Agnieszka Szpocińska z czasem 01:31:16 i Małgorzata Lutecka z czasem 01:34:25.

Na Fit triumfował Mateusz Gwiazda, który 20 km pokonał z czasem 00:47:52. Tuż za nim wjechał Mateusz Szyszko z czasem 00:47:53. Trzeci był Paweł Kuliński z czasem 00:48:37. Wśród kobiet najlepsza była Anna Paszkowska-Grudziąż z czasem 00:54:13, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:58:00 i Martyna Dykalska z czasem 00:59:27.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Bartosz Zelcer, który 6 km przejechał z czasem 00:14:27. Tuż za nim wjechał Piotr Szyszko z czasem 00:14:28. Trzeci był Michał Jedynak z czasem 00:14:29. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:15:08, za którą na metę kolejno wjechały: Zofia Borysiuk z czasem 00:16:20 i Natalia Kowalik z czasem 00:16:21.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Jeden maraton, a tyle niespodzianek!

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na dystansie Pro zwyciężył Michał Ładosz, który 71 km przejechał z czasem 02:40:45. Drugi wjechał Kacper Cacko z czasem 02:45:39. Trzecie miejsce zajął Adrian Wawer z czasem 02:45:44. Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kuszmider z czasem 03:27:34.

Na ½Pro triumfował Marcin Sieńko, który 46 km pokonał z czasem 01:51:30. Za nim wjechał Łukasz Pańko z czasem 01:53:28. Trzeci finiszował Wojciech Matras z czasem 01:53:55. Wśród kobiet najszybsza była Joanna Sobczuk z czasem 02:21:26, za którą na metę wjechała Anna Stępniak z czasem 02:28:39 i Katarzyna Błaszczak z czasem 02:29:11.

Na Fit triumfował Sebastian Grela, który 25 km pokonał z czasem 00:54:37. Za nim był Gerard Modecki z czasem 00:55:18. Trzecie miejsce zajął Sylwester Borkowski z czasem 00:55:20. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Makowska z czasem 01:02:04, za którą na metę wjechała Aneta Płońska z czasem 01:06:33 i Małgorzata Woźnica z czasem 01:06:46.

Na dystansie Hobby zwyciężył Bartosz Zelcer, który 8 km przejechał z czasem 00:20:57. Tuż za nim wjechał Adam Wyszomierski z czasem 00:21:06. Trzeci wjechał Szymon Zalewski z czasem 00:22:12. Wśród kobiet najszybsza była Zuzanna Grudna z czasem 00:23:54, za którą na metę wjechała Natalia Kowalik z czasem 00:23:56 i Wiktoria Wójcik z czasem 00:24:11.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Najbliższy maraton Mazovii zapowiada się nad wyraz ciekawie.

1234
Partnerzy