07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Po maratonie w Brodnicy

Na dystansie Pro zwyciężył Bartek Borowicz, który 68 km przejechał z czasem 02:39:47. Tuż za nim wjechał Damian Perkowski z czasem 02:39:48. Trzeci finiszował Bartosz Sobczak z czasem 02:49:15. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Różycka z czasem 03:32:14.

Na ½Pro triumfował Marcin Marchlewski, który 42 km pokonał z czasem 01:35:02. Tuż za nim wjechał Michał Wyżlic z czasem 01:35:03. Trzecie miejsce zajął Karol Rumsicki z czasem 01:37:17. Wśród kobiet najlepsza była Iwona Zaniewska z czasem 02:07:12, za którą na metę kolejno wjechały: Marta Motylewska z czasem 02:11:45 i Dorota Brześkiewicz z czasem 02:12:22.

Na dystansie Fit zwyciężył Arkadiusz Bińczak, który 22 km pokonał z czasem 00:43:17. Tuż za nim wjechał Michał Lech z czasem 00:43:18. Trzecie miejsce zajął Michał Łomnicki z czasem 00:44:23. Wśród kobiet najlepsza była Beata Blokowska z czasem 00:53:56, za którą na metę wjechała Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:54:44 i Martyna Dykalska z czasem 00:54:54.

Na dystansie Hobby zwyciężył Maciej Gregorowicz, który 6 km przejechał z czasem 00:16:33. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:16:35. Trzeci finiszował Bartosz Zelcer z czasem 00:16:40. Wśród kobiet najszybsza była Zofia Krysik z czasem 00:17:43, za którą na metę kolejno wjechały: Zuzanna Gruszewska z czasem 00:18:19 i Amelia Szymańska z czasem 00:20:11.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

2019-06-30 POWRÓT
Partnerzy