Noworoczne życzenia

Czego na kolarski sezon 2021 życzy Wam Cezary Zamana? I jakimi planami chce się z Wami podzielić?

Kolarki i kolarze! Za nami wyjątkowy rok, który pewnie wielu z Wam nie pozwolił zrealizować swoich planów. Ale nie zabrał nam przecież marzeń, które możemy ziścić w nadchodzącym, lepszym 2021 roku. Nie zapomnimy, jakie wyzwania nam postawił, a ofiarowane przez niego doświadczenie potraktujemy jako dobrą lekcją na przyszłość.

Trudno powtórzyć poprzednie lata i działać rutynowo, bo wiele wokół nas się teraz zmieniło i powinniśmy wyznaczyć sobie nowe realne cele.

Jako organizator, ale i kolarz w obliczu tej stale zmieniającej się pandemicznej sytuacji, postanowiłem zmodyfikować planowanie i realizację moich celów. Celów, które mogą być również Waszymi i które nas wszystkich będą motywować do działania i rozwoju.

  1. W związku z niepewną sytuacją, postanowiłem zrezygnować w tym sezonie z zimowego cyklu maratonów. Co roku startowaliśmy z nim pod koniec stycznia, a to moment, gdy poważnie rośnie zagrożenie chorób zakaźnych, w tym także COVID-19 (trzecia fala).
  2. W zamian proponuję Wam wykorzystać ten okres na lepsze, racjonalne przemyślane przygotowanie się do zasadniczego sezonu. Warto skorzystać z naszej oferty wyjazdów do bardziej przyjaznych rowerzystom miejsc. Wraz z Kolarz Klub zapraszam Was na zgrupowania do Hiszpanii.
  3. Również dla Was realizujemy cykl kolarskich webinariów, gdzie zapraszamy najlepszych specjalistów. Na co dzień współpracują oni z zawodowymi kolarzami i amatorami. A podczas naszych internetowych spotkań są oni do Waszej dyspozycji, by pomóc Wam w jak najlepszym przygotowaniu formy do sezonu 2021.
  4. Opublikowaliśmy kalendarz naszych imprez na sezon 2021. Lista jest nieco okrojona o niektóre maratony, ale pozwoli to nam na maksymalne dopieszczenie tych zawodów, które sobie wyznaczyliśmy.
  5. Dzięki luźniejszemu kalendarzowi maratonów zimowych, dla spragnionych rywalizacji i sprawdzenia się znów przygotujemy z Kolarz Klub wyścigi wirtualne

Może potrzebowaliśmy jakiejś zmiany, którą ja nazywam dobrą zmianą na 2021 r. Mam nadzieję, że dołączycie do mojego nowego projektu poznawania kolarstwa na różne sposoby. Liczę, że nadchodzący rok nie tylko przyniesie nam dobrą nadzieję, ale również pozwoli nam spełnić marzenia poprzez realizację tego, co kochamy.

Bracia kolarscy, do siego roku! W kolarskim towarzystwie raźniej.

Cezary Zamana

2021-01-04 POWRÓT
Partnerzy