07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII

BIURO ZAWODÓW, START I META
Tereny zielone nad stawami przy ul. Marysińskiej w Andrespolu

RODZAJ START DYSTANS
Hobby
Fit
½Pro
Pro
10:30
11:40
12:00
12:00
6 km
20 km
42 km
68 km


BUFETY
Fit - 10 km
½Pro - 29 km
Pro - 29, 54 km

ROZJAZDY
½Pro/Pro 33 km (14:00)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


LISTA STARTOWA

2.06.2019 - Andrespol   |  

Czytacie i już wiecie, jakimi trasami pomkniecie na Pro, 1/2 Pro i Fit w Andrespolu.

Zdjęcia wybrane. Autor: Mirosław Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Mirosław Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na dystansie Pro zwyciężył Przemysław Gierczak, który 70 km przejechał z czasem 02:49:17. Za nim przyjechał Daniel Packi z czasem 02:50:44. Trzeci wjechał Jan Czapliński z czasem 02:54:14. Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kosko z czasem 03:53:03.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Paweł Trzciński, który 42 km pokonał z czasem 01:41:57. Tuż za nim wjechał Marek Kulik z czasem 01:41:58. Trzecie miejsce zajął Paweł Wachnik z czasem 01:43:35. Wśród kobiet najszybsza była Julia Zięba z czasem 01:59:24, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Ostrowska z czasem 02:07:12 i Joanna Sobczuk z czasem 02:13:18.

Na Fit triumfował Michał Lech, który 22 km przejechał z czasem 00:47:59. Drugi wjechał Piotr Szymański z czasem 00:49:00. Trzecie miejsce zajął Artur Perzanowski z czasem 00:49:27. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Makowska z czasem 00:54:04, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:56:01 i Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:59:27.

Na dystansie Hobby zwyciężył Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:13:08. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:13:13. Trzecie miejsce zajął Adam Wyszomierski z czasem 00:13:26. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:13:24, za którą na metę wjechała Natalia Kowalik z czasem 00:14:26 i Zuzanna Grudna z czasem 00:14:40.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Trener i-Sport Artur Mielewczyk radzi, jak wzmocnić się przed naszymi zawodami.

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Partnerzy