Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3970.87 1577 Skalski Kacper MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 12495.92500.00472.94490.03494.19498.39485.64472.86489.97500.00496.40495.9301:38:0401:32:5001:50:5101:07:4301:11:4601:22:4401:19:3001:44:0601:52:5801:25:5301:18:4601:36:18
2 3945.73 2050 Rządca Jacek MM2 Warszawa Trezado 9485.20486.46494.73500.00499.39485.45499.03495.46469.1401:40:1401:35:2501:45:5801:10:5601:22:3401:41:2401:26:0301:18:5501:41:48
3 3872.57 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 9492.32459.60500.00481.38481.45499.70499.71433.32458.4101:38:4701:54:0401:58:0201:08:5601:13:4001:22:3101:25:5601:30:1401:44:11
4 3848.98 2071 Słupek Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 8480.80486.72472.79489.79489.71476.37479.08473.7101:41:0901:35:2201:50:5301:07:4501:24:1201:43:2001:55:3201:40:49
5 3814.40 1575 Wacinowski Marcin MM2 GRODZISK MAZOWIECKI ABSOLUTE BIKES TEAM 8472.68488.06476.84459.40472.00495.48487.23462.7001:15:0201:24:2901:20:5801:47:0901:57:1601:26:4001:20:1501:43:13
6 3778.96 1984 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 11453.81468.86425.76486.07465.30483.20458.99424.48462.28480.33473.9401:47:1001:39:0002:03:0802:01:2501:11:1901:25:2001:24:0701:55:5801:59:4401:29:2401:22:30
7 3739.07 388 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 9456.37475.26438.52465.08483.68467.98456.77476.64457.3101:46:3401:37:4001:59:3301:11:2101:25:1501:22:3001:47:4601:22:0201:44:26
8 3727.09 2495 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 8463.40394.81472.81465.65488.26476.65492.73472.7901:44:5701:57:3401:10:1101:16:1001:24:2701:21:0001:27:0901:22:42
9 3675.21 449 Grudziński Jakub MM2 Otwock STANWEX II TEAM 9421.76465.06451.68453.25471.78436.07461.63469.95465.7802:04:1802:06:5401:13:2801:18:1501:27:2401:52:5301:59:5401:23:1201:42:32
10 3634.11 118 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 8465.49450.58469.69463.82457.17435.49445.95445.9203:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:2801:24:2701:53:0202:04:0701:27:41
11 3625.09 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 10461.63441.60461.13455.67474.40456.45428.29397.12443.56430.6403:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:3501:54:5600:49:1101:48:0801:28:0901:50:54
12 3562.37 581 Sypuła Piotr MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 8410.52439.77440.88437.23465.21428.63473.36466.7701:58:2802:14:1201:15:1601:21:0701:28:3802:09:0801:30:4301:23:46
13 3509.14 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 11407.48434.55410.75446.87434.37447.94424.27423.65456.58434.04430.5101:59:2101:46:4902:07:3802:12:0401:21:3901:32:0301:31:0002:10:3901:34:0301:30:0501:50:56
14 3474.22 932 Giziński Łukasz MM2 Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 7495.75492.56499.12499.89486.89500.00500.0001:38:0601:46:2601:06:2901:17:1401:41:0601:50:4201:35:31
15 3464.96 116 Szklarczyk Artur MM2 Warszawa OLSH Paramedyk PKMTB 12390.63332.54393.04439.99424.16467.18443.05425.12370.48416.64434.56414.2702:04:3002:19:3502:13:2302:14:0801:18:1401:15:5501:33:0401:30:4902:12:5202:12:5101:38:4902:34:1701:55:17
16 3464.39 1716 Zygner Tomasz MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 10410.29423.90398.52428.43417.42457.39443.60409.64438.71444.6601:58:3201:49:3002:11:3302:17:4501:24:5801:30:0901:27:0202:00:1002:06:1001:27:5601:06:39
17 3443.57 1343 Łukasiak Łukasz MM2 Józefów AK-SPED 8427.73443.40454.32466.97398.64404.56426.86421.0901:53:4201:44:4102:09:5401:28:1801:36:5102:16:4901:31:3601:53:25
18 3432.19 901 Sotyn Marcin MM2 Celestynów GO SPORT AK-SPED TEAM 9415.37392.40450.74431.98435.84423.14424.63427.17423.3301:57:0502:13:3602:10:5601:16:4901:28:3501:56:2002:10:2101:31:3201:52:49
19 3365.05 2444 Wolf Mateusz MM2 Warszawa Zabłudów Team 9423.83397.56435.65431.14406.11439.20391.19435.33396.2301:49:3102:11:5202:15:2801:16:5801:27:2001:33:5302:05:5000:51:5700:43:3501:29:4902:00:32
20 3364.45 2433 Żelazo Mateusz MM2 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 8413.31427.34405.24425.69425.36416.69425.93424.9001:57:4001:48:3702:09:2201:23:1900:38:4601:30:4602:12:5001:31:4801:52:24
21 3305.52 600 Kielman Jan MM2 Józefów 8395.02427.93375.22416.53432.06438.33425.23395.1902:03:0701:48:2802:19:4301:19:4001:35:2601:37:5801:31:5702:00:51
22 3280.33 1084 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 7432.75482.82464.32466.75474.99495.10463.6001:52:2302:02:1401:11:2801:22:4301:43:3801:26:4401:43:01
23 3277.90 143 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 7453.67468.22458.62452.64469.33491.79483.6101:47:1201:39:0801:24:1101:48:4501:57:5601:27:1901:20:51
24 3225.63 2387 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 9381.89404.62371.41393.56389.67417.09402.89414.36421.5602:07:2101:54:4302:21:0901:24:1901:31:0100:43:1401:32:3402:17:2301:43:3801:32:45
25 3090.85 120 Jankowski Kamil MM2 Nasielsk Nasielsk Baszta Team 9382.74402.57364.48386.60368.10316.15362.32420.10403.9302:07:0401:55:1802:23:5001:25:5001:36:2102:35:4202:32:4601:42:1301:36:48
26 2975.38 2187 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 8342.25337.21384.81362.64396.54399.58388.47363.8702:22:0602:35:2801:26:1401:37:4801:43:5900:55:4701:47:2801:40:3902:11:15
27 2971.65 1104 Kaska Paweł MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 10356.94337.04313.73373.76409.60325.35307.87395.53391.46381.9602:16:1502:17:4302:47:0601:28:4701:40:4002:31:1802:59:4701:48:3401:39:5302:05:02
28 2891.94 2242 Kruszewski Andrzej MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 7397.60418.61416.18440.92390.29419.68408.6602:02:1902:20:5901:19:4401:33:3102:21:4901:33:1001:56:52
29 2857.49 1082 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6449.94489.09474.61488.16492.17463.5201:56:3102:00:4001:09:5501:24:2801:27:1501:43:02
30 2772.28 2253 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Sportgang Wysportowani Racing Team 6456.37397.97476.09475.96499.13466.7701:46:3401:56:3801:09:4201:14:3101:26:0201:23:46
31 2762.74 1989 Wroniecki Adam MM2 TORUŃ 7364.25404.97400.52424.28398.09378.25392.3702:13:3101:54:3701:22:5101:37:1101:36:5902:26:2002:01:43
32 2746.70 1455 Gidaszewski Grzegorz MM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 7397.57374.29407.41412.12361.37399.09394.8601:56:4502:20:0401:21:2702:39:2201:33:4102:16:1301:47:3602:00:57
33 2669.34 30 Marciniak Marcin MM2 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 6437.74457.68467.59474.40383.77448.1501:51:0601:41:2501:10:5801:26:5501:41:5301:46:34
34 2521.85 31 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 7355.85359.63343.95395.90365.55365.10335.8602:16:4002:09:0401:43:0701:44:0901:45:3701:57:3701:56:25
35 2462.24 2298 Horszwald Wiktor MM2 Warszawa Tchibo 6381.09406.74430.86428.70409.42405.4202:07:3701:21:3501:35:4201:40:1001:35:3001:57:48
36 2417.23 129 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 6372.38359.36417.40398.43441.39428.2702:10:3602:25:5301:19:3001:29:0101:33:2501:30:09
37 2407.30 1986 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 7334.71326.36357.84362.12310.09356.43359.7602:25:1802:40:3801:32:4401:53:5202:18:2901:49:4202:12:45
38 2400.31 1546 Łuczak Kamil MM2 Michałów-Reginów Wieliszew Heron Team 6386.59378.20402.73386.48406.79439.5302:00:0402:18:3702:11:3501:28:0402:07:2202:16:0401:37:42
39 2387.00 2715 Karalus Łukasz MM2 RAWA MAZOWIECKA RAWA MTB 6385.72387.76432.46356.71419.15405.1902:06:0502:15:1202:16:2802:35:1001:33:1701:57:52
40 2361.05 2420 Nesterowicz Jakub MM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 7333.60317.76360.08342.39331.05370.03306.1402:25:4700:58:1302:44:5902:43:5401:36:5501:47:0801:51:2601:01:5203:00:4800:51:5501:00:3600:56:15
41 2310.59 1391 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 5457.94475.17430.49488.55458.4401:46:1202:04:1201:17:0501:24:2401:24:13
42 2283.15 137 Wierzbicki Maciej MM2 Warszawa Bank Millennium 6355.68400.71382.83364.18382.65397.1002:16:4401:42:5401:40:5102:15:1002:24:3902:00:16
43 2250.63 2334 Ginalski Łukasz MM2 Łomianki Polmo Łomianki 6375.35399.40396.93406.84326.50345.6102:09:3401:56:1301:23:3601:41:2102:30:4602:40:09
44 2130.56 83 Wroniecki Waldemar MM2 Toruń 6358.52340.27364.92392.39335.62338.8302:15:3902:34:0401:30:5601:45:0502:44:5502:20:57
45 2103.50 160 Cibor Piotr MM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 6339.43345.62350.52389.18328.79349.9602:16:4502:31:4101:41:1101:45:5702:29:4302:16:28
46 2050.86 2377 Tereszczuk Jakub MM2 Warszawa 5404.27406.66429.28405.81404.8502:00:1802:08:5501:17:1801:36:2101:57:58
47 2024.61 2583 Demiańczuk Tomasz MM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 5406.29433.20366.71413.39405.0201:59:4202:12:3401:35:1102:14:1401:34:3501:57:55
48 2005.46 2028 Gacek Marcin MM2 Nowa Iwiczna 5384.00418.17378.20413.32411.7702:06:3901:51:0002:18:3701:34:3601:55:59
49 1984.02 1101 Bodziony Kamil MM2 Mińska Grupa Rowerowa 5390.21410.04393.48406.33383.9602:04:3801:53:1202:13:1401:21:4002:04:23
50 1982.26 2370 Gajewski Karol MM2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 5420.04416.92379.75366.71398.8401:55:4701:51:2002:18:0302:14:1401:38:02
51 1980.43 1240 Koc Andrzej MM2 Mysiadło Lirene Bike Team 5378.37412.81381.77410.21397.2702:08:3201:39:5302:24:5901:35:1902:00:13
52 1976.85 2236 Zegar Marcin MM2 WARSZAWA 7302.91293.66315.44277.09207.37302.58277.8002:33:1401:53:0002:10:4302:19:2003:57:2302:21:5502:51:55
53 1946.97 1174 Łukaszewski Łukasz MM2 Witowo (Szczytno) Trezado 4491.35492.24489.90473.4801:34:2801:18:2601:52:5901:40:52
54 1909.01 1679 Szauer Rafał MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 5364.82414.47395.10355.50379.1101:37:1301:39:2901:37:4302:18:2802:26:00
55 1888.89 1593 Oksiuta Maciej MM2 Białystok ABSOLUTE BIKES TEAM 5350.01376.50392.49371.12398.7702:18:5702:03:1702:30:2201:35:3401:43:24
56 1865.52 2160 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 5346.80373.37383.84398.71362.7902:20:1402:04:1901:26:2701:43:2502:32:34
57 1854.48 1018 Jasiński Marcin MM2 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 4429.94500.00500.00424.5401:53:0701:06:2201:22:2801:55:57
58 1798.49 44 Stępień Rafał MM2 Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM 4425.05475.91493.03404.5001:54:2501:37:3201:23:3801:58:04
59 1751.00 1573 Szymczak Krzysztof MM2 Kutno Absolute Bikes Team 4444.95458.51442.81404.7301:49:1801:41:1401:28:1801:58:00
60 1748.23 2121 Jaruga Paweł MM2 Łódź 4418.65445.47443.06441.0501:56:1001:19:3701:28:1501:48:17
61 1742.68 284 Jarecki Piotr MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5342.37327.04381.44353.18338.6602:22:0301:41:2801:48:0601:49:1902:06:48
62 1741.43 505 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 4421.80454.69421.71443.2301:55:1801:42:0502:04:1901:14:52
63 1739.31 1527 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 4403.97424.16457.72453.4501:54:5401:18:1401:30:0501:34:42
64 1732.12 117 Szklarczyk Michał MM2 Warszawa ADIOSTRY Team 4455.66416.40427.86432.2001:41:5202:05:5402:00:4801:55:0303:11:5902:38:3402:29:0001:50:30
65 1706.50 289 Kuliński Paweł MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4407.88437.89446.31414.4101:59:1401:46:0001:14:2101:25:3500:42:0900:46:1300:49:2900:40:2700:49:5900:42:33
66 1679.61 1565 Małysa Krzysztof MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4376.30439.93434.24429.1402:19:1902:14:0901:16:2501:36:05
67 1673.15 680 Siess Mateusz MM2 Warszawa T4B Bike Team 4408.57433.80416.64414.1501:59:0201:47:0002:09:3502:12:5101:55:19
68 1671.51 2020 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 4400.93436.95413.43420.2001:22:4601:34:2201:43:5201:33:03
69 1656.65 1669 Staniec Maciej MM2 Warszawa AirBike.pl Team 4418.23429.45402.03406.9401:56:1701:48:0502:10:2401:36:05
70 1602.20 1635 Marciniak Adam MM2 Ryki AM Brakes Team 4356.75409.93422.86412.6602:26:5702:23:5801:32:2801:55:44
71 1593.37 1103 Wawryszuk Patryk MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 4397.06417.54382.43396.3302:02:2901:51:1002:17:0502:00:30
72 1560.80 2114 Kolibowski Krzysztof MM2 Lomianki 4413.92413.73339.52393.6201:09:5200:46:3500:55:5900:52:3500:56:5801:39:3701:33:1902:24:5901:39:20
73 1541.80 124 Jermakowicz Bartłomiej MM2 Piaseczno COZMOBIKE TEAM 4360.87402.46385.85392.6202:14:4601:55:2001:26:0001:30:20
74 1539.68 1544 Czajkowski Karol MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4376.00399.95393.76369.9802:03:2700:57:0201:36:3201:39:1802:09:05
75 1538.24 1759 Kępczyński Seweryn MM2 Płock Crazy Racing Team 4345.43383.25428.25381.3002:31:4601:26:3501:36:1702:05:15
76 1500.00 2499 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 3500.00500.00500.0001:37:1601:44:5101:18:12
77 1499.95 2147 Szewczyk Andrzej MM2 Warszawa 4377.78388.32351.88381.9702:08:4401:59:3202:28:5901:47:57
78 1499.25 1886 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 3499.25500.00500.0001:06:2801:17:1301:38:27
79 1497.00 2251 Malt Michał MM2 Szwecja 4356.81383.29367.04389.8602:16:1802:01:0602:22:5001:25:07
80 1364.02 2329 Filipiak Andrzej MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3441.12473.76449.1401:50:1501:27:0201:46:20
81 1360.31 1702 Świerczyński Tomasz MM2 Łódź Lucy in The Sky 3469.24452.89438.1801:10:4301:34:4901:29:14
82 1343.90 2110 Podgórski Adam MM2 Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3437.88456.78449.2501:51:0401:41:3701:31:47
83 1296.78 2422 Choiński Grzegorz MM2 Warszawa 3407.71446.17442.8901:59:1701:44:0201:33:06
84 1291.34 2577 Zakrzewski Piotr MM2 Nisko HPE-ESKOM 3433.89435.95421.5003:21:5902:16:0101:34:3502:11:19
85 1285.46 1872 Solski Nikodem MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 3407.18442.46435.8202:08:4502:13:2301:49:35
86 1236.47 1754 Jóźwiak Przemysław MM2 Łódź Wolni Team 3381.46430.62424.3902:17:2602:17:0301:52:32
87 1221.75 32 Matynia Dariusz MM2 MARKI MCP BIKE TEAM 3380.26415.64425.8403:11:2202:52:0502:17:5202:13:1001:52:09
88 1181.42 2505 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 3372.62416.04392.7502:10:3101:51:3402:01:36
89 1179.78 308 Staniszewski Jakub MM2 Głowno KOMOBIKE SCOTT 3400.26403.72375.8001:47:1701:36:5102:07:05
90 1173.71 2350 Dziubiński Przemysław MM2 Grójec Radzio Rowery 3385.57399.96388.1802:06:0801:22:5801:31:22
91 1158.61 2348 Grzela Piotr MM2 Warszawa 3351.19398.77408.6602:18:2901:56:2401:40:54
92 1147.72 596 Kuśmierski Paweł MM2 Pruszków 3367.12416.30364.2902:30:4601:43:0902:11:06
93 1142.71 487 Ostromecki Szymon MM2 Ciechanów T4B Bike Team 3384.71415.49342.5102:06:2501:51:4302:23:43
94 1141.59 597 Orłowski Dominik MM2 Gródki 3352.96415.77372.8702:36:4901:43:1702:08:05
95 1101.60 1906 Dobrzyński Seweryn MM2 Brzeźnio Scanfil Poland 3375.66352.08373.8601:28:2002:01:5801:44:35
96 1081.74 1234 Hryszczyk Michał MM2 Warszawa e-point bike team 3333.64382.34365.7602:25:4602:01:2402:23:20
97 1060.63 1569 Wągrodzki Rafał MM2 Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 3356.42354.17350.0502:16:2701:50:2402:16:26
98 1057.75 2488 Osiak Marcin MM2 Warszawa 3333.26382.82341.6802:25:5602:01:1502:33:26
99 1048.69 1526 Kawa Bartłomiej MM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3358.61317.63372.4402:09:2602:45:0301:44:59
100 1043.28 1209 Gładysz Marcin MM2 Wiśniowa Góra Dell Team 3357.69351.15334.4402:15:5802:12:1102:22:48
101 1038.77 1757 Rejmak Sylwester MM2 Cisowianka 3329.30369.01340.4602:39:1202:39:5601:37:28
102 1035.35 378 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 3333.64343.93357.7802:25:4602:40:5602:13:29
103 1004.29 411 Gołowicz Maciej MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 3324.04338.64341.6102:30:0502:17:0402:33:2801:02:0500:57:1500:58:1800:49:2800:58:1100:53:11
104 988.19 1484 Kowalkowski Mariusz MM2 Lubawa Cryospace Olsztyn 2493.79494.3901:34:0001:39:34
105 961.62 2437 Bujan Michał MM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 2482.88478.7402:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:4402:29:1202:55:2301:55:3702:28:0702:20:1702:44:12
106 958.09 1749 Kleczaj Jarosław MM2 Radom NRF HEPU RACING 2463.19494.9001:53:1101:59:15
107 949.89 2457 Chrzanowski Piotr MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2477.73472.1601:41:4801:51:02
108 940.05 2140 Długołęcki Marek MM2 Komorów KOMOBIKE SCOTT 2459.96480.0901:45:4401:36:41
109 917.65 1836 Dąbkowski Wojciech MM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 2460.79456.8603:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:4202:39:0802:50:39
110 893.04 1451 Wrona Patryk MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2461.34431.7001:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:5601:29:2603:40:2302:39:2502:27:4503:02:36
111 890.57 1942 Kieszko Stanisław MM2 Lublin WYDOLNOŚĆ PL 2422.56468.0102:04:0402:06:06
112 870.89 2358 Bulejak Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2420.10450.7901:55:4601:42:58
113 853.93 1106 Jarzębski Rafał MM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 3286.24340.72226.9703:03:0902:01:0103:36:5300:59:23
114 840.92 739 Piasecki Piotr MM2 Włocławek jubilermonika.pl 2420.42420.5101:31:5001:32:59
115 840.88 1645 Beda Karol MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 2406.08434.8002:09:0602:15:44
116 837.59 1580 Wieszczyk Tomasz MM2 Stare Babice ABSOLUTE BIKES TEAM 2434.48403.1101:51:5601:27:59
117 831.55 1125 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2428.33403.2201:48:2201:35:45
118 831.13 1755 Majcher Łukasz MM2 Krężnica Jary Wolni Team 2392.99438.1302:13:2402:14:42
119 828.58 1589 Rajkowski Ireneusz MM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 2463.32365.2601:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:1302:14:46
120 820.48 2029 Lesiak Jaroslaw MM2 Grodzisk Mazowiecki 2420.95399.5301:55:3202:11:13
121 814.24 880 Pomaski Paweł MM2 Ciechanów T4B Bike Team 2405.05409.1902:00:0402:40:0602:38:1402:18:2902:00:1802:31:0502:58:02
122 809.63 706 Dziedzic Grzegorz MM2 Grudziądz 2409.86399.7701:26:3202:03:08
123 805.75 196 Kucharski Łukasz MM2 Rawa Mazowiecka 2407.15398.6001:36:0201:59:49
124 798.64 2024 Galanciak Piotr MM2 Łódź CERI International Łódź 2386.53412.1101:25:5101:44:12
125 792.10 1911 Wacławek Łukasz MM2 Warszawa Polonia Warszawa MTB 2389.93402.1701:25:0601:36:00
126 791.17 199 Karłowicz Maciej MM2 warszawa 2376.42414.7502:09:1201:39:25
127 782.87 492 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 2401.06381.8101:36:1602:24:58
128 780.88 1505 Harla Michał MM2 Warszawa 2421.75359.1302:19:5602:17:04
129 776.67 1822 Klink Artur MM2 Olsztyn 2409.14367.5301:53:2702:13:56
130 775.47 1089 Schabowicz Krzysztof MM2 Komorów 2396.41379.0601:44:0101:43:09
131 774.05 1042 Zawiasa Adam MM2 Skierniewice Bocian Team 2401.23372.8201:42:4602:08:06
132 770.20 1683 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 2371.90398.3001:35:2201:36:56
133 768.21 1924 Klepacz Filip MM2 Warszawa Joli Road Cycling Club 2401.47366.7401:55:3702:22:57
134 766.93 1489 Justynowicz Arkadiusz MM2 Samolubie 2384.72382.2100:43:0202:07:5702:24:49
135 763.56 736 Barczak Wojciech MM2 OLSZTYN 2386.79376.7701:39:4902:10:39
136 760.63 2511 Zawistowski Piotr MM2 Warszawa PZU Sport Team 2403.37357.2602:00:3401:55:25
137 753.47 1072 Stempniak Sebastian MM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 2381.61371.8501:48:0302:08:26
138 751.65 1287 Tomaszewski Marcin MM2 Świdnik 2403.52348.1201:42:1101:52:19
139 734.78 2013 Urbański Maciej MM2 Warszawa 2346.64388.1402:20:1801:46:14
140 716.11 2322 Kokoszka Paweł MM2 Warszawa 2337.07379.0402:24:1701:48:47
141 715.42 1538 Bieniek Baltazar MM2 Płock 2372.48342.9502:04:3701:43:25
142 715.02 770 Pac Arkadiusz MM2 2344.95370.0702:22:4202:29:34
143 714.62 342 Skonieczko Adam MM2 Łódź 2366.03348.5901:57:1901:52:10
144 705.00 1127 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 2360.61344.3902:08:4302:22:56
145 694.42 182 Nowiński Artur MM2 Warszawa 2350.46343.9601:51:3402:18:51
146 678.05 2030 Wierzbowicz Krzysztof MM2 LUBLIN 2344.84333.2102:21:0202:37:2001:09:34
147 671.70 1098 Kowalski Bartosz MM2 Nowa Iwiczna MBS MTB Team 2370.69301.0101:51:1403:03:53
148 643.97 990 Hensoldt Roland MM2 HPE-ESKOM 2326.56317.4202:06:1602:01:3801:02:51
149 499.36 1765 Czapliński Jan MM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 1499.3602:38:4101:46:0602:16:0802:36:2002:43:2101:18:18
150 489.68 1588 Kuczyński Adrian MM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 1489.6801:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:5402:28:0402:14:5302:34:55
151 488.64 1229 Rybak Mateusz MM2 Piaseczno MYBIKE.PL 1488.6401:24:23
152 487.10 1903 Roszkowski Jarosław MM2 Marki MCP Bike Team 1487.1001:53:3001:24:3903:06:59
153 482.52 743 Grędziński Bartosz MM2 Mława Kross Staff Team 1482.5201:42:01
154 481.85 1796 Gierczak Przemysław MM2 Opoczno Hurom Sławno Accent 1481.8501:08:52
155 481.23 1332 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1481.2301:13:42
156 480.88 2598 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA bikeBoard 1480.8801:41:08
157 478.30 464 Wróblewski Michał MM2 Giżycko Szprycha Giżycko 1478.3001:42:55
158 475.11 1420 Semeniuk Paweł MM2 Biała Podlaska AZART PELETON CHEŁM 1475.1102:04:13
159 472.19 1880 Brzęczek Rafał MM2 Łódź MaxxBike Team 1472.1901:38:1800:37:33
160 470.28 2272 Reszke Marcin MM2 Lódz NRF HEPU RACING 1470.2801:38:4200:40:26
161 467.48 2331 Januszewski Rafał MM2 Legionowo KAMYK Radzymin MTB TEAM 1467.4801:44:02
162 464.27 1871 Kwiatkowski Michał MM2 Ząbki Team PKO Bank Polski 1464.2702:33:0200:43:5802:11:1201:42:52
163 463.97 1416 Nawłatyna Adam MM2 Lublin MetroBikes.pl 1463.9702:07:12
164 463.25 2553 Różański Mateusz MM2 GILICKIBIKE TEAM 1463.2501:44:59
165 461.62 2446 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1461.6202:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:2903:13:5802:52:3302:28:1602:27:4302:43:43
166 457.72 309 Bejger Jakub MM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1457.7201:33:4900:47:17
167 450.66 2585 Parys Robert MM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1450.6601:47:55
168 444.45 252 Perliński Jurek MM2 Zelów 1444.4501:36:37
169 440.22 90 Szewczyk Marcin MM2 Warszawa Ośka Warszawa 1440.2202:54:0703:00:4702:34:5102:11:0802:05:4402:28:0402:51:07
170 439.49 1373 Jurczak Piotr MM2 BYDGOSZCZ ZADROGA RACING TEAM 1439.4901:20:42
171 438.88 399 Hanke Mateusz MM2 Mrągowo RENAULT TEAM 1438.8802:06:07
172 436.43 2337 Kamiński Krystian MM2 Wasilków Zabłudów Team 1436.4301:51:2600:47:53
173 433.51 432 Marzec Piotr MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 1433.5101:53:33
174 433.05 962 Klimiuk Tomasz MM2 Otwock 1433.0501:50:17
175 430.94 978 Adamek Michał MM2 Wrocław 1430.9401:35:41
176 427.20 2230 Milewski Bartosz MM2 Warszawa 1427.2002:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:0103:09:4302:34:5902:25:3203:02:55
177 426.63 1468 Łomicz Axel MM2 Chodel Decathlon Lublin Czechów 1426.6302:18:20
178 426.11 1225 Kapłon Michał MM2 1426.1101:36:46
179 424.60 259 Dyderski Przemysław MM2 Struża 1424.6001:41:08
180 424.07 1770 Grabowicz Bartosz MM2 Team PKO Bank Polski 1424.0701:37:1400:47:18
181 423.98 583 Twarkowski Łukasz MM2 Ełk 1423.9802:10:33
182 423.56 2517 Gołębiowski Rafał MM2 Piaseczno 1423.5601:37:21
183 422.56 2290 Boruch Dariusz MM2 Nałęczów Cisowianka 1422.5603:14:4102:04:04
184 421.63 721 Sieroński Marcin MM2 Gdynia FTI Racing Team 1421.6301:56:45
185 419.32 1377 Nogal Jakub MM2 1419.3201:38:20
186 418.66 1424 Michałek Marcin MM2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1418.6602:20:58
187 414.37 1899 Próchniak Stanisław MM2 Szczekarków 1414.3702:06:3103:01:12
188 413.96 740 Dudkiewicz Artur MM2 Świedziebnia 1413.9601:33:16
189 413.94 1146 Stryjewski Robert MM2 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1413.9401:52:08
190 413.21 371 Chmielewski Mateusz MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1413.2102:13:57
191 413.20 2082 Kalicki Grzegorz MM2 Warszawa Tatrzańska Grupa Kroksa 1413.2001:57:42
192 410.06 2252 Charucki Rafał MM2 Ostrów Mazowiecka 1410.0601:58:36
193 408.98 1750 Jadach Michał MM2 Chodel Mexicana 1408.9802:08:11
194 407.98 1329 Jończyk Michał MM2 Garwolin 1407.9801:41:04
195 407.98 845 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 1407.9801:34:38
196 407.60 2481 Lipiński Marek MM2 Piaseczno T-MobileCyclingTeam 1407.6001:59:19
197 407.10 1825 Bilicki Paweł MM2 Płońsk 1407.1001:54:01
198 403.59 1286 Kupis-Baran Karol MM2 Warszawa 1403.5901:42:10
199 403.52 1019 Makowski Michał MM2 Warszawa Decathlon Team 1403.5201:42:11
200 403.49 174 Behnke Przemek MM2 Płock Polski Klub MTB 1403.4901:27:54
201 403.09 2072 Myszkowski Jarosław MM2 Legionowo R1DE43team 1403.0902:00:39
202 402.86 1149 Kraśniewski Piotr MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1402.8601:55:13
203 401.87 2248 Giera Marcin MM2 Cegielnia Radzymin 1401.8702:01:01
204 400.27 56 Stępień Mikołaj MM2 Łódź 1400.2701:37:41
205 400.04 809 Namiotko Wojciech MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1400.0402:03:03
206 398.92 634 Górnicki Michał MM2 Legionowo Bike Fun Legionowo 1398.9202:18:45
207 398.92 351 Furtak Sławomir MM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1398.9202:18:45
208 396.75 1470 Krzepisz Paweł MM2 Jastków 1396.7502:28:45
209 396.16 1826 Klemański Marcin MM2 Gronity 1396.1601:57:1000:52:44
210 394.41 1790 Bokuń Leszek MM2 Komorów 1394.4101:24:08
211 394.02 1963 Meyer Grzegorz MM2 Bełchatów 1394.0201:24:13
212 393.83 1654 Budny Łukasz MM2 KRASNE 1393.8302:13:07
213 393.02 624 Sadowski Krzysztof MM2 Białystok 1393.0202:20:50
214 392.44 1510 Żarnicki Kamil MM2 Turka 1392.4402:30:23
215 390.64 746 Grabowski Gaweł MM2 Brodnica 1390.6401:38:50
216 389.90 471 Przyłuski Karol MM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 1389.9002:06:1500:51:15
217 389.17 2220 Jasiński Piotr MM2 Warszawa 1389.1702:04:58
218 388.07 955 Walicki Filip MM2 Warszawa 1388.0702:03:04
219 387.75 2699 Świda Adam Aleksander MM2 Wrocław 1387.7502:03:10
220 387.23 1713 Miksa Michał MM2 Łódź 1387.2300:58:2701:46:29
221 384.88 1766 Kłaptocz Marek MM2 Czechowice-Dziedzice 1384.8801:26:13
222 384.86 1628 Jasiński Grzegorz MM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1384.8602:16:13
223 383.59 87 Kościński Bartłomiej MM2 Lidzbark 1383.5901:40:39
224 383.02 1431 Kamiński Paweł MM2 Lublin 1383.0202:34:05
225 381.34 2480 Grzegorczyk Krzysztof MM2 Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1381.3402:07:32
226 381.02 639 Barczyk Karol MM2 Toruń 1381.0202:25:16
227 380.31 1126 Makulski Piotr MM2 Ciechanów Kross Staff Team 1380.3102:02:03
228 379.74 2734 Piechna Błażej MM2 Warszawa 1379.7402:05:46
229 379.12 209 Piasecki Jarek MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1379.1201:43:08
230 378.12 669 Leciejewski Mateusz MM2 Człuchów Alltop STAG Team 1378.1202:10:11
231 377.59 2469 Peńsko Jan MM2 i-Sport team 1377.5902:08:48
232 375.80 1191 Nożewski Adam MM2 Piaseczno IGT MTB TEAM 1375.8002:07:05
233 375.30 1808 Radzyński Piotr MM2 Piaseczno 1375.3001:49:52
234 374.67 1606 Dudkowski Radosław MM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 1374.6701:28:3401:01:0400:56:5400:47:08
235 373.02 561 Remiś Szymon MM2 Mścieszowice 1373.0202:28:23
236 372.34 2211 Vasin Vladimir MM2 Warszawa Vladimir 1372.3402:10:37
237 371.72 1843 Becz Karol MM2 Białobrzegi Radzio Rowery 1371.7202:10:50
238 370.12 2717 Szenk Krzysztof MM2 Warszawa 1370.1202:09:02
239 369.46 1850 Kostrzewa Jakub MM2 Team PKO Bank Polski 1369.4602:09:16
240 368.74 1339 Kubiak Przemysław MM2 Poznań Kibolski KS 1368.7401:36:11
241 368.43 2421 Oszwałdowski Robert MM2 Toruń 1368.4302:12:00
242 368.32 1769 Szlassa Marcin MM2 Ławki e-point bike team 1368.3201:51:57
243 368.14 1923 Obidziński Piotr MM2 Warszawa Kliwer bike team 1368.1402:06:05
244 367.66 987 Sobociński Michał MM2 PRAŻMÓW 1367.6601:52:09
245 366.14 1283 Szamburski Jacek MM2 Włodzimierzów 1366.1401:52:37
246 365.63 588 Grzebieniak Piotr MM2 Słupsk 1365.6302:31:23
247 365.44 2142 Trojanek Łukasz MM2 Warszawa 1365.4402:13:05
248 361.03 1461 Żaba Piotr MM2 Lublin 1361.0302:43:28
249 360.29 1829 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1360.2902:14:59
250 360.02 2141 Cegielski Adam MM2 Pruszków www.adamcegielski.pl 1360.0202:15:05
251 358.74 1118 Raszkowski Krzysztof MM2 Warszawa Continental 1358.7400:51:5300:46:5801:59:4200:51:57
252 358.12 2263 Wrzesiński Jakub MM2 Legionowo 1358.1202:15:48
253 357.56 1532 Goszczyński Łukasz MM2 Wieliszew Heron Team 1357.5602:09:49
254 356.81 0 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki DSV TEAM 1356.81
255 354.69 917 Puc Patryk MM2 Brodnica 1354.6901:48:51
256 353.83 1282 Giez Robert MM2 Warszawa 1353.8301:56:32
257 353.14 1680 Pyłko Grzegorz MM2 Mława Kross Staff Team 1353.1401:40:26
258 353.03 1854 Szypulski Jakub MM2 Team PKO Bank Polski 1353.0301:56:48
259 352.52 149 Jankowski Michał MM2 Sieradz 1352.5201:50:55
260 352.20 2650 Słodziński Artur MM2 Warszawa 1352.2002:15:36
261 351.36 1965 Sikora Paweł MM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1351.3602:25:3402:20:06
262 348.26 551 Niewiadomski Krzysztof MM2 Warszawa 1348.2601:04:5302:13:17
263 347.03 1317 Wójcik Michał MM2 Chojnów 1347.0301:58:49
264 346.69 1316 Buczyński Jakub MM2 Chojnów 1346.6901:58:56
265 346.11 1005 Król Paweł Grzegorz MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1346.1101:59:08
266 343.47 641 Wyrzykowski Arkadiusz MM2 Ełk 1343.4702:41:09
267 343.31 722 Hryckiewicz Łukasz MM2 Mysiadło Roche Polska sp. z o.o. 1343.3102:23:23
268 343.26 2735 Carreraalonso Daniel MM2 Milanówek 1343.2602:19:08
269 343.08 415 Wierzbowicz Michał MM2 Warszawa 1343.0802:41:20
270 342.67 316 Pstrokoński Piotr MM2 Łódź 1342.6702:05:19
271 340.51 1471 Dargiel Łukasz MM2 Biłgoraj 1340.5102:53:19
272 340.40 1017 Kaczorowski Maciej MM2 Łbiska 1340.4002:01:08
273 339.86 1306 Patyk Wiktor MM2 HPE-ESKOM 1339.8600:45:4501:53:3600:58:3201:04:58
274 339.76 1649 Chrzanowski Robert MM2 Nałęczów Cisowianka 1339.7601:05:4302:53:42
275 339.46 175 Cuch Maciej MM2 Warszawa 1339.4601:55:11
276 337.97 659 Tomaszkiewicz Mariusz MM2 Olsztyn 1337.9702:25:39
277 337.54 2528 Kozłowski Marcin MM2 Hotel Narvil 1337.5402:24:05
278 336.64 2712 Laska Mateusz MM2 Skierniewice 1336.6402:21:52
279 336.63 1774 Szegda Łukasz MM2 Puławy 1336.6302:35:44
280 335.54 959 Wituszyński Przemysław MM2 Warszawa Biuro Podróży MarysiaMaRysia 1335.5402:22:20
281 335.06 2150 Kostecki Sebastian MM2 ZIELONKA 1335.0602:25:09
282 334.75 1678 Koc Tomasz MM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1334.7502:25:1700:55:20
283 333.22 2507 Mocny Michał MM2 KRAKÓW 1333.2202:25:57
284 331.66 2604 Bramowicz Rafał MM2 Warszawa ProService Finteco 1331.6602:24:00
285 331.54 468 Sajnacki Daniel MM2 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1331.5401:57:56
286 330.24 450 Szczepański Wojciech MM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1330.2402:27:16
287 329.33 585 Wróblewski Marcin MM2 Warszawa 1329.3302:48:04
288 328.06 601 Szukieć Krzysztof MM2 1328.0602:48:43
289 328.05 1419 Małek Wojciech MM2 Janów Lubelski Fat-Szlat 1328.0502:59:54
290 326.66 2642 Wiereska Tomasz MM2 WIELISZEW SLOWFOOT.PL 1326.6602:26:12
291 325.88 178 Kulpa Aleksander MM2 Bydgoszcz 1325.8801:59:59
292 325.53 628 Mudlaff Kamil MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1325.5301:58:36
293 324.80 1114 Ćwiek Michał MM2 Przasnysz 1324.8002:06:57
294 320.46 251 Staniszewski Rafał MM2 Koluszki 1320.4602:14:00
295 318.71 2643 Laska Michał MM2 Skierniewice 1318.7102:29:51
296 315.84 2033 Sierański Tomasz MM2 Józefów 1315.8402:33:5900:58:26
297 312.08 1615 Stawicki Marek MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 1312.0801:01:3101:11:2902:33:02
298 311.85 548 Beń Grzegorz MM2 Olsztyn Rant Bartoszyce 1311.8502:37:51
299 310.50 498 Korzus Artur MM2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 1310.5002:38:32
300 308.91 650 Tarkowian Karol MM2 Słupy 1308.9102:39:21
301 308.85 875 Stypułkowski Marcin MM2 1308.8502:39:23
302 308.26 2280 Bieryło Jakub MM2 Legionowo 1308.2602:37:46
303 306.87 1050 Pośnik Daniel MM2 Dobrzenica 1306.8702:14:22
304 305.27 233 Sochacki Adam MM2 Łódź Żadna Rewelacja 1305.2702:20:40
305 299.80 2361 Jończyk Jakub MM2 Legionowo Crazy Racing Team 1299.8002:42:13
306 298.33 2254 Ankiewicz Tomasz MM2 Kałuszyn 1298.3302:43:01
307 293.99 2631 Pawlikowski Sebastian MM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1293.9902:42:27
308 282.44 776 Byszewski Łukasz MM2 Olsztyn 1282.4402:54:17
309 278.64 951 Szewczyk Marcel MM2 Warszawa TVP SPORT 1278.6402:51:24
310 278.19 648 Basiak Arkadiusz MM2 Olsztyn 1278.1902:56:57
311 276.91 1396 Ostoja-Chyżyński Aleksander MM2 Warszawa Circle K Cycling Team 1276.9102:57:4601:02:2100:49:57
312 275.15 1364 Goc Łukasz MM2 Majki Małe 1275.1502:08:54
313 274.45 2111 Sak Michał MM2 Grębocin IT UTIL 1274.4502:57:12
314 265.10 177 Kurkus Łukasz MM2 Suchodół 1265.1002:32:5003:00:09
315 260.01 1055 Sachmata Jacek MM2 Piaseczno KUŹNIA TRIATHLONU 1260.0102:38:35
316 257.68 750 Jaguszewski Michał MM2 TORUŃ 1257.6802:29:50
317 245.08 646 Grajkowski Grzegorz MM2 1245.0803:20:51
318 237.09 2708 Kęska Sebastian MM2 Warszawa Wkreceni Racing Team 1237.0903:21:26
319 236.03 243 Pączyński Przemysław MM2 Łódź 1236.0303:01:56
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas