Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 4797.66 1000 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 12587.20599.72600.00600.00598.59599.84599.58585.81589.50596.82600.00599.9302:37:0202:20:3102:36:5502:38:5701:46:0802:05:2902:23:2102:35:4302:38:0402:27:4202:13:4302:28:52
2 4779.27 2055 Mioduszewski Artur GM3 Warszawa Trezado 10595.35599.94599.94524.54593.21600.00599.72557.18599.85591.2602:34:5302:36:5602:38:5802:01:0702:17:0002:05:2702:23:1902:43:4302:13:4502:31:03
3 4760.07 1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 9588.51600.00590.65599.06594.32600.00556.79590.31597.2202:36:4102:20:2702:39:2401:46:0302:06:3902:23:1502:43:5002:37:5102:27:36
4 4722.91 888 Cacko Kacper GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 11564.21575.81576.19595.38599.76599.51572.63574.89596.89599.93579.4302:43:2602:26:2102:43:2402:16:3002:05:3002:23:2202:39:1802:42:0502:27:4102:13:4402:34:08
5 4676.11 1572 Gindorowicz Wiktor GM1 Wasilków ABSOLUTE BIKES TEAM 8590.40598.87593.72592.91573.64557.13575.01594.4402:22:4401:46:1901:46:0502:16:5302:06:5702:29:5002:43:4402:42:0302:14:58
6 4666.88 2172 Wyżlic Michał GM3 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 9587.08587.11559.75576.32590.27599.58562.62569.56594.3402:37:0402:23:3202:48:1201:50:1402:17:4102:23:2102:42:0802:43:3602:28:19
7 4646.64 969 Nogalski Kamil GM2 Łódz IFON KolarzKlub 8576.73580.69581.24594.08560.84561.21596.95594.8802:26:0702:42:0801:49:1802:06:4201:50:4002:42:3902:46:0202:27:4002:14:52
8 4636.45 270 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 10557.72587.52580.69581.24539.40593.22573.57531.53583.35579.1202:45:2002:23:2602:42:0801:49:1802:30:4002:06:5302:29:5102:51:3702:17:3202:34:13
9 4618.93 2437 Bujan Michał GM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 10523.67573.72575.97588.27593.92576.07520.12595.14571.91543.9102:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:4402:29:1202:55:2301:55:3702:28:0702:20:1702:44:12
10 4538.81 1581 Chowaniec Sebastian GM2 Nowy Dwór Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM 13567.27571.06565.47566.55556.30560.10574.14543.36538.97527.73566.15568.07532.8802:42:3302:27:3402:46:3002:48:2001:54:1202:25:0602:11:0602:38:1102:49:1502:56:3402:35:4202:21:1402:47:36
11 4489.11 2446 Świderski Paweł GM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 9567.39569.32576.67563.89443.12528.66594.54543.13545.5202:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:2903:13:5802:52:3302:28:1602:27:4302:43:43
12 4488.62 2054 Abramczyk Roman GM3 Płochocin Trezado 9547.13570.36551.71561.17576.24574.00501.85561.11546.9102:48:3202:27:4502:50:3902:49:5701:50:1502:11:0803:01:4602:22:5902:43:18
13 4476.62 1585 Zakrzewski Jerzy GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 9503.83560.37526.91560.84566.08520.46595.68582.22564.0603:03:0102:30:2302:58:4102:50:0302:31:5002:55:1601:29:0502:27:5902:17:4802:38:20
14 4455.10 73 Górecki Marek GM4 Buczek Jastrzębie Łaskie 9544.12561.18535.45539.68566.56558.49563.82561.46559.8002:49:2802:30:1002:55:5002:56:4301:52:0802:25:3102:13:3002:33:0502:37:28
15 4453.36 1294 Klimaszewski Piotr GM4 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 11546.79527.06566.14556.90564.03561.40517.90523.97569.94561.11509.9502:34:0702:58:3801:52:1302:25:5602:13:2702:33:0602:56:0802:57:5002:34:4002:22:5902:55:08
16 4444.80 2587 Trzciński Paweł GM4 Wyszków Catena Wyszków 9546.00570.42535.40566.44573.38512.86523.92582.22547.0202:48:5302:27:4402:55:5102:12:5302:29:5402:57:5202:57:5102:17:4802:43:16
17 4386.17 773 Trawkowski Paweł GM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 8531.57551.66566.39559.49569.14501.55571.30535.0602:53:2802:50:4002:01:0901:52:1002:14:3202:31:0103:05:4702:20:2602:46:55
18 4381.06 1930 Pietrak Marcin GM2 Warszawa RKS Family Active 12522.44550.78526.71553.56541.08563.75539.21513.14512.54554.11551.85520.7602:56:3002:33:0003:01:0401:54:4602:30:1202:13:3102:39:2402:57:4603:01:4802:39:0502:25:2302:51:30
19 4378.34 77 Zalewski Robert GM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 9552.95504.10551.96541.56574.07541.30492.28551.34561.0501:50:1102:32:2403:06:4602:52:4702:04:4602:30:0402:11:0702:38:4703:05:1802:39:5302:23:00
20 4375.83 2448 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 11517.16545.50531.27526.71554.93550.49561.34511.28554.69550.90526.3902:58:1802:34:2902:57:1303:01:0401:54:2902:27:3802:33:0702:58:2502:38:5502:25:3802:49:40
21 4316.62 2065 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 10525.81539.67534.91531.64536.07496.75513.58570.00551.35527.1602:55:2202:36:0901:58:4602:32:5202:40:2003:03:3803:01:2602:34:3902:25:3102:49:25
22 4305.20 214 Jędrej Andrzej GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 10510.86513.97526.66553.40554.24484.10513.39565.67551.28526.5903:00:3003:03:1103:01:0501:54:4802:26:3803:08:2603:01:3002:35:5002:25:3202:49:36
23 4286.25 1385 Klimiuk Krzysztof GM2 Otwock SuperDrob Bike Team 8525.31530.08533.91553.05497.85569.38542.52534.1503:01:3301:59:5102:32:1302:16:0603:07:1002:34:4902:27:5302:47:12
24 4285.63 278 Lutecki Tomasz GM3 Łódź IFON KolarzKlub 11477.44535.05462.05511.55540.45516.38544.65480.91565.67544.36527.5303:13:0802:37:3003:23:4603:06:2601:57:3302:37:2302:18:1203:09:4102:35:5002:27:2302:49:18
25 4279.91 1380 Rumsicki Sylwester GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 8513.17526.62553.56540.30544.51503.58555.16543.0103:03:2803:01:0601:54:4602:30:2502:18:1403:05:0202:38:4702:27:45
26 4258.68 1075 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 8542.51514.95553.39550.61481.67528.83568.13518.5901:46:4702:35:2003:02:5002:16:0102:36:0603:09:2302:56:1202:21:1302:52:13
27 4254.94 2230 Milewski Bartosz GM2 Warszawa 9524.07511.60545.09529.22533.77491.15568.77551.28488.2602:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:0103:09:4302:34:5902:25:3203:02:55
28 4242.30 1281 Misiaszek Sławomir GM5 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8522.34540.25553.16513.77559.91523.55525.80503.5302:56:3202:35:5901:54:5102:38:1102:14:2602:44:1002:47:3902:57:22
29 4173.59 2534 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów 9526.74503.12513.89522.52522.47547.62523.61500.57513.6201:58:0102:39:5903:07:0803:05:3502:01:3502:35:3302:17:2702:44:0903:02:1403:01:2501:33:50
30 4170.13 140 Kaźmierczak Tomasz GM3 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 9494.95518.69540.22499.20540.22529.85374.29525.75521.2603:06:1802:42:2801:57:3602:42:4802:19:2002:42:1304:08:5702:47:4002:33:55
31 4152.34 1451 Wrona Patryk GM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8551.57513.17553.72534.91413.92552.95543.01489.1001:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:5601:29:2603:40:2302:39:2502:27:4503:02:36
32 4141.66 1588 Kuczyński Adrian GM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 7590.40598.68592.78593.14595.34594.81576.5001:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:5402:28:0402:14:5302:34:55
33 4117.25 91 Miziołek Andrzej GM5 Warszawa 10479.01514.89489.22505.72536.81504.25461.83539.75530.21496.4003:12:3002:43:4003:12:2702:40:4202:20:1302:50:2703:17:3102:43:1902:31:1902:59:55
34 4083.65 876 Wacławek Bogusław GM4 Kanie VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 8514.34518.69498.55486.68477.81544.25533.92509.4202:03:3102:36:4102:52:2403:07:2603:15:0102:41:5802:30:1602:55:19
35 4081.96 1450 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8507.11525.62511.83535.48521.91479.56511.31489.1503:01:5001:55:4302:00:5202:38:4702:20:3402:44:4103:10:1302:52:2403:02:35
36 4069.32 1210 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 12392.52474.49461.44500.59520.24497.32510.13502.63468.20507.58533.74497.0903:54:5502:57:3603:24:0203:10:3102:02:0702:43:2502:27:3302:51:0003:14:5002:53:4002:30:1902:59:40
37 4068.96 2210 Kieliszek Paweł GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 8504.29529.00483.01531.11477.81553.18510.04480.5103:02:5102:39:1803:17:2701:59:3703:15:0102:39:2102:37:1803:05:52
38 4037.41 1582 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7566.05590.24585.30599.65559.53572.39564.2401:43:3701:34:2701:46:1602:48:2901:47:3802:08:3602:23:2001:42:0802:46:3202:20:1002:38:17
39 4026.67 678 Łabanowski Krzysztof GM4 WARSZAWA GO SPORT AK-SPED TEAM 11435.43446.91471.66508.04473.46507.15515.49492.77485.23538.87505.6502:10:3503:13:3203:30:4003:22:1202:05:0302:51:3902:28:2502:46:4403:05:0703:12:0202:43:3502:38:40
40 4024.72 1388 Woźnica Dariusz GM5 Otwock SuperDrob Bike Team 10484.08510.73485.39482.44508.24437.40458.68538.59518.11497.1303:10:2902:45:0003:13:5803:17:4102:05:0001:31:5203:28:3303:23:0902:43:4002:34:5102:59:39
41 4023.48 1071 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 11481.26503.61472.44500.24535.86491.42430.66457.14528.00507.57475.5203:11:3602:47:2003:19:1702:07:0002:20:2802:54:5403:31:4903:23:5002:46:5702:38:0403:07:49
42 4012.27 2324 Olejniczak Przemysław GM3 Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 7561.17587.52576.50593.64593.30553.12547.0202:44:1902:23:2601:50:1202:16:5402:06:5202:25:0302:43:16
43 3968.26 975 Uczkiewicz Jarek GM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team 8479.35503.81472.72514.27517.08498.21507.52475.3103:12:2202:47:1603:19:1002:03:3202:25:3402:52:3102:38:0503:07:54
44 3897.85 1692 Sikora Robert GM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 10437.74492.09475.50493.31504.27433.56440.15528.16498.32466.0503:30:3902:51:1502:18:5703:20:3402:08:4702:29:1603:30:2403:31:4202:46:5402:41:0003:11:38
45 3896.97 1081 Falkiewicz Krzysztof GM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 9437.46491.94466.05465.02493.68504.20539.31489.66447.1103:30:4702:51:1803:22:0102:54:4602:32:2802:50:2802:43:2702:43:5103:19:45
46 3893.16 2057 Kuczewski Tomek GM5 Warszawa Trezado 8498.60474.94506.02502.68438.59492.37499.72480.2502:06:0401:48:2202:12:5202:07:2502:51:0702:28:4502:50:5903:27:5902:59:0202:40:3303:05:58
47 3877.01 1574 Babij Tomasz GM3 Otrębusy ABSOLUTE BIKES TEAM 13476.41491.13442.26473.42494.97463.83520.90457.10451.14429.90483.99472.36431.3503:13:3302:51:3503:32:5303:21:2702:08:2102:55:1302:24:3003:08:0203:22:1203:36:4503:02:0802:49:5103:27:03
48 3810.49 68 Trybuła Zdzisław GM3 Warszawa Trezado 7548.28562.98548.44523.88559.74551.28515.8902:33:4201:58:1101:17:0402:13:4202:36:4302:57:5202:37:2902:25:3202:53:07
49 3793.12 1382 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 7544.06538.46564.96563.05503.54544.79534.2602:53:0302:57:0701:52:2702:13:4103:05:0301:27:1302:27:1602:47:10
50 3773.29 322 Stec Krzysztof GM2 Bar Janusz MTB Team 8447.62499.53435.07482.15504.54453.43488.31462.6303:26:0002:48:4203:36:2403:17:4802:05:5502:46:0002:44:1803:13:03
51 3770.70 1256 Błazucki Piotr GM2 Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 10457.41414.09434.85483.61499.25469.20401.29493.88485.02447.4803:04:1403:47:2203:39:1902:11:2202:30:4603:03:1103:47:1902:58:2902:45:2503:19:35
52 3753.17 2591 Jawnik Mirosław GM3 Celestynów KOMOBIKE SCOTT 7532.54512.24559.16540.90554.34518.89535.1102:53:0903:06:1101:53:3702:30:1502:35:0302:55:4801:27:1902:46:54
53 3679.81 705 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 8461.63462.43469.95459.67474.34455.20434.00462.5903:19:4503:02:1402:15:1102:56:4802:38:4103:08:4902:13:2103:34:4203:13:04
54 3642.53 2270 Grzegorczuk Tomasz GM4 Warszawa PATNET TEAM 9458.16421.06443.03470.07451.42501.52425.58461.14431.6202:19:0303:03:5603:43:3603:35:1602:15:0903:00:0202:30:0502:17:1303:38:5701:43:5902:53:5903:26:55
55 3639.69 121 Frolov Evgeny GM1 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 7523.87540.77511.73518.63536.29521.65486.7502:56:0102:35:5003:03:5902:25:0802:40:1601:59:4802:33:4803:03:29
56 3456.07 344 Grudziński Tomasz GM5 Sękocin Stary 8420.54458.16465.48448.68462.06427.33374.24399.6003:39:1603:03:5602:19:2902:24:2302:16:2903:01:0802:42:5403:21:0804:03:4503:43:30
57 3446.35 476 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 7493.23489.54513.86514.10524.35449.77461.5201:58:4501:46:0603:10:5303:14:4902:03:3802:38:0502:23:3303:22:4903:21:5401:35:1201:55:21
58 3437.78 2051 Woźnica Łukasz GM1 Sulejówek Trezado 6583.42569.15580.29542.44582.93579.5601:44:2701:53:1102:43:2802:12:1502:28:0702:48:1002:17:3802:34:06
59 3377.03 2190 Szczepański Artur GM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 7473.32503.96517.44510.14442.35507.46422.3703:14:4902:47:1302:25:2802:48:2903:30:3902:38:0603:31:27
60 3321.46 248 Młynarczyk Adam GM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 7452.57465.98475.58509.33426.36503.38488.2602:04:5203:28:0203:24:4002:13:3502:27:4703:38:3302:55:0702:44:19
61 3263.87 1216 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 7413.41467.86460.91480.62503.14465.62472.3103:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:3601:38:1802:11:0100:52:2503:09:1902:49:5201:39:39
62 3230.03 2586 Bralewski Mirosław GM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 6544.17561.05516.34512.49561.18534.7902:49:2702:30:1201:25:4702:56:4003:01:4902:22:5802:47:00
63 3212.98 90 Szewczyk Marcin GM2 Warszawa Ośka Warszawa 6529.59520.79524.83574.00541.85521.9202:54:0703:00:4702:34:5102:11:0802:05:4402:28:0402:51:07
64 3150.44 1464 Kolanowski Marek GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 7446.68462.93440.21389.36496.15471.11444.0003:26:2602:23:5102:17:1403:04:3703:54:1702:57:4002:50:1803:21:09
65 3111.34 1257 Gruda Łukasz GM3 6478.10513.48521.09491.80556.15550.7203:12:5201:42:4502:04:1003:05:4402:01:5503:05:2902:38:3002:25:41
66 3055.61 1280 Żuchliński Adam GM4 Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6514.71522.24524.53505.89461.13527.1102:59:0902:35:3702:23:3002:49:5403:17:4902:47:14
67 3044.21 2683 Macieja Krzysztof GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 6522.98524.97504.31517.14476.47498.3402:56:1902:01:0102:41:0902:25:3303:11:2702:59:13
68 2943.01 1765 Czapliński Jan GM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 5593.32598.77596.99583.50570.4302:38:4101:46:0602:16:0802:36:2002:43:2101:18:18
69 2828.26 402 Sztęborowski Adam GM3 Warszawa Alumex MTB Team 6476.33459.85509.04467.84412.88502.3302:56:5502:56:4402:27:5203:03:4303:40:5602:10:1802:39:43
70 2771.58 1567 Kubicz Maciej GM4 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 5543.16570.55575.37536.75545.7602:49:4602:27:4201:58:2901:50:2501:13:4702:49:5702:50:4401:21:50
71 2646.21 1836 Dąbkowski Wojciech GM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 5510.72509.05562.98540.11523.3503:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:4202:39:0802:50:39
72 2616.18 880 Pomaski Paweł GM2 Ciechanów T4B Bike Team 5526.36513.61543.53531.03501.6502:00:0402:40:0602:38:1402:18:2902:00:1802:31:0502:58:02
73 2566.87 2450 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 5473.40514.89539.80529.75509.0303:14:4702:43:4002:43:1802:31:2702:55:27
74 2538.33 1870 Wacławski Bartosz GM3 Wilcza Góra Team PKO Bank Polski 5475.15514.94499.38530.89517.9703:14:0402:43:3903:08:3201:59:4002:25:1901:47:55
75 2469.82 536 Rowicki Rafał GM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 5507.97506.53498.74495.55461.0301:58:2701:47:2302:09:3202:05:0402:28:3602:52:2000:58:2002:18:1602:57:5301:36:0703:13:43
76 2428.40 1244 Podębski Darek GM4 Warszawa Lirene Bike Team 5490.90518.03438.38487.02494.0801:59:2101:46:0102:09:2502:25:1803:28:0502:24:4603:01:0002:42:23
77 2370.12 161 Jatelnicki Olgierd GM4 Kamionka LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 5461.51492.80498.59426.62490.6003:19:4801:47:1702:17:2402:08:5502:30:5802:08:1603:38:2502:43:32
78 2331.95 1812 Barczak Wojciech GM4 Bydgoszcz 5462.54452.17491.00482.25444.0001:41:2702:42:4403:10:0502:25:3602:33:1802:59:3202:46:2203:21:09
79 2317.46 2426 Kamiński Michał GM1 Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 4536.73598.96594.39587.3802:51:4801:44:5401:46:0402:06:3802:35:18
80 2229.55 1189 Kudlak Marcin GM3 Marki MCP Bike Team 4549.31562.24547.89570.1202:47:5202:29:5302:28:2002:34:37
81 2185.53 1557 Kołacz Konrad GM2 Puławy ABSOLUTE BIKES TEAM 4527.65556.85561.11539.9102:58:2602:38:1802:22:5902:45:25
82 2179.50 1589 Rajkowski Ireneusz GM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4535.04555.45547.99541.0201:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:1302:14:46
83 2124.60 306 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 4528.78539.85553.72502.2602:54:2302:36:0602:11:0201:54:4401:59:4302:57:49
84 2105.64 117 Szklarczyk Michał GM2 Warszawa ADIOSTRY Team 4525.91485.35555.92538.4601:41:5202:05:5402:00:4801:55:0303:11:5902:38:3402:29:0001:50:30
85 2078.98 1859 Kisiel Krzysztof GM4 Głosków Team PKO Bank Polski 4523.85493.15525.62536.3701:51:2402:40:5203:10:5502:00:5202:20:2002:08:2500:46:15
86 2044.20 2513 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 4481.18516.25541.42505.3403:11:3802:43:1402:28:1102:56:44
87 2008.08 1660 Orszulak Adam GM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 4504.61458.55531.56513.3602:05:5402:57:1402:45:5002:36:17
88 1976.85 1333 Bednarz Robert GM3 Warszawa 4467.95492.93498.41517.5603:17:0303:11:0003:11:2102:02:45
89 1957.80 1909 Pilarski Marek GM2 Łódź 4518.54496.61484.81457.8402:02:3102:43:3903:12:1203:15:04
90 1917.94 291 Foryś Leszek GM3 Łódz IFON KolarzKlub 4479.23499.08462.16477.4701:57:0702:10:1701:16:4702:49:3502:52:1303:21:3703:07:03
91 1846.98 1404 Korajczyk Mariusz GM4 Legionowo Wieliszew Heron Team 4468.90481.77440.21456.0902:59:4302:11:5203:04:3702:04:5803:24:1801:32:48
92 1834.30 538 Klaus Albert GM3 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 4438.37431.27482.18482.4902:02:5301:51:0802:19:4001:18:1501:34:0201:31:0303:16:0403:31:3103:02:4902:46:1702:14:07
93 1799.56 111 Majewski Tomasz GM4 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 3600.00599.79599.7802:33:4102:20:3002:13:46
94 1791.23 552 Truszczyński Piotr GM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 3599.15592.31599.7802:32:1502:37:1902:13:46
95 1780.68 1184 Wojciechowski Mateusz GM2 Wólka Radzymińska MCP Bike Team 4423.86471.41422.88462.5403:37:3302:14:4603:12:1102:42:44
96 1775.32 1578 Gukiewicz Łukasz GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3590.77599.43585.1202:36:0502:20:3502:35:54
97 1662.35 1731 Posadzy Tomasz GM4 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 3547.44574.95539.9702:51:5902:10:5502:52:34
98 1634.36 2095 Kulesza Łukasz GM3 Kobyłka Retro Stork Team 3556.47539.58538.3101:46:0902:05:3501:54:1002:30:3702:39:4002:02:2801:23:28
99 1623.08 2078 Suchecki Michał GM2 Marki MCP Bike Team 3531.78541.87549.4302:53:2402:35:3102:27:55
100 1572.31 1747 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 3507.91525.79538.6003:05:2203:01:2302:19:45
101 1570.61 2405 Żero Artur GM5 Ząbki 3498.39547.55524.6702:13:2001:52:5902:22:2002:14:3702:43:0402:17:2802:43:49
102 1548.80 922 Wiśniewski Dariusz GM5 Gdynia GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3524.73484.44539.6402:43:4803:08:1802:06:0702:43:21
103 1547.32 110 Ślusarz Jerzy GM4 Warszawa 3519.86499.82527.6301:52:2202:42:0603:08:2203:00:45
104 1542.70 1668 Sachs Karol GM2 Warszawa AirBike.pl Team 3502.41543.66496.6302:06:2702:18:2702:41:33
105 1515.30 29 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 3510.83517.50486.9702:44:5802:25:2703:03:24
106 1465.23 2595 Łasiński Jarosław GM3 Otwock Łasiński Team 3491.83472.44500.9603:07:2903:19:1702:06:49
107 1463.61 2086 Pęczkowski Andrzej GM4 Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 3468.90511.35483.3603:16:3902:18:1602:27:1202:45:59
108 1463.32 2297 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 3469.38492.14501.8003:16:2702:51:1402:39:53
109 1463.19 2335 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BokserskAutoserwis Bike Team 3488.40481.22493.5703:08:4803:15:3903:04:49
110 1451.76 45 Mikołajczyk Paweł GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3448.02510.02493.7203:25:4902:22:3801:20:0902:27:3502:42:30
111 1415.74 957 Nowakowski Rafał GM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 3466.74470.53478.4603:00:3302:15:0102:47:41
112 1404.93 1590 Oszkiel Kamil GM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 3486.29476.36442.2801:57:4601:48:5002:11:3403:16:0702:13:2203:26:1502:17:2300:49:02
113 1404.12 1195 Somow Dariusz GM5 Warszawa IGT MTB TEAM 3463.17484.16456.7903:19:0502:35:2803:15:31
114 1396.51 1474 Tyszka Dariusz GM3 Warszawa 3479.72438.38478.4102:55:4003:34:4602:47:42
115 1363.87 1804 Ciuchta Rafał GM1 Warszawa HPE-ESKOM 3455.14436.43472.3102:19:3503:06:1302:39:22
116 1353.94 1211 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 3458.70436.39458.8502:18:3003:06:1401:34:0702:54:51
117 1348.08 1556 Gronowski Marek GM5 michałów-reginów Wieliszew Heron Team 3452.50429.13466.4503:06:1403:09:2302:41:22
118 1346.87 317 Proniewicz Piotr GM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3427.55451.42467.9003:17:0602:20:4402:40:5201:58:3301:41:4502:07:55
119 1346.01 2138 Wypych Krzysztof GM2 WARSZAWA 3424.57469.61451.8303:37:1102:15:1702:57:34
120 1344.66 894 Wasiak Damian GM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 3477.85426.69440.1202:59:5203:33:4703:31:43
121 1311.58 562 Gogulski Grzegorz GM4 Toruń TORUŃ 3437.37434.68439.5402:02:0503:05:4903:17:4402:24:2802:26:4201:46:1503:02:32
122 1296.31 1178 Pacuk Dariusz GM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3450.16406.76439.4003:07:1203:19:4803:10:2603:20:37
123 1199.93 1553 Kuszmider Kamil GM1 Płońsk CATENA WYSZKÓW 2599.93600.0002:20:2802:35:18
124 1179.05 998 Karwat Kamil GM2 Józefów świat rowerów Merida Team 2599.68579.3702:05:3102:34:09
125 1169.10 895 Góralewski Łukasz GM2 WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 2598.61570.4902:23:3502:43:20
126 1133.41 942 Gaca Paweł GM4 Bydgoszcz Metro Nieruchomości 2570.91562.5102:30:3302:42:10
127 1132.66 1753 Mazur Grzegorz GM2 Lublin MetroBikes.pl 2569.23563.4302:45:2402:49:16
128 1129.64 1112 Lewandowicz Michał GM2 Toruń vinci-wheels.com 2567.45562.1902:42:3002:32:53
129 1124.37 1871 Kwiatkowski Michał GM2 Ząbki Team PKO Bank Polski 2550.66573.7002:33:0200:43:5802:11:1201:42:52
130 1104.16 1761 Górecki Karol GM2 Izabelin MYBIKE.PL 2548.10556.0602:33:4502:49:19
131 1103.46 215 Farion Paweł GM2 Bydgoszcz KOMOBIKE SCOTT 2533.52569.9402:37:5702:34:40
132 1101.66 1760 Banasik Sławomir GM3 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 2558.59543.0702:48:3302:27:44
133 1096.67 2462 Kołodziejek Paweł GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2525.36571.3002:55:3102:20:26
134 1090.30 1397 Kąkol Sławomir GM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 2527.33562.9802:34:0702:13:42
135 1083.65 1113 Mitas Jarosław GM4 Warszawa Klinika Rowerów 2559.77523.8802:25:1102:57:52
136 1058.18 1954 Gula Konrad GM3 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2540.15518.0302:02:5902:19:2102:45:55
137 1058.07 1903 Roszkowski Jarosław GM2 Marki MCP Bike Team 2559.74498.3301:53:3001:24:3903:06:59
138 1057.04 1410 Piotrowski Tomasz GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2532.79524.2502:38:1002:01:1101:28:0901:51:35
139 1038.17 1480 Lorenc Robert GM4 Skierniewice SkierVelo 2527.84510.3302:39:3902:02:2802:39:1501:26:5801:51:39
140 1033.58 2543 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2514.84518.7501:55:0102:43:4102:25:06
141 1029.94 1890 Grzela Dominik GM1 Kielce SAP Serwis Team 2508.92521.0203:05:0002:24:28
142 1026.35 664 Kalkowski Radosław GM3 Pruszków VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2543.60482.7601:50:4201:41:4102:04:1002:10:3802:18:2803:13:0101:35:0801:28:5101:52:59
143 1021.41 2089 Cyranowicz Robert GM4 warszawa 2487.50533.9203:09:0902:37:50
144 1020.30 2354 Marciniak Artur GM4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2513.95506.3602:19:5302:43:5802:28:3901:38:33
145 1017.68 1981 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2491.60526.0803:11:3103:01:17
146 1014.13 2193 Sibiński Dariusz GM3 Płock Sportgang Wysportowani Racing Team 2498.23515.8901:58:3801:46:0702:43:0701:34:3602:35:31
147 991.06 1734 Grajczyk Krzysztof GM3 Chełm AZART PELETON CHEŁM 2496.48494.5703:09:3803:12:50
148 991.03 2225 Wrzesiński Jacek GM4 Warszawa 2478.97512.0603:12:3102:04:0401:59:2502:08:01
149 986.15 2216 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2488.66497.4903:08:4203:07:18
150 981.21 1616 Gontek Łukasz GM2 LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2480.36500.8503:16:0003:10:25
151 979.05 2091 Brygier Jacek GM4 Płock Płocki Klub Kolarski 2484.42494.6303:10:2102:53:46
152 977.58 1617 Flis Robert GM2 Zofianka Górna BIKE CLUB Janów Lubelski 2464.06513.5203:22:5303:05:43
153 972.78 1246 Sudnik Irek GM4 józefosław Lirene Bike Team 2514.07458.7101:44:1102:04:1002:03:3503:23:0801:33:24
154 972.66 2355 Gliszczyński Michał GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2506.83465.8303:01:5603:24:44
155 971.55 32 Matynia Dariusz GM2 MARKI MCP BIKE TEAM 2481.85489.7003:11:2202:52:0502:17:5202:13:1001:52:09
156 959.59 2321 Kubecki Michał GM3 Łódź 2474.01485.5803:14:3201:16:2002:47:2201:30:0801:57:53
157 940.56 1193 Łuczyński Robert GM4 Warszawa IGT MTB TEAM 2465.78474.7802:11:2302:41:3602:48:59
158 940.10 2250 Bogaczyk Maciej GM2 Wrocław POLSKI KLUB MTB 2438.02502.0803:30:3102:29:55
159 935.63 80 Żuczkowski Marcin GM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2488.40447.2301:56:4502:55:5903:23:58
160 932.85 882 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 2473.12459.7303:01:4002:11:2603:14:16
161 925.39 1711 Kozłowski Konrad GM5 Łódź TABULUS MTB BIKE TEAM 2470.65454.7402:14:5902:58:43
162 924.55 407 Owsianko Maciej GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2445.24479.3103:27:0602:55:49
163 913.21 2439 Majek Mariusz GM4 Józefin GO SPORT AK-SPED TEAM 2461.28451.9303:19:5403:06:2801:33:0902:11:0201:35:19
164 878.06 1811 Maszerowski Dawid GM1 SUŁOCIN 2443.09434.9703:03:2503:17:36
165 866.39 410 Bućko Kamil GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2394.82471.5703:53:3302:58:42
166 836.40 165 Rusek Piotr GM4 Warszawa 2421.49414.9103:10:2103:35:15
167 823.78 1913 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 2414.33409.4602:32:4402:33:2003:18:2902:43:17
168 804.78 2200 Wacławek Adam GM4 Kanie 2430.81373.9702:19:5002:54:4301:51:1403:58:49
169 600.00 2596 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo Cryospace Olsztyn 1600.0002:28:51
170 600.00 1793 Budziński Marcin GM1 Sławno Hurom Sławno Accent 1600.0001:45:53
171 600.00 1375 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą ASE TREK GDYNIA 1600.0002:15:27
172 600.00 779 Korc Artur GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1600.0002:32:02
173 600.00 337 Packi Daniel GM2 Tomaszów Mazowiecki Team Hurom 1600.0002:26:55
174 599.87 2630 Rejch Mateusz GM2 IFON KolarzKlub 1599.8702:28:53
175 598.40 1794 Budzyiński Tomasz GM2 Sławno Hurom Sławno Accent 1598.4001:46:10
176 593.46 1078 Wierzbowicz Maciej GM3 Skarżysko Kamienna MetroBikes.pl 1593.4602:06:50
177 588.65 295 Gajewski Piotr GM3 Łódź MOVLINK Bike Team 1588.6502:29:45
178 587.32 1259 Szafran Arkadiusz GM2 Zelów LSKK Lityński Bełchatów 1587.3202:23:29
179 585.95 1827 Głowacki Roger GM3 Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1585.9502:23:49
180 583.35 956 Berner Piotr GM2 Warszawa MYBIKE.PL 1583.3502:17:32
181 580.01 1802 Wiktor Wojciech GM1 Poznań PYRCYK Poznań 1580.0101:49:32
182 575.07 682 Mróz Marcin GM3 MTB EŁK PROSTKI 1575.0702:42:02
183 565.24 798 Ciunel Paweł GM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1565.2402:41:23
184 563.41 2130 Sobczak Bartosz GM3 Warszawa Trezado 1563.4101:41:0801:18:4702:38:31
185 562.91 1810 Michnowski Jakub GM1 Białystok UKS Wygoda Białystok 1562.9102:16:1802:45:32
186 561.99 795 Czetyrko Grzegorz GM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1561.9902:42:19
187 556.14 1662 Jackowski Rafał GM3 Nowe ZADROGA RACING TEAM 1556.1401:54:14
188 555.00 1370 Szczygielski Pawel GM2 Szczytno THE BARBERS GDANSK 1555.0002:26:26
189 554.20 2184 Bukalski Paweł GM3 radom KOMOBIKE SCOTT 1554.2001:46:2401:54:38
190 547.02 2106 Majkowski Krzysztof GM1 Dobrzyń T4B Bike Team 1547.0201:45:0701:54:4201:10:2401:15:5801:56:3802:43:16
191 546.85 1896 Wójtowicz Wiesław GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1546.8502:52:10
192 545.76 381 Sobczyk Marcel GM1 Warszawa IFON KolarzKlub 1545.7601:49:0802:09:5601:58:5901:24:0901:43:1202:50:4401:19:1501:41:48
193 545.68 832 Mikielski Witold GM2 Olsztynek Bliska Team 1545.6802:47:10
194 543.60 1982 Sieniuć Jakub GM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1543.6002:18:28
195 540.99 169 Duda Robert GM4 warszawa Retro Stork Team 1540.9901:41:0701:35:5102:19:08
196 540.66 1356 Dulęba Robert GM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1540.6602:30:1901:22:03
197 536.42 1797 Koziróg Jacek GM3 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1536.4201:58:2601:26:03
198 536.34 1920 Socha Tomasz GM5 ŁÓDŹ 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1536.3401:58:27
199 532.74 1735 Anasiak Nikodem GM1 RADOM NRF HEPU RACING 1532.7402:08:5102:06:1101:15:2801:30:1402:45:28
200 532.74 173 Dąbrowski Robert GM3 Kleszczów 1532.7402:30:3601:48:31
201 528.83 509 Małecki Marek GM4 Ełk MTB TEAM EŁK 1528.8301:47:2902:56:12
202 528.61 2456 Gregorowicz Marek GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1528.6101:42:2702:39:2501:57:2701:17:1501:24:4201:20:5901:54:2701:21:16
203 527.19 206 Fydrych Michał GM4 Rawa Mazowiecka Rawska Grupa Kolarska 1527.1902:32:11
204 526.32 1899 Próchniak Stanisław GM2 Szczekarków 1526.3202:06:3103:01:12
205 523.88 398 Muśko Patryk GM1 Grabówka Muśko-Team 1523.8802:57:52
206 520.93 1722 Żeszczyński Cezary GM3 Warszawa Dirty40 1520.9303:00:44
207 520.02 116 Szklarczyk Artur GM2 Warszawa OLSH Paramedyk PKMTB 1520.0202:04:3002:19:3502:13:2302:14:0801:18:1401:15:5501:33:0401:30:4902:12:5202:12:5101:38:4902:34:1701:55:17
208 519.03 764 Badura Patryk GM2 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 1519.0302:55:45
209 518.56 194 Mandes Michał GM3 Laski VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1518.5602:34:43
210 517.12 516 Dawid Maksymilian GM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1517.1202:56:24
211 516.29 700 Łopatek Kamil GM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1516.2902:56:41
212 516.00 2276 Żywicki Adam GM2 Nałęczów Cisowianka 1516.0002:58:42
213 515.49 1845 Wódka Wojciech GM3 Warszawa 1515.4902:00:2502:26:01
214 514.21 1817 Gumowski Łukasz GM3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1514.2102:43:53
215 513.50 834 Zieliński Arkadiusz GM3 Warszawa Polski Klub MTB 1513.5001:44:4803:03:2101:55:03
216 513.22 2213 Krzemiński Jarosław GM4 Warszawa 1513.2201:50:1002:44:1202:04:4802:09:0901:14:3801:30:0101:27:0701:49:57
217 512.85 1362 Mróz Krzysztof GM3 Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn 1512.8502:38:28
218 512.47 142 Tumaniec Dariusz GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1512.4701:45:0701:37:3803:06:0601:10:3401:17:1201:21:3701:48:4402:02:0301:27:1901:22:3601:43:13
219 512.45 914 Kiselev Iurii GM5 KALININGRAD 1512.4501:21:1901:50:4303:01:50
220 511.72 2048 Nazarski Jacek GM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 1511.7201:56:3701:46:0302:11:2302:04:0901:26:4901:25:2602:12:4501:34:3901:27:2301:48:55
221 511.69 1506 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1511.6903:06:23
222 511.29 2542 Zacharewicz Dominik GM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1511.2901:56:3202:27:13
223 511.19 1988 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1511.1903:00:23
224 510.62 1915 Kaseja Jan GM2 Warszawa niezlakorba.pl 1510.6202:04:25
225 510.54 2241 Smołuch Przemek GM3 Marki MCP Bike Team 1510.5401:56:2202:39:1102:00:1102:11:1301:28:4601:50:06
226 509.46 1803 Gębara Rafał GM2 Kraków Decathlon 1509.4602:04:42
227 509.46 1600 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1509.4602:04:42
228 508.59 1503 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1508.5903:07:31
229 505.17 2139 Iwan Dominik GM3 Pruszków KOMOBIKE SCOTT 1505.1701:59:3202:46:4902:07:3201:20:42
230 505.08 2137 Latoszek Krzysztof GM3 Warszawa Wawa Bike Team 1505.0803:02:3401:25:4301:57:35
231 503.96 1473 Kamiński Wojciech GM5 Warzszawa 1503.9602:47:13
232 503.12 1371 Pawikowski Łukasz GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1503.1202:41:32
233 501.51 2257 Pieściński Jacek GM5 Grudziądz 1501.5101:53:3602:48:0202:04:1002:12:0901:18:5501:27:0101:28:3301:57:3702:10:3601:32:3901:27:2501:49:37
234 500.30 1228 Pieńkowski Peter GM2 Lipniki 1500.3002:30:27
235 500.02 1405 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 1500.0202:42:32
236 498.40 2293 Bartnik Tomasz GM3 Warszawa Ośka Warszawa 1498.4002:00:3602:07:2801:31:05
237 497.88 1661 Stodulny Rafał GM2 SNG Wild Ducks 1497.8802:07:36
238 497.07 94 Kozłowski Grzegorz GM1 Wiskitki 1497.0702:49:3201:59:45
239 491.67 576 Tumialevich Mikhail GM4 Grodno MTB EŁK PROSTKI 1491.6703:09:31
240 491.53 1799 Kucharski Daniel GM2 Żakowice 1491.5302:09:15
241 490.44 225 Fiedurek Mateusz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1490.4403:08:0101:37:3901:56:0402:10:1601:12:0501:24:4401:20:5601:44:1401:29:14
242 490.26 680 Siess Mateusz GM2 Warszawa T4B Bike Team 1490.2601:59:0201:47:0002:09:3502:12:5101:55:19
243 489.89 1708 Rutkowski Robert GM5 Brzeziny DOMAX RACING TEAM 1489.8902:09:41
244 489.26 714 Guzewicz Artur GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1489.2603:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:3501:54:5600:49:1101:48:0801:28:0901:50:54
245 489.18 1478 Wilczyński Dariusz GM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1489.1802:52:1600:38:3600:42:2100:49:1802:11:12
246 486.88 1996 Ciesielski Przemysław GM5 Katowice 1486.8802:10:29
247 484.31 2330 Klimiuk Tomasz GM3 Piaseczno TTS PSE Team 1484.3101:47:5301:30:1602:35:2502:23:3001:35:17
248 483.25 1516 Siwczak Jerzy GM3 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1483.2503:17:21
249 482.81 1546 Łuczak Kamil GM2 Michałów-Reginów Wieliszew Heron Team 1482.8102:00:0402:18:3702:11:3501:28:0402:07:2202:16:0401:37:42
250 481.85 2438 Majek Maciej GM1 Halinów GO SPORT AK-SPED TEAM 1481.8503:11:2201:15:1001:31:5302:14:03
251 480.95 535 Dorsz Jacek GM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1480.9502:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:0601:32:4100:50:3700:52:1300:44:1200:51:3300:45:56
252 480.82 50 Świderski Michał GM3 Radonie Trezado 1480.8201:50:1301:41:1502:04:0903:18:2101:15:0601:26:5401:25:3001:48:14
253 480.26 1995 Wróblewski Wojciech GM3 Zgierz SNG Wild Ducks 1480.2602:12:17
254 480.19 367 Orzechowski Hubert GM3 Radom TRENUJROWER.PL 1480.1903:14:03
255 479.51 699 Bąkowski Marcin GM3 Warszawa Crazy Racing Team 1479.5103:12:1801:42:4402:06:5801:14:2001:21:3801:26:5902:12:5201:33:0201:27:1901:50:17
256 479.23 2583 Demiańczuk Tomasz GM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1479.2301:59:4202:12:3401:35:1102:14:1401:34:3501:57:55
257 478.15 1914 Kaseja Maciej GM5 izabelin niezlakorba.pl 1478.1502:12:52
258 477.35 1809 Głębocki Jarosław GM4 Piaseczno PROBIS BIKE TEAM 1477.3502:37:41
259 476.72 982 Banul Rafał GM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 1476.7201:25:4903:11:2102:04:08
260 474.98 2576 Niklewicz Sebastian GM4 Julianów HPE-ESKOM 1474.9803:14:0801:35:5502:20:5301:31:52
261 474.64 469 Mazurek Patryk GM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1474.6402:49:02
262 474.29 2388 Tereszczuk Jacek GM5 Lublin wydolność.pl Lublin 1474.2903:14:2501:49:0402:09:3102:12:5101:16:5401:31:0601:30:2102:09:5402:13:5501:58:32
263 473.64 2290 Boruch Dariusz GM2 Nałęczów Cisowianka 1473.6403:14:4102:04:04
264 473.46 1164 Kamiński Radosław GM3 Ciechanów T4B Bike Team 1473.4601:44:0103:12:40
265 473.03 879 Żywólko Jarosław GM4 Olsztyn Cisowianka 1473.0303:01:4202:07:07
266 472.99 1699 Tomczak Paweł GM3 Głowno TomczakTeam 1472.9902:14:19
267 472.31 1455 Gidaszewski Grzegorz GM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1472.3101:56:4502:20:0401:21:2702:39:2201:33:4102:16:1301:47:3602:00:57
268 472.17 1658 Dudek Mirosław GM2 Łódź SNG Wild Ducks 1472.1702:14:33
269 470.09 455 Banaszek Paweł GM4 Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1470.0901:45:0601:37:4001:58:1101:27:4501:51:5303:18:1301:31:5801:52:25
270 469.60 643 Byber Remi GM4 Galgenen VC Wädenswil 1469.6003:14:15
271 469.32 2115 Kucharski Cezary GM3 LESZNO Maro Sport Team 1469.3201:54:5002:53:10
272 468.31 2014 Sosna Andrzej GM4 Niewodnica Korycka MPS Bike Team 1468.3103:16:5402:16:30
273 468.03 2371 Dąbrowski Andrzej GM4 Łódź 1468.0303:17:01
274 466.22 525 Wilczyński Jan GM5 Pułtusk CENTURION MTB team 1466.2203:00:4501:33:3802:12:5002:31:5201:36:05
275 465.82 2558 Słomka Robert GM3 Uszczyn 1465.8202:10:3701:25:2101:36:1002:52:14
276 465.73 2541 Zacharewicz Jacek GM3 Józefosław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1465.7302:28:5802:41:37
277 465.47 1643 Telenda Piotr GM3 Puławy Puławy 1465.4703:22:16
278 465.33 1687 Maślany Janusz GM3 Gostynin 1465.3302:54:39
279 465.29 668 Sarnacki Przemyslaw GM2 Wyszków Catena Wyszków 1465.2903:16:03
280 464.68 945 Sierocki Marcin GM3 Olsztyn 1464.6803:04:5802:18:26
281 464.46 2192 Kordaczuk Tomasz GM4 Granica 1464.4602:11:1602:16:4702:13:4402:18:15
282 461.17 1319 Wasilewski Rafał GM2 Piaseczno 1461.1702:43:13
283 460.64 78 Cieciera Maciej GM3 Halinów 1460.6401:52:4802:03:2103:13:53
284 460.40 665 Syrwid Wojciech GM4 Olsztyn 1460.4003:18:08
285 459.79 1831 Bukowski Leszek GM5 PŁOCK PTT DELTA PŁOCK 1459.7902:04:2601:28:3903:06:56
286 457.37 2205 Dąbrowski Maciej GM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1457.3703:04:1502:20:40
287 457.34 2036 Sulowski Janusz GM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1457.3403:28:32
288 457.32 2188 Mączewski Andrzej GM5 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 1457.3203:21:3801:55:2501:25:22
289 457.32 663 Wojciechowski Wojciech GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1457.3203:19:28
290 457.06 357 Skowronek Marcin GM3 Warszawa PLUS SCOTT MTB TEAM 1457.0603:23:52
291 456.67 1712 Stanisławski Marcin GM3 Jaracza Sng wild ducks 1456.6702:19:07
292 456.52 2577 Zakrzewski Piotr GM2 Nisko HPE-ESKOM 1456.5203:21:5902:16:0101:34:3502:11:19
293 456.23 1992 Woskowicz Marcin GM3 Łódź 1456.2302:19:15
294 455.58 118 Florczak Cezary GM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1455.5803:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:2801:24:2701:53:0202:04:0701:27:41
295 454.94 627 Matelski Rafał GM3 Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team 1454.9403:24:49
296 454.12 2233 Ludwicki Piotr GM3 Warszawa 1454.1202:17:3901:58:1102:24:3702:24:2801:36:1702:45:4502:26:4002:02:41
297 454.09 2590 Mikucki Piotr GM3 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1454.0902:06:4601:45:0502:56:41
298 454.09 2538 Podlewski Krzysztof GM3 Sulejów 1454.0902:08:1001:24:1401:42:3302:56:41
299 453.08 1994 Jaźwiecki Michał GM2 klęk SNG Wild Ducks 1453.0802:20:13
300 452.67 275 Fabijański Dariusz GM4 Łódź IFON KolarzKlub 1452.6701:47:3501:40:3801:58:4301:13:0701:21:1401:27:0101:23:1703:21:3101:59:4901:29:1601:27:1701:44:47
301 451.01 2149 Juchniewicz Artur GM4 Warszawa 1451.0103:24:27
302 450.91 824 Wiśniewski Dariusz GM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1450.9103:22:18
303 449.33 2227 Paluchowski Paweł GM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1449.3303:25:13
304 448.98 2656 Kępka Grzegorz GM3 Józefów XBOX BIKE TEAM 1448.9803:18:55
305 447.51 363 Cieślak Jacek GM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1447.5103:26:0301:46:2902:14:1701:26:1201:31:5701:32:4102:09:0901:36:5601:32:28
306 446.43 877 Ołdakowski Karol GM3 Olsztyn 1446.4301:31:2903:24:2000:51:27
307 445.51 1657 Kolasiński Tomasz GM3 Łódź 1445.5102:22:36
308 445.47 1088 Samsel Adam GM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1445.4701:51:5901:41:5301:14:4901:22:4401:29:0601:42:0103:20:29
309 443.00 2083 Bieńkowski Maciej GM4 Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 1443.0003:28:09
310 438.38 2296 Sobczyk Bartłomiej GM3 Warszawa POLA-K 1438.3802:15:3901:40:2903:03:01
311 437.72 997 Bańka Piotr GM3 MARKI MCP Bike Team 1437.7201:57:3003:05:4001:32:1701:37:1801:52:31
312 436.73 1607 Skroński Tomasz GM5 Sochaczew DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW 1436.7302:25:28
313 436.43 1965 Sikora Paweł GM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1436.4302:25:3402:20:06
314 435.69 1376 Grzędzicki Michał GM3 Grudziądz 1435.6901:25:4903:29:22
315 432.84 667 Antoniak Adam GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1432.8403:30:45
316 431.55 2535 Jastrzębski Stanisław GM5 WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1431.5502:01:1803:26:57
317 429.62 55 Marciniak Wojciech GM5 WARSZAWA VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1429.6203:34:3801:52:0601:18:2201:32:1502:12:5201:35:0601:28:5001:52:44
318 429.17 637 Kwiatkowski Robert GM4 Piątnica Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR 1429.1703:37:07
319 427.69 420 Solarek Piotr GM3 Warszawa 1427.6903:37:52
320 427.06 2032 Sabat Paweł GM4 Józefów Polski Klub MTB 1427.0603:35:55
321 426.88 2539 Zacharewicz Radosław GM4 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1426.8802:17:0203:10:2302:05:03
322 422.39 921 Grzeszkiewicz Maciej GM2 Warszawa 1422.3903:23:29
323 418.94 1624 Czyżewski Rafał GM2 Warszawa 1418.9403:44:44
324 417.77 818 Sudoł Dariusz GM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1417.7703:38:21
325 411.30 661 Kaczmarczyk Marek GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1411.3003:41:47
326 411.22 1328 Kurowski Dariusz GM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1411.2203:17:38
327 407.60 604 Choynowski Andrzej GM4 Łomianki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1407.6003:30:5202:17:46
328 405.08 1595 Marciniak Krzysztof GM5 Łomianki Dolne ABSOLUTE BIKES TEAM 1405.0802:36:5001:45:44
329 402.74 359 Świętek Grzegorz GM5 Klewiska 1402.7403:51:22
330 401.35 825 Sirocki Rafał GM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1401.3503:47:17
331 398.77 2404 Sawicki Andrzej GM5 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 1398.7703:51:1402:30:3902:23:5301:22:3001:39:0202:12:04
332 398.14 335 Miller Sebastian GM3 Warszawa 1398.1402:00:3101:52:0002:19:4301:23:1403:49:0702:27:30
333 396.35 2660 Królewski Karol GM2 Józefów 1396.3503:45:20
334 393.86 1873 Smagalski Michał GM3 Milanówek Team PKO Bank Polski 1393.8602:39:5502:41:1801:54:2001:42:33
335 388.44 1910 Pilśniak Mirosław GM5 Warszawa 1388.4402:43:33
336 381.69 579 Łuszcz Wojciech GM5 Legionowo 1381.6904:01:35
337 377.55 936 Świerczewski Jan GM3 Warszawa 1377.5502:24:5502:00:0002:28:0702:34:2901:28:2301:46:1501:39:5301:42:0002:23:4903:56:33
338 337.85 466 Janus Dawid GM2 Kętrzyn 1337.8504:30:00
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas