Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 3960.90 1581 Chowaniec Sebastian GM2 Nowy Dwór Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM 7567.27571.06565.47566.55556.30560.10574.1402:42:3302:27:3402:46:3002:48:2001:54:1202:25:0602:11:06
2 3869.29 73 Górecki Marek GM4 Buczek Jastrzębie Łaskie 7544.12561.18535.45539.68566.56558.49563.8202:49:2802:30:1002:55:5002:56:4301:52:0802:25:3102:13:30
3 3587.57 278 Lutecki Tomasz GM3 Łódź IFON KolarzKlub 7477.44535.05462.05511.55540.45516.38544.6503:13:0802:37:3003:23:4603:06:2601:57:3302:37:2302:18:12
4 3585.34 1000 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 6587.20599.72600.00600.00598.59599.8402:37:0202:20:3102:36:5502:38:5701:46:0802:05:29
5 3512.97 2055 Mioduszewski Artur GM3 Warszawa Trezado 6595.35599.94599.94524.54593.21600.0002:34:5302:36:5602:38:5802:01:0702:17:0002:05:27
6 3439.81 270 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 6557.72587.52580.69581.24539.40593.2202:45:2002:23:2602:42:0801:49:1802:30:4002:06:53
7 3380.60 2054 Abramczyk Roman GM3 Płochocin Trezado 6547.13570.36551.71561.17576.24574.0002:48:3202:27:4502:50:3902:49:5701:50:1502:11:08
8 3362.92 1574 Babij Tomasz GM3 Otrębusy ABSOLUTE BIKES TEAM 7476.41491.13442.26473.42494.97463.83520.9003:13:3302:51:3503:32:5303:21:2702:08:2102:55:1302:24:30
9 3356.74 1210 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 7392.52474.49461.44500.59520.24497.32510.1303:54:5502:57:3603:24:0203:10:3102:02:0702:43:2502:27:33
10 3258.32 1930 Pietrak Marcin GM2 Warszawa RKS Family Active 6522.44550.78526.71553.56541.08563.7502:56:3002:33:0003:01:0401:54:4602:30:1202:13:31
11 3226.05 2448 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 6517.16545.50531.27526.71554.93550.4902:58:1802:34:2902:57:1303:01:0401:54:2902:27:38
12 3136.36 2534 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów 6526.74503.12513.89522.52522.47547.6201:58:0102:39:5903:07:0803:05:3502:01:3502:35:3302:17:27
13 2972.54 1076 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 5588.51600.00590.65599.06594.3202:36:4102:20:2702:39:2401:46:0302:06:39
14 2912.14 2324 Olejniczak Przemysław GM3 Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 5561.17587.52576.50593.64593.3002:44:1902:23:2601:50:1202:16:5402:06:52
15 2911.36 888 Cacko Kacper GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 5564.21575.81576.19595.38599.7602:43:2602:26:2102:43:2402:16:3002:05:30
16 2900.53 2172 Wyżlic Michał GM3 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 5587.08587.11559.75576.32590.2702:37:0402:23:3202:48:1201:50:1402:17:41
17 2855.57 2437 Bujan Michał GM2 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 5523.67573.72575.97588.27593.9202:56:0502:26:5301:48:3401:50:1802:18:0902:06:44
18 2842.66 678 Łabanowski Krzysztof GM4 WARSZAWA GO SPORT AK-SPED TEAM 6435.43446.91471.66508.04473.46507.1502:10:3503:13:3203:30:4003:22:1202:05:0302:51:3902:28:25
19 2822.35 322 Stec Krzysztof GM2 Gwiezdna Flota 6447.62499.53435.07482.15504.54453.4303:26:0002:48:4203:36:2403:17:4802:05:5502:46:00
20 2760.92 440 Klimaszewski Piotr GM4 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 5546.79527.06566.14556.90564.0302:34:0702:58:3801:52:1302:25:5602:13:27
21 2745.26 2270 Grzegorczuk Tomasz GM4 Warszawa PATNET TEAM 6458.16421.06443.03470.07451.42501.5202:19:0303:03:5603:43:3603:35:1602:15:0903:00:0202:30:05
22 2724.65 77 Zalewski Robert GM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 5552.95504.10551.96541.56574.0701:50:1102:32:2403:06:4602:52:4702:04:4602:30:0402:11:07
23 2689.42 1281 Misiaszek Sławomir GM5 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5522.34540.25553.16513.77559.9102:56:3202:35:5901:54:5102:38:1102:14:26
24 2678.16 1380 Rumsicki Sylwester GM4 Otwock SuperDrob Bike Team 5513.17526.62553.56540.30544.5103:03:2803:01:0601:54:4602:30:2502:18:14
25 2659.13 382 Jędrej Andrzej GM4 Brwinów IFON KolarzKlub 5510.86513.97526.66553.40554.2403:00:3003:03:1103:01:0501:54:4802:26:38
26 2643.73 2230 Milewski Bartosz GM2 Warszawa 5524.07511.60545.09529.22533.7702:40:4802:02:4303:06:2501:56:3302:33:3402:21:01
27 2593.28 140 Kaźmierczak Tomasz GM3 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 5494.95518.69540.22499.20540.2203:06:1802:42:2801:57:3602:42:4802:19:20
28 2538.33 1870 Wacławski Bartosz GM3 Wilcza Góra Team PKO Bank Polski 5475.15514.94499.38530.89517.9703:14:0402:43:3903:08:3201:59:4002:25:19
29 2535.07 476 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 5493.23489.54513.86514.10524.3501:58:4501:46:0603:10:5303:14:4902:03:3802:38:0502:23:33
30 2525.66 91 Miziołek Andrzej GM5 Warszawa 5479.01514.89489.22505.72536.8103:12:3002:43:4003:12:2702:40:4202:20:13
31 2493.40 1071 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 5481.26503.61472.44500.24535.8603:11:3602:47:2003:19:1702:07:0002:20:28
32 2487.23 975 Uczkiewicz Jarek GM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team 5479.35503.81472.72514.27517.0803:12:2202:47:1603:19:1002:03:3202:25:34
33 2470.88 1388 Woźnica Dariusz GM5 Otwock SuperDrob Bike Team 5484.08510.73485.39482.44508.2403:10:2902:45:0003:13:5803:17:4102:05:00
34 2402.91 1692 Sikora Robert GM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 5437.74492.09475.50493.31504.2703:30:3902:51:1502:18:5703:20:3402:08:4702:29:16
35 2375.90 1572 Gindorowicz Wiktor GM1 Wasilków ABSOLUTE BIKES TEAM 4590.40598.87593.72592.9102:22:4401:46:1901:46:0502:16:5302:06:57
36 2375.01 1588 Kuczyński Adrian GM2 Żyrardów ABSOLUTE BIKES TEAM 4590.40598.68592.78593.1401:39:1902:22:4401:46:0702:17:0602:06:54
37 2354.16 1081 Falkiewicz Krzysztof GM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 5437.46491.94466.05465.02493.6803:30:4702:51:1803:22:0102:54:4602:32:28
38 2332.75 969 Nogalski Kamil GM2 Łódz IFON KolarzKlub 4576.73580.69581.24594.0802:26:0702:42:0801:49:1802:06:42
39 2328.02 705 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 5461.63462.43469.95459.67474.3403:19:4503:02:1402:15:1102:56:4802:38:41
40 2325.94 1216 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 5413.41467.86460.91480.62503.1403:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:36
41 2289.21 1256 Błazucki Piotr GM2 Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 5457.41414.09434.85483.61499.2503:04:1403:47:2203:39:1902:11:2202:30:46
42 2277.27 2446 Świderski Paweł GM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4567.39569.32576.67563.8902:42:3101:53:3402:47:3101:50:1002:13:29
43 2254.91 344 Grudziński Tomasz GM5 Sękocin Stary 5420.54458.16465.48448.68462.0603:39:1603:03:5602:19:2902:24:2302:16:2903:01:0802:42:54
44 2218.25 2587 Trzciński Paweł GM4 Wyszków Catena Wyszków 4546.00570.42535.40566.4402:48:5302:27:4402:55:5102:12:53
45 2210.53 1382 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 4544.06538.46564.96563.0502:53:0302:57:0701:52:2702:13:41
46 2209.11 773 Trawkowski Paweł GM4 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4531.57551.66566.39559.4902:53:2802:50:4002:01:0901:52:1002:14:32
47 2179.50 1589 Rajkowski Ireneusz GM2 Radom ABSOLUTE BIKES TEAM 4535.04555.45547.99541.0201:44:5802:55:5802:51:4201:55:5602:30:13
48 2153.36 1451 Wrona Patryk GM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 4551.57513.17553.72534.9101:45:2502:32:4703:03:2801:54:4402:31:56
49 2151.95 1585 Zakrzewski Jerzy GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 4503.83560.37526.91560.8403:03:0102:30:2302:58:4102:50:03
50 2149.20 90 Szewczyk Marcin GM2 Warszawa Ośka Warszawa 4529.59520.79524.83574.0002:54:0703:00:4702:34:5102:11:08
51 2144.84 2591 Jawnik Mirosław GM3 Celestynów KOMOBIKE SCOTT 4532.54512.24559.16540.9002:53:0903:06:1101:53:3702:30:15
52 2142.35 1385 Klimiuk Krzysztof GM2 Otwock SuperDrob Bike Team 4525.31530.08533.91553.0503:01:3301:59:5102:32:1302:16:06
53 2132.04 2065 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 4525.81539.67534.91531.6402:55:2202:36:0901:58:4602:32:52
54 2095.00 121 Frolov Evgeny GM1 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 4523.87540.77511.73518.6302:56:0102:35:5003:03:5902:25:08
55 2080.04 1450 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 4507.11525.62511.83535.4803:01:5001:55:4302:00:5202:38:4702:20:34
56 2078.98 1859 Kisiel Krzysztof GM4 Głosków Team PKO Bank Polski 4523.85493.15525.62536.3701:51:2402:40:5203:10:5502:00:5202:20:20
57 2069.40 1008 Macieja Krzysztof GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 4522.98524.97504.31517.1402:56:1902:01:0102:41:0902:25:33
58 2047.42 2210 Kieliszek Paweł GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 4504.29529.00483.01531.1103:02:5102:39:1803:17:2701:59:37
59 1976.85 1333 Bednarz Robert GM3 Warszawa 4467.95492.93498.41517.5603:17:0303:11:0003:11:2102:02:45
60 1903.46 248 Młynarczyk Adam GM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 4452.57465.98475.58509.3302:04:5203:28:0203:24:4002:13:3502:27:47
61 1789.08 1765 Czapliński Jan GM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 3593.32598.77596.9902:38:4101:46:0602:16:08
62 1780.68 1184 Wojciechowski Mateusz GM2 Wólka Radzymińska MCP Bike Team 4423.86471.41422.88462.5403:37:3302:14:4603:12:1102:42:44
63 1741.60 1582 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3566.05590.24585.3001:43:3701:34:2701:46:1602:48:2901:47:3802:08:36
64 1730.08 2426 Kamiński Michał GM1 Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 3536.73598.96594.3902:51:4801:44:5401:46:0402:06:38
65 1689.07 1567 Kubicz Maciej GM4 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 3543.16570.55575.3702:49:4602:27:4201:58:2901:50:2501:13:47
66 1659.43 1189 Kudlak Marcin GM3 Marki MCP Bike Team 3549.31562.24547.8902:47:5202:29:5302:28:20
67 1623.08 2078 Suchecki Michał GM2 Marki MCP Bike Team 3531.78541.87549.4302:53:2402:35:3102:27:55
68 1622.34 306 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 3528.78539.85553.7202:54:2302:36:0602:11:0201:54:44
69 1610.85 1075 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 3542.51514.95553.3901:46:4702:35:2003:02:5002:16:01
70 1583.50 880 Pomaski Paweł GM2 Ciechanów T4B Bike Team 3526.36513.61543.5302:00:0402:40:0602:38:1402:18:29
71 1582.75 1836 Dąbkowski Wojciech GM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 3510.72509.05562.9803:00:3301:40:4401:54:4502:04:4802:13:42
72 1572.31 1747 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 3507.91525.79538.6003:05:2203:01:2302:19:45
73 1561.48 285 Żuchliński Adam GM4 Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3514.71522.24524.5302:59:0902:35:3702:23:30
74 1547.32 110 Ślusarz Jerzy GM4 Warszawa 3519.86499.82527.6301:52:2202:42:0603:08:2203:00:45
75 1512.67 1257 Gruda Łukasz GM3 Rzeczyca 3478.10513.48521.0903:12:5201:42:4502:04:1003:05:4402:01:55
76 1494.71 2190 Szczepański Artur GM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 3473.32503.96517.4403:14:4902:47:1302:25:28
77 1479.56 2057 Kuczewski Tomek GM5 Warszawa Trezado 3498.60474.94506.0202:06:0401:48:2202:12:5202:07:2502:51:0702:28:45
78 1465.23 2595 Łasiński Jarosław GM3 Otwock Łasiński Team 3491.83472.44500.9603:07:2903:19:1702:06:49
79 1452.90 161 Jatelnicki Olgierd GM4 Kamionka LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3461.51492.80498.5903:19:4801:47:1702:17:2402:08:5502:30:58
80 1445.21 402 Sztęborowski Adam GM3 Warszawa Alumex MTB Team 3476.33459.85509.0402:56:5502:56:4402:27:52
81 1390.89 1404 Korajczyk Mariusz GM4 Legionowo Wieliszew Heron Team 3468.90481.77440.2102:59:4302:11:5203:04:37
82 1363.87 1804 Ciuchta Rafał GM1 Warszawa HPE-ESKOM 3455.14436.43472.3102:19:3503:06:1302:39:22
83 1349.83 1464 Kolanowski Marek GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3446.68462.93440.2103:26:2602:23:5102:17:1403:04:37
84 1348.08 1556 Gronowski Marek GM5 michałów-reginów Wieliszew Heron Team 3452.50429.13466.4503:06:1403:09:2302:41:22
85 1346.87 317 Proniewicz Piotr GM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3427.55451.42467.9003:17:0602:20:4402:40:52
86 1199.79 111 Majewski Tomasz GM4 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 2600.00599.7902:33:4102:20:30
87 1190.21 1578 Gukiewicz Łukasz GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2590.77599.4302:36:0502:20:35
88 1152.57 2051 Woźnica Łukasz GM1 Sulejówek Trezado 2583.42569.1501:44:2701:53:1102:43:2802:12:15
89 1132.66 1753 Mazur Grzegorz GM2 Lublin MetroBikes.pl 2569.23563.4302:45:2402:49:16
90 1124.37 1871 Kwiatkowski Michał GM2 Ząbki Team PKO Bank Polski 2550.66573.7002:33:0200:43:5802:11:12
91 1122.38 1731 Posadzy Tomasz GM4 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2547.44574.9502:51:5902:10:55
92 1111.25 68 Trybuła Zdzisław GM3 Warszawa Trezado 2548.28562.9802:33:4201:58:1101:17:0402:13:42
93 1105.22 2586 Bralewski Mirosław GM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 2544.17561.0502:49:2702:30:1201:25:47
94 1104.16 1761 Górecki Karol GM2 Izabelin 2548.10556.0602:33:4502:49:19
95 1096.05 2095 Kulesza Łukasz GM3 Retro Stork Team 2556.47539.5801:46:0902:05:3501:54:1002:30:37
96 1090.30 1397 Kąkol Sławomir GM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 2527.33562.9802:34:0702:13:42
97 1057.04 1410 Piotrowski Tomasz GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2532.79524.2502:38:1002:01:11
98 1046.07 1668 Sachs Karol GM2 Warszawa AirBike.pl Team 2502.41543.6602:06:2702:18:27
99 1045.94 2405 Żero Artur GM5 Ząbki 2498.39547.5502:13:2001:52:5902:22:2002:14:3702:43:0402:17:28
100 1038.17 1480 Lorenc Robert GM4 Skierniewice SkierVelo 2527.84510.3302:39:3902:02:2802:39:1501:26:58
101 1033.58 2543 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2514.84518.7501:55:0102:43:4102:25:06
102 1033.03 2004 Wacławek Bogusław GM4 Kanie VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2514.34518.6902:03:3102:36:41
103 1029.94 1890 Grzela Dominik GM1 Kielce SAP Serwis Team 2508.92521.0203:05:0002:24:28
104 1028.33 29 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 2510.83517.5002:44:5802:25:27
105 1021.41 2089 Cyranowicz Robert GM4 warszawa 2487.50533.9203:09:0902:37:50
106 1020.30 2354 Marciniak Artur GM4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2513.95506.3602:19:5302:43:5802:28:39
107 1017.68 1981 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2491.60526.0803:11:3103:01:17
108 1015.15 1909 Pilarski Marek GM2 Łódź 2518.54496.6102:02:3102:43:39
109 1014.50 536 Rowicki Rafał GM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 2507.97506.5301:58:2701:47:2302:09:3202:05:0402:28:36
110 1008.93 1244 Podębski Darek GM4 Warszawa Lirene Bike Team 2490.90518.0301:59:2101:46:0102:09:2502:25:18
111 997.43 2513 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 2481.18516.2503:11:3802:43:14
112 991.06 1734 Grajczyk Krzysztof GM3 Chełm AZART PELETON CHEŁM 2496.48494.5703:09:3803:12:50
113 991.03 2225 Wrzesiński Jacek GM4 Warszawa 2478.97512.0603:12:3102:04:04
114 988.29 2450 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2473.40514.8903:14:4702:43:40
115 981.21 1616 Gontek Łukasz GM2 LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2480.36500.8503:16:0003:10:25
116 980.25 2086 Pęczkowski Andrzej GM4 Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 2468.90511.3503:16:3902:18:1602:27:12
117 977.58 1617 Flis Robert GM2 Zofianka Górna BIKE CLUB Janów Lubelski 2464.06513.5203:22:5303:05:43
118 972.66 2355 Gliszczyński Michał GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2506.83465.8303:01:5603:24:44
119 971.55 32 Matynia Dariusz GM2 MARKI MCP BIKE TEAM 2481.85489.7003:11:2202:52:0502:17:52
120 969.62 2335 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BokserskAutoserwis Bike Team 2488.40481.2203:08:4803:15:39
121 963.15 1660 Orszulak Adam GM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2504.61458.5502:05:5402:57:14
122 962.65 1590 Oszkiel Kamil GM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 2486.29476.3601:57:4601:48:5002:11:3403:16:0702:13:22
123 961.52 2297 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 2469.38492.1403:16:2702:51:14
124 959.59 2321 Kubecki Michał GM3 Łódź 2474.01485.5803:14:3201:16:2002:47:2201:30:08
125 958.04 45 Mikołajczyk Paweł GM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2448.02510.0203:25:4902:22:3801:20:0902:27:35
126 947.33 1195 Somow Dariusz GM5 Warszawa IGT MTB TEAM 2463.17484.1603:19:0502:35:28
127 940.10 2250 Bogaczyk Maciej GM2 Wrocław POLSKI KLUB MTB 2438.02502.0803:30:3102:29:55
128 937.28 1549 Nowakowski Rafał GM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 2466.74470.5303:00:3302:15:01
129 925.39 1711 Kozłowski Konrad GM5 Łódź TABULUS MTB BIKE TEAM 2470.65454.7402:14:5902:58:43
130 924.55 407 Owsianko Maciej GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2445.24479.3103:27:0602:55:49
131 918.10 1474 Tyszka Dariusz GM3 Warszawa 2479.72438.3802:55:4003:34:46
132 913.21 2439 Majek Mariusz GM4 Józefin GO SPORT AK-SPED TEAM 2461.28451.9303:19:5403:06:2801:33:09
133 895.09 1211 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 2458.70436.3902:18:3003:06:14
134 894.18 2138 Wypych Krzysztof GM2 WARSZAWA 2424.57469.6103:37:1102:15:17
135 866.39 410 Bućko Kamil GM2 Warszawa Alumex MTB Team 2394.82471.5703:53:3302:58:42
136 856.92 1178 Pacuk Dariusz GM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2450.16406.7603:07:1203:19:48
137 823.78 1913 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 2414.33409.4602:32:4402:33:2003:18:29
138 600.00 1793 Budziński Marcin GM1 Sławno Hurom Sławno Accent 1600.0001:45:53
139 600.00 1375 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą ASE TREK GDYNIA 1600.0002:15:27
140 599.93 1553 Kuszmider Kamil GM1 Płońsk CATENA WYSZKÓW 1599.9302:20:28
141 599.68 998 Karwat Kamil GM2 Józefów świat rowerów Merida Team 1599.6802:05:31
142 598.40 1794 Budzyiński Tomasz GM2 Sławno Hurom Sławno Accent 1598.4001:46:10
143 593.46 1078 Wierzbowicz Maciej GM3 Skarżysko Kamienna MetroBikes.pl 1593.4602:06:50
144 587.32 1259 Szafran Arkadiusz GM2 Zelów LSKK Lityński Bełchatów 1587.3202:23:29
145 585.95 1827 Głowacki Roger GM3 Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1585.9502:23:49
146 580.01 1802 Wiktor Wojciech GM1 Poznań PYRCYK Poznań 1580.0101:49:32
147 567.45 1112 Lewandowicz Michał GM2 Toruń vinci-wheels.com 1567.4502:42:30
148 559.77 1113 Mitas Jarosław GM4 Warszawa Klinika Rowerów 1559.7702:25:11
149 559.74 1903 Roszkowski Jarosław GM2 Marki MCP Bike Team 1559.7401:53:3001:24:39
150 558.59 1760 Banasik Sławomir GM3 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1558.5902:48:33
151 556.14 1662 Jackowski Rafał GM3 Nowe ZADROGA RACING TEAM 1556.1401:54:14
152 555.00 1370 Szczygielski Pawel GM2 Szczytno THE BARBERS GDANSK 1555.0002:26:26
153 554.20 2184 Bukalski Paweł GM3 radom KOMOBIKE SCOTT 1554.2001:46:2401:54:38
154 546.85 1896 Wójtowicz Wiesław GM4 Chełm AZART PELETON CHEŁM 1546.8502:52:10
155 543.60 664 Kalkowski Radosław GM3 Pruszków VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1543.6001:50:4201:41:4102:04:1002:10:3802:18:28
156 543.60 1982 Sieniuć Jakub GM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1543.6002:18:28
157 540.99 169 Duda Robert GM4 warszawa Retro Stork Team 1540.9901:41:0701:35:5102:19:08
158 540.66 1356 Dulęba Robert GM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1540.6602:30:19
159 540.15 1954 Gula Konrad GM3 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1540.1502:02:5902:19:21
160 536.42 1797 Koziróg Jacek GM3 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1536.4201:58:26
161 536.34 1920 Socha Tomasz GM5 ŁÓDŹ 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1536.3401:58:27
162 533.52 1876 Farion Paweł GM2 Bydgoszcz KOMOBIKE SCOTT 1533.5202:37:57
163 528.61 2456 Gregorowicz Marek GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1528.6101:42:2702:39:2501:57:2701:17:1501:24:42
164 527.65 1557 Kołacz Konrad GM2 Puławy ABSOLUTE BIKES TEAM 1527.6502:58:26
165 526.32 1899 Próchniak Stanisław GM2 Szczekarków 1526.3202:06:3103:01:12
166 525.91 117 Szklarczyk Michał GM2 Warszawa ADIOSTRY Team 1525.9101:41:5202:05:5402:00:48
167 525.36 2462 Kołodziejek Paweł GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1525.3602:55:31
168 520.93 1722 Żeszczyński Cezary GM3 Warszawa Dirty40 1520.9303:00:44
169 516.00 2276 Żywicki Adam GM2 Nałęczów Cisowianka 1516.0002:58:42
170 515.49 1845 Wódka Wojciech GM3 Warszawa 1515.4902:00:2502:26:01
171 514.21 1817 Gumowski Łukasz GM3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1514.2102:43:53
172 514.07 1246 Sudnik Irek GM4 józefosław Lirene Bike Team 1514.0701:44:1102:04:1002:03:35
173 513.50 2158 Zieliński Arkadiusz GM3 Warszawa Polski Klub MTB 1513.5001:44:4803:03:21
174 513.22 2213 Krzemiński Jarosław GM4 Warszawa 1513.2201:50:1002:44:1202:04:4802:09:0901:14:3801:30:01
175 512.85 1362 Mróz Krzysztof GM3 Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn 1512.8502:38:28
176 512.47 142 Tumaniec Dariusz GM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1512.4701:45:0701:37:3803:06:0601:10:3401:17:12
177 511.72 2048 Nazarski Jacek GM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 1511.7201:56:3701:46:0302:11:2302:04:0901:26:49
178 511.69 1506 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1511.6903:06:23
179 511.29 2542 Zacharewicz Dominik GM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1511.2901:56:3202:27:13
180 511.19 1988 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1511.1903:00:23
181 510.62 1915 Kaseja Jan GM2 Warszawa niezlakorba.pl 1510.6202:04:25
182 510.54 2241 Smołuch Przemek GM3 Marki MCP Bike Team 1510.5401:56:2202:39:11
183 509.46 1803 Gębara Rafał GM2 Kraków Decathlon 1509.4602:04:42
184 509.46 1600 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1509.4602:04:42
185 508.59 1503 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1508.5903:07:31
186 505.17 2139 Iwan Dominik GM3 Pruszków KOMOBIKE SCOTT 1505.1701:59:3202:46:4902:07:3201:20:42
187 505.08 2137 Latoszek Krzysztof GM3 Warszawa Wawa Bike Team 1505.0803:02:34
188 503.96 1473 Kamiński Wojciech GM5 Warzszawa 1503.9602:47:13
189 503.12 1371 Pawikowski Łukasz GM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1503.1202:41:32
190 501.51 2257 Pieściński Jacek GM5 Grudziądz 1501.5101:53:3602:48:0202:04:1002:12:0901:18:5501:27:01
191 500.30 1228 Pieńkowski Peter GM2 Lipniki 1500.3002:30:27
192 500.02 1405 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 1500.0202:42:32
193 498.40 2293 Bartnik Tomasz GM3 Warszawa Ośka Warszawa 1498.4002:00:3602:07:2801:31:05
194 498.23 2193 Sibiński Dariusz GM3 Płock Sportgang Wysportowani Racing Team 1498.2301:58:3801:46:0702:43:07
195 497.88 1661 Stodulny Rafał GM2 SNG Wild Ducks 1497.8802:07:36
196 497.07 94 Kozłowski Grzegorz GM1 Wiskitki 1497.0702:49:3201:59:45
197 491.53 1799 Kucharski Daniel GM2 Żakowice 1491.5302:09:15
198 490.44 225 Fiedurek Mateusz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1490.4403:08:0101:37:3901:56:0402:10:1601:12:0501:24:44
199 490.26 680 Siess Mateusz GM2 Warszawa 1490.2601:59:0201:47:0002:09:35
200 489.89 1708 Rutkowski Robert GM5 Brzeziny DOMAX RACING TEAM 1489.8902:09:41
201 489.26 714 Guzewicz Artur GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1489.2603:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:55
202 489.18 1478 Wilczyński Dariusz GM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1489.1802:52:1600:38:36
203 488.66 2216 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1488.6603:08:42
204 486.88 1996 Ciesielski Przemysław GM5 Katowice 1486.8802:10:29
205 484.42 2091 Brygier Jacek GM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1484.4203:10:21
206 484.31 2330 Klimiuk Tomasz GM3 Piaseczno TTS PSE Team 1484.3101:47:5301:30:1602:35:25
207 483.25 1516 Siwczak Jerzy GM3 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1483.2503:17:21
208 482.81 1546 Łuczak Kamil GM2 Michałów- Reginów Wieliszew Heron Team 1482.8102:00:0402:18:3702:11:3501:28:04
209 481.85 2438 Majek Maciej GM1 Halinów GO SPORT AK-SPED TEAM 1481.8503:11:2201:15:1001:31:53
210 480.95 535 Dorsz Jacek GM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1480.9502:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:06
211 480.82 50 Świderski Michał GM3 Radonie Trezado 1480.8201:50:1301:41:1502:04:0903:18:2101:15:0601:26:54
212 480.26 1995 Wróblewski Wojciech GM3 Zgierz SNG Wild Ducks 1480.2602:12:17
213 479.51 699 Bąkowski Marcin GM3 Warszawa Crazy Racing Team 1479.5103:12:1801:42:4402:06:5801:14:2001:21:38
214 479.23 2583 Demiańczuk Tomasz GM2 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1479.2301:59:4202:12:3401:35:11
215 479.23 291 Foryś Leszek GM3 Łódz IFON KolarzKlub 1479.2301:57:0702:10:1701:16:4702:49:35
216 478.15 1914 Kaseja Maciej GM5 izabelin niezlakorba.pl 1478.1502:12:52
217 477.35 1809 Głębocki Jarosław GM4 Piaseczno PROBIS BIKE TEAM 1477.3502:37:41
218 474.98 2576 Niklewicz Sebastian GM4 Julianów HPE-ESKOM 1474.9803:14:08
219 474.29 2388 Tereszczuk Jacek GM5 Lublin wydolność.pl Lublin 1474.2903:14:2501:49:0402:09:3102:12:5101:16:5401:31:06
220 473.64 2290 Boruch Dariusz GM2 Nałęczów Cisowianka 1473.6403:14:4102:04:04
221 472.99 1699 Tomczak Paweł GM3 Głowno TomczakTeam 1472.9902:14:19
222 472.31 1455 Gidaszewski Grzegorz GM2 WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1472.3101:56:4502:20:0401:21:2702:39:22
223 472.17 1658 Dudek Mirosław GM2 Łódź SNG Wild Ducks 1472.1702:14:33
224 469.32 2115 Kucharski Cezary GM3 LESZNO Maro Sport Team 1469.3201:54:5002:53:10
225 468.31 2014 Sosna Andrzej GM4 Niewodnica Korycka MPS Bike Team 1468.3103:16:54
226 468.03 2371 Dąbrowski Andrzej GM4 Łódź 1468.0303:17:01
227 466.22 525 Wilczyński Jan GM5 Pułtusk CENTURION MTB team 1466.2203:00:45
228 465.78 1193 Łuczyński Robert GM4 Warszawa IGT MTB TEAM 1465.7802:11:2302:41:36
229 465.73 2541 Zacharewicz Jacek GM3 Józefosław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1465.7302:28:5802:41:37
230 465.47 1643 Telenda Piotr GM3 Puławy Puławy 1465.4703:22:16
231 465.33 1687 Maślany Janusz GM3 Gostynin 1465.3302:54:39
232 464.46 2192 Kordaczuk Tomasz GM4 Granica 1464.4602:11:1602:16:47
233 462.54 1812 Barczak Wojciech GM4 Bydgoszcz 1462.5401:41:2702:42:44
234 461.17 1319 Wasilewski Rafał GM2 Piaseczno 1461.1702:43:13
235 457.37 2205 Dąbrowski Maciej GM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1457.3703:04:1502:20:40
236 457.34 2036 Sulowski Janusz GM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1457.3403:28:32
237 457.32 2188 Mączewski Andrzej GM5 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 1457.3203:21:3801:55:2501:25:22
238 456.67 1712 Stanisławski Marcin GM3 Jaracza Sng wild ducks 1456.6702:19:07
239 456.52 2577 Zakrzewski Piotr GM2 Nisko HPE-ESKOM 1456.5203:21:5902:16:0101:34:35
240 456.23 1992 Woskowicz Marcin GM3 Łódź 1456.2302:19:15
241 455.58 118 Florczak Cezary GM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1455.5803:22:2401:39:4301:56:2101:10:3901:16:28
242 454.12 2233 Ludwicki Piotr GM3 Warszawa 1454.1202:17:3901:58:1102:24:3702:24:2801:36:1702:45:45
243 453.08 1994 Jaźwiecki Michał GM2 klęk SNG Wild Ducks 1453.0802:20:13
244 451.01 2149 Juchniewicz Artur GM4 Warszawa 1451.0103:24:27
245 449.33 2227 Paluchowski Paweł GM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1449.3303:25:13
246 447.51 363 Cieślak Jacek GM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1447.5103:26:0301:46:2902:14:1701:26:1201:31:57
247 445.51 1657 Kolasiński Tomasz GM3 Łódź 1445.5102:22:36
248 443.09 1811 Maszerowski Dawid GM1 SUŁOCIN 1443.0903:03:25
249 443.00 2083 Bieńkowski Maciej GM4 Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 1443.0003:28:09
250 437.72 997 Bańka Piotr GM3 Marki MCP Bike Team 1437.7201:57:3003:05:40
251 437.37 1481 Gogulski Grzegorz GM4 Toruń TORUŃ 1437.3702:02:0503:05:49
252 436.73 1607 Skroński Tomasz GM5 Sochaczew DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW 1436.7302:25:28
253 436.43 1965 Sikora Paweł GM2 Ostrów Mazowiecka Bikeholic Team 1436.4302:25:34
254 430.81 2200 Wacławek Adam GM4 Kanie 1430.8102:19:5002:54:43
255 429.62 55 Marciniak Wojciech GM5 WARSZAWA VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1429.6203:34:3801:52:0601:18:2201:32:15
256 427.06 2032 Sabat Paweł GM4 Józefów Polski Klub MTB 1427.0603:35:55
257 426.88 2539 Zacharewicz Radosław GM4 Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1426.8802:17:0203:10:23
258 418.94 1624 Czyżewski Rafał GM2 Warszawa 1418.9403:44:44
259 411.22 1328 Kurowski Dariusz GM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1411.2203:17:38
260 405.08 1595 Marciniak Krzysztof GM5 Łomianki Dolne ABSOLUTE BIKES TEAM 1405.0802:36:5001:45:44
261 398.77 2404 Sawicki Andrzej GM5 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 1398.7703:51:1402:30:3902:23:5301:22:3001:39:02
262 393.86 1873 Smagalski Michał GM3 Milanówek Team PKO Bank Polski 1393.8602:39:5502:41:18
263 388.44 1910 Pilśniak Mirosław GM5 Warszawa 1388.4402:43:33
264 381.69 579 Łuszcz Wojciech GM5 Legionowo 1381.6904:01:35
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas