Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 4799.56 2055 Mioduszewski Artur GM3 Warszawa Trezado 10600.00600.00600.00533.20599.56600.00600.00594.20600.00600.0002:34:5302:36:5602:38:5802:01:0702:17:0002:05:2702:23:1902:43:4302:13:4502:31:03
2 4767.79 2172 Wyżlic Michał GM3 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 9591.66599.58559.81585.85596.59599.86600.00594.25600.0002:37:0402:23:3202:48:1201:50:1402:17:4102:23:2102:42:0802:43:3602:28:19
3 4676.69 270 Ziółkowski Jarosław GM3 Łódź IFON KolarzKlub 10562.08600.00580.76590.85545.18593.22573.84566.84583.49587.6802:45:2002:23:2602:42:0801:49:1802:30:4002:06:5302:29:5102:51:3702:17:3202:34:13
4 4522.87 2054 Abramczyk Roman GM3 Płochocin Trezado 9551.40582.47551.77561.22585.76574.00535.19561.25554.9902:48:3202:27:4502:50:3902:49:5701:50:1502:11:0803:01:4602:22:5902:43:18
5 4429.58 2448 Mrowiec Kamil GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 11521.20557.08531.33526.77564.10556.38561.60545.24559.98551.04534.1702:58:1802:34:2902:57:1303:01:0401:54:2902:27:3802:33:0702:58:2502:38:5502:25:3802:49:40
6 4422.47 77 Zalewski Robert GM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 9564.70504.16552.02547.36574.07541.56524.99556.59561.1901:50:1102:32:2403:06:4602:52:4702:04:4602:30:0402:11:0702:38:4703:05:1802:39:5302:23:00
7 4366.25 2065 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 10529.92551.14543.76537.33536.32529.75535.84575.43551.48534.9502:55:2202:36:0901:58:4602:32:5202:40:2003:03:3803:01:2602:34:3902:25:3102:49:25
8 4333.25 1075 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 8554.03515.00553.39550.86513.67551.76568.28526.2601:46:4702:35:2003:02:5002:16:0102:36:0603:09:2302:56:1202:21:1302:52:13
9 4326.09 278 Lutecki Tomasz GM3 Łódź IFON KolarzKlub 11481.17546.41462.10511.60549.38521.91544.65512.85571.06544.50535.3203:13:0802:37:3003:23:4603:06:2601:57:3302:37:2302:18:1203:09:4102:35:5002:27:2302:49:18
10 4252.28 2534 Skalski Mariusz GM3 Stanisławów 9537.93503.17513.95531.16528.06547.62523.85533.82535.8901:58:0102:39:5903:07:0803:05:3502:01:3502:35:3302:17:2702:44:0903:02:1403:01:2501:33:50
11 4204.67 140 Kaźmierczak Tomasz GM3 Grudziądz AGRO-MIL MTB green team 9498.82529.71549.15504.55540.22530.09390.52530.76521.3903:06:1802:42:2801:57:3602:42:4802:19:2002:42:1304:08:5702:47:4002:33:55
12 4126.18 2210 Kieliszek Paweł GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 8508.23540.24483.06539.89498.52558.46510.17487.6103:02:5102:39:1803:17:2701:59:3703:15:0102:39:2102:37:1803:05:52
13 4095.84 1210 Sławiński Adam GM3 ZGIERZ Dell Team 12395.59484.57461.49500.64528.84502.64510.13502.87499.30512.42533.87504.4303:54:5502:57:3603:24:0203:10:3102:02:0702:43:2502:27:3302:51:0003:14:5002:53:4002:30:1902:59:40
14 4080.24 1582 Bielecki Łukasz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7566.11600.00585.30599.93583.79572.53572.5801:43:3701:34:2701:46:1602:48:2901:47:3802:08:3602:23:2001:42:0802:46:3202:20:1002:38:17
15 4053.24 2324 Olejniczak Przemysław GM3 Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 7565.55600.00586.03600.00593.30553.26555.1002:44:1902:23:2601:50:1202:16:5402:06:5202:25:0302:43:16
16 3998.64 975 Uczkiewicz Jarek GM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team 8483.09514.51472.77522.77517.08498.44507.64482.3303:12:2202:47:1603:19:1002:03:3202:25:3402:52:3102:38:0503:07:54
17 3921.40 1574 Babij Tomasz GM3 Otrębusy ABSOLUTE BIKES TEAM 13480.13501.56442.31473.47503.16468.79520.90457.31481.11448.54488.60472.48437.7203:13:3302:51:3503:32:5303:21:2702:08:2102:55:1302:24:3003:08:0203:22:1203:36:4503:02:0802:49:5103:27:03
18 3858.20 68 Trybuła Zdzisław GM3 Warszawa Trezado 7559.92562.98548.70546.59565.08551.42523.5202:33:4201:58:1101:17:0402:13:4202:36:4302:57:5202:37:2902:25:3202:53:07
19 3832.44 1382 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 7544.12538.52574.30563.05525.37544.93542.1502:53:0302:57:0701:52:2702:13:4103:05:0301:27:1302:27:1602:47:10
20 3815.06 2591 Jawnik Mirosław GM3 Celestynów KOMOBIKE SCOTT 7536.70512.29568.40546.69554.60553.36543.0202:53:0903:06:1101:53:3702:30:1502:35:0302:55:4801:27:1902:46:54
21 3510.34 476 Oszkiel Rafał GM3 Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 7493.29489.59522.35519.60524.35479.64481.5301:58:4501:46:0603:10:5303:14:4902:03:3802:38:0502:23:3303:22:4903:21:5401:35:1201:55:21
22 3417.22 2190 Szczepański Artur GM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 7477.01514.66517.44510.38461.52507.59428.6103:14:4902:47:1302:25:2802:48:2903:30:3902:38:0603:31:27
23 3289.59 1216 Kompa Tomasz GM3 Gałków Mały Dell Team 7416.63477.80460.96488.56503.14470.06472.4303:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:3601:38:1802:11:0100:52:2503:09:1902:49:5201:39:39
24 3161.84 1257 Gruda Łukasz GM3 6481.84513.53529.71524.47561.45550.8503:12:5201:42:4502:04:1003:05:4402:01:5503:05:2902:38:3002:25:41
25 2871.08 402 Sztęborowski Adam GM3 Warszawa Alumex MTB Team 6486.44464.77509.04468.06440.31502.4502:56:5502:56:4402:27:5203:03:4303:40:5602:10:1802:39:43
26 2594.30 2450 Chrobak Tomasz GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 5477.09525.82544.95529.88516.5603:14:4702:43:4002:43:1802:31:2702:55:27
27 2561.81 1870 Wacławski Bartosz GM3 Wilcza Góra Team PKO Bank Polski 5478.86525.88499.43539.67517.9703:14:0402:43:3903:08:3201:59:4002:25:1901:47:55
28 2489.99 536 Rowicki Rafał GM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 5516.36506.53498.97500.27467.8501:58:2701:47:2302:09:3202:05:0402:28:3602:52:2000:58:2002:18:1602:57:5301:36:0703:13:43
29 2257.08 1189 Kudlak Marcin GM3 Marki MCP Bike Team 4553.59574.18553.75575.5502:47:5202:29:5302:28:2002:34:37
30 2156.77 306 Niemczyk Rafał GM3 Stare Babice Polski Klub MTB 4532.91551.31562.87509.6802:54:2302:36:0602:11:0201:54:4401:59:4302:57:49
31 2066.52 2513 Grządka Przemysław GM3 Warszawa PZU Sport Team 4484.94527.22541.56512.8103:11:3802:43:1402:28:1102:56:44
32 1989.16 1333 Bednarz Robert GM3 Warszawa 4471.61492.98498.46526.1103:17:0303:11:0003:11:2102:02:45
33 1950.40 291 Foryś Leszek GM3 Łódz IFON KolarzKlub 4484.36499.31482.20484.5201:57:0702:10:1701:16:4702:49:3502:52:1303:21:3703:07:03
34 1867.87 538 Klaus Albert GM3 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 4438.58459.92486.77482.6102:02:5301:51:0802:19:4001:18:1501:34:0201:31:0303:16:0403:31:3103:02:4902:46:1702:14:07
35 1649.58 2095 Kulesza Łukasz GM3 Kobyłka Retro Stork Team 3565.66545.36538.5601:46:0902:05:3501:54:1002:30:3702:39:4002:02:2801:23:28
36 1572.42 1747 Jachorek Mirosław GM3 Zamość Roztocze Cycling Team 3507.97525.85538.6003:05:2203:01:2302:19:45
37 1533.34 29 Krakowski Michał GM3 Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 3521.68517.50494.1702:44:5802:25:2703:03:24
38 1477.56 2297 Kurowski Michał GM3 Warszawa POLA-K 3473.05502.59501.9303:16:2702:51:1402:39:53
39 1477.40 2595 Łasiński Jarosław GM3 Otwock Łasiński Team 3495.67472.49509.2403:07:2903:19:1702:06:49
40 1406.87 1474 Tyszka Dariusz GM3 Warszawa 3489.91438.43478.5302:55:4003:34:4602:47:42
41 1366.31 1211 Kierus Michał GM3 Lodz Dell Team 3466.28441.06458.9602:18:3003:06:1401:34:0702:54:51
42 1363.42 317 Proniewicz Piotr GM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3436.63458.88467.9003:17:0602:20:4402:40:5201:58:3301:41:4502:07:55
43 1101.86 1760 Banasik Sławomir GM3 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 2558.65543.2102:48:3302:27:44
44 1100.91 2462 Kołodziejek Paweł GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2529.47571.4502:55:3102:20:26
45 1077.02 1410 Piotrowski Tomasz GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2544.11532.9102:38:1002:01:1101:28:0901:51:35
46 1058.42 1954 Gula Konrad GM3 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2540.15518.2702:02:5902:19:2102:45:55
47 1047.28 664 Kalkowski Radosław GM3 Pruszków VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2543.60503.6901:50:4201:41:4102:04:1002:10:3802:18:2803:13:0101:35:0801:28:5101:52:59
48 1044.52 2543 Berkan Marek GM3 Warszawa e-point bike team 2525.77518.7501:55:0102:43:4102:25:06
49 1019.59 2193 Sibiński Dariusz GM3 Płock Sportgang Wysportowani Racing Team 2503.57516.0201:58:3801:46:0702:43:0701:34:3602:35:31
50 1017.79 1981 Rumik Grzegorz GM3 Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 2491.65526.1403:11:3103:01:17
51 991.16 1734 Grajczyk Krzysztof GM3 Chełm AZART PELETON CHEŁM 2496.54494.6203:09:3803:12:50
52 976.67 2355 Gliszczyński Michał GM3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 2510.79465.8703:01:5603:24:44
53 968.49 2321 Kubecki Michał GM3 Łódź 2477.71490.7803:14:3201:16:2002:47:2201:30:0801:57:53
54 965.57 80 Żuczkowski Marcin GM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2488.63476.9401:56:4502:55:5903:23:58
55 939.86 882 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 2473.34466.5203:01:4002:11:2603:14:16
56 835.01 1913 Woroniecki Dawid GM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 2421.17413.8402:32:4402:33:2003:18:2902:43:17
57 600.00 682 Mróz Marcin GM3 MTB EŁK PROSTKI 1600.0002:42:02
58 598.40 1827 Głowacki Roger GM3 Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1598.4002:23:49
59 594.26 295 Gajewski Piotr GM3 Łódź MOVLINK Bike Team 1594.2602:29:45
60 593.46 1078 Wierzbowicz Maciej GM3 Skarżysko Kamienna MetroBikes.pl 1593.4602:06:50
61 571.74 2130 Sobczak Bartosz GM3 Warszawa Trezado 1571.7401:41:0801:18:4702:38:31
62 565.33 1662 Jackowski Rafał GM3 Nowe ZADROGA RACING TEAM 1565.3301:54:14
63 563.36 2184 Bukalski Paweł GM3 radom KOMOBIKE SCOTT 1563.3601:46:2401:54:38
64 546.45 1356 Dulęba Robert GM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1546.4502:30:1901:22:03
65 545.29 1797 Koziróg Jacek GM3 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1545.2901:58:2601:26:03
66 543.60 1982 Sieniuć Jakub GM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1543.6002:18:28
67 539.84 2456 Gregorowicz Marek GM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1539.8401:42:2702:39:2501:57:2701:17:1501:24:4201:20:5901:54:2701:21:16
68 532.87 173 Dąbrowski Robert GM3 Kleszczów 1532.8702:30:3601:48:31
69 525.13 1817 Gumowski Łukasz GM3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1525.1302:43:53
70 520.99 1722 Żeszczyński Cezary GM3 Warszawa Dirty40 1520.9903:00:44
71 520.18 2048 Nazarski Jacek GM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 1520.1801:56:3701:46:0302:11:2302:04:0901:26:4901:25:2602:12:4501:34:3901:27:2301:48:55
72 518.69 194 Mandes Michał GM3 Laski VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 1518.6902:34:43
73 518.34 1362 Mróz Krzysztof GM3 Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn 1518.3402:38:28
74 517.88 1600 Jopkiewicz Wojciech GM3 Łódź 1517.8802:04:42
75 516.01 2241 Smołuch Przemek GM3 Marki MCP Bike Team 1516.0101:56:2202:39:1102:00:1102:11:1301:28:4601:50:06
76 515.90 2139 Iwan Dominik GM3 Pruszków KOMOBIKE SCOTT 1515.9001:59:3202:46:4902:07:3201:20:42
77 515.49 1845 Wódka Wojciech GM3 Warszawa 1515.4902:00:2502:26:01
78 515.18 1988 Haladyn Paweł GM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1515.1803:00:23
79 513.55 834 Zieliński Arkadiusz GM3 Warszawa Polski Klub MTB 1513.5501:44:4803:03:2101:55:03
80 511.74 1506 Chachaj Adam GM3 AZART PELETON CHEŁM 1511.7403:06:23
81 511.29 2542 Zacharewicz Dominik GM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1511.2901:56:3202:27:13
82 509.02 2137 Latoszek Krzysztof GM3 Warszawa Wawa Bike Team 1509.0203:02:3401:25:4301:57:35
83 508.65 1503 Antoniuk Artur GM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1508.6503:07:31
84 508.39 982 Banul Rafał GM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 1508.3901:25:4903:11:2102:04:08
85 506.64 2293 Bartnik Tomasz GM3 Warszawa Ośka Warszawa 1506.6402:00:3602:07:2801:31:05
86 505.37 1405 Brodowski Rafał GM3 Karczew Polski Klub MTB 1505.3702:42:32
87 504.91 1164 Kamiński Radosław GM3 Ciechanów T4B Bike Team 1504.9101:44:0103:12:40
88 501.00 367 Orzechowski Hubert GM3 Radom TRENUJROWER.PL 1501.0003:14:03
89 499.57 1478 Wilczyński Dariusz GM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1499.5702:52:1600:38:3600:42:2100:49:1802:11:12
90 494.26 225 Fiedurek Mateusz GM3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1494.2603:08:0101:37:3901:56:0402:10:1601:12:0501:24:4401:20:5601:44:1401:29:14
91 491.16 535 Dorsz Jacek GM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1491.1602:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:0601:32:4100:50:3700:52:1300:44:1200:51:3300:45:56
92 488.19 1995 Wróblewski Wojciech GM3 Zgierz SNG Wild Ducks 1488.1902:12:17
93 487.70 663 Wojciechowski Wojciech GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1487.7003:19:28
94 484.31 2330 Klimiuk Tomasz GM3 Piaseczno TTS PSE Team 1484.3101:47:5301:30:1602:35:2502:23:3001:35:17
95 483.30 1516 Siwczak Jerzy GM3 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1483.3003:17:21
96 483.26 699 Bąkowski Marcin GM3 Warszawa Crazy Racing Team 1483.2603:12:1801:42:4402:06:5801:14:2001:21:3801:26:5902:12:5201:33:0201:27:1901:50:17
97 480.87 50 Świderski Michał GM3 Radonie Trezado 1480.8701:50:1301:41:1502:04:0903:18:2101:15:0601:26:5401:25:3001:48:14
98 480.80 1699 Tomczak Paweł GM3 Głowno TomczakTeam 1480.8002:14:19
99 476.88 357 Skowronek Marcin GM3 Warszawa PLUS SCOTT MTB TEAM 1476.8803:23:52
100 476.08 877 Ołdakowski Karol GM3 Olsztyn 1476.0801:31:2903:24:2000:51:27
101 474.67 627 Matelski Rafał GM3 Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team 1474.6703:24:49
102 474.34 2115 Kucharski Cezary GM3 LESZNO Maro Sport Team 1474.3401:54:5002:53:10
103 470.31 1687 Maślany Janusz GM3 Gostynin 1470.3102:54:39
104 467.45 78 Cieciera Maciej GM3 Halinów 1467.4501:52:4802:03:2103:13:53
105 465.94 2558 Słomka Robert GM3 Uszczyn 1465.9402:10:3701:25:2101:36:1002:52:14
106 465.73 2541 Zacharewicz Jacek GM3 Józefosław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1465.7302:28:5802:41:37
107 465.52 1643 Telenda Piotr GM3 Puławy Puławy 1465.5203:22:16
108 464.89 945 Sierocki Marcin GM3 Olsztyn 1464.8903:04:5802:18:26
109 464.64 1376 Grzędzicki Michał GM3 Grudziądz 1464.6401:25:4903:29:22
110 464.21 1712 Stanisławski Marcin GM3 Jaracza Sng wild ducks 1464.2102:19:07
111 463.77 1992 Woskowicz Marcin GM3 Łódź 1463.7702:19:15
112 461.59 667 Antoniak Adam GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1461.5903:30:45
113 457.38 2036 Sulowski Janusz GM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1457.3803:28:32
114 455.62 2656 Kępka Grzegorz GM3 Józefów XBOX BIKE TEAM 1455.6203:18:55
115 454.20 2590 Mikucki Piotr GM3 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1454.2002:06:4601:45:0502:56:41
116 454.20 2538 Podlewski Krzysztof GM3 Sulejów 1454.2002:08:1001:24:1401:42:3302:56:41
117 454.12 2233 Ludwicki Piotr GM3 Warszawa 1454.1202:17:3901:58:1102:24:3702:24:2801:36:1702:45:4502:26:4002:02:41
118 452.88 1657 Kolasiński Tomasz GM3 Łódź 1452.8802:22:36
119 452.84 2227 Paluchowski Paweł GM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1452.8403:25:13
120 452.06 1088 Samsel Adam GM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1452.0601:51:5901:41:5301:14:4901:22:4401:29:0601:42:0103:20:29
121 446.24 420 Solarek Piotr GM3 Warszawa 1446.2403:37:52
122 445.52 818 Sudoł Dariusz GM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1445.5203:38:21
123 442.41 997 Bańka Piotr GM3 MARKI MCP Bike Team 1442.4101:57:3003:05:4001:32:1701:37:1801:52:31
124 438.63 661 Kaczmarczyk Marek GM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1438.6303:41:47
125 438.48 2296 Sobczyk Bartłomiej GM3 Warszawa POLA-K 1438.4802:15:3901:40:2903:03:01
126 424.59 335 Miller Sebastian GM3 Warszawa 1424.5902:00:3101:52:0002:19:4301:23:1403:49:0702:27:30
127 415.62 1328 Kurowski Dariusz GM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1415.6203:17:38
128 400.37 1873 Smagalski Michał GM3 Milanówek Team PKO Bank Polski 1400.3702:39:5502:41:1801:54:2001:42:33
129 383.13 936 Świerczewski Jan GM3 Warszawa 1383.1302:24:5502:00:0002:28:0702:34:2901:28:2301:46:1501:39:5301:42:0002:23:4903:56:33
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas