Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 2392.81 2070 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 9299.90300.00300.00300.00296.02299.47297.99296.32299.1300:52:1900:37:1600:46:3400:52:2700:46:2600:37:3400:39:4900:46:0800:46:13
2 2368.84 2212 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 9299.52297.60297.13292.20288.16299.33296.21296.45290.3900:52:2300:37:3400:47:0100:53:5100:47:4200:37:3500:46:0900:40:5300:42:39
3 2341.32 2393 Rytel Andrzej FM4 Siedlce Siedlce 10298.95295.12298.40297.35280.99298.67290.75281.09275.49279.5700:52:2900:37:5300:46:4900:52:5500:48:5500:37:4000:47:0100:49:1100:49:4700:44:18
4 2340.75 2399 Kaczmarek Dominik FM3 Koło TERMY UNIEJÓW 8300.00299.87300.00283.69289.58288.82286.92291.8700:52:1800:37:1700:43:4600:48:2700:38:5100:47:5200:47:4800:42:26
5 2329.80 240 Klimaszewski Maciej FMJ Turowo Warszawski Klub Kolarski 9284.07299.46299.89289.17298.12283.30290.76263.33285.0400:55:1400:37:2000:43:4700:47:3200:39:4800:48:4800:41:4100:52:0500:43:27
6 2319.51 200 Krzyczkowski Michał FM1 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 9275.26285.86298.94298.24296.53283.40297.42279.14279.9901:52:1900:47:4200:48:0500:37:3800:39:4700:46:0600:48:4700:40:4500:49:0800:44:14
7 2301.02 2317 Pilsyk Bartłomiej FM2 bielsko-biała Go sport ak-sped team 13280.68289.39289.53282.92281.56278.05298.80278.85294.29278.26283.84194.22274.0000:55:5400:38:3800:48:1500:55:3700:46:3800:49:2600:37:3900:42:3300:46:2700:49:4100:42:4201:10:3700:45:12
8 2297.31 2302 Czerski Piotr FM3 Skarżysko-Kamienna power of science 13272.71280.20288.84292.20277.98262.31291.70287.17290.85278.92287.43263.92267.3000:57:3200:39:5400:48:2200:53:5100:47:1400:52:2400:38:3400:41:1900:47:0000:49:3400:42:1000:51:5800:46:20
9 2291.50 2491 Ochocki Andrzej FM4 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 8296.81272.72298.54284.08290.13290.18273.66285.3701:58:0700:37:4000:50:2400:37:4100:41:4600:47:0700:41:4600:50:0700:43:24
10 2251.01 2710 Małysz Michał FM3 Legionowo GO SPORT AK-SPED TEAM 8291.57286.16280.51298.80266.12280.23271.67275.9401:57:0902:10:2500:53:5800:45:5300:49:0000:37:3900:51:5700:43:1500:50:2900:44:53
11 2247.54 2011 Adamski Hubert FM2 Warszawa Hellmann Logistics Team 13271.92284.60277.55282.75280.36258.85286.62280.17267.95274.40281.10271.85273.4000:57:4200:39:1700:50:2000:55:3900:46:5000:53:0600:39:1500:42:2100:51:0100:50:2300:43:0700:50:2700:45:18
12 2232.96 1386 Wachnik Wojtek FM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 12272.79281.73271.17271.14273.73255.09282.78285.79290.95271.70272.48272.7000:57:3100:39:4100:51:3100:58:0200:47:5800:53:5300:39:4700:41:3100:46:5900:50:5301:33:5200:50:2000:45:25
13 2222.97 112 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 10271.85279.38277.92271.19257.16283.14280.31280.66266.83278.5200:57:4300:40:0100:50:1600:48:2500:53:2700:39:4400:48:4600:43:1100:51:2400:44:28
14 2218.25 1787 Perzanowski Artur FM3 Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 9264.72276.91282.07278.08270.13273.39285.33272.66279.6800:42:1400:50:2700:55:4700:47:1300:50:5300:41:0900:41:3500:50:1800:44:17
15 2216.22 2012 Mińkowski Robert FM3 Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 10270.36283.52281.28284.71275.54276.35268.97274.93263.24269.5300:58:0200:39:2600:49:4000:46:0700:49:5300:49:2800:51:2400:44:0500:52:0600:45:57
16 2213.31 244 Guzenda Michał FM0 Marki MCP Bike Team 12234.70260.20265.57272.97252.98279.16277.22280.41266.12287.43271.58278.4201:06:5100:42:5800:59:1500:48:0600:54:2000:40:1800:42:4800:48:4500:51:5700:42:1000:50:3000:44:29
17 2208.94 2144 Białek Tomasz FM5 Jasienica KAMYK Radzymin MTB TEAM 8279.02283.52295.28275.05271.17277.98262.49264.4500:56:1400:39:2600:38:0600:49:4200:50:5900:43:3600:52:1500:46:50
18 2172.73 2162 Lalak Jacek FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 9278.60288.14277.27270.22258.78268.21258.90260.58270.8100:56:1900:38:4800:50:2300:41:3800:45:5100:50:5800:53:2400:52:3800:45:44
19 2169.49 42 Damaz Arkadiusz FM4 Warszawa ORSINO AKD 12260.85269.18257.91260.52256.92283.38269.45259.72263.00281.32268.31274.0001:00:0900:41:3200:54:1000:50:2400:53:3000:39:4200:44:0200:52:3800:52:3400:43:0500:51:0700:45:12
20 2168.65 170 Oniśk Adrian FMJ Łochów WERTEPOWIEC ŁOCHÓW 8280.68280.90272.05268.72271.52256.54273.13265.1000:55:5400:39:4800:51:2100:51:0900:41:2600:46:1500:50:0300:52:09
21 2159.66 1779 Woźnica Mariusz FM4 Łomianki ABC Data Bike Team 10271.69278.92267.97266.17259.57282.90265.09262.75264.17258.1100:57:4500:40:0500:52:0800:59:0700:50:3500:39:4600:51:3400:52:3700:51:5500:47:59
22 2143.88 2373 Kaźmierczak Maciej FM3 Łódź Cisowianka 9271.58268.40271.29263.13256.52283.26258.57271.14250.4602:14:0000:41:1000:52:0300:58:0000:49:5400:53:3500:39:4300:53:2800:44:4200:49:27
23 2141.84 1460 Piwowar Maciej FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8256.23281.97264.84279.04258.87260.83266.66273.4001:01:1400:39:3902:19:2701:24:5400:51:5400:40:1900:45:5002:14:0200:46:2800:51:2600:45:18
24 2135.13 535 Dorsz Jacek FM3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 8270.91271.09248.40270.07264.76274.21266.05269.6302:01:5602:55:1300:51:3400:48:2600:55:2001:35:0601:32:4100:50:3700:52:1300:44:1200:51:3300:45:56
25 2121.19 220 Tomaszewski Jakub FMJ Legionowo Timbud Team 8293.27284.48258.97259.02279.93270.03242.39233.0900:53:3000:39:1800:50:4200:43:2600:48:5000:44:5300:56:3500:53:08
26 2108.74 2428 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 10240.58254.19252.24257.03232.31268.71258.40273.13278.30266.7401:05:1300:43:5900:55:2300:51:0500:59:1000:41:5200:45:5500:50:0302:22:1600:43:3300:51:25
27 2105.03 1270 Popławski Cezary FM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 11226.84252.37246.67258.04242.42279.39264.75267.08258.49260.00264.9201:09:1000:44:1800:56:3800:50:5300:56:4200:40:1600:44:4900:51:1100:53:2900:52:4500:46:45
28 2100.63 76 Koziarski Marek FM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 8261.61275.07259.26274.50257.00260.44258.06254.6902:12:4500:53:2400:47:4400:53:0100:40:5900:46:1000:53:0500:46:5800:53:51
29 2099.01 211 Nowak Jan FM5 Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 8283.46260.86261.22255.80254.53257.60262.49263.0400:49:1700:50:2000:43:0400:46:2300:54:1900:47:0300:52:1500:47:05
30 2095.49 1060 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 8257.56271.37252.51264.92254.53271.34258.04265.2001:00:5500:48:2300:54:2600:51:3600:54:1900:44:4000:53:0900:46:42
31 2081.80 2526 Zwaliński Tomasz FM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 10220.26260.91251.37251.51269.14241.65254.37258.61266.66269.2401:11:1400:42:5100:52:1400:54:3900:41:4800:49:0600:54:2100:46:5200:51:2600:46:00
32 2077.77 1277 Zalewski Eryk FMJ Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 10265.93280.08257.04233.92258.72228.89259.02263.90258.24234.8500:59:0000:39:5500:54:2101:07:1600:50:4501:00:0300:43:2600:51:4800:46:5600:58:24
33 2070.71 2400 Stokłuska Grzegorz FM6 Piaseczno żelazna grupa mtb 9244.71259.70259.10258.02249.61260.96258.49270.13254.6901:04:0700:43:0300:53:5501:00:5900:47:3200:52:2300:53:2900:44:5200:53:51
34 2063.11 920 Dembek Jarosław FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 12227.24242.82248.38248.60239.39272.40244.81265.01256.89271.65254.53245.6500:49:1200:57:3201:03:2100:52:4900:57:2500:41:1800:48:2800:51:3500:53:4900:44:3700:53:5300:50:25
35 2048.98 2156 Dudek Bogumił FM5 Grójec Polski Klub MTB 8236.47249.68273.39253.71242.45272.97257.08263.2301:06:2100:55:0300:41:0900:46:4600:56:2300:44:2400:53:2100:47:03
36 2048.88 1775 Kuczwalski Mikołaj FMJ Grudziądz 9240.65249.07231.66268.71253.62237.19278.19259.43262.0200:58:0300:52:4300:59:2000:41:5200:46:4700:57:3800:43:3400:52:5200:47:16
37 2038.50 670 Pieczyński Karol FM3 Warszawa 12231.47243.84251.03244.90251.61243.27264.29250.49260.22262.43249.06249.3601:07:4700:45:5100:55:3901:04:1500:52:1100:56:3000:42:3400:47:2200:52:3200:46:1100:55:0400:49:40
38 2033.40 180 Pawełczak Waldemar FM6 Warszawa Budimex MTB 9250.86254.54249.04245.59270.87256.79254.62248.24248.4502:12:2300:44:3400:54:5301:03:1100:55:5800:41:3200:53:1400:47:3600:55:1500:49:51
39 2010.65 2369 Rdest Łukasz FM3 Sochaczew 13237.61244.73229.33239.98245.96234.82266.17244.89238.78254.45262.15237.08252.3301:06:0200:45:4101:00:5501:05:3400:53:2300:58:3200:42:1600:48:2700:57:1500:54:2000:46:1400:57:5100:49:05
40 2008.12 171 Misiak Rafał FM2 Bełchatów TANIEKOMPUTERY.PL 10239.30263.06250.36248.25255.12225.82261.43248.14242.48232.2901:05:3400:42:3000:55:4801:03:2300:51:2801:00:5200:43:0200:47:4900:49:5900:53:19
41 2002.88 2063 Kopczyński Jacek FM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 10221.25240.26243.15224.71264.08250.05261.71254.71239.63249.2801:10:5500:46:3200:54:0001:01:1000:42:3600:47:2700:52:1400:47:3500:57:1400:49:41
42 1992.20 2285 Wojciechowski Marcin FM3 Warszawa 9246.80253.45248.13242.13246.76251.60247.54252.04245.9000:45:1802:43:4601:02:0500:52:5500:56:4600:48:0500:54:2000:55:5100:54:2500:50:22
43 1980.02 1496 Mikołajczyk Emil FM3 Wyszków 9242.34249.99241.21235.29260.02246.84247.46253.91238.2500:46:0800:55:5300:54:2600:58:2500:43:1600:48:0400:55:5200:47:4400:57:34
44 1966.01 1025 Pietrzak Gustaw FM3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 8227.23237.03248.72246.88240.93265.75253.82245.6401:09:0300:47:1000:56:1000:53:1100:57:0300:42:2000:47:4500:55:50
45 1963.19 2592 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 10226.62247.53235.09262.14250.14242.45236.26251.80231.54237.7901:09:1400:45:1000:58:2800:42:5500:47:2600:56:2300:58:3100:48:0800:59:1400:52:05
46 1961.79 1999 Włazałek Aleksander FM1 Pilawa STANWEX II TEAM 12240.89240.5274.77238.73215.44247.98235.34238.22239.95259.16245.79248.7801:05:0800:46:2903:06:5100:55:0001:03:4800:45:2200:50:2500:57:2300:57:3700:46:4600:55:4800:49:47
47 1950.56 2255 Rutkowski Grzegorz FM5 Warszawa Beat Bike Team 9248.92252.37231.00255.03226.07268.92238.41229.84225.8701:03:0200:44:1801:08:0700:51:2901:00:4800:41:5000:49:4600:52:4400:54:50
48 1939.56 1997 Włazałek Mariusz FM3 Pilawa STANWEX II TEAM 9229.65242.70227.00253.57235.26245.56252.41242.39238.0202:20:1302:01:4703:18:4401:08:3100:54:0601:00:3300:44:2200:50:2600:56:1800:48:0100:56:3500:52:02
49 1939.41 1457 Skibiński Przemysław FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8236.28234.26228.13261.22244.56252.45238.31244.2000:47:1900:56:0301:00:1500:43:0400:48:3100:54:0900:57:3300:50:43
50 1917.13 53 Grudny Jakub FM3 WARSZAWA Alltop stag Team 12224.36234.30230.85213.74240.84228.26249.35230.02236.37236.86254.80233.7501:09:5600:47:4301:00:3101:13:3700:54:3101:00:1300:45:0700:51:3500:57:5000:58:2200:47:3400:52:59
51 1913.02 2372 Czyżewski Jacek FM6 Józefów TS Meran-Otwock 9222.92240.26229.21253.47250.40239.81236.95224.90238.0201:10:2300:46:3200:59:5800:44:2300:47:2300:57:3900:51:0901:00:5900:52:02
52 1908.40 69 Kędziorek Piotr FM1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 8244.28230.72237.57252.58239.67221.68227.63254.2702:42:0000:45:4601:00:3301:06:1400:51:5900:57:2101:01:4001:00:4400:47:40
53 1904.22 2159 Przygoda Marek FM5 Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 9220.16243.57245.52245.27224.96254.81224.08232.56233.4601:11:1600:45:5400:56:5400:53:3201:01:0600:44:0900:52:5700:52:0700:53:03
54 1903.52 2002 Drozd Maciej FM4 Golub-Dobrzyń 8244.37241.95225.51248.25233.72234.54241.59233.5800:45:4500:54:1601:00:5700:45:1900:50:4600:58:1700:50:1000:58:43
55 1897.73 2074 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 8206.99228.45231.14241.09236.59249.90246.97256.6001:15:4801:01:0900:59:2800:56:4200:58:2600:48:3000:55:3200:48:16
56 1896.82 260 Pergoł Edward FM7 Warszawa 12236.00244.10240.52232.65238.51215.10248.07229.57226.57227.39221.63226.9701:06:2900:45:4800:58:0501:07:3800:55:0301:03:5400:45:2100:51:4101:00:2000:53:1801:01:5300:54:34
57 1895.44 2284 Augustynowicz Paweł FM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 8236.47243.83223.98255.68235.49239.06234.64226.2801:06:2100:53:5101:01:2200:44:0000:50:2300:57:1100:58:2700:54:44
58 1890.36 2413 Kobus Waldemar FM5 Kobyłka Retro Stork Team 8231.93245.62251.69224.78241.24236.86240.32217.9201:07:3900:45:3100:52:1001:01:0900:49:1100:58:2200:50:2600:56:50
59 1881.21 1456 Bieniecki Tomasz FM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 10220.31229.41225.34227.13254.62230.16237.60240.48230.89230.9201:11:1300:48:4400:58:1601:00:3100:44:1100:51:3300:57:3200:50:2400:59:2400:53:38
60 1878.93 1562 Grądkowski Grzegorz FM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 7275.34281.49272.22283.26258.50243.10265.0100:56:5900:39:4300:48:1400:39:4300:45:5400:56:2500:46:44
61 1872.20 2258 Możański Grzegorz FM7 Warszawa COZMOBIKE TEAM 9231.53241.21243.67229.27219.58230.54236.10228.52231.3501:07:4600:46:2100:53:5300:59:5700:51:1400:51:2800:51:2001:00:0100:53:32
62 1865.25 1105 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 8234.76238.38234.32244.12227.52234.41227.57224.1601:06:5000:46:5400:56:0200:46:0500:52:0900:58:1901:00:1600:55:15
63 1854.34 2336 Goździński Kacper FMM Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 8217.46229.10234.05242.72223.22243.37230.96233.4601:12:0900:48:4800:56:0600:46:2101:01:5600:49:4800:59:2300:53:03
64 1841.53 2266 Tabor Filip FMM Dębe Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 9214.81226.05212.77243.33218.20236.46257.78222.35222.5501:05:0200:58:0501:04:3600:46:1401:02:3900:58:2800:47:0101:01:4100:55:39
65 1806.45 2398 Jedynak Mikołaj FMJ ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 9200.90210.22229.88231.32206.29236.37229.97240.00222.4101:18:0600:53:1100:57:0700:48:3800:57:3100:57:5001:00:0700:50:3001:01:40
66 1797.57 2222 Siwiński Zdzisław FM6 WARSZAWA Polski Klub MTB 8236.53228.79217.32218.81245.37216.58215.42218.7501:06:2000:48:5201:00:2501:02:4900:45:5101:03:5001:03:4000:56:37
67 1790.54 27 Borysiuk Tomasz FM3 Alltop STAG Team 7239.98232.44278.93265.69259.06249.14265.3002:25:0502:05:2402:42:1201:05:3400:59:0800:40:2000:51:2700:53:2200:55:0300:46:41
68 1782.53 2178 Wolcendorf Edward FM7 Brwinów jakoobcycles.com 10226.30225.48226.05221.92203.13216.71220.25232.11208.75213.7201:09:2000:49:3501:01:4800:59:1001:07:4000:54:4501:02:0400:52:1301:05:4200:57:57
69 1774.42 2503 Pniak Szymon FM3 Łódź 9218.63229.33223.28200.02226.51219.38229.62207.23220.4401:11:4600:48:4501:02:3401:08:4300:49:4000:54:0500:59:3201:06:1100:56:11
70 1771.80 2559 Szymański Dominik FM2 Ciechanów 8207.08235.53193.64231.89225.58232.94217.76227.3901:15:4600:47:2801:10:5900:51:1001:00:3600:59:2101:02:5900:54:28
71 1763.92 2195 Paradowski Jacek FM4 Warszawa CN Nowa AMA 8201.20230.28185.12217.91226.64230.35240.71231.7101:17:5900:48:3301:14:1500:54:2701:00:1901:00:0100:50:2100:53:27
72 1756.32 448 Płatek Jakub FM1 Brzóze STANWEX II TEAM 7222.47259.12252.84248.50263.86262.66246.8801:01:4700:43:2500:54:0400:55:3800:45:5600:52:1300:50:10
73 1751.15 1830 Rychter Radosław FM3 Łódź RGK 7258.27256.62260.42244.64256.87236.47237.8701:00:4500:43:3400:43:1200:48:3000:47:1100:58:0000:52:04
74 1748.02 2490 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 8201.78229.34204.34216.98224.80228.18215.98226.6202:53:1401:09:1400:57:1501:07:1600:54:4101:01:3000:53:0701:03:3000:54:39
75 1740.63 1969 Szymerski Paweł FM4 Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB 10210.89203.95200.38208.08219.45204.85220.49231.74222.05223.0901:14:2400:54:4901:09:4301:03:0600:54:0401:06:4401:02:4200:52:1801:01:4600:55:31
76 1727.00 1671 Skibski Krzysztof FM6 Warszawa AirBike.pl Team 7251.91254.38254.62251.21240.56240.05234.2701:02:1700:43:5700:54:5200:44:4700:50:2300:57:0800:52:52
77 1721.75 289 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6281.49295.78279.39299.63274.39291.0701:59:1401:46:0001:14:2101:25:3500:42:0900:46:1300:49:2900:40:2700:49:5900:42:33
78 1721.70 2352 Krajza Ireneusz FM6 Ojrzeń T4B Bike Team 10210.98220.30204.24204.41238.26233.54205.37203.41200.95204.6001:14:2200:50:4501:08:2401:04:1400:47:1300:56:3800:58:3201:07:1900:59:3501:08:1501:00:32
79 1711.67 2397 Jedynak Jakub FM4 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 8203.06204.34234.13210.12210.47221.20223.41204.9401:17:1601:08:2200:48:0300:56:2801:04:5701:02:3000:54:1501:00:26
80 1691.23 2136 Leśniewski Miłosz FM3 Toruń 7225.00247.62236.11253.85241.08251.98235.5901:09:4400:45:0900:59:1000:44:1900:49:1300:54:1500:58:13
81 1673.90 1447 Grzybowski Hieronim FMM Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 8177.72209.56214.60201.05238.43212.76208.96210.8101:28:1700:53:2101:01:1101:08:2200:47:1100:55:4601:05:3800:58:45
82 1665.42 2103 Kurzynowski Jacek FM4 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 7251.78236.10245.45236.12254.44213.85227.6701:02:1900:58:1300:45:5000:58:3300:47:3801:04:0800:54:24
83 1653.07 1206 Ziółkowski Michał FM3 Łódź Dell Team 8192.63204.24193.46217.74196.87225.38210.00212.7401:21:2702:40:2101:08:2401:21:2001:00:1801:09:4900:49:5500:56:3000:58:13
84 1648.35 1834 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 9210.79210.28203.69213.26195.61214.35201.87193.53198.4801:14:2600:53:1001:08:3501:01:3401:10:1600:52:2901:07:4301:10:5201:02:24
85 1639.53 1458 Winiecki Kacper FMM Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 7239.32228.70228.10244.47231.81233.45233.6800:15:2400:46:4301:00:0600:52:0100:55:5500:52:1700:58:4500:53:00
86 1635.24 2238 Cywka Rafał FM2 Zwolen Club Bike Zwoleń 7215.92223.22216.84263.36255.34230.50230.0601:12:4001:02:3501:12:3400:42:4300:47:2800:59:3000:53:50
87 1634.91 2206 Krupa Kazimierz FM7 WOŁOMIN Retro Stork Team 7223.98240.26237.36251.12227.52236.18218.4901:10:0300:46:3200:55:1900:44:4800:52:0900:51:1900:56:41
88 1627.48 2506 Leśniewski Piotr FMM Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 9178.46191.96210.61205.69199.42201.92219.30201.84196.7401:27:5501:08:2400:53:2500:57:4101:08:3301:08:2800:55:1601:07:5701:02:57
89 1621.85 119 Kossakowski Jacek M. FM5 JÓZEFÓW A.V.B. 7222.76225.33227.03236.36246.98233.25230.1301:10:2600:49:3701:01:3200:55:3300:45:3300:58:4800:53:49
90 1617.34 1423 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LUKK BICI DORO LUBAWA 7230.17240.60246.11265.85183.45231.89219.2601:08:1000:46:2800:53:2100:42:1901:14:3100:52:1601:02:33
91 1598.16 2380 Garbaczuk Mateusz FM2 WARSZAWA 7198.31205.24247.98236.28236.86233.78239.7101:19:0701:08:0400:45:2200:50:1300:58:2200:58:4000:51:40
92 1577.25 530 Gruca Marcin FM3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 9190.68218.36110.79214.31200.95183.20189.38186.05194.3301:22:1700:51:1202:06:0601:01:1601:08:2402:11:4901:14:3701:04:0001:13:4301:03:44
93 1547.78 58 Kamola Jerzy FM7 Wyględy 8201.99161.64220.95194.83198.30200.72182.46186.9000:55:2101:25:0200:50:5501:00:5401:09:4301:00:2301:15:1001:06:16
94 1547.55 1208 Graczyk Sylwester FM2 Łódź Dell Team 7231.87235.04219.38234.29213.76207.02206.1901:07:4000:47:3400:59:5100:48:0100:56:4201:06:1501:00:04
95 1489.67 1273 Kowalski Seweryn FMM Ciechanów 10185.20174.48182.61193.35176.78187.47191.75189.42179.01180.8501:00:2201:20:0401:11:5400:58:1101:07:0701:12:5501:12:0601:03:5901:16:3701:08:29
96 1484.33 1602 Depczyński Mariusz FM2 Łódź 6235.02236.37261.43248.62254.53248.3600:55:5200:58:0900:43:0200:48:4500:53:5300:49:52
97 1482.13 897 Górnik Adam FM2 Łódź Only You Bike Team 7216.07220.73203.57224.03205.37207.44204.9401:12:3700:50:3901:04:3000:50:1300:59:0101:06:0701:00:26
98 1474.52 126 Przybysz Sebastian FM3 Warszawa Alltop STAG Team 6233.73239.14246.89245.42266.38242.9600:47:5000:58:2501:03:4400:53:3000:42:1400:56:27
99 1410.92 411 Gołowicz Maciej FM2 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 6221.40238.78237.14245.01235.72232.8702:30:0502:17:0402:33:2801:02:0500:57:1500:58:1800:49:2800:58:1100:53:11
100 1394.26 1029 Pietrzak Maciej FM1 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 6241.45247.25260.43245.37260.49139.2601:04:5900:45:1300:50:2500:56:0100:44:5800:52:3901:28:56
101 1381.42 2201 Stachowicz Jacek FM4 Granica 6214.78234.79233.48241.51225.64231.2101:13:0300:47:3700:48:1100:50:1101:00:4700:53:34
102 1379.06 2346 Szewczyk Benedykt FM7 Płock Płocki Klub Kolarski 6243.22229.88219.28233.75225.82227.1102:29:4600:45:5800:57:0701:02:4100:51:5101:00:4400:54:32
103 1370.53 1841 Mołotkiewicz Jakub FM2 Warszawa Tchibo 6214.05226.77241.95215.66228.20243.8801:13:1800:49:1800:54:1601:03:4401:00:0600:50:47
104 1360.20 2339 Golan Bolesław FM3 LEGIONOWO 6221.71240.26235.09216.68219.97226.4901:10:4600:46:3200:55:5101:03:2601:02:2100:54:41
105 1343.42 276 Kalandyk Robert FM3 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 5267.43268.83277.88264.17265.1101:57:5600:42:0400:50:5100:43:3700:51:5500:46:43
106 1338.50 2347 Hawro Dariusz FM3 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 5257.42277.53279.27257.16267.1101:00:5700:40:1700:40:1700:53:2000:46:22
107 1335.77 2500 Wójcik Kamil FM0 Halinów V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 6207.13225.33231.42238.44224.04209.4201:15:4500:49:3701:00:2200:55:0401:01:0101:06:01
108 1330.84 2098 Chojnacki Artur FM3 warszawa 5259.20260.71271.23267.94271.7601:00:3200:42:5300:50:2400:45:1400:50:28
109 1310.38 1341 Wójcik Przemysław FM2 Glina AK-SPED 5258.30257.76260.65260.58273.1000:50:5000:53:0200:46:3000:52:3800:45:21
110 1290.09 1079 Krupa Adrian FM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 5250.65252.45270.23252.50264.2602:30:0800:44:5300:54:0900:44:5100:54:1900:46:52
111 1243.86 2396 Ślusarczyk Konrad FM3 Warszawa HONZIKI 6209.53211.88215.81204.26198.60203.7901:14:5300:52:4601:04:4401:17:0202:07:0902:11:0701:08:5002:16:3801:07:1802:43:29
112 1217.70 2104 Gozdecki Krzysztof FM4 Kampinos WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 5243.95234.53256.26242.38240.5701:04:1900:55:5900:43:5400:56:2400:57:28
113 1205.09 2114 Kolibowski Krzysztof FM2 Lomianki 5224.57240.00249.54249.70241.2801:09:5200:46:3500:55:5900:52:3500:56:5801:39:3701:33:1902:24:5901:39:20
114 1164.61 2432 Przybylski Piotr FM3 Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM 4290.82295.67286.13291.9800:38:4100:46:1400:47:5600:42:25
115 1160.75 1027 Majchrzyk Paweł FM3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 5217.97232.51239.55255.97214.7401:11:5900:48:0500:58:1900:43:5701:03:52
116 1137.68 2061 Świderski Cyprian FMJ Radonie Trezado 4280.71298.67286.26272.0301:44:2800:49:4600:52:4100:45:5200:50:25
117 1125.70 2386 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 4283.30285.54267.24289.6300:55:2300:45:5900:51:2600:40:58
118 1118.96 2486 Paszkiewicz Dariusz FM4 Piaseczno 5139.38239.49239.21249.38251.4901:52:3400:46:4100:58:2400:52:3900:44:44
119 1079.71 1686 Rogoziński Jarosław FM3 Warszawa 5211.57245.37216.13204.50202.1501:04:5800:45:5101:03:5801:07:0401:01:16
120 1079.52 1947 Wolański Maciej FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 4266.26269.74283.02260.4900:52:2800:58:2000:39:4500:52:39
121 1078.15 480 Oszkiel Paweł FM3 Seroki-Parcela 6181.86191.68181.41169.53167.91185.7502:49:3202:42:3901:16:4901:08:3001:15:4601:20:3801:22:2001:05:15
122 1076.84 1284 Suskiewicz Marcin FM2 Pułtusk 5233.32206.35209.77216.13211.2700:48:1300:57:3001:05:1001:03:5801:04:55
123 1064.22 939 Baczewski Jerzy FM4 łódź 5213.96201.82219.10218.77210.5701:01:2201:07:4401:03:0600:55:2401:05:08
124 1061.73 1530 Koźbiał Jakub FM2 Brwinów 4254.19286.37256.07265.1000:43:5900:48:4700:53:2300:52:09
125 1023.41 250 Mroczka Łukasz FM3 Kopanino 4251.78257.67257.28256.6701:02:1900:54:1300:51:0200:53:26
126 1014.34 1292 Turowski Krzysztof FM3 Warszawa HPE-ESKOM 5210.41193.56194.76203.36212.2500:53:2801:01:1801:10:5900:59:3601:04:37
127 1000.53 2215 Baj Mateusz FM3 Góra Kalwaria 4244.39252.32265.02238.8001:04:1200:55:2200:42:2700:57:26
128 992.76 900 Tomaszewski Adam FM4 Karczew Warszawski Klub Kolarski 4252.39258.23253.64228.5101:02:1000:54:0600:51:4600:54:12
129 991.50 2308 Bebak Bartłomiej FM0 Częstochowa 4230.85254.62250.58255.4501:07:5801:27:5100:44:1100:47:2100:48:29
130 988.69 1002 Cywka Zbigniew FM5 Zwoleń Club Bike Zwoleń 4245.81260.55244.84237.4900:45:4600:46:3100:56:0100:52:09
131 986.80 102 Bareja Leszek FM4 Warszawa 4239.81256.69246.82243.4802:08:0502:28:5701:23:2000:57:1900:47:1300:55:3400:50:52
132 986.46 1045 Rutkowski Rafal FM3 ORPELÓW 4252.45254.28243.60236.1201:02:0900:43:5800:53:5400:58:33
133 983.99 2219 Gutowski Kamil FMM Prostki MTB EŁK PROSTKI 4230.11263.37251.60238.9101:08:1100:42:2700:54:2000:57:52
134 979.87 2570 Gawroński Jan FMM Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 6155.14143.55164.71186.67156.95172.8501:41:0801:17:5301:19:4301:00:1601:27:2301:11:39
135 973.74 2066 Pulkowski Tomasz FM3 Warszawa 4239.79240.26230.94262.7501:05:2600:46:3200:59:3100:42:49
136 973.70 1798 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 5192.57182.38192.28208.19198.2901:08:1101:15:2201:11:5400:58:1301:09:10
137 955.96 1659 Sakowski Wojciech FM7 ŁÓDŹ 4240.04239.04254.18222.7100:54:4200:57:3000:47:4101:01:35
138 954.97 2401 Cieślak Krzysztof FM6 Piaseczno 5185.17205.01151.63216.83196.3301:24:4400:54:3201:30:3900:51:5301:00:26
139 920.14 1987 Deptuła Jan FM4 Olsztyn 4223.53237.09228.60230.9300:50:0100:47:2700:59:4800:59:52
140 919.98 1907 Wierzchowski Paweł FM5 Warszawa 4242.54227.95229.17220.3101:37:1700:46:2300:52:0300:59:3900:56:13
141 919.28 2385 Tytkiewicz Marcin FM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 4221.51233.21226.07238.4901:10:5000:56:1801:00:4800:49:45
142 906.83 1318 Kowalski Krzysztof FM2 HPE-ESKOM 4226.74224.01221.73234.3500:49:3700:52:5801:02:2100:51:43
143 904.33 2395 Stryjewski Kacper FM0 Warszawa 4222.92235.71214.91230.7801:10:2300:59:1601:13:1300:59:14
144 904.05 1046 Zieliński Adam FM3 Łódź 4226.62227.85227.42222.1501:09:1400:49:0400:57:4401:02:14
145 901.85 2119 Kubiak Adam FM3 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 4233.81219.02227.57221.4500:47:4900:59:5701:00:4501:01:56
146 900.91 2420 Nesterowicz Jakub FM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4220.96233.45226.32220.1802:25:4700:58:1302:44:5902:43:5401:36:5501:47:0801:51:2601:01:5203:00:4800:51:5501:00:3600:56:15
147 890.55 1390 Kowalski Ireneusz FM4 Otwock SuperDrob Bike Team 3298.27295.35296.9401:54:1900:37:2900:47:1801:14:2401:20:3000:40:49
148 882.32 586 Szyszko Mateusz FMJ Otwock Warszawski Klub Kolarski 3282.82299.51300.0000:48:5300:40:2800:41:17
149 877.61 1928 Jary Bogusław FM7 Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 4213.07213.03229.16222.3501:05:3401:01:3800:59:5100:55:42
150 873.11 2062 Świderski Antoni FMJ Osowiec Trezado 3284.48300.00288.6402:00:4700:48:1900:37:3000:47:31
151 872.58 287 Goldman Mikołaj FM0 STAWKI POŁUDNIOWE GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4209.62232.67209.47220.8101:14:5100:48:0301:05:3700:53:44
152 862.76 590 Bińczak Arkadiusz FM3 Kwidzyn CYKLO KWIDZYN 3282.05297.99282.7200:48:4400:39:4900:48:54
153 851.12 1933 Łusiak Piotr FM2 Trawniki 3269.26282.66299.2000:51:5300:55:4000:37:36
154 850.68 1744 Garula Szymon FMJ Łomianki Dolne Bike Concept 4180.30214.76231.59224.0301:17:2900:52:2300:52:2000:55:17
155 848.90 1478 Wilczyński Dariusz FM3 Pułtusk CENTURION MTB team 3291.45280.17277.2802:52:1600:38:3600:42:2100:49:1802:11:12
156 847.44 445 Gołowicz Andrzej FM6 Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 4214.81218.99206.71206.9302:39:2101:05:0201:02:4601:06:2100:59:51
157 838.82 533 Surdyk Maciej FM3 ZAŁUBICE NOWE KAMYK Radzymin MTB Team 3282.60277.21279.0101:56:1501:45:0900:49:2600:49:3501:30:4801:27:4601:56:1500:49:3301:31:2501:27:20
158 837.53 2460 Walkiewicz Tomasz FM3 GO SPORT AK-SPED TEAM 4218.47200.66204.18214.2101:11:4901:18:2501:07:1900:57:49
159 829.69 2482 Sankowski Robert FM4 TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 3275.26274.37280.0600:57:0000:50:5500:46:5301:19:09
160 795.58 1148 Piotrowicz Kamil FM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 3275.71261.04258.8300:40:3300:52:2200:47:51
161 789.12 1369 Wabnic Roman FM4 Koło MTB KOŁO 3268.64252.51267.9600:41:3700:54:2600:41:59
162 787.12 1171 Trojan Gabriel FM2 Rusiec TANIEKOMPUTERY.PL 3259.00258.23269.9000:43:1000:54:0600:58:18
163 784.87 2022 Rusztyk Bartosz FM3 Kolo TERMY UNIEJÓW 3273.07249.23262.5700:48:0500:55:0900:52:14
164 778.77 1344 Storzyński Maciej FM2 Szubin AK-SPED 3273.34263.06242.3700:57:2400:42:4600:51:06
165 777.39 716 Sekuła Maciej FM0 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3263.99246.93266.4700:42:2100:48:0300:51:18
166 776.85 1647 Waś Michał FM2 Pruszków 3259.34260.09257.4200:53:5200:50:2900:47:05
167 776.24 2164 Kamiński Rafał FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 3255.19263.37257.6801:01:2900:42:2700:53:03
168 773.87 241 Klimaszewski Mariusz FM3 Turowo 3254.64259.70259.5301:01:3700:43:0301:28:5901:35:5001:41:0102:26:3900:46:4201:38:04
169 767.41 2548 Potocki Łukasz FM2 Club Bike Zwoleń 3242.13265.34259.9401:04:4800:52:3901:00:32
170 758.24 2549 Makuch Rafał FM3 Zwoleń Club Bike Zwoleń 3246.12253.46258.6601:03:4500:55:0701:00:50
171 745.33 749 Napióra Wiktor FM6 Łęczyca Hurtap 3245.57250.06249.7000:48:1900:54:4001:43:2700:49:36
172 744.86 2186 Nowicki Rafał FM0 Mińsk Mazowiecki 3236.35244.73263.7701:06:2300:57:0500:42:39
173 741.91 1537 Halwa Pawel FM3 Warszawa 3259.30238.73243.8800:43:0702:23:0900:57:2700:50:47
174 739.34 1009 Sławiński Piotr FM4 Jedlnia letnisko RADOMSKA GRUPA KOLARSKA INTEGRA 3256.85242.47240.0200:43:4800:48:5600:57:36
175 735.12 2376 Jakóbczyk Michał FM3 Zwoleń Club Bike Zwoleń 3238.21253.46243.4501:05:5200:55:0701:04:38
176 734.86 2000 Kowalski Andrzej FM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 3243.52244.62246.7102:15:3900:58:5600:53:5501:38:0001:38:1801:37:3002:22:4701:54:3100:56:0400:50:12
177 733.65 2403 Chmiel Artur FM3 Warszawa NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA 3243.10252.24238.3100:57:2800:44:3600:57:33
178 732.93 2557 Kulma Tomasz FM3 Mińsk Mazowiecki 3241.69245.16246.0801:04:5500:56:5900:45:43
179 727.27 1372 Łukowski Michał FMM Rypin UKS Cykliści RYPIN 3226.57248.44252.2701:00:4000:45:1700:47:02
180 725.61 843 Szymański Robert FM7 Warszawa - Wesoła KK Cyklon Warszawa 3237.60244.69243.3200:57:3200:56:3000:56:22
181 723.97 1606 Dudkowski Radosław FM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 3223.85242.97257.1401:28:3401:01:0400:56:5400:47:08
182 715.67 1800 Gliński Szymon FMJ Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 4169.67163.99184.33197.6701:17:2301:23:4901:15:0001:09:23
183 711.93 333 Bieniecki Maciej FM2 Łódź 3240.95233.18237.7900:50:1800:58:4900:52:05
184 700.31 43 Łuciuk Radosław FM4 WARSZAWA ORSINO AKD 3216.91253.47229.9201:22:4201:03:2200:44:2300:59:39
185 695.64 756 Gross Mateusz FM1 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 3221.64237.88236.1200:53:3200:57:2800:58:33
186 695.35 2489 Ostraszewski Zbigniew FM5 Potulice SISU-OWB team 3248.22261.58185.5501:51:5401:44:4501:15:0201:30:1400:47:4800:46:2001:13:55
187 693.42 1118 Raszkowski Krzysztof FM2 Warszawa Continental 3215.48239.53238.4000:51:5300:46:5801:59:4200:51:57
188 693.20 1306 Patyk Wiktor FM2 HPE-ESKOM 3245.90236.19211.1100:45:4501:53:3600:58:3201:04:58
189 690.46 1746 Sałbut Maciej FM3 Pionki NRF HEPU RACING 3231.67228.01230.7801:00:1801:00:1700:59:14
190 685.70 2264 Koprowski Patryk FM2 Warszawa 3218.78235.95230.9701:11:4300:47:2301:00:29
191 685.24 2122 Jałowiec Marcin FM3 Toruń 3230.17228.25226.8201:08:1000:51:5901:00:28
192 676.32 1805 Zygmunt Ireneusz FM3 Osowiec 3206.27226.55243.5101:16:0400:49:2100:46:12
193 670.10 227 Skoczek Wojciech FM6 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 3229.69219.91220.5000:52:4601:02:2200:56:10
194 668.17 1179 Zembrzuski Jacek FM3 Olsztyn 3221.61235.77210.7900:50:2700:47:4301:04:51
195 652.03 1422 Bigas Grzegorz FM2 Warszawa 3170.26233.70248.0701:32:2500:56:1100:45:21
196 647.42 869 Drągowski Paweł FM4 Warszawa 3205.63214.66227.1400:57:4201:03:4101:00:52
197 644.79 1216 Kompa Tomasz FM3 Gałków Mały Dell Team 3256.76263.75124.2803:43:0303:00:0702:16:0103:26:5502:12:1100:53:3202:29:3601:38:1802:11:0100:52:2503:09:1902:49:5201:39:39
198 639.76 375 Nałęcz Jan FM6 Ciechanów 3211.72213.95214.0901:04:3401:04:3702:02:2200:57:51
199 637.22 1026 Pietrzak Edmund FM4 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 3188.89227.89220.4401:12:4600:53:1100:56:11
200 632.74 1007 Matloch Wojciech FM3 Warszawa 3212.13206.40214.2100:53:0201:06:2700:57:49
201 605.39 938 Toroszewski Jakub FMM Warszawa HPE-ESKOM 3206.17188.29210.9300:57:3301:12:3600:58:43
202 600.00 1335 Bejm Bartosz FM1 Koło BejmTeam 2300.00300.0000:45:4900:45:43
203 590.71 1226 Rysiak Tomasz FM2 Warszawa 3180.41210.35199.9501:26:5800:53:2901:08:22
204 590.03 870 Shevtcov Aleksander FM5 Kaliningrad FOLTA 2300.00290.0300:39:3300:47:08
205 589.03 1852 Walczak Maciej FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 3185.57203.64199.8101:24:3300:54:5401:01:59
206 582.65 655 Lachowicz Szymon FMM Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2296.42286.2300:46:0700:47:55
207 580.53 326 Siemiaszko Dariusz FM3 Warszawa MGG DOBRY KURS TEAM 2288.43292.1000:47:3300:42:24
208 579.13 543 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 2296.32282.8200:46:0800:48:53
209 578.09 2466 Gawroński Grzegorz FM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4150.58129.80128.83168.8901:44:1201:26:0801:41:5501:37:1501:36:5401:13:20
210 573.08 1559 Wyczółkowski Paweł FM0 PUŁAWY KS Energia Kozienice 2274.01299.0700:50:5900:37:37
211 570.44 1840 Wnęt Jakub FM3 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3177.92215.38177.1401:28:1100:52:1401:09:55
212 565.16 511 Kurdynowski Szymon FM3 Barczewo 2281.47283.6900:48:3400:48:44
213 564.87 1124 Grabowski Konrad FM3 Continental 3159.79229.90175.1801:09:5800:48:5601:10:42
214 559.87 2023 Skonieczny Przemysław FM3 Powiercie MTB Koło 2288.68271.1900:45:2900:50:41
215 557.18 715 Trykacz Marcin FM3 Wilkasy 2280.31276.8700:48:4600:49:56
216 553.67 41 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Ursynów ORSINO AKD 2271.76281.9001:59:4501:48:1101:24:4501:26:5102:05:4802:11:2700:50:2800:43:56
217 551.07 796 Ciaś Przemysław FM3 Jozefow TS Meran-Otwock 2271.69279.3800:57:4500:40:01
218 550.56 2341 Rutkowski Krzysztof FMJ Nowa Iwiczna LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2270.36280.2000:58:0200:40:09
219 549.07 304 Wittlieb Robert FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2277.28271.7900:49:1800:50:52
220 548.57 2154 Dałek Jakub FM1 OTWOCK TS Meran-Otwock 2271.85276.7200:57:4300:50:29
221 544.21 2444 Wolf Mateusz FM2 Warszawa Zabłudów Team 2266.12278.0901:49:3102:11:5202:15:2801:16:5801:27:2001:33:5302:05:5000:51:5700:43:3501:29:4902:00:32
222 540.76 781 Shevchenko Vadym FM4 Otwock TS Meran-Otwock 2270.74270.0201:59:3400:51:3601:22:5901:31:4900:45:52
223 534.85 731 Nowociński Marcin FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 2270.34264.5100:50:3400:52:16
224 534.11 2343 Grudziński Wojciech FM2 Warszawa 2251.31282.8001:02:2600:39:32
225 533.40 1092 Kaźmierczak Bruno FM0 Raszyn 2266.48266.9200:42:1300:51:23
226 528.08 2217 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 2261.88266.2102:03:1001:50:4600:52:1200:51:56
227 527.26 2007 Siejka Tomasz FM4 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2247.99279.2702:08:4000:56:2000:40:1701:40:3101:40:41
228 525.68 442 Miściur Radosław FM3 Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 2259.64266.0400:52:3900:51:58
229 525.02 1326 Waszkowski Grzegorz FM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 3171.10192.53161.3801:20:2001:02:5701:24:59
230 521.88 905 Dwojakowski Jan FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 2262.98258.9000:45:0700:53:24
231 521.79 854 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 2256.36265.4400:46:1700:51:30
232 519.76 1237 Badowski Jacek FM4 Piaseczno Lirene Bike Team 2264.07255.7000:59:2502:23:5801:25:0301:37:5402:36:0100:47:2401:40:30
233 518.12 318 Mirowski Maciej FM3 Łódź Lucy in The Sky 2266.08252.0400:45:3300:54:25
234 517.48 806 Postój Andrzej FM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 2256.02261.4601:01:1701:59:4600:52:17
235 513.92 2214 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2259.47254.4502:02:5900:52:4100:54:20
236 512.86 1786 Bogatko Wojciech FM7 Skierniewice 3169.75186.16156.9501:17:2101:00:2601:27:23
237 510.52 2468 Surała Krzysztof FM3 WARSZAWA 2256.72253.8001:01:0700:44:03
238 507.27 931 Steffen Paweł FM1 Samborowo MTB Ostróda Team 2244.05263.2200:48:3700:51:56
239 504.95 1013 Skłodowski Kamil FMJ 2257.93247.0200:43:3700:55:58
240 502.12 1123 Snakowski Piotr FM3 Warszawa Continental 2252.34249.7800:52:0201:42:2101:50:1501:35:3400:49:35
241 500.80 2602 Ziółek Marcin FM3 Warszawa Team PKO Bank Polski 2251.44249.3601:02:2400:49:40
242 499.95 887 Nawrocki Dariusz FM5 Bydgoszcz VauPe 2247.27252.6800:47:5900:54:06
243 498.46 1962 Rutkowski Maksymilian FM0 Zduńska Wola 2256.36242.1000:51:1300:56:39
244 498.18 2353 Bober Zbigniew FM7 LEŚNIEWO GÓRNE T4B Bike Team 2249.30248.8702:21:1201:55:1401:38:5600:54:5000:55:33
245 497.31 2638 Modrzejewski Paweł FM3 Warzszawa Team Larix Capital 2259.60237.7200:43:0402:28:4900:52:06
246 496.52 1901 Czyżewski Rafał FM3 Grójec AKTYWNI GRÓJEC 2253.39243.1300:51:4900:56:32
247 496.00 1221 Gruca Michał FMM Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 2243.68252.3300:14:4800:15:2600:12:4800:08:2500:17:5900:16:2000:16:4700:17:5300:56:1700:49:05
248 495.92 1222 Granat Daniel FM2 Warszawa 2258.13237.7900:43:3500:52:05
249 495.24 1249 Lontkowski Karol FM0 Lubawa 2242.34252.9000:46:0801:39:0400:46:55
250 492.80 1204 Malik Witosław FM4 Łódź Dell Team 2233.82258.9702:16:1601:58:3802:36:1002:27:4701:24:4200:58:4701:44:1801:41:1500:46:4801:39:3902:08:56
251 488.66 2384 Thiel Mateusz FM2 Bielsko-Biała Skandia MTB 2244.58244.0801:04:0901:04:28
252 486.75 254 Krawczyk Makary FMJ Koluszki 2241.84244.9100:50:0700:56:00
253 485.72 949 Cybulski Maciej FM2 Augustów 2250.46235.2600:44:5500:50:26
254 485.27 1132 Grabowski Artur FM2 Przasnysz Kross Staff Team 2240.43244.8400:46:3000:55:50
255 485.01 2326 Kuźma Pawel FM3 Warszawa AprilPower 2225.11259.9001:09:4200:43:01
256 484.31 1540 Ciepłucha Jakub FMJ Płock Płocki Klub Kolarski 2236.95247.3600:47:1100:55:34
257 483.41 2323 Stasiak Jarosław FM6 Warszawa PŁONĄCE SIODŁA 2245.89237.5200:45:2800:58:49
258 481.68 2109 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 2245.42236.2602:22:3501:50:2201:44:2200:55:4200:58:31
259 479.66 1355 Dulęba Antoni FMM Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 2235.36244.3000:58:2400:48:34
260 478.62 2381 Kirdejko Grzegorz FM2 2232.90245.7101:07:2200:45:30
261 478.22 2267 Giernatowski Michał FM2 Legionowo ABC Data Bike Team 2232.67245.5401:07:2600:45:49
262 475.67 1976 Kurczewski Tomasz FM3 Poddębice Lucy in The Sky 2240.04235.6302:35:1900:54:4200:58:20
263 474.67 1011 Świeżyński Dominik FM2 2247.34227.3200:45:2901:00:49
264 472.95 2530 Kaleciński Michał FM3 Wrocław 2234.70238.2500:47:5600:51:59
265 470.08 181 Bernady Krzysztof FM4 Warszawa 2231.36238.7201:07:4900:46:50
266 468.88 1010 Sławiński Bartosz FMJ Jedlnia Letnisko RADOMSKA GRUPA KOLARSKA INTEGRA 2232.42236.4601:59:5600:51:0300:58:28
267 468.69 1725 Rudzki Łukasz FM2 Krasnystaw 2238.19230.4900:58:3901:08:16
268 468.68 1818 Sonnenburg Rafał FM2 Warszawa 2234.55234.1300:47:4000:59:40
269 467.79 1133 Jaguszewski Marcin FM2 Toruń Kross Staff Team 2241.47226.3200:46:1801:00:24
270 467.35 7 Gajowiak Mariusz FM4 Piastów 2222.87244.4801:10:2400:46:01
271 465.97 2226 Lachowicz Paweł FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 2229.44236.5301:08:2300:47:16
272 464.63 1345 Malczyk Bartłomiej FM2 Otwock AK-SPED 2236.59228.0401:06:1900:49:20
273 464.37 1396 Ostoja-Chyżyński Aleksander FM2 Warszawa Circle K Cycling Team 2221.73242.6402:57:4601:02:2100:49:57
274 464.09 717 Bartoszek Przemek FM3 Gdańsk 2231.63232.4600:59:0100:59:00
275 462.62 787 Koloński Arkadiusz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki 2229.75232.8700:48:5800:59:22
276 462.35 1111 Czarniawski Waldemar FM5 Warszawa Kompren Sport Team 2228.60233.7502:30:3002:14:0001:33:3001:54:2701:50:5400:59:4800:51:5101:54:25
277 461.66 1122 Winkler Szymon FM3 Rybnik Continental 2233.08228.5800:47:5800:49:1302:02:23
278 460.73 2067 Sitek Wojciech FM3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 2227.72233.0101:08:5400:56:21
279 457.43 1758 Wrona Marcin FM2 Lublin 2234.40223.0300:59:3601:10:33
280 455.93 128 Świderski Dariusz FM3 Warszawa 2230.00225.9301:08:1301:01:50
281 449.48 508 Raniszewski Tomasz FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 2222.22227.2601:01:3101:00:50
282 447.38 1929 Cywiński Andrzej FM4 Turka Trezado BikeTires.pl 2227.15220.2201:01:3001:11:27
283 447.21 1615 Stawicki Marek FM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2227.09220.1201:01:3101:11:2902:33:02
284 446.62 155 Kanabus Michał FM2 Jeziorko 2215.70230.9201:03:3500:53:38
285 445.36 1032 Domański Jarosław FM2 Nowe Miasto nad Pilicą DITTA-SERIA MTB TEAM 2212.52232.8401:01:4700:48:19
286 445.06 1762 Czachor Jakub FM1 Lublin Isover MTB Team Lublin 2231.61213.4501:00:1901:13:43
287 441.34 906 Muraszko Oskar FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 2217.24224.1000:54:3701:01:00
288 440.76 296 Suwalski Konrad FMJ 2232.11208.6500:52:1301:05:44
289 440.12 154 Cioroch Marek FM4 Warszawa 2217.70222.4201:03:0000:55:41
290 438.81 1536 Pietrzak Jakub FM1 KRĘPA Bike Team Krępa 2231.23207.5800:48:2101:06:13
291 435.98 1499 Kisicki Michał FM2 TORUŃ 2213.57222.4101:13:2800:50:16
292 433.47 1598 Łada Robert FM3 Warszawa 2228.77204.7101:01:0401:16:52
293 430.11 1498 Sosnowski Bartosz FM3 LEGIONOWO 2201.71228.4001:17:4700:48:57
294 429.31 686 Bogucki Krzysztof FM2 Naterki 2206.44222.8601:06:1301:02:02
295 428.02 1448 Babiński Radosław FM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2215.76212.2600:51:4900:57:06
296 419.59 761 Orłowski Jan FM7 Dywity WKR FAN Team 2205.36214.2301:06:3401:04:32
297 419.58 948 Wiśniewski Wojciech FM2 2204.11215.4700:55:0700:55:04
298 417.16 1594 Giermak Grzegorz FM3 Białystok ABSOLUTE BIKES TEAM 2214.83202.3301:13:0201:07:56
299 416.92 850 Musiał Piotr FM2 Lubawa 2204.22212.7100:58:0601:04:16
300 414.13 1063 Drabek Kornel FM3 Warszawa Rockrider MTB Team 2210.67203.4600:53:2400:58:19
301 412.36 950 Niemczyk Michał FM3 Warszawa 2197.67214.6901:09:3201:03:53
302 410.69 1957 Matuszak Andrzej FM6 Warszawa 2198.94211.7401:18:5200:52:48
303 409.20 86 Gorczycki Jakub FMJ CZARNOWO Continental 2211.94197.2600:52:4501:00:09
304 406.86 1472 Brzozowski Krzysztof FM3 Warzszawa 2205.26201.6000:54:2801:18:03
305 404.70 189 Chinowski Bartosz FM3 Rawa Mazowiecka 2196.26208.4401:09:5300:59:25
306 404.18 2394 Stryjewski Gabriel FM0 Warszawa 2219.13185.0501:11:3601:25:02
307 403.57 1167 Kobus Tomasz FM2 Ciechanów 2210.94192.6300:53:0001:10:58
308 402.16 2223 Nowak Ireneusz FM4 2197.65204.5101:19:2300:54:40
309 401.75 1633 Kołpak Marcin FM2 Ryki 2201.73200.0201:09:1501:18:40
310 401.71 61 Rutkowski Krzysztof FM2 Nowy Dwor Mazowiecki 2208.20193.5000:54:0201:01:19
311 396.25 85 Gorczycki Piotr FM4 CZARNOWO Continental 2208.06188.1800:53:4401:03:03
312 392.92 1748 Jakóbczyk Andrzej FM4 Lublin MetroBikes.pl 2190.72202.2101:13:1501:17:49
313 390.46 1417 Duda Marek FM3 Kraśnik GO SPORT AK-SPED TEAM 2198.59191.8701:19:1401:04:33
314 389.86 765 Krystofik Marek FM3 Olsztyn 2194.64195.2201:10:1401:10:49
315 388.29 1242 Kowalik Zbyszek FM4 góra kalwaria Lirene Bike Team 2186.67201.6101:24:0300:55:4802:31:38
316 387.36 2101 Marciniak Wojciech FM3 Ryki 2187.27200.1001:23:4701:09:49
317 386.41 163 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 2182.26204.1501:15:1501:00:40
318 383.26 1697 Kośla Piotr FM3 7 Szprych 2179.62203.6401:13:0600:59:31
319 374.74 138 Lojek Pawel FM3 Halinów Bank Millennium 2188.26186.4701:12:5101:06:25
320 361.02 1476 Tyszka Rafał FMM Warzszawa 3115.26140.71105.0601:37:0001:39:1702:10:33
321 352.31 1869 Perschke Szymon FMM Warszawa Team PKO Bank Polski 2176.99175.3201:28:3901:04:10
322 348.26 1016 Krogulec Łukasz FM2 2186.52161.7401:00:1901:24:31
323 341.21 1534 Felczak Waldemar FM7 Warszawa Cykloza 2182.04159.1701:01:2501:27:46
324 339.92 767 Lewandowski Dominik FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 2136.72203.2001:40:1901:00:57
325 335.81 1323 Dobrzański Karol FMM Łoziska 2177.17158.6501:03:3001:18:04
326 329.47 1255 Jaczyński Karol FMM Marki 2127.84201.6300:17:1601:27:2701:08:34
327 327.37 1291 Kloch Andrzej FM7 józefów 2175.69151.6801:04:0201:21:39
328 300.00 822 Chabowski Tomasz FM0 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1300.0000:45:34
329 300.00 429 Chomiczewski Paweł FM3 Augustów Augustowaka Active Team 1300.0000:46:05
330 300.00 293 Konwiński Mateusz FMJ Brzeziny COZMOBIKE TEAM 1300.0000:40:24
331 299.78 608 Jabłoński Kacper FM1 Rawicz STREFASPORTU.PL MW INVEST 1299.7800:46:07
332 299.75 2272 Reszke Marcin FM2 Lódz NRF HEPU RACING 1299.7501:38:4200:40:26
333 299.68 1776 Stronias Paweł FM3 opoczno Team Hurom 1299.6800:46:3701:10:07
334 299.60 1880 Brzęczek Rafał FM2 Łódź MaxxBike Team 1299.6001:38:1800:37:33
335 299.24 526 Kalinowski Krystian FM1 AGR Podlasie 1299.2400:46:12
336 298.64 1871 Kwiatkowski Michał FM2 Ząbki Team PKO Bank Polski 1298.6402:33:0200:43:5802:11:1201:42:52
337 298.20 513 Czachor Piotr FM3 Isover MTB Team Lublin 1298.2001:54:1401:42:4602:04:5600:52:4601:11:2101:50:49
338 298.20 2571 Trojanowski Tymoteusz FMM Warszawa 2154.84143.3601:41:2001:17:59
339 295.89 462 Styczeń Roman FM4 Elblag Hydropress MTB Team Elbląg 1295.8900:46:12
340 291.81 1884 Świerczyński Samuel FM0 Brzeziny 1291.8101:18:2500:41:32
341 290.91 2562 Piekielny Norbert FM1 Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1290.9100:53:56
342 290.40 2038 Torba Adrian FM0 JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski 1290.4000:54:11
343 290.20 2433 Żelazo Mateusz FM2 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 1290.2001:57:4001:48:3702:09:2201:23:1900:38:4601:30:4602:12:5001:31:4801:52:24
344 289.64 1175 Mańczak Adam FM4 Górna Grupa WHEEL BROTHERS 1289.6400:38:36
345 289.43 1253 Gryn Szymon FM0 EŁK MTB EŁK PROSTKI 1289.4301:32:3400:47:46
346 288.72 2337 Kamiński Krystian FM2 Wasilków Zabłudów Team 1288.7201:51:2600:47:53
347 288.27 1272 Radomski Paweł FM3 Nowe Miasto 1288.2700:38:4701:27:00
348 287.15 1719 Szymański Piotr FM2 Grodzisk Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM 1287.1500:48:39
349 287.03 954 Ryniec Bartosz FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1287.0300:38:5701:13:0301:25:1801:35:1601:30:57
350 286.06 114 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1286.0600:39:05
351 285.36 2176 Dudman Mateusz FM0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1285.3600:54:5902:16:04
352 284.24 738 Szymoński-Młynik Janio Piergiorgio FM7 Warszawa Janio Piergiorgio 2149.64134.5901:44:5101:41:54
353 283.64 1254 Kida Antoni FMJ Brześce GKK Opty Grodzisk Mazowiecki 1283.6400:39:25
354 283.20 365 Samul Bartosz FMJ mrągowo MSR DCM Mrągowo 1283.2000:48:49
355 282.24 2473 Sadowski Waldemar FM3 Białystok Zabłudów Team 1282.2401:56:2800:48:59
356 281.28 151 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 1281.2801:56:1901:42:4301:12:5201:26:5901:27:0900:49:0901:32:1001:26:2201:49:31
357 281.09 714 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1281.0903:08:2801:40:3301:58:4302:07:5901:17:5001:26:5501:24:3501:54:5600:49:1101:48:0801:28:0901:50:54
358 280.73 1426 Kowalski Patryk FM0 SANDOMIERZ SPORT SERWIS SANDOMIERZ 1280.7300:56:03
359 279.20 52 Grudny Bartłomiej FM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 1279.2001:47:1101:41:2102:00:4001:14:5801:17:2101:24:4901:25:2701:54:2600:49:3101:29:2701:24:5801:42:33
360 279.15 1717 Daśko Stanisław FM4 JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski 1279.1500:56:22
361 279.10 2228 Zickus Arunas FM5 1279.1000:56:13
362 278.70 5008 Surdyk Filip FMM Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 1278.7000:13:4500:14:4400:12:1800:07:5000:40:2200:15:1200:16:3400:17:2400:14:4500:15:37
363 278.22 166 Horecki Marcin FM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1278.2202:03:1401:48:0002:16:5101:15:2901:28:3701:30:3800:49:0801:27:27
364 277.79 1788 Wrzesień Robert FM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1277.7900:47:1601:29:09
365 277.28 437 Żebrowski Robert FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 1277.2800:49:18
366 277.24 595 Kaliszewski Mariusz FM3 Ostróda 1277.2400:49:52
367 276.50 2540 Olszewski Sławomir FM6 Ełk MTB TEAM EŁK 1276.5001:59:5602:07:0700:50:00
368 275.96 1091 Luchowski Jarosław FM3 Warszawa STRABAG Bike Team 1275.9600:40:46
369 275.85 989 Sotkiewicz Igor FM0 Nowa Iwiczna 1275.8500:40:47
370 275.09 1466 Główczyk Piotr FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 1275.0900:57:12
371 274.31 438 Kolman Tomasz FM2 Olsztyn 1274.3100:49:50
372 272.51 1233 Hilczer Piotr FM4 Warszawa Bike Concept 1272.5100:41:17
373 272.29 2518 Fic Tomasz FM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1272.2900:41:19
374 272.07 2275 Wardzyński Krzysztof FM1 Warszawa 1272.0700:41:21
375 271.88 556 Dmitruk Dariusz FM3 Białystok AGR Podlasie 1271.8800:50:51
376 271.41 644 Kopeć Michał FM2 Jonkowo HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1271.4100:50:22
377 271.17 352 Wiśniewski Przemysław FMJ Białystok Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok 1271.1700:50:59
378 270.64 612 Krasowski Henryk FM6 Ełk MTB TEAM EŁK 1270.6400:51:05
379 270.28 2231 Veiveris Darius FM4 1270.2800:58:03
380 269.76 471 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 1269.7602:06:1500:51:15
381 268.71 877 Ołdakowski Karol FM3 Olsztyn 1268.7101:31:2903:24:2000:51:27
382 268.65 1977 Olewnik Piotr FM3 ELBLĄG SZYBKIE KLAPKI KUBOTA ELBLĄG 1268.6500:50:53
383 268.32 1142 Pszczółkowski Łukasz FM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1268.3200:41:40
384 268.32 1497 Sczaniecki Michał FM3 Ciechanów 1268.3200:41:40
385 268.23 1698 Tomczak Igor FMJ Głowno Raz na wozie Brzeziny MTB team 1268.2300:48:57
386 268.04 718 Barczewski Krzysztof FM2 Olsztyn 1268.0400:51:00
387 267.78 1859 Kisiel Krzysztof FM4 Głosków Team PKO Bank Polski 1267.7801:51:2402:40:5203:10:5502:00:5202:20:2002:08:2500:46:15
388 267.17 829 Pierzchała Robert FM3 Olsztyn 1267.1700:51:10
389 267.16 226 Dąbrowski Beniamin FMM Gogolin 1267.1600:45:22
390 266.78 1789 Przygoda Łukasz FM2 LEGIONOWO PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 1266.7800:49:13
391 266.21 74 Dyrek Dariusz FM6 Mościska COZMOBIKE TEAM 1266.2101:52:4702:15:2902:18:5801:21:2901:24:5701:34:3701:31:0502:02:4400:51:5601:35:5902:01:05
392 265.48 2289 Kubiak Szymon FM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1265.4800:59:06
393 265.19 159 Bukowski Marek FM6 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1265.1902:11:1401:52:0002:18:1101:18:2201:35:4601:37:3002:16:3000:52:0801:39:4601:35:07
394 263.99 1925 Makowski Maksymilian FMJ Przasnysz 1263.9900:42:21
395 263.76 909 Zieliński Marcel FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 1263.7600:44:59
396 263.01 321 Milewski Ireneusz FM6 Warszawa 1263.0102:04:1701:53:5600:53:0702:22:1801:20:5701:37:3101:44:2101:33:4001:37:35
397 262.69 977 Kasprzak Marcin FM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1262.6902:35:2800:59:54
398 261.93 309 Bejger Jakub FM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1261.9301:33:4900:47:17
399 261.84 1770 Grabowicz Bartosz FM2 Team PKO Bank Polski 1261.8401:37:1400:47:18
400 261.21 662 Neumann Rafał FM3 Miłakowo www.terenowo.pl 1261.2100:52:20
401 261.04 856 Romanowicz Krzysztof FM4 Olsztyn Michelin Team 1261.0401:43:0200:52:22
402 260.92 2203 Śliwiński Piotr FM4 Milanówek 1260.9201:00:08
403 260.79 726 Chumowicz Bartosz FM2 Olsztyn Miejsce Marzeń 1260.7900:52:25
404 260.22 2387 Dąbrowski Marcin FM2 Łomianki Polmo Łomianki 1260.2202:07:2101:54:4302:21:0901:24:1901:31:0100:43:1401:32:3402:17:2301:43:3801:32:45
405 259.80 1489 Justynowicz Arkadiusz FM2 Samolubie 1259.8000:43:0202:07:5702:24:49
406 259.23 1826 Klemański Marcin FM2 Gronity 1259.2301:57:1000:52:44
407 258.90 504 Majewski Marek FM6 Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1258.9000:52:48
408 258.68 1541 Gawroński Michał FMM Warszawa 2129.82128.8501:26:0701:41:54
409 258.65 635 Leśniewski Paweł FM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1258.6501:58:0901:15:1501:28:2701:26:1201:58:5500:53:2701:39:1201:27:3501:53:13
410 258.57 587 Szyszko Tomasz FM3 Otwock 1258.5700:53:28
411 258.21 2295 Olbryś Jacek FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1258.2100:53:07
412 257.68 1384 Urbański Michał FM3 Karczew SuperDrob Bike Team 1257.6802:01:2901:55:4402:31:0002:24:2301:23:5601:33:2101:39:5001:40:1800:53:0302:28:2101:38:5102:01:37
413 257.65 910 Synak Ksawery FM0 Elblag MKS TRUSO ELBLĄG 1257.6500:46:03
414 256.95 454 Urban Krzysztof FM1 Rydzyna 1256.9500:53:12
415 256.65 2105 Miszczuk Piotr FM4 Nadarzyn 1256.6501:01:08
416 256.51 99 Kopacz Wiktor FMJ LKK Luks Sławno 1256.5100:53:28
417 256.28 1905 Januszkiewicz Jakub FMJ ZABORÓW 1256.2800:51:14
418 255.16 580 Fronc Szymon FM0 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1255.1601:21:1102:48:3000:53:45
419 255.12 1993 Adamczyk Arkadiusz FM3 Pabianice 1255.1200:51:28
420 254.89 1465 Łyżwiński Artur FM4 Radom UKS MDK Tytan Radom 1254.8901:01:44
421 254.62 1727 Mróz Łukasz FMJ Chełm OBST 1254.6200:54:52
422 253.96 2663 Derwiszynski Artur FM3 łomianki 1253.9600:48:46
423 253.61 2175 Teterycz Michał FM2 Białystok 1253.6101:01:52
424 253.27 2742 Jasiński Marcin Paweł FM2 Koło Smurfit Kappa Adventure Team 1253.2700:48:54
425 253.00 2240 Muzyka Tomasz FM2 Warszawa 1253.0001:02:01
426 252.72 2569 Glinkowski Jerzy FM4 WARSZAWA 1252.7201:02:05
427 252.58 1590 Oszkiel Kamil FM1 Seroki-Parcela ABSOLUTE BIKES TEAM 1252.5801:57:4601:48:5002:11:3403:16:0702:13:2203:26:1502:17:2300:49:02
428 252.52 694 Grochowski Piotr FM3 Olsztyn 1252.5200:54:08
429 252.50 313 Podkowiński Sebastian FM2 Wiśniowa Góra 1252.5000:48:00
430 252.45 2107 Jasek Szymon FMJ Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1252.4501:02:09
431 252.36 861 Podgórski Adam FM3 Rypin cykliści rypin 1252.3600:47:01
432 252.15 1677 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 1252.1501:57:1100:44:37
433 250.90 710 Jaworski Bartosz FM2 Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1250.9000:54:29
434 250.84 1853 Psut Daniel FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1250.8400:44:51
435 250.74 2081 Góral Piotr FM6 Józefosław Roche Diagnostics MTB Team 1250.7402:20:4600:44:5202:00:0402:24:47
436 250.56 1057 Sowiński Robert FM4 Piaseczno 1250.5600:44:54
437 250.52 459 Stannat Filip FM3 Olsztyn 1250.5200:54:34
438 250.44 831 Niecikowski Zdzisław FM4 Olsztyn 1250.4400:54:35
439 250.41 1726 Sochacki Marcin FM3 Koło 1250.4100:52:26
440 249.53 775 Horba Mateusz FM1 Olsztyn 1249.5300:54:47
441 249.30 1117 Cybulski Marcin FM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1249.3001:29:5701:42:0303:10:3000:48:3701:57:14
442 249.04 334 Gałązka Antoni FMM Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB team 1249.0400:48:40
443 249.00 1138 Tokarski Damian FM1 Ciechanów 1249.0000:44:5402:29:56
444 248.87 1781 Krawczyk Dawid FMJ ŁÓDŹ Raz na wozie Brzeziny MTB team 1248.8701:38:3300:48:42
445 248.84 106 Magierski Patryk FMM LKK Luks Sławno 1248.8400:55:07
446 248.62 2520 Markowski Marcin FM3 Żabieniec 1248.6200:45:15
447 248.58 625 Rubczewski Krzysztof FM2 Białystok 1248.5800:55:37
448 248.40 1678 Koc Tomasz FM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1248.4002:25:1700:55:20
449 248.07 958 Szymański Michał FM3 Warszawa Societe Generale 1248.0700:45:21
450 247.98 560 Saniuk Sebastian FM3 Gołdap IRYD GOŁDAP 1247.9800:55:45
451 247.83 2187 Wichrowski Maciej FM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1247.8302:22:0602:35:2801:26:1401:37:4801:43:5900:55:4701:47:2801:40:3902:11:15
452 247.83 366 Lewakowski Nikodem FMM 1247.8300:55:47
453 247.74 2229 Valiunas Rimas FM6 1247.7401:03:20
454 247.72 696 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek 1247.7200:55:11
455 247.64 645 Fabianowicz Andrzej FM7 Olsztyn 1247.6400:55:12
456 247.62 2521 Szczepaniak Paweł FM2 Piaseczno 1247.6200:45:26
457 247.62 1066 Dyrda Piotr FMJ Ustanów 1247.6200:45:26
458 247.57 482 Oszkiel Jakub FM0 Seroki-Parcela 1247.5702:26:4002:05:3702:33:4002:44:2101:29:4101:41:0900:55:1302:37:1501:52:16
459 247.48 2239 Vilkelis Juozas FM7 1247.4801:03:24
460 247.16 1547 Marszałek Michał FM3 ABC Data Bike Team 1247.1600:45:1401:38:2101:43:0401:39:08
461 246.60 703 Janiewicz Bartosz FM3 JUNGHEINRICH.PL 1246.6000:55:26
462 245.89 1334 Bejm Dariusz FM4 KOŁO Bejm Bike Team Drukarnia Dagraf 1245.8900:55:54
463 245.81 963 Piotrowski Tomasz FM3 Warszawa HPE-ESKOM 1245.8100:45:46
464 245.19 1784 Gibaszek Tomasz FM3 Koło MTB Koło 1245.1900:53:33
465 245.09 1425 Lachowski Mateusz FM0 Sandomierz Bike Noted Team 1245.0901:04:12
466 244.83 582 Brochacki Marek FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1244.8302:05:2700:56:28
467 244.62 598 Szmoń Mirosław FM7 Bydgoszcz ROWEROWA BRZOZA 1244.6200:56:31
468 244.12 1099 Lodkowski Michał FM3 Osowiec Societe Generale 1244.1200:46:05
469 244.10 2174 Poturnicki Maciej FM2 Ciechanów 1244.1000:45:48
470 244.03 1135 Falejczyk Paweł FM3 Ciechanów T4B Bike Team 1244.0301:59:2702:37:4000:49:40
471 244.03 1313 Mokosa Michał FM4 Julianów SIEMANO Bike Team 1244.0300:46:06
472 243.94 1310 Goździński Paweł FM6 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1243.9402:17:2302:00:3301:27:1701:44:1502:41:5500:49:4101:45:0302:12:05
473 243.51 1177 Megger Andrzej FM3 Warszawa 1243.5100:46:12
474 243.47 853 Prażanowski Damian FM1 Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 1243.4700:48:44
475 243.24 2277 Bińczyk Jacek FM4 Naruszewo Cisowianka 1243.2401:57:3100:46:15
476 242.82 2099 Lech Mikołaj FM1 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1242.8201:04:37
477 242.72 993 Kosturowski Daniel FM2 Warszawa Na skróty 1242.7200:46:21
478 242.66 439 Wieczorek Daniel FM2 Olsztyn 1242.6600:56:20
479 242.46 104 Adrian Michał FMM LKK Luks Sławno 1242.4600:56:34
480 242.01 2182 Bobowski Robert FM2 Kunin 1242.0101:04:50
481 241.82 551 Niewiadomski Krzysztof FM2 Warszawa 1241.8201:04:5302:13:17
482 241.57 550 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1241.5701:04:5702:14:37
483 241.42 1023 Tesla Grzegorz FMJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1241.4200:46:36
484 241.38 763 Nieściór Jan FM4 Stękiny 1241.3800:56:38
485 241.33 961 Górski Andrzej FM3 Warszawa 1241.3300:46:37
486 241.26 2365 Rusin Bartosz FM4 Jabłonna Heidelberg Bike Team 1241.2601:05:0201:40:16
487 241.25 57 Pietraszek Mateusz FMM Jaktorów 1241.2500:56:51
488 241.18 204 Chmielewski Jakub FM0 RAWA MAZOWIECKA 1241.1800:56:52
489 241.07 1289 Cichowlas Piotr FM3 BLIZNE JASIŃSKIEGO 1241.0700:46:40
490 241.00 1544 Czajkowski Karol FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 1241.0002:03:2700:57:0201:36:3201:39:1802:09:05
491 240.71 2116 Nita Łukasz FM2 Warzsawa 1240.7101:05:11
492 240.64 2146 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 1240.6402:21:5801:57:2501:34:3301:46:0002:36:2700:57:27
493 240.11 766 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 1240.1100:56:56
494 240.10 1892 Wróblewski Wojciech FM2 Puławy 1240.1000:58:11
495 239.81 422 Maniecki Tomasz FM3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1239.8100:57:39
496 239.20 693 Kozłowski Robert FM3 Giedajty 1239.2000:57:09
497 239.05 946 Dłużniewski Marcel FMJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 1239.0500:49:38
498 239.05 864 Piasecki Krzysztof FM4 rypin cYKLIŚCI rYPIN 1239.0500:49:38
499 238.99 2245 Bałdyga Grzegorz FM4 Warszawa 1238.9901:05:39
500 238.99 2390 Bożyczko Adam FM4 Elbląg 1238.9901:05:39
501 238.89 1121 Mazur Andrzej FM3 Wolsztyn Continental 1238.8900:46:48
502 238.89 1433 Kołodziej Mariusz FM4 Cyców 1238.8901:05:52
503 238.77 995 Sitarski Michał FM3 Warszawa 1238.7700:47:0701:45:0602:12:33
504 238.15 2304 Krasicki-Mockałło Aleksy FM0 Warszawa ALFA 1238.1501:05:53
505 238.09 620 Szypulski Radosław FM3 EŁK 1238.0900:58:04
506 238.02 933 Zaniewski Tomasz FMJ Olsztyn 1238.0200:57:26
507 238.02 512 Osiecki Daniel FM3 Kętrzyn Bike Team Kętrzyn 1238.0200:58:05
508 237.67 2127 Bolek Remigiusz FM3 Nowa Iwiczna BBteam 1237.6701:06:01
509 237.30 907 Krajewski Jan FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 1237.3000:50:00
510 237.20 631 Wyszomierski Marcin FM3 Mysiadło Adamus 1237.2000:58:17
511 237.07 2129 Owczarek Tomasz FM4 warszawa Bike Concept 1237.0701:06:11
512 236.97 1463 Dziedzic Marcin FM4 Krasnystaw 1236.9701:06:24
513 236.95 1849 Baranowski Adam FM2 Ciechanów 1236.9500:47:11
514 236.93 523 Brzeziński Krzysztof FM3 Ełk 1236.9300:58:21
515 236.87 340 Mizera Sebastian FM3 Lodz 1236.8700:51:10
516 236.79 1407 Kłysz Artur FM3 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1236.7901:06:2701:40:34
517 236.73 79 Cieślak Konrad FM3 Otwock 1236.7301:39:2200:52:19
518 236.68 2046 Wieleba Mariusz FM4 Modliborzyce BIKE CLUB Janów Lubelski 1236.6801:06:29
519 236.53 792 Cywiński Marcin FM2 Warszawa TS Meran-Otwock 1236.5301:06:20
520 236.53 1136 Rostkowski Marcin FM2 DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 1236.5300:47:16
521 236.53 572 Bubienko Paweł FM2 Ełk 1236.5300:58:27
522 236.39 622 Lica Krzysztof FM5 Bydgoszcz SISU-One Way Bike team 1236.3900:58:29
523 236.37 443 Marciak Karol FM2 Stawiguda 1236.3700:57:50
524 236.19 2536 Niklewicz Artur FM0 Julianów HPE-ESKOM 1236.1900:58:32
525 235.99 607 Jabłoński Paweł FM3 RAWICZ RSC BIKE RAWICZ 1235.9900:58:35
526 235.96 758 Zadrożny Grzegorz FM2 Gietrzwałd 1235.9600:57:56
527 235.76 802 Lasota Bartosz FM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1235.7600:57:59
528 235.50 1418 Socha Michał FM4 Rzeczyca Mokra XPROJEKT 1235.5001:06:49
529 235.49 757 Jaszczuk Jakub FM3 Olsztyn Michelin Team 1235.4900:58:03
530 235.42 242 Lipiec Jacek FM6 Nieporęt 1235.4200:50:24
531 234.95 833 Mechliński Mateusz FM2 GRONITY 1234.9500:58:11
532 234.91 2170 Wieleba Krzysztof FM1 Modliborzyce GUKS Modliborzyce 1234.9101:06:59
533 234.88 2161 Górski Krystian FMJ Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 1234.8801:06:48
534 234.61 759 Nawotczyński Dariusz FM3 Olsztyn 1234.6100:58:16
535 234.42 2624 Rok Robert FM3 Warszawa Team PKO Bank Polski 1234.4200:52:50
536 234.39 374 Olchanowski Kamil FM1 Ełk 1234.3900:58:59
537 234.35 2167 Kowalski Artur FM4 Warszawa 1234.3501:06:57
538 234.34 536 Rowicki Rafał FM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 1234.3401:58:2701:47:2302:09:3202:05:0402:28:3602:52:2000:58:2002:18:1602:57:5301:36:0703:13:43
539 234.04 203 Grochowalski Szymon FMJ Rawa Mazowiecka 1234.0400:58:36
540 233.94 1932 Mularczyk Piotr FM1 Mularczyk Team #41 1233.9400:59:43
541 233.86 1439 Urban Patryk FM0 Janów Lubelski 1233.8601:07:17
542 233.81 2026 Żakiewicz Wojciech FM3 Warszawa 1233.8100:59:45
543 233.81 1619 Jóźwicki Mariusz FM2 Puławy Puławy MTB 1233.8100:59:45
544 233.74 546 Sawicki Ryszard FM4 Olsztyn Michelin Team 1233.7400:58:29
545 233.46 2606 Ogrodnik Michał FM3 Józefów 1233.4600:53:03
546 233.39 2637 Szefler Piotr FM1 Warszawa 1233.3900:53:04
547 233.32 1173 Tabaka Dariusz FM4 Działdowo 1233.3200:47:55
548 233.08 960 Bębenek Adam FM3 1233.0800:48:16
549 232.95 754 Bogucki Zbigniew FM7 Warszawa 1232.9500:50:56
550 232.87 428 Dadura Andrzej FM6 Czarna Białostocka 1232.8700:59:22
551 232.74 362 Wilczyński Krzysztof FM4 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA MTB Suwałki 1232.7400:59:24
552 232.73 1243 Naskręt Arkadiusz FM4 Warszawa Lirene Bike Team 1232.7301:07:2502:52:3802:03:31
553 232.70 1964 Gordon Piotr FM5 Warszawa FIS Bikers Team 1232.7002:10:1701:56:1702:27:0602:32:5401:35:5100:59:0401:42:2001:43:3202:28:1002:52:1101:40:0902:05:33
554 232.48 1442 Lachawiec Tadeusz FM4 Janów Lubelski Belfer Bike Janów Lubelski 1232.4801:07:41
555 232.43 1131 Najduk Paweł FM1 Kross Staff Team 1232.4300:48:06
556 232.36 2647 Barbachowski Jerzy FM4 Warszawa 1232.3600:53:18
557 232.22 734 Rudziński Andrzej FM3 Jonkowo Jonkowo biega - Trinegu 1232.2200:58:52
558 232.09 2461 Pachla Krzysztof FM2 Bartąg 1232.0900:58:54
559 231.87 1639 Madej Michał FM2 Warszawa 1231.8701:00:15
560 231.81 2093 Kanownik Sławomir FM3 1231.8101:07:4101:47:21
561 231.80 40 Wystop Michał FM3 Łódź 1231.8000:59:10
562 231.76 2478 Kopyść Zbigniew FM5 Kraśnik erkado RT kraśnik 1231.7601:07:42
563 231.19 640 Bujnowski Grzegorz FM3 1231.1900:59:48
564 231.15 1482 Klimaszewski Mieczysław FM7 1231.1500:48:22
565 230.93 618 Mierzejewski Andrzej FM4 EŁK 1230.9300:59:52
566 230.85 720 Trojanowski Arkadiusz FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1230.8500:59:13
567 230.80 570 Rapczyński Grzegorz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1230.8000:59:54
568 230.53 2522 Wysocki Bartłomiej FM2 Piaseczno 1230.5300:48:48
569 230.42 565 Łopatowski Damian FM0 Prostki 1230.4201:00:00
570 230.14 1001 Stec Rafał FM2 Ciechanów 1230.1400:48:53
571 230.06 2725 Pękacki Marek FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1230.0600:53:50
572 230.06 2761 Wielgołaski Adam FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1230.0600:53:50
573 229.98 1116 Michalski Łukasz FM0 Nowa Iwiczna 1229.9800:48:55
574 229.90 1636 Ciechan Michał FM2 1229.9001:00:46
575 229.89 2259 Kornacki Eryk FMM Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1229.8901:08:15
576 229.68 778 Klaczyński Robert FM2 OLSZTYN 1229.6800:59:31
577 229.32 1434 Nużka Jakub FMJ Płoszewice 1229.3201:08:37
578 229.27 2556 Maksymiuk Jakub FM2 Warszawa LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1229.2701:08:26
579 229.18 1261 Neira Navarro Albano FM3 Legionowo 1229.1800:48:47
580 228.20 125 Łakomiec Mikołaj FM0 WARSZAWA 1228.2001:00:06
581 227.89 162 Radomski Bolesław FM3 Toruń 1227.8901:00:11
582 227.57 421 Buczyński Przemysław FM3 Opacz Kolonia Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1227.5701:00:45
583 227.45 2218 Ruciński Grzegorz FM3 Warszawa 1227.4501:55:3601:50:4902:38:5801:00:4701:48:5202:08:35
584 227.38 514 Zuchowicz Sebastian FM2 Ełk Moto Diablo Team 1227.3801:00:48
585 227.01 518 Siedlecki Dawid FM2 Ełk Moto Diablo Team 1227.0101:00:54
586 226.43 979 Cioch Adam FM7 Warszawa 1226.4300:49:41
587 226.43 1038 Gosiewski Stanisław FMJ Józefosław 1226.4300:49:41
588 226.40 1429 Zawisza Mariusz FM4 Wierzbica, Radom 1226.4001:09:30
589 226.19 2030 Wierzbowicz Krzysztof FM2 LUBLIN 1226.1902:21:0202:37:2001:09:34
590 225.16 617 Grzegorczyk Tadeusz FM6 Ełk MTB TEAM EŁK 1225.1601:01:24
591 224.87 2563 Kulesza Michał FM4 Warszawa 1224.8702:59:1400:49:43
592 224.72 1745 Zientara Paweł FM4 Lublin 1224.7201:02:10
593 224.64 1713 Miksa Michał FM2 Łódź 1224.6400:58:2701:46:29
594 224.18 1739 Nadolski Paweł FM3 Lublin 1224.1801:02:1903:02:24
595 224.14 528 Jasieniecki Wiesław FM5 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1224.1401:10:00
596 224.01 912 Konera Kacper FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 1224.0100:52:58
597 223.66 2076 Czajka Wojciech FM3 GÓRASZKA 1223.6601:10:09
598 223.28 417 Wesołowski Kamil FM1 Ełk 1223.2801:01:55
599 223.16 515 Naruszewicz Paweł FM3 Ełk Moto Diablo Team 1223.1601:01:57
600 223.03 1441 Kańkowski Jarosław FM5 Janów Lubelski Belfer Bike Janów Lubelski 1223.0301:10:33
601 223.02 2677 Lizut Maciej FMJ Warszawa 1223.0200:55:32
602 222.46 1437 Blajerski Patryk FM3 Janów Lubelski Eska Janów Lubelski 1222.4601:10:44
603 222.34 1165 Lubiński Paweł FM4 CIECHANÓW 1222.3400:50:17
604 222.34 695 Pyzel Michał FM2 Olsztyn WMSpotters.pl 1222.3401:01:29
605 222.30 1520 Saj Adam FM3 Wrocław SAJ-POL Team 1222.3001:10:47
606 221.91 345 Lauk Kacper FMJ Andrespol 1221.9100:54:37
607 221.67 1024 Tesla Wojciech FM5 Warszawa Societe Generale 1221.6700:50:45
608 221.63 1956 Maj Paweł FM3 Snopków 1221.6301:03:02
609 221.57 852 Prażanowski Mariusz FM4 Kwidzyn CYKLO KWIDZYN 1221.5700:53:33
610 221.42 1609 Desiewicz Zbigniew FM4 Poddębice ZDYSZANI.PL PODDĘBICE 1221.4200:59:18
611 221.31 1137 Stefanowski Grzegorz FM2 haftomaniak.pl 1221.3100:50:31
612 221.20 517 Wilkiewicz Paweł FM3 Ełk Moto Diablo Team 1221.2001:02:30
613 220.83 2745 Pelczar Jakub FM2 Piaseczno 1220.8300:56:05
614 220.64 2603 Dyból Dawid FM3 Ożarów Continental 1220.6402:12:2100:56:08
615 220.59 1305 Szorski Tomasz FM3 Głosków Letnisko 1220.5900:51:00
616 220.56 292 Grocholewicz Krystian FM0 Łódź 1220.5600:54:57
617 220.42 816 Rutkowski Paweł FM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1220.4201:02:01
618 220.42 836 Bondar Krzysztof FM3 Olsztyn 1220.4201:02:01
619 220.38 589 Czopek Jarosław FM2 Ełk 1220.3801:02:44
620 220.37 1485 Bednarek Dariusz FM4 Bonair & Friends 1220.3700:50:4401:58:42
621 220.32 524 Olechno Robert FM5 Białystok AGR Podlasie 1220.3201:02:45
622 220.07 1521 Sakowski Jan FM7 Nisko 1220.0701:11:30
623 220.06 2047 Dudzik Robert FM3 WARSZAWA SuperDrob Bike Team 1220.0601:11:18
624 219.94 1021 Gierej Piotr FM3 Łomianki Dolne 1219.9400:51:0902:06:3403:58:03
625 219.62 419 Matysiuk Paweł FM4 Mrozy Wielkie 1219.6201:02:57
626 219.45 1402 Grabowski Andrzej FM3 KRĘPA Bike Team Krępa 1219.4501:02:38
627 219.40 2621 Szymanek Damian FM3 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 1219.4000:56:27
628 219.30 1095 Łapczyński Tomasz FM4 Warszawa Societe Generale 1219.3000:51:18
629 219.24 2102 Kardas Kamil FM2 Nowodwór 1219.2401:11:34
630 218.33 216 Skrzyński Karol FMM Badów Górny KAMYK Radzymin MTB TEAM 1218.3301:02:49
631 218.31 2271 Kozłowski Piotr FM3 Chotomów NRF HEPU RACING 1218.3102:06:5102:29:3201:02:37
632 217.67 2034 Mastalerz Piotr FM4 julianów, gm. piaseczno 1217.6700:51:41
633 217.38 1885 Tarasiński Karol FM2 Radom 1217.3801:00:24
634 217.36 2123 Dąbroś Łukasz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki Deutsche Bank Bike Team 1217.3601:12:11
635 217.12 1031 Rochala Daniel FM2 DITTA-SERIA MTB TEAM 1217.1201:03:10
636 217.11 1090 Rychta Maciej FM1 Odrzywół UKS MDK Tytan Radom 1217.1100:51:49
637 217.04 1644 Kumor Rafał FM3 Puławy Atol Bike Puławy 1217.0401:04:22
638 216.90 1771 Usikov Anton FM1 AK-SPED 1216.9000:51:52
639 216.12 871 Pieściński Adam FM2 Grudziądz 1216.1200:54:54
640 215.96 519 Adamski Paweł FM3 Ełk Moto Diablo Team 1215.9601:04:01
641 215.92 1631 Śledź Emil FM2 PUŁAWY 1215.9201:04:42
642 215.86 1301 Świerszcz Tomasz FM2 Piaseczno 1215.8600:52:07
643 215.52 1247 Wiśniakowski Jacek FM4 Piaseczno Lirene Bike Team 1215.5200:52:12
644 215.21 1120 Osowski Cyprian FM2 Warszawa Continental 1215.2100:51:57
645 214.86 59 Pietraszek Dariusz FM3 Jaktorów 1214.8601:03:50
646 214.86 207 Rochala Adam FM3 RAWA MAZOWIECKA 1214.8601:03:50
647 214.71 481 Oszkiel Łukasz FM1 Seroki-Parcela 1214.7101:04:01
648 214.45 377 Głodowski Filip FM0 HPE-ESKOM 1214.4501:04:28
649 214.25 2338 Słowik Marek FM4 Warszawa 1214.2501:13:14
650 214.19 1792 Obodecki Bartosz FM3 1214.1901:01:18
651 214.18 418 Mejcz Maciej FM2 Ełk 1214.1801:04:33
652 214.15 2675 Pazio Piotr FM2 Sulejówek 1214.1500:57:50
653 214.12 358 Judycki Maciej FM2 Różnowo 1214.1201:04:34
654 214.09 2692 Łukaszuk Mateusz FM1 Warszawa 1214.0900:57:51
655 214.01 573 Pilczuk Piotr FM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1214.0101:04:36
656 213.97 1525 Krajewski Ryszard FM3 Toruń 1213.9700:52:1502:21:13
657 213.90 606 Krajewski Piotr FM2 Ełk Moto Diablo Team 1213.9001:04:38
658 213.79 1438 Burda Mariusz FM3 JANÓW LUBELSKI 1213.7901:13:36
659 213.40 630 Tabor Robert FM3 Dębe Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1213.4001:04:47
660 213.28 1730 Słyk Marcin FM1 Dęblin 1213.2801:05:30
661 213.11 2635 Pikulski Wojciech FM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1213.1100:58:07
662 213.04 732 Zdzichowski Piotr FM5 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1213.0401:04:10
663 212.89 2360 Sotowski Rafał FM4 Legionowo 1212.8901:13:42
664 212.67 1020 Siemiński Marcin FM2 Żyrardów Hellmann Logistics Team 1212.6700:52:54
665 212.58 1649 Chrzanowski Robert FM2 Nałęczów Cisowianka 1212.5801:05:4302:53:42
666 212.25 2039 Wolski Michał FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski 1212.2501:14:08
667 211.95 2033 Sierański Tomasz FM2 Józefów 1211.9502:33:5900:58:26
668 211.78 1427 Pochwatka Bartosz FM2 Łęczna 1211.7801:14:18
669 211.77 463 Moskal Wojciech FM3 Morąg 1211.7701:04:33
670 211.73 2045 Sawa Krzysztof FM4 janów lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1211.7301:14:19
671 211.60 1279 Gołębiewski Adam FM2 Warszawa Na skróty 1211.6000:53:10
672 211.53 2726 Kownacki Bartłomiej FM2 WARSZAWA Alltop STAG Team 1211.5300:58:33
673 211.12 426 Brdak Wojciech FM2 Łukta 1211.1201:05:29
674 211.02 616 Turek Ireneusz FM7 Ełk MTB TEAM EŁK 1211.0201:05:31
675 210.93 940 Toroszewski Maciej FM4 Warszawa HPE-ESKOM 1210.9301:42:1102:25:1601:41:3900:58:43
676 210.87 2379 Adamus Jarosław FM5 Częstochowa 1210.8702:29:4802:53:0101:34:5601:51:3901:43:4301:50:3700:58:44
677 210.39 2691 Wypych Marcin FM3 SKUBIANKA Pro Family Sport Team 1210.3900:58:52
678 210.35 1694 Piekarz Grzegorz FM5 Żabieniec 1210.3500:53:29
679 210.33 2687 Lizut Bartłomiej FM3 Warszawa 1210.3300:58:53
680 210.25 198 Koperski Marcel FMJ Rawa Mazowiecka KS Triathlon Rawa 1210.2501:05:14
681 209.82 179 Dyśko Szymon FMJ Głuchów 1209.8201:05:22
682 209.71 2560 Milczarek Bartłomiej FM2 Warszawa 1209.7101:14:49
683 209.57 2155 Stanisławski Filip FM3 Warszawa 1209.5701:14:5201:59:52
684 209.50 461 Dziekcierów Tomasz FM2 Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek 1209.5001:05:15
685 209.48 2268 Jarzyński Artur FM4 Warszawa 1209.4801:14:54
686 209.47 0 Polit Igor FMM Stryków LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW 1209.4701:02:4100:18:58
687 209.44 846 Ludwinowski Sławomir FM3 Grudziądz 1209.4400:56:39
688 209.32 885 Stankiewicz Tomasz FM3 Bydgoszcz EL NORTE 1209.3200:56:41
689 208.85 1290 Furman Sławomir FM4 Piaseczno 1208.8500:53:52
690 208.56 1106 Jarzębski Rafał FM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 1208.5603:03:0902:01:0103:36:5300:59:23
691 208.47 1983 Sadowski Artur FM4 Łódź 1208.4701:02:59
692 208.13 1271 Struczewski Tomasz FM4 OLSZTYN 1208.1300:53:43
693 208.10 564 Oleaczek Jakub FM2 Rumia 1208.1001:06:26
694 208.06 1140 Matla Dariusz FM5 Ciechanów T4B Bike Team 1208.0600:53:44
695 207.92 2697 Kozłowski Adam FMJ Warszawa 1207.9200:59:34
696 207.37 918 Łukaszewski Remigiusz FM2 1207.3700:57:13
697 207.07 63 Grotek Tomasz FM3 Warszawa 1207.0701:06:14
698 206.76 2690 Skrzydło Ignacy FMJ 1206.7600:59:54
699 206.19 302 Walczak Norbert FM2 Łódź 1206.1901:06:31
700 206.17 893 Tydrych Tomasz FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 1206.1700:57:33
701 205.59 1839 Słodkowski Borys FM2 1205.5901:16:19
702 205.16 847 Wiaderek Stanisław FM4 Poddębice 1205.1600:57:50
703 204.77 2684 Jasek Krzysztof FM3 Warszawa Bonair & Friends 1204.7701:00:29
704 204.68 1701 Polit Krzysztof FM3 Stryków Raz na wozie Brzeziny MTB team 1204.6801:04:09
705 204.54 2645 Kłos Jakub FMM Rawa Mazowiecka 1204.5400:17:5601:00:33
706 204.43 2685 Niziołek Krzysztof FM6 Lublin 1204.4301:00:35
707 204.26 2728 Rakowski Andrzej FM4 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 1204.2601:00:38
708 203.41 2269 Grabowski Paweł FM2 Chotomów 1203.4101:17:08
709 203.08 1278 Pawlik Krzysztof FM4 Warszawa Klub Sportowy Leroy Merlin 1203.0801:07:32
710 202.23 1921 Ładak Marcin FM4 Baniocha 1202.2300:55:17
711 201.63 2408 Młynarczyk Michał FM4 1201.6301:17:49
712 201.20 2171 Dąbrowski Ryszard FM7 Kobyłka Retro Rowery Duda Team 1201.2001:17:59
713 200.71 229 Pyjor Grzegorz FM5 WARSZAWA 1200.7102:03:2801:08:2002:28:34
714 199.88 1003 Piotrowicz Adam FM3 Lesznowola 1199.8800:56:17
715 199.25 195 Kunicki Michał FM3 Zalesie Górne Beznapinki 1199.2501:08:50
716 197.72 1320 Zapała Jacek FM4 Bobrowiec 1197.7200:56:54
717 197.49 1893 Leszko Pal FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 1197.4901:06:29
718 197.48 1047 Skorza Rafał FM3 Warszawa 1197.4800:56:58
719 197.39 1324 Janicki Adrian FM3 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1197.3901:09:38
720 197.26 2085 Baran Grzegorz FM3 Kraśnik Baran Cycling Team 1197.2601:19:46
721 197.06 990 Hensoldt Roland FM2 HPE-ESKOM 1197.0602:06:1602:01:3801:02:51
722 196.73 0 Kurkowski Tomasz FM4 Toruń 1196.7301:09:52
723 196.46 840 Ratyński Marcin FM4 Olsztyn 1196.4601:09:35
724 196.12 2706 Kamiński Bartosz FM3 Warszawa PZU Sport Team 1196.1201:03:09
725 196.00 2068 Wesołowski Paweł FM3 WARSZAWA 1196.0001:20:03
726 194.66 1729 Krawczyk Filip FM1 Łochów 1194.6601:11:46
727 194.34 2126 Bolek Stanisław FM0 Nowa Iwiczna BBteam 1194.3401:20:44
728 193.98 2319 Gołębicki Tomasz FM2 Team PKO Bank Polski 1193.9801:20:53
729 193.85 690 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 1193.8501:10:31
730 193.36 2704 Wróbel Krzysztof FM3 Józefów 1193.3601:04:03
731 193.30 261 Nowakowski Przemysław FM2 Łódź 1193.3001:02:42
732 192.71 2224 Nowak Szymon FMJ Warszawa 1192.7101:21:25
733 192.71 2414 Stelmach Michał FMM TORUŃ Akademia Michała Kwiatkowskiego COPERNICUS 1192.7101:21:25
734 192.63 676 Makowski Marek FM4 Olsztyn 1192.6301:10:58
735 192.51 2748 Gawęcki Paweł FM2 STANWEX II TEAM 1192.5101:04:20
736 192.20 2173 Muszyński Piotr FM4 Mława 1192.2001:21:3801:45:34
737 192.19 361 Ślinko Grzegorz FM4 STOCK MTB Suwałki 1192.1901:11:56
738 191.99 865 Jarosz Wiktor FMM Mszano 1191.9901:01:48
739 191.94 889 Wyborski Krzysztof FM3 Toruń 1191.9401:01:49
740 191.77 1916 Tyburski Jarosław FM3 Olsztyn 1191.7701:11:17
741 191.57 2755 Wróbel Szymon FMJ Józefów 1191.5701:04:39
742 191.43 1690 Kamiński Marek FM4 Grabowo LUKK BICI DORO LUBAWA 1191.4301:11:48
743 191.27 1508 Cisłak Piotr FM3 STALOWA WOLA 1191.2701:22:16
744 191.08 2719 Laskowski Tomasz FM2 Radzymin Team PKO Bank Polski 1191.0801:04:49
745 190.48 2523 Szydło Adam FM3 Józefosław onlajnowo.pl 1190.4802:32:5001:11:46
746 190.44 2716 Regulski Łukasz FMJ Warszawa 1190.4401:05:02
747 190.05 2681 Błaszczyk Miłosz FMM Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 1190.0501:05:10
748 189.42 325 Mirowski Bartosz FMJ Łódź Lucy in The Sky 1189.4201:03:59
749 188.96 65 Burski Andrzej FM7 Warszawa Crazy Racing Team 1188.9601:23:0202:21:05
750 187.66 1912 Łoś Adam FM0 Wiśniowa Góra 1187.6601:09:58
751 186.67 2303 Laskowski Andrzej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 1186.6701:24:03
752 186.66 673 Antochowski Jan FM7 Ostróda 1186.6601:13:14
753 186.64 992 Cyganek Maciej FM3 WARSZAWA 1186.6401:13:29
754 186.16 656 Korzeniewski Andrzej FM4 Józefów AK-SPED 1186.1601:13:26
755 185.82 1716 Zygner Tomasz FM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 1185.8201:58:3201:49:3002:11:3302:17:4501:24:5801:30:0901:27:0202:00:1002:06:1001:27:5601:06:39
756 185.78 568 Rachwalski Marcin FM2 Ełk 1185.7801:14:25
757 184.79 1685 Michalski Grzegorz FM3 Lenie Wielkie 1184.7901:14:23
758 184.44 2313 Famulski Mateusz FMJ Legionowo 1184.4401:25:04
759 184.29 1681 Zerlotini Dos Reis Kawan FM2 Cierpice GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1184.2901:14:35
760 184.29 563 Kosiorek Jan FM7 EŁK 1184.2901:15:01
761 183.80 2124 Nawrot Andrzej FM4 WARSZAWA 1183.8001:25:22
762 183.47 1022 Tesla Marcin FMM Warszawa 1183.4701:01:19
763 183.38 886 Hrynkiewicz-Sudnik Arkadiusz FM3 Elbląg 1183.3801:04:42
764 182.53 1299 Gazarkiewicz Tomasz FMM Societe Generale 1182.5301:01:38
765 181.95 614 Buraczewski Grzegorz FM4 Ełk MTB TEAM EŁK 1181.9501:15:59
766 181.49 2049 Glasenapp Michał FM3 Warszawa 1181.4901:26:27
767 180.53 1227 Kowalski Piotr FM2 1180.5301:02:19
768 179.93 354 Ziorkiewicz Blazej FMM WARSZAWA 1179.9301:16:50
769 177.76 2292 Bieżoński Cezary FM3 Legionowo STSmaraton Rower-Mot team 1177.7601:28:16
770 177.72 2294 Bieżoński Julian FMJ Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 1177.7201:28:17
771 177.52 2622 Siwiak Robert FM4 Sokołów Podlaski 1177.5201:09:46
772 175.80 1358 Wilk Adam FM3 TORUŃ 1175.8001:18:1102:09:2802:05:43
773 175.67 2359 Taraszkiewicz Arek FM4 Hotomów 1175.6701:29:19
774 175.67 2357 Taraszkiewicz Marcel FMJ Hotomów 1175.6701:29:19
775 175.34 2718 Laskowski Dariusz FM4 Warszawa 1175.3401:10:38
776 174.51 1514 Basiak Krzysztof FM4 Janów Lubelski 1174.5101:30:10
777 174.51 1428 Siemczuk Bartłomiej FM2 Janów Lubelski 1174.5101:30:10
778 173.91 2194 Młynarski Tomek FM3 WARSZAWA 1173.9101:30:13
779 173.73 698 Tyrka Janusz FM3 Olsztyn 1173.7301:18:41
780 173.22 2711 Gołdyn Andrzej FM3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1173.2201:11:30
781 173.13 148 Jarczak Bogdan FM6 Legionowo 1173.1301:19:13
782 172.93 1535 Kulesza Marcin FM3 Warszawa 1172.9301:04:39
783 172.33 913 Mrówczyński Krzysztof FM4 Brodnica 1172.3301:08:51
784 172.04 857 Głowacki Krzysztof FM2 Inowrocław 1172.0401:08:58
785 171.79 2356 Piotrowski Krystian FMJ legionowo 1171.7901:31:20
786 171.42 1368 Zabłocki Michał FM3 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1171.4201:20:11
787 171.05 391 Kasprzyszak Piotr FM4 Józefów HPE-ESKOM 1171.0501:20:1103:04:30
788 170.59 2641 Wróbel Piotr FMJ Józefów 1170.5901:12:36
789 170.41 1881 Szafrański Marek FM4 Bydgoszcz 1170.4101:20:13
790 168.83 966 Hałoń Paweł FM4 Warszawa HPE-ESKOM 1168.8301:58:3702:07:0403:38:4701:21:14
791 167.01 542 Borawski Radosław FM2 Różnowo 1167.0101:21:51
792 166.69 1991 Bereszka Michał FM0 Kraszew 1166.6901:18:46
793 166.27 2555 Demiańczuk Jerzy FM5 Karczew 1166.2701:34:22
794 165.42 5 Gajowiak Rafał FMM 1165.4201:34:51
795 163.84 353 Joachim Maciej FM3 HPE-ESKOM 1163.8401:24:23
796 163.80 1394 Ciechomski Maciej FM7 Piaseczno Hasanoga 1163.8001:08:41
797 163.08 981 Wieczorek Jakub FM3 Łódź 1163.0801:08:59
798 162.58 436 Olszewski Filip FM0 Łupstych 1162.5801:24:05
799 162.57 1293 Berdychowski Piotr FM2 1162.5701:09:12
800 161.89 71 Skóra Ernesto FMM 1161.8901:24:43
801 161.70 187 Belica Oliwier FMM Tomaszów Mszowiecki 1161.7001:24:49
802 160.26 2524 Dobrzański Arkadiusz FM3 Łoziska 1160.2601:10:12
803 159.88 0 Żółtański Jakub FM3 1159.8801:25:30
804 159.80 2567 Tomczak Michał FM1 1159.8001:38:11
805 159.29 1756 Piech Szymon FMM Nałęczów 1159.2901:27:42
806 158.54 2676 Wojtarkowski Paweł FM3 Józefów 1158.5401:18:07
807 158.11 2639 Wołoszczuk Aleksander FMM Warszawa 1158.1101:18:20
808 158.00 544 Guziński Jarosław FM5 Piotrków Trybunalski 1158.0001:26:31
809 156.42 338 Kocański Krzysztof FM2 Justynów 1156.4201:17:29
810 155.20 2753 Wojtarkowski Igor FMM Józefów 1155.2001:19:48
811 154.36 953 Bareja Jakub FM0 Warszawa 1154.3601:12:53
812 153.13 370 Chojęta Zbigniew FM3 Ełk 1153.1301:30:17
813 153.13 369 Chojęta Filip FM0 Ełk 1153.1301:30:17
814 150.47 1268 Tarasiewicz Ryszard FM6 Warszawa Kliwer Bike Team 1150.4701:14:18
815 148.35 2237 Famulski Leszek FM4 Legionowo 1148.3501:45:46
816 148.25 1740 Nowak Szymon FMJ 1148.2501:34:14
817 146.11 2730 Kliś Jakub FM2 józefów 1146.1101:24:46
818 145.91 2724 Jaroszewski Marcin FM3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1145.9101:24:53
819 138.08 774 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 1138.0801:39:00
820 138.07 915 Szumski Sławomir FM3 Toruń 1138.0701:25:56
821 136.40 1742 Krupa Marcel FMM Karczew 1136.4001:42:25
822 136.36 1741 Krupa Piotr FM2 Karczew 1136.3601:42:27
823 135.90 2633 Blankiewicz Rafał FM4 WIĄZOWNA 1135.9002:50:0301:31:08
824 127.59 2649 Wiśniewski Bogdan FM6 JÓZEFÓW WIDZEWSKA LEGIA 1127.5901:37:04
825 121.48 1487 Bieliński Stanisław FMM 1121.4801:32:02
826 120.58 2202 Wojnar Mariusz FM6 Warszawa NGK Korba 1120.5802:10:07
827 102.39 1936 Czerniak Jakub FM3 Lublin 1102.3902:16:26
828 102.39 1937 Czerniak Filip FMM Lublin 1102.3902:16:26
829 62.04 157 Walewicz Tomasz FM4 Włocławek 162.0402:15:5602:02:1201:28:2101:37:4503:40:2001:50:0101:42:18
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas