Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Legionowo
2018-04-08
Ciechanów
2018-04-22
Puławy
2018-05-01
Janów Lubelski
2018-05-06
Kołacinek
2018-05-19
Dobrzyń nad Wisłą
2018-06-03
Piaseczno
2018-06-17
Brodnica
2018-07-01
Olsztyn
2018-07-29
Ełk
2018-08-12
Andrespol
2018-08-26
Rawa Mazowiecka
2018-09-09
Józefów
2018-09-23
Toruń
2018-09-29
1 1885.17 1387 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 7285.91274.87254.87255.30276.63255.35282.2501:04:3500:45:2200:59:2301:08:5400:53:1601:04:0300:45:21
2 1745.93 2278 Jarmolińska Paulina FK1 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 7253.47260.42259.90156.03269.38267.46279.2701:12:5100:47:5300:58:1401:52:4400:54:4201:01:0900:45:50
3 1692.74 1780 Woźnica Małgorzata FK4 Łomianki ABC Data Bike Team 6287.54282.87271.16272.15279.96299.0701:04:1300:44:0500:55:4901:04:3800:52:3800:42:48
4 1672.88 300 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6299.92280.22267.01259.31278.90287.5201:01:3400:44:3000:56:4101:07:5000:52:5000:56:53
5 1570.93 405 Borowska Iwona FK5 Warszawa Alumex MTB Team 7220.65214.94212.52225.71235.07222.42239.6301:23:4100:58:0101:11:1301:17:5601:02:4101:13:3200:53:25
6 1560.85 478 Oszkiel Milena FKJ Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 6261.24252.11241.68260.41263.58281.8302:32:0800:47:4401:00:0201:12:4700:56:3501:02:0300:45:25
7 1522.02 479 Oszkiel Katarzyna FK3 NC+ SPORTS TEAM 6256.15250.10238.72251.74252.78272.5302:27:5000:48:4101:00:3101:13:4100:58:3201:04:4200:46:58
8 1464.05 51 Grudna Monika FK2 Alltop STAG Team 6250.09244.11234.59241.73233.37260.1601:13:5000:51:0501:04:3101:12:4601:10:0500:49:12
9 1450.14 2262 Wielgo Natalia FKM Białki RKS Family Active Tłuszcz 6258.79254.66221.16218.28259.80237.4301:11:2100:48:5801:08:2601:20:3500:56:4301:08:53
10 1398.12 2279 Konopka Halina FK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6220.30244.27214.38232.35238.35248.4601:23:4900:51:0301:10:3601:03:2501:08:3700:51:31
11 1382.94 37 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 6225.50236.17210.60224.60228.26257.8001:21:5300:52:4801:11:5201:18:1901:11:3900:49:39
12 1356.84 2318 Księżak Karolina FK2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 5267.80267.60260.59271.70289.1601:08:5700:46:3601:07:3000:54:1400:44:16
13 1327.19 2181 Bazan Iga FKM Warszawa Warszawski Klub Kolarski 5278.44264.57252.04262.58269.5701:06:1900:47:0801:00:0300:56:0700:47:29
14 1325.47 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 6231.20220.32214.33222.94220.97215.7201:19:5200:56:3601:10:3701:18:5401:06:4101:15:49
15 1323.67 1215 Kompa Ewa FKM Gałków Mały Dell Team 7187.15190.28175.28179.09196.03189.55206.2901:38:4001:05:3201:26:2101:38:1301:15:1001:26:1701:02:03
16 1251.60 36 Malec Agnieszka FK3 Warszawa 5261.67245.63251.41223.51269.3801:10:3400:50:4601:00:1201:18:4200:47:31
17 1243.85 2402 Jedynak Katarzyna FKM Rogów LKK Luks Sławno5 5241.85243.55236.85247.99273.6001:16:2100:51:1201:03:5400:59:2500:46:47
18 1238.27 2332 Zasada Aleksandra FK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 5252.89252.86225.90246.47260.1601:13:0100:49:1901:07:0000:59:4700:49:12
19 1200.00 1545 Chrzanowska Maria FKJ Grodzisk Mazowiecki Trezado 4300.00300.00300.00300.0000:41:3400:58:3800:49:0700:54:31
20 1164.93 537 Kramska-Dorsz Katarzyna FK2 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 5219.78234.69211.53233.64265.2801:24:0100:53:0801:11:3301:03:0400:48:15
21 1127.71 1199 Kaszewska Wiktoria FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 5230.07236.73225.42198.52236.9600:54:1201:03:5601:05:2201:22:2300:54:01
22 1122.24 2060 Świderska Marcelina FKM Osowiec Trezado 4272.37257.03292.84300.0000:45:4700:58:5300:55:5100:42:40
23 1105.93 2261 Miąsko Weronika FKM Pawłów RKS Family Active Tłuszcz 5237.44224.55201.84220.52221.5801:17:4600:55:3201:14:5901:14:1000:57:46
24 1082.62 1844 Nesterowicz Małgorzata FK5 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5219.65218.64209.40204.78230.1501:24:0400:57:0201:10:2201:19:5200:55:37
25 1069.26 2295 Kapłon Aleksandra FK1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 4264.67266.55268.19269.8501:09:4600:46:4700:56:2601:05:1101:32:5601:35:43
26 1047.10 2492 Jakubowska Katarzyna FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4276.49263.54252.38254.6801:06:4700:47:1900:58:2301:04:13
27 994.40 532 Surdyk Joanna FK3 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 4268.36242.42243.62240.0000:46:2801:02:2601:07:0800:53:20
28 986.14 1554 Korajczyk Dominika FK0 Legionowo UKK Huragan Wołomin 4247.18249.39249.57240.0000:50:2700:59:0501:05:3200:53:20
29 960.42 60 Gromadko Beata FK4 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 5175.08192.29186.60187.02219.4301:45:2801:04:5101:18:5801:27:2700:58:20
30 942.16 2593 Majchrzyk Anna FK3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 5174.66183.83179.79196.42207.4601:45:4301:07:5001:24:1101:15:0101:01:42
31 927.72 310 Barańczyk Kamila FK3 Jabłonna 4231.73229.65235.45230.8901:19:4100:54:1801:02:3501:10:50
32 828.30 1265 Dykalska Martyna FKJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 3265.88272.05290.3600:46:5401:00:0700:44:05
33 818.12 2545 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 3269.23266.74282.1501:08:3500:46:4500:45:22
34 801.20 1603 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Tate & Lyle Active Team 3262.66265.43273.1200:56:0601:01:3700:46:52
35 800.96 2301 Czerska Elżbieta FKJ Skarżysko-Kamienna power of science 3281.41253.71265.8401:05:3700:49:0900:56:56
36 800.87 784 Prejs Justyna FK2 Celestynów TS Meran-Otwock 3266.90251.41282.5601:09:1100:49:3600:45:18
37 782.11 633 Leśniewska Joanna FK3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 3249.47253.47279.1701:14:0100:58:0800:45:51
38 775.99 1454 Gidaszewska Justyna FK2 WŁOCŁAWEK WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3260.52248.90266.5702:25:5800:47:5203:09:4600:59:1200:48:01
39 768.75 2265 Gajewska Julia FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3237.49259.43271.8301:17:4500:48:0401:00:10
40 743.92 2163 Jędrzejczyk Anna FK1 AK-SPED 3252.31240.88250.7401:13:1101:02:5000:58:46
41 711.93 728 Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3238.98242.82230.1401:17:1601:00:4101:11:04
42 680.74 1033 Pietrzak Agnieszka FK3 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 3224.64232.43223.6701:22:1200:53:3901:07:40
43 672.63 1346 Kempka Anna FK2 Józefów AK-SPED 3243.66222.22206.7601:15:4700:56:0701:13:12
44 667.65 1949 Popek Zuzanna FKJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 3215.84207.38244.4301:08:1601:18:5200:52:22
45 657.28 1900 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3208.51214.12234.6501:10:4001:16:2300:54:33
46 656.05 1985 Tabor Dorota FK3 Dębe Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3213.86216.57225.6201:08:5401:15:3100:56:44
47 607.52 2597 Pęczalska Basia FK3 Otwock Łasiński Team 3201.14194.66211.7101:31:4801:17:4501:09:36
48 605.48 1492 Stępczyńska-Szereda Milena FK2 Ozorków Hurtap 3191.80182.21231.4601:05:0101:20:5200:55:18
49 579.15 1493 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 3201.94195.86181.3501:01:4501:15:1401:30:11
50 538.96 1172 Rowicka Olga FK3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 2262.31276.6600:57:4201:31:4400:46:16
51 536.00 1100 Paterak Anna FK4 Warszawa Team PKO Bank Polski 2263.85272.1501:09:5900:47:02
52 533.31 1239 Chojnacka-Naskręt Izabela FK3 Warszawa Lirene Bike Team 3177.21167.68188.4201:44:1201:44:5401:07:56
53 514.91 2552 Grzesińska Paulina FK2 Piaseczno 2247.69267.2201:14:3300:47:54
54 510.98 2006 Nowak Julia FK1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 2237.09273.8901:02:0900:46:44
55 507.80 2003 Borys Ewa FK3 Warszawa 2247.72260.0800:59:2901:02:53
56 484.88 2169 Kruczek Monika FK2 warszawa 2245.87239.0101:15:0601:01:39
57 474.04 1365 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Crazy Racing Team 2220.32253.7201:14:1400:50:27
58 473.28 1597 Wyczółkowska Elżbieta FK4 Puławy 2225.06248.2201:07:1500:51:34
59 468.31 135 Sobkowiak Justyna FK3 Wieniawa Bank Millennium 2215.34252.9601:10:1700:50:36
60 461.08 1946 Podgórska Karolina FK2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2231.25229.8301:05:2701:16:32
61 450.18 1931 Cywińska Weronika FK1 Lublin Trezado BikeTires.pl 2227.71222.4701:06:2801:19:04
62 431.24 1733 Jusiak Julia FKM ETI LKKG JASTKÓW 2195.08236.1601:17:3501:14:29
63 421.92 1519 Liwińska-Zygner Ewa FK3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2188.13233.7901:33:3000:54:45
64 413.60 1783 Wichrowska Marta FK2 Aleksandrów Łódzki 2199.62213.9901:13:4900:59:49
65 398.01 1250 Grabowska Edyta FK2 Serock 2203.26194.7501:01:2101:17:43
66 354.75 1266 Ostraszewska Joanna FK4 Potulice 2181.65173.1001:08:3901:34:29
67 300.00 2455 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 1300.0001:01:3301:58:3402:30:5601:38:1801:37:10
68 300.00 2459 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 1300.0000:50:2702:14:4001:40:04
69 294.25 1223 Brodowska Justyna FK3 Warszawa 1294.2500:43:30
70 280.99 1475 Tyszka Sylwia FK3 Warzszawa 2128.60152.3901:36:5801:39:19
71 277.32 531 Gruca Karolina FK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1277.3202:09:3300:44:5802:45:0901:44:4701:47:34
72 275.19 2260 Wielgo Kamila FKJ Białki RKS Family Active Tłuszcz 1275.1901:07:06
73 272.35 113 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 1272.3501:07:48
74 271.86 1053 Kurmanowska Izabela FK2 Piaseczno 1271.8600:47:05
75 266.71 2191 Kordaczuk Jolanta FK4 GRANICA 1266.7101:09:14
76 266.02 1061 Kaczorowska Marta FK2 Piaseczno 1266.0200:48:07
77 263.98 1718 Wąsiewicz Magdalena FK2 Warszawa DAMOVO BIKE TEAM 1263.9802:15:4000:57:20
78 260.33 1166 Walczak Magdalena FK3 Ciechanów 1260.3300:47:54
79 257.64 1495 Sczaniecka Karolina FK3 Ciechanów Mettler-Toledo 1257.6400:48:24
80 257.59 146 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1257.5901:11:41
81 254.49 1847 Mieszkowska Luiza FK3 Otwock TS Meran-Otwock 1254.4900:49:00
82 250.57 89 Kolońska Monika FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 1250.5700:51:05
83 250.40 2208 Nocuń Anna FK2 Warszawa 1250.4002:27:0000:49:4802:44:3302:52:5701:38:5401:55:5402:10:20
84 249.23 1252 Lachowicz Alicja FKM Prostki MTB EŁK PROSTKI 1249.2300:50:02
85 248.24 1151 Makulska Joanna FK1 Ciechanów T4B Bike Team 1248.2400:50:14
86 248.06 1695 Praszczałek Małgorzata FK3 1248.0600:51:36
87 247.82 1094 Sobkowiak Agnieszka FK3 IGT MTB TEAM 1247.8200:51:39
88 244.19 2573 Widuch Michalina FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1244.1901:15:37
89 239.53 2493 Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1239.5301:01:31
90 239.04 1528 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 1239.0400:52:10
91 238.50 1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Łódź Dell Team 2118.83119.6702:04:0002:16:40
92 236.83 406 Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 1236.8301:17:5801:45:39
93 235.36 25 Cacko Maria FK1 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1235.3600:52:59
94 235.15 1231 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1235.1500:54:26
95 233.08 1147 Czyżewska Kamila FK2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1233.0800:53:30
96 232.93 1440 Kicińska Agnieszka FK3 Janów Lubelski Belfer Bike Janów Lubelski 1232.9301:15:31
97 232.88 2042 Szymańska Agnieszka FK2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1232.8801:15:32
98 229.76 1608 Pałubska Paulina FK1 Rozprza 1229.7601:04:08
99 229.09 1269 Szewczyk Magdalena FKM Warszawa Kliwer Bike Team 1229.0900:54:26
100 227.07 2464 Kurdej Katarzyna FK2 Józefów 1227.0702:57:4001:17:28
101 227.02 1232 Woś-Sławińska Bernadeta FK4 Jedlnia Letnisko RADOMSKA GRUPA KOLARSKA INTEGRA 1227.0200:56:23
102 226.88 996 Owczarek Aleksandra FK2 Warszawa 1226.8800:56:25
103 226.22 1285 Berzyńska-Garal Joanna FK2 Warszawa Alumex MTB Team 1226.2200:56:35
104 225.41 2143 Nowak Angelika FK2 Biała Podlaska e-point bike team 1225.4101:21:55
105 223.88 1700 Więckowska-Polit Iwona FK3 Stryków Raz na wozie Brzeziny MTB team 1223.8801:05:49
106 222.41 1170 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B Bike Team 1222.4100:56:04
107 222.37 281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1222.3702:37:1002:19:1001:13:3302:07:27
108 221.86 283 Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1221.8602:30:0701:53:2901:13:4302:09:14
109 219.93 797 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1219.9302:51:4600:56:42
110 219.69 2516 Ziółek Magdalena FK3 PZU Sport Team 1219.6901:24:03
111 219.52 2134 Naciążek Bianka FK4 Józefów Przewodnik Budowlany 1219.5201:24:07
112 218.55 1241 Kowalik Monika FK3 góra kalwaria Lirene Bike Team 1218.5500:58:34
113 217.58 127 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1217.5801:24:52
114 217.31 1264 Szablewska Anna FK2 Szubin 1217.3100:57:23
115 216.56 2389 Łata Marietta FK2 Warszawa 1216.5601:25:16
116 216.46 1303 Kaliszewska-Dembek Magdalena FK3 Warszawa ABC Data Bike Team 1216.4600:59:08
117 213.86 1656 Wolny Małgorzata FK3 Warszawa Mettler-Toledo 1213.8601:08:54
118 213.43 2183 Łącka Agnieszka FK3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 1213.4301:26:31
119 213.04 1307 Szczypkowska Sylwia FK3 1213.0401:00:05
120 212.68 1488 Gajownik Katarzyna FK2 wogrodno 1212.6800:58:38
121 211.75 1037 Wierzbicka Wioletta FK1 Pruszków 1211.7501:00:27
122 207.39 1706 Czarniawska Katarzyna FK5 Warszawa Kompren Sport Team 1207.3901:11:03
123 207.18 1097 Błazucka Anna Maria FK5 Warszawa CNC Warszawa Blaze Technology 1207.1801:01:47
124 206.34 1267 Wilczyńska Julia FKJ Pułtusk CENTURION MTB team 1206.3401:00:26
125 204.56 725 Maler Joanna FK4 Warszawa 1204.5601:12:02
126 202.98 1139 Fokszej- Lalak Aleksandra FK3 Ciechanów 1202.9801:01:26
127 196.22 1400 Michalska Joanna FK3 TORUŃ 1196.2201:23:21
128 195.08 1622 Wawer Zuzanna FKJ PUŁAWY 1195.0801:17:35
129 193.89 1664 Gajowiak Elżbieta FK3 1193.8901:06:01
130 187.04 1187 Hunkiewicz Ewelina FK3 MCP Bike Team 1187.0401:20:55
131 186.27 1379 Ciechomska Urszula FKJ Piaseczno 1186.2701:08:43
132 184.97 1297 Cyrańska Anna FK2 1184.9701:09:12
133 179.73 1251 Tynel Małgorzata FK5 WARSZAWA 1179.7301:09:23
134 178.75 2125 Chodyniuk Elwira FK4 Warzsawa 1178.7501:43:18
135 177.26 1736 Stasiak Ewa FK5 Warszawa PŁONĄCE SIODŁA 1177.2601:25:23
136 174.91 2197 Wazowicz Magdalena FK2 WARSZAWA 1174.9101:45:34
137 160.61 1637 Pałaszkiewicz Zuzanna FKJ Puławy 1160.6101:34:14
138 159.64 1399 Jeziorska Olga FK3 Warszawa 1159.6401:42:27
139 154.17 1366 Ziółkowska Monika FK3 Łódż Dell Team 1154.1701:46:05
140 147.24 1039 Grande Ana Carolina FK0 Józefosław 1147.2401:26:56
141 142.40 1938 Klejzerowicz Aleksandra FK1 Warszawa 1142.4001:46:17
142 139.53 1036 Tesla Alicja FK3 Societe Generale 1139.5301:31:44
143 139.41 1300 Gazarkiewicz Marta FK3 Societe Generale 1139.4101:31:49
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas