Zaloguj się
Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2018 - idzie nowe!

Miejscówki i trasy są już ogarnięte i dopracowywane. Teraz czas na ogłoszenie zmian. W nadchodzącym sezonie stwarzamy Wam nowe możliwości: modyfikujemy dystanse. W miejsce Mega i Giga pojawią się znane Wam z naszej górskiej etapówki ½ Pro i Pro. Natomiast dystans Fit wraca do korzeni.

Obserwujemy, jak z biegiem lat rozwijacie się z nami sportowo. Chcemy, aby oprócz Waszych awansów sektorowych, pojawiły się również awanse na samych dystansach. Pewnie myślicie, że dłuższy dystans to więcej treningów? Nie do końca. Wprowadzając zmiany, chcemy obudzić w Was chęć do poszerzenia zakresu swoich możliwości i do odkrycia potencjału, jaki w Was jeszcze drzemie.

W nowym sezonie wracamy do idei dystansu Fit. 10 lat temu, w rok po jego wprowadzeniu, miał on za zadanie zachęcić do startu w naszych maratonach panie oraz tych, którzy nigdy do tej pory nie brali udziału w takim wydarzeniu. Teraz ponownie sięgamy po te założenia, żeby zmobilizować do startów nowych uczestników, nie znających jeszcze smaku kolarstwa MTB. Natomiast dla zaprawionych w bojach Fitowców proponujemy nowy dystans: ½ Pro.

Oznacza to, że w sezonie 2018 dystans Fit zostanie przeprowadzony w widełkach dystansu 20 – 25 km, z łatwiejszym profilem trasy i niższą skalą technicznej trudności. Oprócz pań we wszystkich kategoriach wiekowych i początkujących kolarzy, na Fit zapraszamy również najstarszą grupę młodzieży z dystansu Hobby oraz zawodników 60 plus.

Nowy dystans ½ PRO to długość 35-45 km, czyli przeciętnie o 10 – 20 procent więcej niż dotychczasowy dystans Fit. W zamian trasy, które przygotujemy, poprowadzą Was przez najciekawsze zakątki, których Fitowcy nie mogli do tej pory doświadczyć. Choćby dlatego warto dokręcić te 5 – 10 kilometrów!

Czy musicie trenować więcej, aby na maratonie dołożyć te kilkanaście procent dystansu? A może trening powinien być mądrze zaplanowany? Czy wystarczy wydłużyć go o kwadrans jazdy rowerem? Domyślamy się, że w związku z tymi zmianami, możecie mieć wiele pytań. Wychodząc im naprzeciw, mamy dla Was prezent – wsparcie specjalistów, którzy podpowiedzą, jak najlepiej przygotować się do nowego dystansu. To internetowy serwis I-SPORT, do którego Cezary Zamana ma zaufanie.

Wszyscy, którzy do tej pory startowali na dystansie Fit i zdecydują się w przyszłym roku spróbować swoich sił na nowym dłuższym dystansie ½ Pro, dostaną trzytygodniowy darmowy pakiet treningowy!

Taki sam pakiet dostaną ci zawodnicy, którzy z dystansu Mega przesiądą się na dystans Pro. Będzie on liczył 55 – 70 km, czyli również wydłuży się o 10 – 20 procent w porównaniu do dotychczasowego Mega. Wierzymy, że ta propozycja wprowadzi nowe cele, nową jakość w waszych przygotowaniach i da Wam więcej frajdy na naszych trasach w sezonie 2018. Z pakietu powinni skorzystać też Gigowcy, bo konkurencja pewnie będzie większa.

Jeszcze jedną zmianą będzie oddzielenie startu dystansu Fit od startu dystansów ½ PRO i PRO. Możliwość wyboru dystansu będzie obowiązywać wyłącznie na tych dwóch ostatnich. Dzięki temu zmniejszy się tłok w sektorach startowych oraz na pierwszych nerwowych kilometrach maratonu.

Podziel się swoją opinią na temat zmian w komentarzach >>TUTAJ <<


2017-12-29 POWRÓT

 

2018-02-03
Na każdej edycji zimowego maratonu do wygrania szosówka NORTHTECA!
2018-02-03
Zobacz jakie korzyści możesz uzyskać wykupując pakiet startowy MAX
2018-02-03
Zalicz wszystkie 4 etapy Northtec MTB Zimą!
Trening
2018-02-02
Cezary Zamana o współpracy z i-Sport
2018-01-29
Kup taniej pakiet MAX na letni cykl Mazovii!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple