Zaloguj się
Pokonaj drużynę i-Sport i zgarnij nagrody

Jako partner treningowy cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon, firma i-Sport wystawia swój rowerowy TEAM i zaprasza wszystkich zawodników do zabawy. Zasady zabawy są proste, każdy kto z nimi wygra dostanie nagrodę!

Adam Ogłoblin – to ich najmocniejszy zawodnik. W i-Sport zajmuje się prowadzeniem kolarzy. Każdy kto z nim wygra dostanie 30% zniżki na trzy miesięczny pakiet usług i-Sport.

Jan Peńsko – doświadczenie w startach na pewno ma, tyle że na basenie. W i-Sport zajmuję się prowadzeniem pływaków. Każdy kto z nim wygra dostanie 20% zniżki na trzy miesięczny pakiet usług i-Sport.

Renata Talarek – równie dobrze może wygrać całe zawody jak i z przyzwyczajenia pojawić się na rowerze szosowym. Wygranie z Renatą warte jest 10% zniżki na trzy miesięczny pakiet usług i-Sport.

Dodatkowo ze wszystkich startujących na dystansie FIT zespół i-Sport wylosuje
trzy darmowe miesięczne pakiety trenerskie!

W poniedziałek 9 kwietnia opublikujemy informacje jak poradził sobie Team I-sportu. Aby odebrać nagrodę wystarczy wysłać wiadomość na adres: info@i-sport.pl. W treści wiadomości należy podać Imię, Nazwisko i miejsce, które zajęliście podczas zawodów w Legionowie. Po weryfikacji wyników otrzymacie wiadomość zwrotną ze specjalnym kodem rabatowym.

Do zobaczenia na trasie w LEGIONOWIE.

Zapraszany do zabawy!

2018-04-04 POWRÓT

 

28.10.2018 - Mława - EPILOG
Opis trasy epilogu Mazovii
Co Was czeka na epilogu w Mławie?
Zapraszamy do Mławy na epilog Mazovii
29.09.2018 - Toruń - foto z maratonu
29.09.2018 - Toruń - foto z Hobby
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas